Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 3 (10 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8093 T.C. RACSO 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 4-3 / 31-33 Afgerond
za 22/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8126 T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 22/04/2017 8154 DE VALLEI 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 4-2 / 29-18 Afgerond
za 29/04/2017 8093 T.C. RACSO 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 29/04/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 5-3 / 43-29 Afgerond
za 29/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST 8154 DE VALLEI 0-3 / 1-6 / 29-41 Afgerond
za 06/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8140 T.C. BECKHAND B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 06/05/2017 8154 DE VALLEI 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-4 / 28-32 Afgerond
za 06/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8126 T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 13/05/2017 8093 T.C. RACSO 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 4-2 / 30-24 Afgerond
za 13/05/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8126 T.C. HOF TER BURST 2-1 / 5-3 / 41-34 Afgerond
za 13/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8154 DE VALLEI 1-2 / 3-4 / 34-29 Afgerond
za 20/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST 8093 T.C. RACSO 2-1 / 5-3 / 39-32 Afgerond
za 20/05/2017 8154 DE VALLEI 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 4-2 / 30-25 Afgerond
za 20/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-2 / 2-4 / 21-34 Afgerond
za 22/04/2017 8105 TC VELINA A 8010 GANTOISE 3-0 / 6-1 / 42-29 Afgerond
za 22/04/2017 8114 T.C. MADISON 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
za 29/04/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8105 TC VELINA A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 29/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 29/04/2017 8010 GANTOISE 8114 T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 06/05/2017 8105 TC VELINA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 5-3 / 41-33 Afgerond
za 06/05/2017 8114 T.C. MADISON 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 06/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8010 GANTOISE 1-2 / 3-4 / 26-31 Afgerond
za 13/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
za 13/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 37-20 Afgerond
za 13/05/2017 8105 TC VELINA A 8114 T.C. MADISON 2-1 / 5-3 / 39-29 Afgerond
za 20/05/2017 8010 GANTOISE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-1 / 5-3 / 40-32 Afgerond
za 20/05/2017 8114 T.C. MADISON 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 5-3 / 41-32 Afgerond
za 20/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8105 TC VELINA A 1-2 / 2-4 / 19-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8105 TC VELINA B 8052 T.C. NOBEL 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 22/04/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 3-5 / 33-40 Afgerond
za 22/04/2017 8028 T.C. ORBIS 8022 T.C. EEKLO 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 29/04/2017 8105 TC VELINA B 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 29/04/2017 8052 T.C. NOBEL 8022 T.C. EEKLO 2-1 / 4-2 / 34-23 Afgerond
za 29/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 06/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8052 T.C. NOBEL 1-2 / 2-4 / 25-33 Afgerond
za 06/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8105 TC VELINA B 1-2 / 2-4 / 19-27 Afgerond
za 06/05/2017 8022 T.C. EEKLO 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-1 / 4-2 / 30-26 Afgerond
za 13/05/2017 8105 TC VELINA B 8022 T.C. EEKLO 1-2 / 2-4 / 16-24 Afgerond
za 13/05/2017 8052 T.C. NOBEL 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 13/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
za 20/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8105 TC VELINA B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 20/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8052 T.C. NOBEL 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 20/05/2017 8022 T.C. EEKLO 8140 T.C. BECKHAND A 2-1 / 5-3 / 43-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde