Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 19/04/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 19/04/2017 8105 TC VELINA B 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 2-4 / 15-21 Afgerond
wo 26/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8143 T.C. FOR EVER B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8052 T.C. NOBEL B 2-1 / 4-4 / 24-27 Afgerond
wo 26/04/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8105 TC VELINA B 0-3 / 0-6 / 13-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 1-2 / 2-4 / 14-21 Afgerond
wo 03/05/2017 8105 TC VELINA B 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8052 T.C. NOBEL B 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 17/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8052 T.C. NOBEL B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 17/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 17/05/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8105 TC VELINA B 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8105 TC VELINA B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 24/05/2017 8052 T.C. NOBEL B 8143 T.C. FOR EVER B 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 19/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 19/04/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
wo 26/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 03/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2-1 / 5-3 / 26-22 Afgerond
wo 03/05/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 5-2 / 26-16 Afgerond
wo 03/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 17/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 17/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 24/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 3-4 / 23-17 Afgerond
wo 24/05/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8010 GANTOISE 8055 T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 19/04/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8145 TS KENTA C 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8010 GANTOISE 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 26/04/2017 8055 T.C. DE PINTE B 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8145 TS KENTA C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 03/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8055 T.C. DE PINTE B 2-1 / 4-3 / 25-21 Afgerond
wo 03/05/2017 8145 TS KENTA C 8010 GANTOISE 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8154 DE VALLEI A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 1-2 / 3-5 / 23-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8010 GANTOISE 8154 DE VALLEI A 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
wo 17/05/2017 8055 T.C. DE PINTE B 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 0-3 / 1-6 / 6-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8145 TS KENTA C 2-1 / 5-3 / 26-22 Afgerond
wo 24/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8010 GANTOISE 1-2 / 2-4 / 11-16 Afgerond
wo 24/05/2017 8145 TS KENTA C 8055 T.C. DE PINTE B 1-2 / 2-5 / 14-23 Afgerond
wo 24/05/2017 8154 DE VALLEI A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8105 TC VELINA A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 19/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8106 T.C. SOKS B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 19/04/2017 8022 T.C. EEKLO B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 26/04/2017 8105 TC VELINA A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 26/04/2017 8106 T.C. SOKS B 8022 T.C. EEKLO B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 03/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8105 TC VELINA A 2-1 / 4-3 / 19-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8022 T.C. EEKLO B 8057 T.C. MERELBEKE C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8106 T.C. SOKS B 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 17/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 2-1 / 4-2 / 18-9 Afgerond
wo 17/05/2017 8105 TC VELINA A 8106 T.C. SOKS B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 17/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8022 T.C. EEKLO B 2-1 / 5-2 / 23-12 Afgerond
wo 24/05/2017 8106 T.C. SOKS B 8057 T.C. MERELBEKE C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8022 T.C. EEKLO B 8105 TC VELINA A 0-3 / 1-6 / 15-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 1-2 / 3-5 / 20-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8114 T.C. MADISON 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 19/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-2 / 2-4 / 17-21 Afgerond
wo 19/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE E 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 26/04/2017 8114 T.C. MADISON 8159 T.C. ELEVEN A 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 26/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8121 T.C. ZOTTEGEM 1-2 / 2-5 / 12-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8057 T.C. MERELBEKE E 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8157 T.C. ZAFFELARE A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE E 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-2 / 29-15 Afgerond
wo 03/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-1 / 4-3 / 24-18 Afgerond
wo 17/05/2017 8114 T.C. MADISON 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 17/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-1 / 4-2 / 20-14 Afgerond
wo 17/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8057 T.C. MERELBEKE E 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 24/05/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8114 T.C. MADISON 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
wo 24/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE E 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
wo 24/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM 8159 T.C. ELEVEN A 1-2 / 3-4 / 22-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8093 T.C. RACSO E 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 5-4 / 27-26 Afgerond
wo 19/04/2017 8106 T.C. SOKS A 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 5-3 / 27-19 Afgerond
wo 19/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8172 VZW TC STERRENBOS 1-2 / 2-5 / 17-23 Afgerond
wo 26/04/2017 8093 T.C. RACSO E 8106 T.C. SOKS A 1-2 / 4-4 / 21-21 Afgerond
wo 26/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8172 VZW TC STERRENBOS 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
wo 26/04/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 03/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 03/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8093 T.C. RACSO E 0-3 / 1-6 / 7-25 Afgerond
wo 03/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS 8140 T.C. BECKHAND B 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 17/05/2017 8093 T.C. RACSO E 8172 VZW TC STERRENBOS 3-0 / 6-1 / 27-15 Afgerond
wo 17/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 5-2 / 20-14 Afgerond
wo 17/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/05/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8093 T.C. RACSO E 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
wo 24/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 2-5 / 8-23 Afgerond
wo 24/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS 8106 T.C. SOKS A 1-2 / 2-4 / 18-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
wo 19/04/2017 8066 T.C. TOBIAS 8136 T.C. TOPSPIN B 2-1 / 5-2 / 23-17 Afgerond
wo 19/04/2017 8028 T.C. ORBIS 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 26/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8066 T.C. TOBIAS 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-1 / 5-2 / 26-17 Afgerond
wo 26/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN B 8028 T.C. ORBIS 1-2 / 3-4 / 17-22 Afgerond
wo 03/05/2017 8066 T.C. TOBIAS 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 03/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 03/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8136 T.C. TOPSPIN B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 17/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8136 T.C. TOPSPIN B 1-2 / 2-5 / 18-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8066 T.C. TOBIAS 8028 T.C. ORBIS 1-2 / 2-5 / 9-22 Afgerond
wo 24/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 24/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8066 T.C. TOBIAS 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
wo 19/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8107 T.C. DEN BRUEL A 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
wo 19/04/2017 8154 DE VALLEI B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 26/04/2017 8145 TS KENTA A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 1-2 / 3-5 / 18-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8154 DE VALLEI B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 03/05/2017 8154 DE VALLEI B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 03/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 8107 T.C. DEN BRUEL A 1-2 / 2-5 / 16-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 2-1 / 5-3 / 26-23 Afgerond
wo 17/05/2017 8145 TS KENTA A 8107 T.C. DEN BRUEL A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8154 DE VALLEI B 0-3 / 1-6 / 12-25 Afgerond
wo 24/05/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 24/05/2017 8154 DE VALLEI B 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 24/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 8079 T.H.C. INDIANA A 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8093 T.C. RACSO D 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 1-2 / 3-5 / 23-25 Afgerond
wo 19/04/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
wo 26/04/2017 8093 T.C. RACSO D 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 26/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8159 T.C. ELEVEN B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 03/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8093 T.C. RACSO D 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8117 T.C. PLAYERS 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8093 T.C. RACSO D 8117 T.C. PLAYERS 1-2 / 2-4 / 14-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 17/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8159 T.C. ELEVEN B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 24/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8093 T.C. RACSO D 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 24/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8117 T.C. PLAYERS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 5-3 / 25-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8093 T.C. RACSO C 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 19/04/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 8093 T.C. RACSO C 8140 T.C. BECKHAND A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 26/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 03/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8093 T.C. RACSO C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 03/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8079 T.H.C. INDIANA B 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 17/05/2017 8093 T.C. RACSO C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-1 / 4-2 / 17-15 Afgerond
wo 17/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8093 T.C. RACSO C 0-3 / 1-6 / 14-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 24/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8140 T.C. BECKHAND A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8093 T.C. RACSO B 8057 T.C. MERELBEKE D 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 19/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8055 T.C. DE PINTE A 3-0 / 6-1 / 25-6 Afgerond
wo 19/04/2017 8072 T.C. STEKENE B 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 3-4 / 15-22 Afgerond
wo 26/04/2017 8093 T.C. RACSO B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 2-5 / 13-21 Afgerond
wo 26/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE D 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
wo 26/04/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8072 T.C. STEKENE B 2-1 / 5-2 / 25-15 Afgerond
wo 03/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8057 T.C. MERELBEKE D 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 03/05/2017 8072 T.C. STEKENE B 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 03/05/2017 8045 T.C. BRAKEL 8055 T.C. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8093 T.C. RACSO B 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 3-4 / 18-17 Afgerond
wo 17/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE D 8055 T.C. DE PINTE A 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 24/05/2017 8072 T.C. STEKENE B 8057 T.C. MERELBEKE D 2-1 / 5-3 / 25-22 Afgerond
wo 24/05/2017 8045 T.C. BRAKEL 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8106 T.C. SOKS C 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 19/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8143 T.C. FOR EVER A 0-3 / 2-6 / 17-26 Afgerond
wo 19/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8106 T.C. SOKS C 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 26/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8157 T.C. ZAFFELARE B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 03/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE B 8106 T.C. SOKS C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8143 T.C. FOR EVER A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 17/05/2017 8106 T.C. SOKS C 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-1 / 24-15 Afgerond
wo 17/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 8143 T.C. FOR EVER A 2-1 / 5-2 / 21-19 Afgerond
wo 17/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8157 T.C. ZAFFELARE B 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
wo 24/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8106 T.C. SOKS C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8105 TC VELINA C 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-1 / 4-2 / 21-14 Afgerond
wo 19/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8079 T.H.C. INDIANA C 1-2 / 3-5 / 21-26 Afgerond
wo 19/04/2017 8107 T.C. DEN BRUEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
wo 26/04/2017 8105 TC VELINA C 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-1 / 27-5 Afgerond
wo 26/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-2 / 2-4 / 12-16 Afgerond
wo 26/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA C 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
wo 03/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8126 T.C. HOF TER BURST B 1-2 / 3-5 / 17-28 Afgerond
wo 03/05/2017 8107 T.C. DEN BRUEL B 8105 TC VELINA C 1-2 / 2-4 / 11-16 Afgerond
wo 03/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8079 T.H.C. INDIANA C 2-1 / 4-3 / 18-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8105 TC VELINA C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
wo 17/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8079 T.H.C. INDIANA C 1-2 / 2-5 / 15-23 Afgerond
wo 17/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-1 / 4-3 / 24-17 Afgerond
wo 24/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA C 8105 TC VELINA C 2-1 / 5-2 / 20-16 Afgerond
wo 24/05/2017 8107 T.C. DEN BRUEL B 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-1 / 4-3 / 21-21 Afgerond
wo 24/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 5-3 / 22-20 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8010 GANTOISE (C1) 8010 GANTOISE (C1)
8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A (J2) 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A (J2)
8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A (K1) (T) 3 6 24 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A (K1) Afgerond (do 25/05/2017)
8066 T.C. TOBIAS (G2) (U) 0 0 6
8106 T.C. SOKS C (M1) (T) 3 6 24 8106 T.C. SOKS C (M1) Afgerond (do 25/05/2017)
8114 T.C. MADISON (E2) (U) 0 0 9
8106 T.C. SOKS A (F1) (T) 1 2 15 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (D2) Afgerond (do 25/05/2017)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (D2) (U) 2 4 20
8093 T.C. RACSO A (B1) (T) 2 5 25 8093 T.C. RACSO A (B1) Afgerond (do 25/05/2017)
8093 T.C. RACSO B (L2) (U) 1 2 15
8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B (I1) (T) 3 6 24 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B (I1) Afgerond (do 25/05/2017)
8107 T.C. DEN BRUEL A (H2) (U) 0 0 7
8057 T.C. MERELBEKE A (A1) (T) 2 4 20 8057 T.C. MERELBEKE A (A1) Afgerond (do 25/05/2017)
8079 T.H.C. INDIANA C (N2) (U) 1 3 18
8057 T.C. MERELBEKE E (E1) (T) 2 4 19 8057 T.C. MERELBEKE E (E1) Afgerond (do 25/05/2017)
8112 TENNIS 'T BROEKSKEN (M2) (U) 1 4 25
8154 DE VALLEI B (H1) (T) 3 6 24 8154 DE VALLEI B (H1) Afgerond (do 25/05/2017)
8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A (A2) (U) 0 0 9
8057 T.C. MERELBEKE C (D1) (T) 3 6 24 8057 T.C. MERELBEKE C (D1) Afgerond (do 25/05/2017)
8093 T.C. RACSO E (F2) (U) 0 0 3
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (L1) (T) 3 6 27 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (L1) Afgerond (do 25/05/2017)
8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN (I2) (U) 0 1 8
8028 T.C. ORBIS (G1) (T) 3 6 24 8028 T.C. ORBIS (G1) Afgerond (do 25/05/2017)
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (C2) (U) 0 0 11
8052 T.C. NOBEL A (J1) (T) 3 6 27 8052 T.C. NOBEL A (J1) Afgerond (do 25/05/2017)
8093 T.C. RACSO C (K2) (U) 0 1 14
8105 TC VELINA C (N1)
8105 TC VELINA C (N1)
8126 T.C. HOF TER BURST A (B2)
8126 T.C. HOF TER BURST A (B2)