Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5049 LOONSE T.C. 5028 T.C. LANAKEN D 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
ma 17/04/2017 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 16-17 Afgerond
za 22/04/2017 5028 T.C. LANAKEN D 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 1-6 / 6-25 Afgerond
za 22/04/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 29/04/2017 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 1-2 / 2-4 / 16-21 Afgerond
za 29/04/2017 5007 K. TONGERSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN D 3-0 / 6-1 / 26-7 Afgerond
za 06/05/2017 5049 LOONSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 06/05/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
za 13/05/2017 5028 T.C. LANAKEN D 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 13/05/2017 5007 K. TONGERSE T.C. A 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5007 K. TONGERSE T.C. C 5028 T.C. LANAKEN A 1-2 / 3-4 / 15-19 Afgerond
ma 17/04/2017 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 22/04/2017 5028 T.C. LANAKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-2 / 2-5 / 14-23 Afgerond
za 22/04/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 20-12 Afgerond
za 29/04/2017 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 1-2 / 2-4 / 14-21 Afgerond
za 29/04/2017 5069 T.C. AS A 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 06/05/2017 5007 K. TONGERSE T.C. C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
za 06/05/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 13/05/2017 5028 T.C. LANAKEN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
za 13/05/2017 5069 T.C. AS A 5007 K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-5 / 12-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5046 T.C. DE BORN A 5028 T.C. LANAKEN C 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
ma 17/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5007 K. TONGERSE T.C. B 1-2 / 3-5 / 24-27 Afgerond
za 22/04/2017 5028 T.C. LANAKEN C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-1 / 24-14 Afgerond
za 22/04/2017 5050 T.C. WIMBLEDON A 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 3-4 / 23-21 Afgerond
za 29/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 2-6 / 17-26 Afgerond
za 29/04/2017 5007 K. TONGERSE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN C 1-2 / 2-5 / 19-25 Afgerond
za 06/05/2017 5046 T.C. DE BORN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 1-6 / 15-24 Afgerond
za 06/05/2017 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
za 13/05/2017 5028 T.C. LANAKEN C 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-3 / 21-18 Afgerond
za 13/05/2017 5007 K. TONGERSE T.C. B 5046 T.C. DE BORN A 3-0 / 6-1 / 24-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
ma 17/04/2017 5057 TC O - TC IRIS C 5012 T.C. WINTERSLAG A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 22/04/2017 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5057 TC O - TC IRIS C 1-2 / 2-4 / 8-22 Afgerond
za 22/04/2017 5069 T.C. AS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 29/04/2017 5057 TC O - TC IRIS C 5069 T.C. AS B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 29/04/2017 5012 T.C. WINTERSLAG A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-1 / 25-15 Afgerond
za 06/05/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5057 TC O - TC IRIS C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 06/05/2017 5069 T.C. AS B 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-2 / 2-4 / 9-19 Afgerond
za 13/05/2017 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5069 T.C. AS B 2-1 / 4-2 / 17-10 Afgerond
za 13/05/2017 5012 T.C. WINTERSLAG A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
ma 17/04/2017 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 22/04/2017 5057 TC O - TC IRIS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 22/04/2017 5069 T.C. AS C 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 2-1 / 5-2 / 25-12 Afgerond
za 29/04/2017 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5069 T.C. AS C 1-2 / 3-5 / 22-25 Afgerond
za 29/04/2017 5012 T.C. WINTERSLAG B 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 3-5 / 18-26 Afgerond
za 06/05/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-2 / 3-4 / 18-19 Afgerond
za 06/05/2017 5069 T.C. AS C 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
za 13/05/2017 5057 TC O - TC IRIS A 5069 T.C. AS C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 13/05/2017 5012 T.C. WINTERSLAG B 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 2-1 / 4-2 / 19-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-1 / 5-4 / 28-28 Afgerond
ma 17/04/2017 5057 TC O - TC IRIS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-1 / 4-2 / 20-11 Afgerond
za 22/04/2017 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5057 TC O - TC IRIS B 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
za 22/04/2017 5028 T.C. LANAKEN B 5065 T.C. TENNISDEL GENK E 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
za 29/04/2017 5057 TC O - TC IRIS B 5028 T.C. LANAKEN B 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
za 29/04/2017 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-3 / 1-6 / 16-24 Afgerond
za 06/05/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK E 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 06/05/2017 5028 T.C. LANAKEN B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
za 13/05/2017 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5028 T.C. LANAKEN B 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
za 13/05/2017 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK E 2-1 / 4-3 / 22-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5087 T.C. BOCHOLT C 5097 T.C. DE BONEPUT C 1-2 / 3-4 / 16-25 Afgerond
ma 17/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5021 LOMMELSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 22/04/2017 5097 T.C. DE BONEPUT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 22/04/2017 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT C 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 29/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 29/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. C 5097 T.C. DE BONEPUT C 0-3 / 1-6 / 14-25 Afgerond
za 06/05/2017 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 06/05/2017 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
za 13/05/2017 5097 T.C. DE BONEPUT C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-1 / 5-3 / 25-21 Afgerond
za 13/05/2017 5021 LOMMELSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT C 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5087 T.C. BOCHOLT A 5097 T.C. DE BONEPUT A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
ma 17/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. B 5061 T.C. KAULILLE A 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
za 22/04/2017 5097 T.C. DE BONEPUT A 5021 LOMMELSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
za 22/04/2017 5027 TC MAASEIK B 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 29/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. B 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 29/04/2017 5061 T.C. KAULILLE A 5097 T.C. DE BONEPUT A 1-2 / 2-4 / 16-17 Afgerond
za 06/05/2017 5087 T.C. BOCHOLT A 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 06/05/2017 5027 TC MAASEIK B 5061 T.C. KAULILLE A 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
za 13/05/2017 5097 T.C. DE BONEPUT A 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
za 13/05/2017 5061 T.C. KAULILLE A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5087 T.C. BOCHOLT B 5097 T.C. DE BONEPUT D 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 17/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5021 LOMMELSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
za 22/04/2017 5097 T.C. DE BONEPUT D 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
za 22/04/2017 5061 T.C. KAULILLE B 5087 T.C. BOCHOLT B 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
za 29/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5061 T.C. KAULILLE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 29/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. A 5097 T.C. DE BONEPUT D 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
za 06/05/2017 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-2 / 3-4 / 18-22 Afgerond
za 06/05/2017 5061 T.C. KAULILLE B 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 17-19 Afgerond
za 13/05/2017 5097 T.C. DE BONEPUT D 5061 T.C. KAULILLE B 1-2 / 2-4 / 15-21 Afgerond
za 13/05/2017 5021 LOMMELSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT B 1-2 / 2-4 / 14-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5087 T.C. BOCHOLT D 5097 T.C. DE BONEPUT B 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
ma 17/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 4-2 / 17-15 Afgerond
za 22/04/2017 5097 T.C. DE BONEPUT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 4-2 / 20-11 Afgerond
za 22/04/2017 5018 T.C. HAMONT 5087 T.C. BOCHOLT D 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 29/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5018 T.C. HAMONT 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 29/04/2017 5027 TC MAASEIK A 5097 T.C. DE BONEPUT B 2-1 / 4-3 / 19-20 Afgerond
za 06/05/2017 5087 T.C. BOCHOLT D 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 3-5 / 18-28 Afgerond
za 06/05/2017 5018 T.C. HAMONT 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 13/05/2017 5097 T.C. DE BONEPUT B 5018 T.C. HAMONT 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 13/05/2017 5027 TC MAASEIK A 5087 T.C. BOCHOLT D 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5031 LANDEN T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
ma 17/04/2017 5034 T.C. BASVELD B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 2-1 / 4-2 / 21-13 Afgerond
za 22/04/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 5-3 / 25-21 Afgerond
za 22/04/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5031 LANDEN T.C. A 1-2 / 3-5 / 21-26 Afgerond
za 29/04/2017 5034 T.C. BASVELD B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
za 29/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-2 / 2-5 / 17-22 Afgerond
za 06/05/2017 5031 LANDEN T.C. A 5034 T.C. BASVELD B 1-2 / 3-4 / 22-20 Afgerond
za 06/05/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 1-2 / 3-5 / 23-21 Afgerond
za 13/05/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-2 / 2-4 / 16-21 Afgerond
za 13/05/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5031 LANDEN T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5037 T.C. DE ALK B 5031 LANDEN T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
ma 17/04/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5050 T.C. WIMBLEDON C 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
za 22/04/2017 5031 LANDEN T.C. B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 22/04/2017 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5037 T.C. DE ALK B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 29/04/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 29/04/2017 5050 T.C. WIMBLEDON C 5031 LANDEN T.C. B 2-1 / 4-2 / 21-8 Afgerond
za 06/05/2017 5037 T.C. DE ALK B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 06/05/2017 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 13/05/2017 5031 LANDEN T.C. B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 13/05/2017 5050 T.C. WIMBLEDON C 5037 T.C. DE ALK B 1-2 / 4-4 / 23-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
ma 17/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 22/04/2017 5034 T.C. BASVELD A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
za 22/04/2017 5037 T.C. DE ALK A 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
za 29/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5037 T.C. DE ALK A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 29/04/2017 5050 T.C. WIMBLEDON B 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 06/05/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 06/05/2017 5037 T.C. DE ALK A 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-1 / 25-8 Afgerond
za 13/05/2017 5034 T.C. BASVELD A 5037 T.C. DE ALK A 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
za 13/05/2017 5050 T.C. WIMBLEDON B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
ma 17/04/2017 5085 T.C. KOERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN 2-1 / 4-3 / 23-15 Afgerond
za 22/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO B 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
za 22/04/2017 5058 T.C. BOLDERBERG 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 4-5 / 27-26 Afgerond
za 29/04/2017 5085 T.C. KOERSEL A 5058 T.C. BOLDERBERG 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
za 29/04/2017 5024 T.C. HEUSDEN 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
za 06/05/2017 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 06/05/2017 5058 T.C. BOLDERBERG 5024 T.C. HEUSDEN 2-1 / 5-2 / 22-14 Afgerond
za 13/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO B 5058 T.C. BOLDERBERG 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 13/05/2017 5024 T.C. HEUSDEN 5026 T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO H 5026 T.C. LUMMEN C 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
ma 17/04/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5039 RUNKSTER T.C. 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 22/04/2017 5026 T.C. LUMMEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 22/04/2017 5096 T.C. HAM 5048 G.T. TESSENDERLO H 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 29/04/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 29/04/2017 5039 RUNKSTER T.C. 5026 T.C. LUMMEN C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 06/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO H 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
za 06/05/2017 5096 T.C. HAM 5039 RUNKSTER T.C. 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 13/05/2017 5026 T.C. LUMMEN C 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 13/05/2017 5039 RUNKSTER T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO H 2-1 / 4-2 / 16-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO A 5023 TENNIS PAAL D 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
ma 17/04/2017 5052 T.C. ZELEM B 5003 K.T.C. DIEST 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
za 22/04/2017 5023 TENNIS PAAL D 5052 T.C. ZELEM B 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
za 22/04/2017 5008 K.T.C. MEULENBERG 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 29/04/2017 5052 T.C. ZELEM B 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-0 / 6-1 / 26-8 Afgerond
za 29/04/2017 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL D 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
za 06/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO A 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
za 06/05/2017 5008 K.T.C. MEULENBERG 5003 K.T.C. DIEST 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
za 13/05/2017 5023 TENNIS PAAL D 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
za 13/05/2017 5003 K.T.C. DIEST 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO C 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
ma 17/04/2017 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL B 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
za 22/04/2017 5026 T.C. LUMMEN A 5023 TENNIS PAAL A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 22/04/2017 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-0 / 6-1 / 24-13 Afgerond
za 29/04/2017 5023 TENNIS PAAL A 5052 T.C. ZELEM A 2-1 / 4-2 / 16-12 Afgerond
za 29/04/2017 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 06/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO C 5023 TENNIS PAAL A 1-2 / 3-5 / 19-28 Afgerond
za 06/05/2017 5052 T.C. ZELEM A 5085 T.C. KOERSEL B 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
za 13/05/2017 5026 T.C. LUMMEN A 5052 T.C. ZELEM A 2-1 / 5-2 / 24-10 Afgerond
za 13/05/2017 5085 T.C. KOERSEL B 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5029 T.C. MOL B 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
ma 17/04/2017 5023 TENNIS PAAL B 5038 T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
za 22/04/2017 5029 T.C. MOL B 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 22/04/2017 5036 T.C. DE NETHE 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 0-3 / 1-6 / 8-27 Afgerond
za 29/04/2017 5023 TENNIS PAAL B 5036 T.C. DE NETHE 1-2 / 3-4 / 20-22 Afgerond
za 29/04/2017 5038 T.C. LAAKDAL 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 06/05/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5023 TENNIS PAAL B 1-2 / 4-4 / 26-20 Afgerond
za 06/05/2017 5036 T.C. DE NETHE 5038 T.C. LAAKDAL 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
za 13/05/2017 5029 T.C. MOL B 5036 T.C. DE NETHE 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 13/05/2017 5038 T.C. LAAKDAL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO D 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
ma 17/04/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 5-4 / 28-29 Afgerond
za 22/04/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
za 22/04/2017 5041 NEERPELTSE T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 29/04/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 11-21 Afgerond
za 29/04/2017 5053 TENNISCLUB FIELD A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 06/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO D 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-1 / 4-2 / 22-8 Afgerond
za 06/05/2017 5041 NEERPELTSE T.C. B 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 4-3 / 21-16 Afgerond
za 13/05/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 13/05/2017 5053 TENNISCLUB FIELD A 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 1-2 / 4-5 / 27-25 Afgerond
ma 17/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO G 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 22/04/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5048 G.T. TESSENDERLO G 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 22/04/2017 5041 NEERPELTSE T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-1 / 5-2 / 24-16 Afgerond
za 29/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO G 5041 NEERPELTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 29/04/2017 5053 TENNISCLUB FIELD B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 2-1 / 4-4 / 20-23 Afgerond
za 06/05/2017 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5048 G.T. TESSENDERLO G 1-2 / 2-5 / 12-24 Afgerond
za 06/05/2017 5041 NEERPELTSE T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD B 1-2 / 2-5 / 16-24 Afgerond
za 13/05/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-2 / 3-5 / 21-26 Afgerond
za 13/05/2017 5053 TENNISCLUB FIELD B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 1-2 / 3-5 / 22-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO F 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
ma 17/04/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-1 / 4-3 / 25-18 Afgerond
za 22/04/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-1 / 4-3 / 20-18 Afgerond
za 22/04/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO F 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 29/04/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-0 / 6-1 / 25-10 Afgerond
za 29/04/2017 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 06/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO F 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-1 / 4-3 / 24-16 Afgerond
za 06/05/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-1 / 4-2 / 20-10 Afgerond
za 13/05/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-2 / 22-15 Afgerond
za 13/05/2017 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5048 G.T. TESSENDERLO F 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5048 G.T. TESSENDERLO E 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond
ma 17/04/2017 5029 T.C. MOL A 5023 TENNIS PAAL C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 22/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO E 5029 T.C. MOL A 1-2 / 2-5 / 15-25 Afgerond
za 22/04/2017 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 29/04/2017 5029 T.C. MOL A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 29/04/2017 5023 TENNIS PAAL C 5048 G.T. TESSENDERLO E 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 06/05/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5029 T.C. MOL A 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
za 06/05/2017 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5023 TENNIS PAAL C 2-1 / 5-2 / 22-16 Afgerond
za 13/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO E 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-1 / 4-2 / 21-10 Afgerond
za 13/05/2017 5023 TENNIS PAAL C 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5039 RUNKSTER T.C. (R1) 5039 RUNKSTER T.C. (R1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (P2) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (P2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (N1) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (N1)
5028 T.C. LANAKEN A (B2) 5028 T.C. LANAKEN A (B2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (O1) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (O1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (K2) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (K2)
5048 G.T. TESSENDERLO D (V1) 5048 G.T. TESSENDERLO D (V1)
5046 T.C. DE BORN B (M1) (T) 0 0 7 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. (G2) Afgerond (za 20/05/2017)
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. (G2) (U) 3 6 24
5087 T.C. BOCHOLT A (H1) (T) 3 6 24 5087 T.C. BOCHOLT A (H1) Afgerond (za 20/05/2017)
5050 T.C. WIMBLEDON A (C2) (U) 0 0 4
5065 T.C. TENNISDEL GENK B (A1) (T) 1 4 25 5048 G.T. TESSENDERLO A (S2) Afgerond (za 20/05/2017)
5048 G.T. TESSENDERLO A (S2) (U) 2 4 22
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (L1) (T) 3 6 25 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (L1) Afgerond (za 20/05/2017)
5023 TENNIS PAAL A (T2) (U) 0 2 18
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (D1) (T) 3 6 27 5065 T.C. TENNISDEL GENK A (D1) Afgerond (za 20/05/2017)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (J2) (U) 0 1 11
5048 G.T. TESSENDERLO F (X1) (T) 3 6 26 5048 G.T. TESSENDERLO F (X1) Afgerond (za 20/05/2017)
5048 G.T. TESSENDERLO B (Q2) (U) 0 1 15
5029 T.C. MOL A (Y1) (T) 3 6 24 5029 T.C. MOL A (Y1) Afgerond (za 20/05/2017)
5053 TENNISCLUB FIELD B (W2) (U) 0 0 7
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (I1) (T) 2 4 16 5020 T.C. DE KREKEL PEER C (I1) Afgerond (za 20/05/2017)
5028 T.C. LANAKEN B (F2) (U) 1 2 10
5029 T.C. MOL B (U1) (T) 2 5 24 5029 T.C. MOL B (U1) Afgerond (za 20/05/2017)
5012 T.C. WINTERSLAG B (E2) (U) 1 2 13
5057 TC O - TC IRIS A (E1) (T) 3 6 29 5057 TC O - TC IRIS A (E1) Afgerond (za 20/05/2017)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E (M2) (U) 0 2 19
5028 T.C. LANAKEN C (C1) (T) 2 4 19 5028 T.C. LANAKEN C (C1) Afgerond (za 20/05/2017)
5097 T.C. DE BONEPUT D (I2) (U) 1 2 11
5026 T.C. LUMMEN A (T1) (T) 3 6 24 5026 T.C. LUMMEN A (T1) Afgerond (za 20/05/2017)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (N2) (U) 0 0 12
5097 T.C. DE BONEPUT B (J1) (T) 3 6 29 5097 T.C. DE BONEPUT B (J1) Afgerond (za 20/05/2017)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C (U2) (U) 0 2 23
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) (T) 2 5 27 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) Afgerond (za 20/05/2017)
5007 K. TONGERSE T.C. A (A2) (U) 1 3 20
5097 T.C. DE BONEPUT C (G1) (T) 3 6 24 5097 T.C. DE BONEPUT C (G1) Afgerond (za 20/05/2017)
5034 T.C. BASVELD C (O2) (U) 0 0 7
5085 T.C. KOERSEL A (Q1) (T) 3 6 24 5085 T.C. KOERSEL A (Q1) Afgerond (za 20/05/2017)
5037 T.C. DE ALK B (L2) (U) 0 0 9
5034 T.C. BASVELD A (P1) (T) 3 6 24 5034 T.C. BASVELD A (P1) Afgerond (za 20/05/2017)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A (V2) (U) 0 0 2
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (B1) (T) 3 6 24 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (B1) Afgerond (za 20/05/2017)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D (X2) (U) 0 0 12
5048 G.T. TESSENDERLO E (Y2)
5048 G.T. TESSENDERLO E (Y2)
5057 TC O - TC IRIS B (F1)
5057 TC O - TC IRIS B (F1)
5012 T.C. WINTERSLAG A (D2)
5012 T.C. WINTERSLAG A (D2)
5003 K.T.C. DIEST (S1)
5003 K.T.C. DIEST (S1)
5027 TC MAASEIK B (H2)
5027 TC MAASEIK B (H2)
5048 G.T. TESSENDERLO G (W1)
5048 G.T. TESSENDERLO G (W1)
5048 G.T. TESSENDERLO H (R2)
5048 G.T. TESSENDERLO H (R2)
5039 RUNKSTER T.C. (R1) (T) 3 6 24 5039 RUNKSTER T.C. (R1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 27/05/2017)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (P2) (U) 0 0 5
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (N1) (T) 1 3 20 5028 T.C. LANAKEN A (B2) Afgerond (za 27/05/2017)
5028 T.C. LANAKEN A (B2) (U) 2 4 20
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (O1) (T) 3 6 27 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (O1) Afgerond (za 27/05/2017)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (K2) (U) 0 1 11
5048 G.T. TESSENDERLO D (V1) (U) 0 0 3 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 27/05/2017)
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. (T) 2 4 16
5087 T.C. BOCHOLT A (U) 3 6 31 5087 T.C. BOCHOLT A Afgerond (za 27/05/2017)
5048 G.T. TESSENDERLO A (T) 0 3 20
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (T) 0 1 13 5065 T.C. TENNISDEL GENK A Afgerond (za 27/05/2017)
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (U) 3 6 25
5048 G.T. TESSENDERLO F (T) 3 6 24 5048 G.T. TESSENDERLO F Afgerond (za 27/05/2017)
5029 T.C. MOL A (U) 0 0 8
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (T) 3 6 24 5020 T.C. DE KREKEL PEER C Afgerond (za 27/05/2017)
5029 T.C. MOL B (U) 0 0 8
5057 TC O - TC IRIS A (T) 2 5 25 5057 TC O - TC IRIS A Afgerond (za 27/05/2017)
5028 T.C. LANAKEN C (U) 1 2 16
5026 T.C. LUMMEN A (T) 2 5 23 5026 T.C. LUMMEN A Afgerond (za 27/05/2017)
5097 T.C. DE BONEPUT B (U) 1 2 16
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (T) 0 1 15 5097 T.C. DE BONEPUT C Afgerond (za 27/05/2017)
5097 T.C. DE BONEPUT C (U) 3 6 26
5085 T.C. KOERSEL A (T) 0 0 10 5034 T.C. BASVELD A Afgerond (za 27/05/2017)
5034 T.C. BASVELD A (U) 3 6 24
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (T) 3 6 25 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B Afgerond (za 27/05/2017)
5048 G.T. TESSENDERLO E (Y2) (U) 0 1 14
5057 TC O - TC IRIS B (F1) (T) 1 3 15 5012 T.C. WINTERSLAG A (D2) Afgerond (za 27/05/2017)
5012 T.C. WINTERSLAG A (D2) (U) 2 4 20
5003 K.T.C. DIEST (S1) (T) 2 5 23 5003 K.T.C. DIEST (S1) Afgerond (za 27/05/2017)
5027 TC MAASEIK B (H2) (U) 1 3 19
5048 G.T. TESSENDERLO G (W1) (T) 0 1 8 5048 G.T. TESSENDERLO H (R2) Beëindigd na overwinning (za 27/05/2017)
5048 G.T. TESSENDERLO H (R2) (U) 2 4 18