Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5049 LOONSE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
ma 17/04/2017 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 37-35 Afgerond
za 22/04/2017 5028 T.C. LANAKEN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 22/04/2017 5050 T.C. WIMBLEDON B 5049 LOONSE T.C. B 2-1 / 4-2 / 27-22 Afgerond
za 29/04/2017 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 18-39 Afgerond
za 29/04/2017 5007 K. TONGERSE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN 1-2 / 2-5 / 21-39 Afgerond
za 06/05/2017 5049 LOONSE T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 1-2 / 2-4 / 14-31 Afgerond
za 06/05/2017 5050 T.C. WIMBLEDON B 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 32-34 Afgerond
za 13/05/2017 5028 T.C. LANAKEN 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 13/05/2017 5007 K. TONGERSE T.C. B 5049 LOONSE T.C. B 2-1 / 5-2 / 41-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5046 T.C. DE BORN 5049 LOONSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
ma 17/04/2017 5050 T.C. WIMBLEDON A 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-3 / 1-6 / 18-41 Afgerond
za 22/04/2017 5049 LOONSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
za 22/04/2017 5007 K. TONGERSE T.C. A 5046 T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 29/04/2017 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 5-3 / 46-41 Afgerond
za 29/04/2017 5044 T.C. ROOSENDAEL 5049 LOONSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 06/05/2017 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 06/05/2017 5007 K. TONGERSE T.C. A 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-3 / 1-6 / 18-38 Afgerond
za 13/05/2017 5049 LOONSE T.C. A 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 13/05/2017 5044 T.C. ROOSENDAEL 5046 T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
ma 17/04/2017 5027 TC MAASEIK B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 2-1 / 4-3 / 33-32 Afgerond
za 22/04/2017 5012 T.C. WINTERSLAG B 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 22/04/2017 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-1 / 38-22 Afgerond
za 29/04/2017 5027 TC MAASEIK B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 29/04/2017 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 06/05/2017 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 06/05/2017 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 0-3 / 0-6 / 18-38 Afgerond
za 13/05/2017 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 13/05/2017 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5027 TC MAASEIK A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 4-2 / 34-26 Afgerond
ma 17/04/2017 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 22/04/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-3 / 1-6 / 24-40 Afgerond
za 22/04/2017 5012 T.C. WINTERSLAG A 5027 TC MAASEIK A 1-2 / 2-4 / 18-30 Afgerond
za 29/04/2017 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-2 / 3-4 / 33-33 Afgerond
za 29/04/2017 5069 T.C. AS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 06/05/2017 5027 TC MAASEIK A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 06/05/2017 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 13/05/2017 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-2 / 3-4 / 27-29 Afgerond
za 13/05/2017 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
ma 17/04/2017 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5087 T.C. BOCHOLT B 2-1 / 5-2 / 37-21 Afgerond
za 22/04/2017 5041 NEERPELTSE T.C. B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 0-3 / 1-6 / 18-37 Afgerond
za 22/04/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 29/04/2017 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 2-1 / 4-2 / 33-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 29/04/2017 5087 T.C. BOCHOLT B 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 21-38 Afgerond
za 06/05/2017 5021 LOMMELSE T.C. B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 06/05/2017 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5087 T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 13/05/2017 5041 NEERPELTSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 13/05/2017 5087 T.C. BOCHOLT B 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT A 1-2 / 2-4 / 16-32 Afgerond
ma 17/04/2017 5041 NEERPELTSE T.C. A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 22/04/2017 5087 T.C. BOCHOLT A 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 2-6 / 34-46 Afgerond
za 22/04/2017 5018 T.C. HAMONT 5021 LOMMELSE T.C. C 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 29/04/2017 5041 NEERPELTSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 29/04/2017 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 06/05/2017 5021 LOMMELSE T.C. C 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 10-38 Afgerond
za 06/05/2017 5018 T.C. HAMONT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 13/05/2017 5087 T.C. BOCHOLT A 5018 T.C. HAMONT 2-1 / 5-2 / 40-32 Afgerond
za 13/05/2017 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. C 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
ma 17/04/2017 5039 RUNKSTER T.C. B 5001 KTC BERINGEN B 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 22/04/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5039 RUNKSTER T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 22/04/2017 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 1-2 / 3-4 / 36-36 Afgerond
za 29/04/2017 5039 RUNKSTER T.C. B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-3 / 33-32 Afgerond
za 29/04/2017 5001 KTC BERINGEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-1 / 4-3 / 34-32 Afgerond
za 06/05/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5039 RUNKSTER T.C. B 1-2 / 2-4 / 16-25 Afgerond
za 06/05/2017 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5001 KTC BERINGEN B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 13/05/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 13/05/2017 5001 KTC BERINGEN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-2 / 2-4 / 12-30 Afgerond
ma 17/04/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-1 / 4-3 / 37-35 Afgerond
za 22/04/2017 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 1-2 / 3-4 / 33-38 Afgerond
za 22/04/2017 5058 T.C. BOLDERBERG 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 29/04/2017 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5058 T.C. BOLDERBERG 1-2 / 2-4 / 25-31 Afgerond
za 29/04/2017 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5008 K.T.C. MEULENBERG B 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 06/05/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 06/05/2017 5058 T.C. BOLDERBERG 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-1 / 4-4 / 38-36 Afgerond
za 13/05/2017 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5058 T.C. BOLDERBERG 0-3 / 1-6 / 23-37 Afgerond
za 13/05/2017 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 1-6 / 25-38 Afgerond
ma 17/04/2017 5039 RUNKSTER T.C. A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 22/04/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5039 RUNKSTER T.C. A 2-1 / 4-2 / 34-18 Afgerond
za 22/04/2017 5001 KTC BERINGEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-1 / 43-28 Afgerond
za 29/04/2017 5039 RUNKSTER T.C. A 5001 KTC BERINGEN A 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
za 29/04/2017 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 2-1 / 5-3 / 39-43 Afgerond
za 06/05/2017 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5039 RUNKSTER T.C. A 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 06/05/2017 5001 KTC BERINGEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-2 / 2-5 / 32-36 Afgerond
za 13/05/2017 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5001 KTC BERINGEN A 2-1 / 4-2 / 32-20 Afgerond
za 13/05/2017 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5085 T.C. KOERSEL C 5048 G.T. TESSENDERLO 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
ma 17/04/2017 5003 K.T.C. DIEST 5026 T.C. LUMMEN A 2-1 / 4-2 / 30-24 Afgerond
ma 17/04/2017 5023 TENNIS PAAL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 2-1 / 5-4 / 48-44 Afgerond
za 22/04/2017 5085 T.C. KOERSEL C 5003 K.T.C. DIEST 0-3 / 1-6 / 18-39 Afgerond
za 22/04/2017 5048 G.T. TESSENDERLO 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 2-1 / 4-3 / 38-34 Afgerond
za 22/04/2017 5026 T.C. LUMMEN A 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 29/04/2017 5003 K.T.C. DIEST 5048 G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 29/04/2017 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL C 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
za 29/04/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 06/05/2017 5085 T.C. KOERSEL C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 0-3 / 1-6 / 16-40 Afgerond
za 06/05/2017 5048 G.T. TESSENDERLO 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 3-5 / 34-42 Afgerond
za 06/05/2017 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL B 2-1 / 5-2 / 42-38 Afgerond
za 13/05/2017 5026 T.C. LUMMEN A 5085 T.C. KOERSEL C 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 13/05/2017 5023 TENNIS PAAL B 5048 G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 13/05/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5003 K.T.C. DIEST 0-3 / 1-6 / 21-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5029 T.C. MOL 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
ma 17/04/2017 5036 T.C. DE NETHE A 5021 LOMMELSE T.C. D 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
ma 17/04/2017 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 22/04/2017 5029 T.C. MOL 5036 T.C. DE NETHE A 1-2 / 3-5 / 32-46 Afgerond
za 22/04/2017 5085 T.C. KOERSEL A 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 22/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. D 5038 T.C. LAAKDAL B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 29/04/2017 5036 T.C. DE NETHE A 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 3-5 / 29-40 Afgerond
za 29/04/2017 5038 T.C. LAAKDAL B 5029 T.C. MOL 2-1 / 5-2 / 39-24 Afgerond
za 29/04/2017 5096 T.C. HAM 5021 LOMMELSE T.C. D 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 06/05/2017 5029 T.C. MOL 5096 T.C. HAM 2-1 / 5-2 / 38-26 Afgerond
za 06/05/2017 5085 T.C. KOERSEL A 5021 LOMMELSE T.C. D 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 06/05/2017 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 2-4 / 19-27 Afgerond
za 13/05/2017 5021 LOMMELSE T.C. D 5029 T.C. MOL 2-1 / 4-2 / 29-23 Afgerond
za 13/05/2017 5038 T.C. LAAKDAL B 5085 T.C. KOERSEL A 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 13/05/2017 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 3-5 / 32-40 Afgerond
ma 17/04/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 3-4 / 34-33 Afgerond
ma 17/04/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-2 / 3-5 / 25-35 Afgerond
za 22/04/2017 5021 LOMMELSE T.C. A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-2 / 2-4 / 24-25 Afgerond
za 22/04/2017 5038 T.C. LAAKDAL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 22/04/2017 5026 T.C. LUMMEN B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 29/04/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5038 T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-3 / 33-31 Afgerond
za 29/04/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-5 / 25-36 Afgerond
za 29/04/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 3-4 / 39-40 Afgerond
za 06/05/2017 5021 LOMMELSE T.C. A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 0-3 / 2-6 / 23-43 Afgerond
za 06/05/2017 5038 T.C. LAAKDAL A 5026 T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 06/05/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 13/05/2017 5026 T.C. LUMMEN B 5021 LOMMELSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 40-31 Afgerond
za 13/05/2017 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 13/05/2017 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 5-2 / 40-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 17/04/2017 5036 T.C. DE NETHE B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-2 / 2-4 / 17-31 Afgerond
ma 17/04/2017 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN C 1-2 / 2-4 / 28-29 Afgerond
za 22/04/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5085 T.C. KOERSEL B 2-1 / 5-2 / 36-22 Afgerond
za 22/04/2017 5023 TENNIS PAAL A 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 29/04/2017 5085 T.C. KOERSEL B 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 29/04/2017 5026 T.C. LUMMEN C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-3 / 1-6 / 14-40 Afgerond
za 06/05/2017 5036 T.C. DE NETHE B 5085 T.C. KOERSEL B 1-2 / 3-4 / 27-31 Afgerond
za 06/05/2017 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN C 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 13/05/2017 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5023 TENNIS PAAL A 1-2 / 2-5 / 24-34 Afgerond
za 13/05/2017 5026 T.C. LUMMEN C 5036 T.C. DE NETHE B 1-2 / 2-4 / 22-32 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5027 TC MAASEIK B (D1) 5027 TC MAASEIK B (D1)
5035 T.C. TENKIE HASSELT (I2) 5035 T.C. TENKIE HASSELT (I2)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (E1) (T) 3 6 37 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (E1) Afgerond (za 20/05/2017)
5087 T.C. BOCHOLT A (G2) (U) 0 0 19
5038 T.C. LAAKDAL A (M1) (T) 3 6 36 5038 T.C. LAAKDAL A (M1) Afgerond (za 20/05/2017)
5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL (C2) (U) 0 0 5
5044 T.C. ROOSENDAEL (B1) (T) 2 4 28 5044 T.C. ROOSENDAEL (B1) Afgerond (za 20/05/2017)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (J2) (U) 1 2 26
5028 T.C. LANAKEN (A1) (T) 0 0 12 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2) Afgerond (za 20/05/2017)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2) (U) 3 6 36
5085 T.C. KOERSEL A (L1) (T) 3 6 36 5085 T.C. KOERSEL A (L1) Afgerond (za 20/05/2017)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A (N2) (U) 0 0 10
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B (F1) (T) 3 6 38 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B (F1) Afgerond (za 20/05/2017)
5026 T.C. LUMMEN A (K2) (U) 0 1 26
5008 K.T.C. MEULENBERG A (J1) (T) 2 4 33 5008 K.T.C. MEULENBERG A (J1) Afgerond (za 20/05/2017)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (D2) (U) 1 3 34
5041 NEERPELTSE T.C. A (G1) (T) 2 5 33 5041 NEERPELTSE T.C. A (G1) Afgerond (za 20/05/2017)
5038 T.C. LAAKDAL B (L2) (U) 1 2 25
5003 K.T.C. DIEST (K1) (T) 1 2 25 5050 T.C. WIMBLEDON A (B2) Afgerond (za 20/05/2017)
5050 T.C. WIMBLEDON A (B2) (U) 2 4 26
5001 KTC BERINGEN B (H1) (T) 0 0 15 5020 T.C. DE KREKEL PEER (F2) Afgerond (za 20/05/2017)
5020 T.C. DE KREKEL PEER (F2) (U) 3 6 36
5058 T.C. BOLDERBERG (I1) (T) 3 6 38 5058 T.C. BOLDERBERG (I1) Afgerond (za 20/05/2017)
5050 T.C. WIMBLEDON B (A2) (U) 0 0 15
5057 TC O - TC IRIS (C1) (T) 1 3 31 5012 T.C. WINTERSLAG A (E2) Afgerond (za 20/05/2017)
5012 T.C. WINTERSLAG A (E2) (U) 2 4 34
5023 TENNIS PAAL A (N1)
5023 TENNIS PAAL A (N1)
5026 T.C. LUMMEN B (M2)
5026 T.C. LUMMEN B (M2)