Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2065 T.C. TIP-TOP 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-2 / 16-15 Afgerond
wo 19/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 19/04/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 26/04/2017 2065 T.C. TIP-TOP 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
wo 26/04/2017 2182 TC DE MAENE 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
wo 26/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2066 T.C. MIDDELKERKE 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-2 / 21-8 Afgerond
wo 03/05/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2065 T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 03/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-2 / 28-17 Afgerond
wo 17/05/2017 2065 T.C. TIP-TOP 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 17/05/2017 2182 TC DE MAENE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 17/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
wo 24/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2065 T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-1 / 25-16 Afgerond
wo 24/05/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2182 TC DE MAENE 2-1 / 5-2 / 24-16 Afgerond
wo 24/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 19/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
wo 26/04/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 26/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2031 T.C. ST-MICHIELS 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2192 T.C. PARC ASTRID 2034 T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 03/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
wo 03/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 17/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2034 T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 24/05/2017 2192 T.C. PARC ASTRID 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-1 / 4-4 / 24-25 Afgerond
wo 24/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2008 T.C. DUINBERGEN C 1-2 / 3-4 / 19-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 5-3 / 25-22 Afgerond
wo 19/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
wo 19/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 1-2 / 2-4 / 11-22 Afgerond
wo 26/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2007 T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 26/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2120 T.C. SMASH OEDELEM 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
wo 26/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 1-2 / 3-4 / 23-22 Afgerond
wo 03/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 5-2 / 24-18 Afgerond
wo 03/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2034 T.C. BRUGHIA B 0-3 / 1-6 / 7-26 Afgerond
wo 03/05/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-1 / 5-2 / 23-18 Afgerond
wo 17/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
wo 17/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
wo 17/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 24/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2034 T.C. BRUGHIA B 0-3 / 2-6 / 17-27 Afgerond
wo 24/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 24/05/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2007 T.C. VIJVERHOF 2-1 / 5-2 / 24-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2040 T.C. OLYMPOS C 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 19/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2050 TC RUMBEKE B 2-1 / 5-2 / 25-14 Afgerond
wo 19/04/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2-1 / 5-3 / 29-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS C 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2050 TC RUMBEKE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 03/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2040 T.C. OLYMPOS C 2-1 / 5-3 / 24-23 Afgerond
wo 03/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2021 T.C. YPER A 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 17/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2021 T.C. YPER A 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS C 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 2-4 / 14-16 Afgerond
wo 17/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/05/2017 2050 TC RUMBEKE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 24/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2040 T.C. OLYMPOS C 1-2 / 3-4 / 22-21 Afgerond
wo 24/05/2017 2021 T.C. YPER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2030 T.C. DE WILGE 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 3-4 / 22-16 Afgerond
wo 19/04/2017 2050 TC RUMBEKE A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
wo 19/04/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2030 T.C. DE WILGE 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 4-2 / 22-14 Afgerond
wo 26/04/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 26/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 03/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 2-4 / 16-18 Afgerond
wo 03/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2030 T.C. DE WILGE 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
wo 03/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 4-5 / 27-26 Afgerond
wo 17/05/2017 2030 T.C. DE WILGE 2040 T.C. OLYMPOS B 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
wo 17/05/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 2-5 / 13-22 Afgerond
wo 17/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2-1 / 5-4 / 28-20 Afgerond
wo 24/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2030 T.C. DE WILGE 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 24/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 3-5 / 15-27 Afgerond
wo 24/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS B 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 19/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT B 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 19-22 Afgerond
wo 26/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2147 T.C. LOGAN 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-1 / 4-2 / 17-12 Afgerond
wo 03/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT B 2147 T.C. LOGAN 2-1 / 4-2 / 19-8 Afgerond
wo 03/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-1 / 5-2 / 23-10 Afgerond
wo 17/05/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 24/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2147 T.C. LOGAN 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 24/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2157 T.C. DE MOTE 2086 T.C. ZEDELGEM 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 19/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 26/04/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND 2157 T.C. DE MOTE 1-2 / 3-4 / 18-19 Afgerond
wo 03/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT A 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 03/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 3-4 / 20-19 Afgerond
wo 17/05/2017 2157 T.C. DE MOTE 2186 T.C. DE KODDAERT A 2-1 / 4-3 / 18-17 Afgerond
wo 17/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND 2053 T.C. KORTEMARK B 2-1 / 5-3 / 23-20 Afgerond
wo 24/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 24/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 5-2 / 25-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS A 2-1 / 5-2 / 26-17 Afgerond
wo 19/04/2017 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 26/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2021 T.C. YPER B 2-1 / 4-3 / 22-23 Afgerond
wo 03/05/2017 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 1-2 / 2-5 / 9-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2040 T.C. OLYMPOS A 2-1 / 5-2 / 24-17 Afgerond
wo 17/05/2017 2021 T.C. YPER B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
wo 17/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 3-4 / 18-22 Afgerond
wo 24/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
wo 24/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2021 T.C. YPER B 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde