Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-3 / 28-28 Afgerond
za 22/04/2017 2029 KTC ISSERA 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-1 / 4-2 / 34-26 Afgerond
za 22/04/2017 2157 T.C. DE MOTE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 1-2 / 2-4 / 31-34 Afgerond
za 29/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2029 KTC ISSERA 2-1 / 4-3 / 29-24 Afgerond
za 29/04/2017 2182 TC DE MAENE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 28-17 Afgerond
za 29/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 4-3 / 36-36 Afgerond
za 06/05/2017 2029 KTC ISSERA 2182 TC DE MAENE 2-1 / 5-3 / 41-35 Afgerond
za 06/05/2017 2157 T.C. DE MOTE 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 17-26 Afgerond
za 06/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 3-5 / 32-39 Afgerond
za 13/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 5-2 / 36-22 Afgerond
za 13/05/2017 2182 TC DE MAENE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 13/05/2017 2029 KTC ISSERA 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-2 / 43-30 Afgerond
za 20/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 1-6 / 30-39 Afgerond
za 20/05/2017 2157 T.C. DE MOTE 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
za 20/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2029 KTC ISSERA 1-2 / 3-4 / 32-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 4-3 / 35-33 Afgerond
za 22/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN B 2027 K.G. WITTE BEER A 1-2 / 2-5 / 26-37 Afgerond
za 22/04/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 29/04/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 29/04/2017 2050 TC RUMBEKE A 2192 T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-2 / 32-22 Afgerond
za 29/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER A 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 06/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN B 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 06/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2024 K.T.C. AZALEA 3-0 / 6-1 / 38-26 Afgerond
za 06/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER A 2192 T.C. PARC ASTRID 1-2 / 3-4 / 28-36 Afgerond
za 13/05/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2192 T.C. PARC ASTRID 1-2 / 3-4 / 32-31 Afgerond
za 13/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2027 K.G. WITTE BEER A 2-1 / 4-2 / 31-14 Afgerond
za 13/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 20/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER A 2024 K.T.C. AZALEA 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 20/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 20/05/2017 2192 T.C. PARC ASTRID 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2050 TC RUMBEKE C 2056 T.C. ALEXANDER 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 22/04/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2021 T.C. YPER 1-2 / 3-5 / 36-39 Afgerond
za 22/04/2017 2038 KTC ISIS 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 29/04/2017 2050 TC RUMBEKE C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 1-2 / 2-4 / 19-31 Afgerond
za 29/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 5-3 / 45-31 Afgerond
za 29/04/2017 2021 T.C. YPER 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 06/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2056 T.C. ALEXANDER 1-2 / 2-5 / 23-39 Afgerond
za 06/05/2017 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 06/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2021 T.C. YPER 2-1 / 4-3 / 33-26 Afgerond
za 13/05/2017 2050 TC RUMBEKE C 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 2-4 / 17-31 Afgerond
za 13/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2021 T.C. YPER 2-1 / 5-4 / 48-42 Afgerond
za 13/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 20/05/2017 2021 T.C. YPER 2050 TC RUMBEKE C 2-1 / 4-2 / 35-23 Afgerond
za 20/05/2017 2038 KTC ISIS 2056 T.C. ALEXANDER 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 20/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 1-2 / 2-4 / 25-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 22/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 22/04/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2050 TC RUMBEKE D 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
za 29/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-1 / 4-2 / 34-18 Afgerond
za 29/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2050 TC RUMBEKE D 2-1 / 4-2 / 32-19 Afgerond
za 29/04/2017 2147 T.C. LOGAN 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-2 / 32-24 Afgerond
za 06/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 06/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 3-4 / 35-34 Afgerond
za 06/05/2017 2050 TC RUMBEKE D 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 13/05/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2050 TC RUMBEKE D 0-3 / 1-6 / 20-40 Afgerond
za 13/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 13/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 20/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-1 / 5-2 / 38-28 Afgerond
za 20/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 20/05/2017 2050 TC RUMBEKE D 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-5 / 29-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 22/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 1-2 / 2-4 / 20-27 Afgerond
za 29/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2027 K.G. WITTE BEER B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 29/04/2017 2050 TC RUMBEKE B 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 06/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER B 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 06/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 13/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2027 K.G. WITTE BEER B 2-1 / 5-2 / 42-27 Afgerond
za 13/05/2017 2050 TC RUMBEKE B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 20/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2050 TC RUMBEKE B 2-1 / 5-3 / 38-32 Afgerond
za 20/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2160 T.C. TER STRAETEN A 1-2 / 2-4 / 17-27 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde