Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 19/04/2017 2192 T.C. PARC ASTRID 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 26/04/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-1 / 4-2 / 17-9 Afgerond
wo 26/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 03/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2192 T.C. PARC ASTRID 1-2 / 2-4 / 15-18 Afgerond
wo 03/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 10/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2192 T.C. PARC ASTRID 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 17/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 17/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2192 T.C. PARC ASTRID 1-2 / 2-5 / 16-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 18-23 Afgerond
wo 19/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2021 T.C. YPER B 2-1 / 5-3 / 28-19 Afgerond
wo 19/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 26/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
wo 26/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 26/04/2017 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS 1-2 / 2-5 / 14-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2053 T.C. KORTEMARK A 2-1 / 4-4 / 23-22 Afgerond
wo 03/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 4-2 / 18-17 Afgerond
wo 03/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2021 T.C. YPER B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 10/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2021 T.C. YPER B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 10/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2040 T.C. OLYMPOS 0-3 / 1-6 / 11-27 Afgerond
wo 17/05/2017 2021 T.C. YPER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 20-19 Afgerond
wo 17/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-4 / 16-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2050 TC RUMBEKE 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-1 / 4-2 / 17-12 Afgerond
wo 19/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2038 KTC ISIS 0-3 / 1-6 / 19-26 Afgerond
wo 19/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2050 TC RUMBEKE 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 11-27 Afgerond
wo 26/04/2017 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2038 KTC ISIS 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 03/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 03/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2050 TC RUMBEKE 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 03/05/2017 2021 T.C. YPER A 2038 KTC ISIS 2-1 / 4-4 / 24-23 Afgerond
wo 10/05/2017 2050 TC RUMBEKE 2021 T.C. YPER A 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
wo 10/05/2017 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2038 KTC ISIS 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2053 T.C. KORTEMARK B 1-2 / 3-4 / 21-19 Afgerond
wo 17/05/2017 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE 3-0 / 6-1 / 26-6 Afgerond
wo 17/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 17/05/2017 2021 T.C. YPER A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2186 T.C. DE KODDAERT B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
wo 19/04/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2100 T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 19/04/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2086 T.C. ZEDELGEM 0-3 / 2-6 / 19-27 Afgerond
wo 26/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT B 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
wo 03/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 03/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2011 K.T.G. HOUTLAND A 1-2 / 2-5 / 11-22 Afgerond
wo 03/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF A 2100 T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 10/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT B 2100 T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 10/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 17/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF A 2086 T.C. ZEDELGEM 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF B 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 19/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 1-6 / 8-27 Afgerond
wo 26/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2007 T.C. VIJVERHOF B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 20-14 Afgerond
wo 03/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 03/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-2 / 2-4 / 8-19 Afgerond
wo 03/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 10/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-4 / 16-22 Afgerond
wo 10/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF B 2008 T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
wo 17/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-1 / 5-2 / 25-16 Afgerond
wo 17/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde