Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2021 T.C. YPER A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 19/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS B 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 19/04/2017 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-1 / 25-14 Afgerond
wo 26/04/2017 2021 T.C. YPER A 2040 T.C. OLYMPOS B 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
wo 26/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2038 KTC ISIS 1-2 / 3-4 / 16-16 Afgerond
wo 03/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 2-6 / 17-25 Afgerond
wo 03/05/2017 2038 KTC ISIS 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2050 TC RUMBEKE B 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2-1 / 4-2 / 16-14 Afgerond
wo 10/05/2017 2021 T.C. YPER A 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 10/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 10/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS B 2038 KTC ISIS 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
wo 17/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2038 KTC ISIS 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2050 TC RUMBEKE B 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS A 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
wo 19/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 1-2 / 3-5 / 23-27 Afgerond
wo 19/04/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM C 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2021 T.C. YPER B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-0 / 6-1 / 25-12 Afgerond
wo 26/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS A 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 26/04/2017 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2005 TENNISCLUB AVELGEM C 2-1 / 5-3 / 24-17 Afgerond
wo 03/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2040 T.C. OLYMPOS A 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
wo 03/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM C 2021 T.C. YPER B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 10/05/2017 2021 T.C. YPER B 2050 TC RUMBEKE A 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 10/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-1 / 5-2 / 22-9 Afgerond
wo 10/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2005 TENNISCLUB AVELGEM C 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 17/05/2017 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2021 T.C. YPER B 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM C 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 14-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE A 2065 T.C. TIP-TOP B 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
wo 19/04/2017 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2029 KTC ISSERA A 3-0 / 6-1 / 26-16 Afgerond
wo 19/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 26/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 26/04/2017 2065 T.C. TIP-TOP B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
wo 26/04/2017 2029 KTC ISSERA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 1-2 / 3-4 / 21-17 Afgerond
wo 03/05/2017 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2065 T.C. TIP-TOP B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
wo 03/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-1 / 4-2 / 16-14 Afgerond
wo 03/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2029 KTC ISSERA A 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
wo 10/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 10/05/2017 2065 T.C. TIP-TOP B 2029 KTC ISSERA A 1-2 / 2-5 / 12-23 Afgerond
wo 10/05/2017 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 17/05/2017 2029 KTC ISSERA A 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2065 T.C. TIP-TOP B 2-1 / 4-2 / 16-13 Afgerond
wo 17/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-2 / 3-5 / 20-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN D 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 2-5 / 9-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2147 T.C. LOGAN 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2090 T.C. KOKSIJDE C 1-2 / 3-4 / 15-20 Afgerond
wo 26/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN D 2147 T.C. LOGAN 0-3 / 2-6 / 15-27 Afgerond
wo 26/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2090 T.C. KOKSIJDE C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2065 T.C. TIP-TOP A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 03/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-1 / 4-3 / 22-22 Afgerond
wo 03/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2160 T.C. TER STRAETEN D 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 03/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE C 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
wo 10/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN D 2090 T.C. KOKSIJDE C 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2065 T.C. TIP-TOP A 2160 T.C. TER STRAETEN D 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 17/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-1 / 5-2 / 21-17 Afgerond
wo 17/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE C 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 19/04/2017 2033 T.C. ROESELARE C 2067 T.C. STADEN 1-2 / 2-4 / 14-21 Afgerond
wo 19/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2160 T.C. TER STRAETEN A 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
wo 26/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2033 T.C. ROESELARE C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 26/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF B 2160 T.C. TER STRAETEN A 1-2 / 3-5 / 20-23 Afgerond
wo 26/04/2017 2067 T.C. STADEN 2011 K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 3-4 / 18-21 Afgerond
wo 03/05/2017 2033 T.C. ROESELARE C 2007 T.C. VIJVERHOF B 1-2 / 2-5 / 17-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 8-27 Afgerond
wo 03/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2067 T.C. STADEN 2-1 / 5-2 / 24-14 Afgerond
wo 10/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 10/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF B 2067 T.C. STADEN 3-0 / 6-1 / 24-14 Afgerond
wo 10/05/2017 2033 T.C. ROESELARE C 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2067 T.C. STADEN 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2007 T.C. VIJVERHOF B 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2033 T.C. ROESELARE C 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN C 2007 T.C. VIJVERHOF D 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 19/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
wo 19/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2033 T.C. ROESELARE A 2-1 / 4-2 / 20-8 Afgerond
wo 26/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN C 2186 T.C. DE KODDAERT 2-1 / 5-2 / 25-11 Afgerond
wo 26/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF D 2033 T.C. ROESELARE A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2053 T.C. KORTEMARK B 2-1 / 5-2 / 23-17 Afgerond
wo 03/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2007 T.C. VIJVERHOF D 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 03/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2160 T.C. TER STRAETEN C 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 03/05/2017 2033 T.C. ROESELARE A 2011 K.T.G. HOUTLAND C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN C 2033 T.C. ROESELARE A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 10/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF D 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
wo 10/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2053 T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2160 T.C. TER STRAETEN C 2-1 / 4-3 / 18-21 Afgerond
wo 17/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2007 T.C. VIJVERHOF D 2-1 / 5-3 / 26-22 Afgerond
wo 17/05/2017 2033 T.C. ROESELARE A 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
wo 19/04/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 3-5 / 19-25 Afgerond
wo 26/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 2-5 / 16-26 Afgerond
wo 26/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 03/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 03/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-2 / 4-4 / 20-25 Afgerond
wo 03/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2086 T.C. ZEDELGEM 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 10/05/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 17/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF A 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 17/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 1-2 / 4-4 / 19-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 26/04/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-1 / 5-2 / 20-15 Afgerond
wo 03/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2034 T.C. BRUGHIA 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 03/05/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 03/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 3-4 / 22-23 Afgerond
wo 10/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
wo 10/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-2 / 3-4 / 16-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 17/05/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2034 T.C. BRUGHIA 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
wo 17/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 1-6 / 10-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2110 T.C. BOSTERHOUT C 1-2 / 2-4 / 13-21 Afgerond
wo 26/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2032 A.T.C.ANZEGEM 2-1 / 4-2 / 22-10 Afgerond
wo 03/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-1 / 26-6 Afgerond
wo 10/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 17/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 1-2 / 3-5 / 22-26 Afgerond
wo 17/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 3-4 / 19-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 26/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
wo 26/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-1 / 4-3 / 18-21 Afgerond
wo 03/05/2017 2192 T.C. PARC ASTRID 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 03/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2192 T.C. PARC ASTRID 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2001 T.C. BLANKENBERGE B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 17/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-1 / 5-2 / 25-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-1 / 4-2 / 20-11 Afgerond
wo 19/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2110 T.C. BOSTERHOUT D 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond
wo 26/04/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 03/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 03/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-1 / 4-2 / 22-12 Afgerond
wo 10/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 10/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2-1 / 4-2 / 18-15 Afgerond
wo 17/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 17/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 2033 T.C. ROESELARE B 2007 T.C. VIJVERHOF C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 19/04/2017 2185 T.C. AQUILA 2011 K.T.G. HOUTLAND A 3-0 / 6-2 / 30-17 Afgerond
wo 19/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK C 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-3 / 2-6 / 20-27 Afgerond
wo 26/04/2017 2033 T.C. ROESELARE B 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF C 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
wo 26/04/2017 2185 T.C. AQUILA 2053 T.C. KORTEMARK C 0-3 / 1-6 / 19-27 Afgerond
wo 03/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2007 T.C. VIJVERHOF C 2-1 / 5-2 / 25-15 Afgerond
wo 03/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK C 2033 T.C. ROESELARE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 03/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN B 2185 T.C. AQUILA 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 10/05/2017 2033 T.C. ROESELARE B 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF C 2185 T.C. AQUILA 2-1 / 4-4 / 22-24 Afgerond
wo 10/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2053 T.C. KORTEMARK C 2-1 / 5-3 / 24-20 Afgerond
wo 17/05/2017 2185 T.C. AQUILA 2033 T.C. ROESELARE B 3-0 / 6-1 / 27-15 Afgerond
wo 17/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK C 2007 T.C. VIJVERHOF C 3-0 / 6-1 / 25-13 Afgerond
wo 17/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN B 2011 K.T.G. HOUTLAND A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2110 T.C. BOSTERHOUT A (A1) 2110 T.C. BOSTERHOUT A (A1)
2005 TENNISCLUB AVELGEM A (J2) 2005 TENNISCLUB AVELGEM A (J2)
2053 T.C. KORTEMARK A (F1) 2053 T.C. KORTEMARK A (F1)
2192 T.C. PARC ASTRID (K1) (T) 3 6 26 2192 T.C. PARC ASTRID (K1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2100 T.C. ORSCAMP (I2) (U) 0 1 17
2075 WAREGEM TENNIS CLUB A (L1) (T) 2 5 23 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A (L1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2011 K.T.G. HOUTLAND A (M2) (U) 1 3 22
2007 T.C. VIJVERHOF A (H1) (T) 3 6 24 2007 T.C. VIJVERHOF A (H1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (C2) (U) 0 0 3
2065 T.C. TIP-TOP A (E1) (T) 3 6 24 2065 T.C. TIP-TOP A (E1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2065 T.C. TIP-TOP C (D2) (U) 0 0 5
2160 T.C. TER STRAETEN C (G1) (T) 3 6 24 2160 T.C. TER STRAETEN C (G1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2050 TC RUMBEKE A (B2) (U) 0 0 6
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (D1) (T) 3 6 24 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (D1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2007 T.C. VIJVERHOF B (F2) (U) 0 0 0
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (J1) (T) 1 2 19 2001 T.C. BLANKENBERGE A (H2) Afgerond (wo 24/05/2017)
2001 T.C. BLANKENBERGE A (H2) (U) 2 5 24
2160 T.C. TER STRAETEN B (M1) (T) 3 6 24 2160 T.C. TER STRAETEN B (M1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2110 T.C. BOSTERHOUT D (L2) (U) 0 0 6
2090 T.C. KOKSIJDE A (C1) (T) 0 1 7 2021 T.C. YPER A (A2) Afgerond (wo 24/05/2017)
2021 T.C. YPER A (A2) (U) 3 6 27
2027 K.G. WITTE BEER (I1) (T) 2 5 25 2027 K.G. WITTE BEER (I1) Afgerond (wo 24/05/2017)
2090 T.C. KOKSIJDE C (E2) (U) 1 2 12
2008 T.C. DUINBERGEN A (K2)
2008 T.C. DUINBERGEN A (K2)
2040 T.C. OLYMPOS A (B1)
2040 T.C. OLYMPOS A (B1)
2011 K.T.G. HOUTLAND C (G2)
2011 K.T.G. HOUTLAND C (G2)