Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8102 T.C. HERZELE A 8052 T.C. NOBEL A 4-2 / 9-7 / 69-75 Afgerond
za 22/04/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 2-4 / 6-8 / 56-64 Afgerond
za 22/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8022 T.C. EEKLO A 4-2 / 9-4 / 70-46 Afgerond
za 29/04/2017 8102 T.C. HERZELE A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 5-1 / 10-4 / 79-62 Afgerond
za 29/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 10-3 / 70-47 Afgerond
za 29/04/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 8126 T.C. HOF TER BURST A 5-1 / 11-5 / 88-60 Afgerond
za 06/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8052 T.C. NOBEL A 1-5 / 2-10 / 43-64 Afgerond
za 06/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8102 T.C. HERZELE A 1-5 / 4-11 / 71-85 Afgerond
za 06/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 0-6 / 0-12 / 33-74 Afgerond
za 13/05/2017 8102 T.C. HERZELE A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 11-3 / 80-43 Afgerond
za 13/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 1-5 / 4-10 / 44-75 Afgerond
za 13/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8126 T.C. HOF TER BURST A 6-0 / 12-1 / 79-39 Afgerond
za 20/05/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 8102 T.C. HERZELE A 4-2 / 9-6 / 68-63 Afgerond
za 20/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8052 T.C. NOBEL A 0-6 / 0-12 / 21-72 Afgerond
za 20/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 1-5 / 2-10 / 33-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8105 TC VELINA A 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
za 22/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 6-0 / 12-1 / 76-41 Afgerond
za 22/04/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 6-0 / 12-1 / 75-27 Afgerond
za 29/04/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-6 / 0-12 / 19-72 Afgerond
za 29/04/2017 8105 TC VELINA A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
za 29/04/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8140 T.C. BECKHAND A 1-5 / 5-11 / 72-84 Afgerond
za 06/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8105 TC VELINA A 5-1 / 10-3 / 73-50 Afgerond
za 06/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 6-0 / 12-1 / 75-22 Afgerond
za 06/05/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 1-5 / 3-11 / 59-80 Afgerond
za 13/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 2-4 / 5-9 / 46-73 Afgerond
za 13/05/2017 8105 TC VELINA A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 6-0 / 12-4 / 84-60 Afgerond
za 13/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8140 T.C. BECKHAND A 3-3 / 6-7 / 52-65 Afgerond
za 20/05/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 4-2 / 8-4 / 55-34 Afgerond
za 20/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8105 TC VELINA A 5-1 / 11-3 / 75-44 Afgerond
za 20/05/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-4 / 4-8 / 40-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8033 DROPSHOT BERLARE A 2-4 / 5-9 / 56-67 Afgerond
za 22/04/2017 8086 T.C. DUBBELOO A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 5-1 / 10-2 / 71-32 Afgerond
za 22/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 1-5 / 4-11 / 61-81 Afgerond
za 29/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8086 T.C. DUBBELOO A 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
za 29/04/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 2-4 / 4-9 / 47-69 Afgerond
za 29/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 9-5 / 68-56 Afgerond
za 06/05/2017 8086 T.C. DUBBELOO A 8033 DROPSHOT BERLARE A 5-1 / 11-2 / 76-46 Afgerond
za 06/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 9-4 / 67-42 Afgerond
za 06/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 6-0 / 12-2 / 82-47 Afgerond
za 13/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 1-5 / 2-11 / 39-75 Afgerond
za 13/05/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 5-1 / 10-5 / 74-60 Afgerond
za 13/05/2017 8086 T.C. DUBBELOO A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 10-5 / 83-64 Afgerond
za 20/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 5-8 / 55-66 Afgerond
za 20/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8033 DROPSHOT BERLARE A 2-4 / 7-8 / 68-65 Afgerond
za 20/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8086 T.C. DUBBELOO A 3-3 / 6-7 / 54-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8154 DE VALLEI B 2-4 / 6-9 / 66-67 Afgerond
za 22/04/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 4-2 / 9-6 / 72-64 Afgerond
za 29/04/2017 8154 DE VALLEI B 8042 T.C. VLASKIA A 0-6 / 1-12 / 46-79 Afgerond
za 29/04/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8045 T.C. BRAKEL A 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
za 06/05/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8143 T.C. FOR EVER A 4-2 / 9-4 / 74-54 Afgerond
za 06/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8154 DE VALLEI B 3-3 / 7-7 / 67-68 Afgerond
za 13/05/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8042 T.C. VLASKIA A 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
za 13/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 3-3 / 6-7 / 50-58 Afgerond
za 20/05/2017 8154 DE VALLEI B 8143 T.C. FOR EVER A 4-2 / 8-6 / 69-54 Afgerond
za 20/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8045 T.C. BRAKEL A 6-0 / 12-2 / 79-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8105 TC VELINA B 8136 T.C. TOPSPIN A 5-1 / 10-2 / 63-34 Afgerond
za 22/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8078 T.C. VOS REINAERT A 1-5 / 3-10 / 48-73 Afgerond
za 29/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-5 / 3-10 / 45-71 Afgerond
za 29/04/2017 8050 T.C. 78 A 8105 TC VELINA B 4-2 / 9-5 / 71-58 Afgerond
za 06/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8050 T.C. 78 A 3-3 / 8-6 / 72-60 Afgerond
za 06/05/2017 8078 T.C. VOS REINAERT A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 9-6 / 78-57 Afgerond
za 13/05/2017 8105 TC VELINA B 8056 T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 10-3 / 71-52 Afgerond
za 13/05/2017 8050 T.C. 78 A 8078 T.C. VOS REINAERT A 3-3 / 8-6 / 69-58 Afgerond
za 20/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8050 T.C. 78 A 1-5 / 4-11 / 53-77 Afgerond
za 20/05/2017 8078 T.C. VOS REINAERT A 8105 TC VELINA B 4-2 / 10-5 / 81-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-3 / 7-8 / 59-72 Afgerond
za 22/04/2017 8154 DE VALLEI A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 9-6 / 75-66 Afgerond
za 29/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8154 DE VALLEI A 3-3 / 6-6 / 56-51 Afgerond
za 29/04/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8065 T.C. WACHTEBEKE B 5-1 / 11-2 / 74-28 Afgerond
za 06/05/2017 8154 DE VALLEI A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 1-5 / 3-10 / 41-70 Afgerond
za 06/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 6-0 / 12-2 / 82-52 Afgerond
za 13/05/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8154 DE VALLEI A 1-5 / 3-11 / 50-80 Afgerond
za 13/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 6-8 / 61-63 Afgerond
za 20/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 1-5 / 2-11 / 41-73 Afgerond
za 20/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8065 T.C. WACHTEBEKE B 4-2 / 9-5 / 72-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN B 8139 T.C. FAIR PLAY A 4-2 / 9-4 / 70-51 Afgerond
za 22/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 6-7 / 56-64 Afgerond
za 29/04/2017 8139 T.C. FAIR PLAY A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-4 / 5-9 / 56-73 Afgerond
za 29/04/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8136 T.C. TOPSPIN B 3-3 / 6-6 / 59-45 Afgerond
za 06/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 2-4 / 4-9 / 47-72 Afgerond
za 06/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8139 T.C. FAIR PLAY A 3-3 / 7-6 / 58-50 Afgerond
za 13/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 4-2 / 9-6 / 71-64 Afgerond
za 13/05/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 7-7 / 61-65 Afgerond
za 20/05/2017 8139 T.C. FAIR PLAY A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 1-5 / 3-11 / 45-77 Afgerond
za 20/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 10-3 / 68-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 2-4 / 5-9 / 51-65 Afgerond
za 22/04/2017 8043 T.C. ERTVELDE A 8134 T.C. DEN BOS A 5-1 / 10-2 / 67-42 Afgerond
za 29/04/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8043 T.C. ERTVELDE A 2-4 / 5-9 / 59-69 Afgerond
za 29/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8072 T.C. STEKENE A 4-2 / 10-5 / 82-65 Afgerond
za 06/05/2017 8043 T.C. ERTVELDE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 4-2 / 10-5 / 76-54 Afgerond
za 06/05/2017 8134 T.C. DEN BOS A 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 4-2 / 8-6 / 65-72 Afgerond
za 13/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8043 T.C. ERTVELDE A 3-3 / 7-7 / 61-64 Afgerond
za 13/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8134 T.C. DEN BOS A 4-2 / 9-7 / 76-72 Afgerond
za 20/05/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 4-2 / 9-4 / 64-55 Afgerond
za 20/05/2017 8134 T.C. DEN BOS A 8072 T.C. STEKENE A 2-4 / 5-8 / 51-65 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde