Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8154 DE VALLEI 8057 T.C. MERELBEKE B 5-1 / 11-2 / 80-52 Afgerond
zo 23/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8045 T.C. BRAKEL 4-2 / 9-4 / 73-46 Afgerond
zo 23/04/2017 8105 TC VELINA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-2 / 9-5 / 75-55 Afgerond
zo 30/04/2017 8154 DE VALLEI 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 6-8 / 62-61 Afgerond
zo 30/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-5 / 3-10 / 48-71 Afgerond
zo 30/04/2017 8045 T.C. BRAKEL 8105 TC VELINA 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
zo 07/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8057 T.C. MERELBEKE B 4-2 / 9-4 / 70-37 Afgerond
zo 07/05/2017 8105 TC VELINA 8154 DE VALLEI 4-2 / 8-4 / 58-38 Afgerond
zo 07/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8045 T.C. BRAKEL 4-2 / 9-4 / 73-52 Afgerond
zo 14/05/2017 8154 DE VALLEI 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-2 / 9-4 / 70-59 Afgerond
zo 14/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8045 T.C. BRAKEL 2-4 / 5-8 / 59-68 Afgerond
zo 14/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8105 TC VELINA 2-4 / 4-9 / 49-64 Afgerond
zo 21/05/2017 8045 T.C. BRAKEL 8154 DE VALLEI 0-6 / 2-12 / 40-82 Afgerond
zo 21/05/2017 8105 TC VELINA 8057 T.C. MERELBEKE B 3-3 / 6-6 / 50-46 Afgerond
zo 21/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 5-10 / 58-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8010 GANTOISE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-6 / 0-12 / 32-75 Afgerond
zo 23/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-6 / 1-12 / 39-76 Afgerond
zo 23/04/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. 8082 T.C. DENDERLEEUW 4-2 / 8-5 / 63-49 Afgerond
zo 30/04/2017 8010 GANTOISE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 5-9 / 63-73 Afgerond
zo 30/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 8-6 / 72-66 Afgerond
zo 30/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. 3-3 / 7-8 / 65-69 Afgerond
zo 07/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-6 / 0-12 / 24-73 Afgerond
zo 07/05/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. 8010 GANTOISE A 5-1 / 10-2 / 65-25 Afgerond
zo 07/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 4-2 / 8-6 / 65-61 Afgerond
zo 14/05/2017 8010 GANTOISE A 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-4 / 5-9 / 56-78 Afgerond
zo 14/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-4 / 5-9 / 56-73 Afgerond
zo 14/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. 1-5 / 3-10 / 38-70 Afgerond
zo 21/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8010 GANTOISE A 4-2 / 9-4 / 70-41 Afgerond
zo 21/05/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-3 / 7-6 / 56-52 Afgerond
zo 21/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8126 T.C. HOF TER BURST A 5-1 / 11-4 / 82-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8057 T.C. MERELBEKE C 2-4 / 6-10 / 71-85 Afgerond
zo 23/04/2017 8117 T.C. PLAYERS 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 6-0 / 12-0 / 75-36 Afgerond
zo 30/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8117 T.C. PLAYERS 3-3 / 9-6 / 74-71 Afgerond
zo 30/04/2017 8055 T.C. DE PINTE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 4-2 / 8-7 / 75-63 Afgerond
zo 07/05/2017 8117 T.C. PLAYERS 8055 T.C. DE PINTE B 3-3 / 8-6 / 65-56 Afgerond
zo 07/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8057 T.C. MERELBEKE C 6-0 / 12-2 / 81-51 Afgerond
zo 14/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8117 T.C. PLAYERS 0-6 / 0-12 / 27-72 Afgerond
zo 14/05/2017 8055 T.C. DE PINTE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 5-1 / 10-2 / 66-31 Afgerond
zo 21/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8055 T.C. DE PINTE B 5-1 / 10-4 / 76-54 Afgerond
zo 21/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE D 8148 TENNIS 2000 B 1-5 / 5-10 / 51-82 Afgerond
zo 23/04/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8143 T.C. FOR EVER 6-0 / 12-1 / 78-27 Afgerond
zo 30/04/2017 8148 TENNIS 2000 B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 2-4 / 4-9 / 51-70 Afgerond
zo 30/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8057 T.C. MERELBEKE D 2-4 / 6-10 / 66-85 Afgerond
zo 07/05/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8121 T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 8-6 / 64-61 Afgerond
zo 07/05/2017 8143 T.C. FOR EVER 8148 TENNIS 2000 B 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
zo 14/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE D 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-5 / 3-10 / 47-70 Afgerond
zo 14/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8143 T.C. FOR EVER 6-0 / 12-0 / 72-6 Afgerond
zo 21/05/2017 8148 TENNIS 2000 B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 21/05/2017 8143 T.C. FOR EVER 8057 T.C. MERELBEKE D 2-4 / 4-8 / 43-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8063 T.C. MOERBEKE 5-1 / 10-2 / 72-32 Afgerond
zo 23/04/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 4-2 / 8-5 / 66-57 Afgerond
zo 30/04/2017 8063 T.C. MOERBEKE 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-8 / 70-77 Afgerond
zo 30/04/2017 8050 T.C. 78 8055 T.C. DE PINTE A 4-2 / 8-5 / 69-57 Afgerond
zo 07/05/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8050 T.C. 78 1-5 / 3-10 / 40-67 Afgerond
zo 07/05/2017 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 6-6 / 52-49 Afgerond
zo 14/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-2 / 9-4 / 73-38 Afgerond
zo 14/05/2017 8050 T.C. 78 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 4-2 / 9-4 / 71-49 Afgerond
zo 21/05/2017 8063 T.C. MOERBEKE 8050 T.C. 78 1-5 / 6-10 / 64-73 Afgerond
zo 21/05/2017 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8055 T.C. DE PINTE A 0-6 / 1-12 / 42-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8023 T.C. LIERDE 8010 GANTOISE B 3-3 / 7-7 / 66-67 Afgerond
zo 23/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8022 T.C. EEKLO B 5-1 / 11-4 / 79-57 Afgerond
zo 30/04/2017 8010 GANTOISE B 8148 TENNIS 2000 A 2-4 / 6-9 / 66-79 Afgerond
zo 30/04/2017 8005 KON. DEINZE T.C. 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 6-8 / 69-67 Afgerond
zo 07/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8005 KON. DEINZE T.C. 3-3 / 6-7 / 47-67 Afgerond
zo 07/05/2017 8022 T.C. EEKLO B 8010 GANTOISE B 1-5 / 3-11 / 39-79 Afgerond
zo 14/05/2017 8023 T.C. LIERDE 8148 TENNIS 2000 A 4-2 / 9-6 / 72-60 Afgerond
zo 14/05/2017 8005 KON. DEINZE T.C. 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 9-4 / 69-44 Afgerond
zo 21/05/2017 8010 GANTOISE B 8005 KON. DEINZE T.C. 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
zo 21/05/2017 8022 T.C. EEKLO B 8023 T.C. LIERDE 0-6 / 2-12 / 49-83 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 10-5 / 81-63 Afgerond
zo 23/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8126 T.C. HOF TER BURST B 3-3 / 6-6 / 53-50 Afgerond
zo 30/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 11-2 / 71-31 Afgerond
zo 30/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8057 T.C. MERELBEKE A 5-1 / 10-5 / 81-57 Afgerond
zo 07/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-3 / 6-7 / 57-56 Afgerond
zo 07/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-3 / 6-6 / 49-57 Afgerond
zo 14/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 10-4 / 75-43 Afgerond
zo 14/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-4 / 4-8 / 36-57 Afgerond
zo 21/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 4-2 / 8-6 / 68-57 Afgerond
zo 21/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8057 T.C. MERELBEKE A 3-3 / 7-7 / 58-74 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde