Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (40 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8126 T.C. HOF TER BURST A 5-1 / 10-3 / 77-47 Afgerond
za 22/04/2017 8165 TC KOUTERSLAG A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 1-12 / 45-80 Afgerond
za 22/04/2017 8077 O.T.C. ZELE A 8038 T.C. SPORTINA A 3-3 / 6-7 / 58-62 Afgerond
za 29/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8165 TC KOUTERSLAG A 5-1 / 10-2 / 67-48 Afgerond
za 29/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8038 T.C. SPORTINA A 2-4 / 4-9 / 42-73 Afgerond
za 29/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8077 O.T.C. ZELE A 5-1 / 10-3 / 69-40 Afgerond
za 06/05/2017 8165 TC KOUTERSLAG A 8126 T.C. HOF TER BURST A 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
za 06/05/2017 8077 O.T.C. ZELE A 8118 T.C. LOVENDEGEM B 4-2 / 10-4 / 71-48 Afgerond
za 06/05/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 3-12 / 48-84 Afgerond
za 13/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8038 T.C. SPORTINA A 2-4 / 5-8 / 59-66 Afgerond
za 13/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 0-12 / 30-74 Afgerond
za 13/05/2017 8165 TC KOUTERSLAG A 8077 O.T.C. ZELE A 2-4 / 4-9 / 46-66 Afgerond
za 20/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8118 T.C. LOVENDEGEM B 4-2 / 9-5 / 79-69 Afgerond
za 20/05/2017 8077 O.T.C. ZELE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 9-5 / 74-46 Afgerond
za 20/05/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8165 TC KOUTERSLAG A 3-3 / 6-7 / 65-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8136 T.C. TOPSPIN B 2-4 / 4-8 / 44-57 Afgerond
za 22/04/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 8083 G.T.C. GAVERE A 2-4 / 7-9 / 73-76 Afgerond
za 22/04/2017 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8028 T.C. ORBIS A 3-3 / 7-7 / 53-62 Afgerond
za 29/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 3-3 / 6-6 / 48-52 Afgerond
za 29/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN B 8028 T.C. ORBIS A 3-3 / 8-6 / 70-61 Afgerond
za 29/04/2017 8083 G.T.C. GAVERE A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 3-3 / 8-6 / 66-44 Afgerond
za 06/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 8-4 / 61-38 Afgerond
za 06/05/2017 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8159 T.C. ELEVEN A 3-3 / 6-7 / 49-62 Afgerond
za 06/05/2017 8028 T.C. ORBIS A 8083 G.T.C. GAVERE A 5-1 / 10-5 / 71-62 Afgerond
za 13/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8028 T.C. ORBIS A 1-5 / 2-10 / 46-68 Afgerond
za 13/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN B 8083 G.T.C. GAVERE A 4-2 / 9-5 / 72-56 Afgerond
za 13/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 5-1 / 10-3 / 75-45 Afgerond
za 20/05/2017 8083 G.T.C. GAVERE A 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 6-8 / 55-63 Afgerond
za 20/05/2017 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8136 T.C. TOPSPIN B 0-6 / 1-12 / 34-78 Afgerond
za 20/05/2017 8028 T.C. ORBIS A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 4-2 / 9-5 / 68-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8078 T.C. VOS REINAERT A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 22/04/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 1-5 / 2-10 / 35-65 Afgerond
za 22/04/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 4-2 / 9-4 / 67-49 Afgerond
za 29/04/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8159 T.C. ELEVEN B 5-1 / 11-4 / 79-56 Afgerond
za 29/04/2017 8078 T.C. VOS REINAERT A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-3 / 7-6 / 61-49 Afgerond
za 29/04/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8117 T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-8 / 62-75 Afgerond
za 06/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8078 T.C. VOS REINAERT A 2-4 / 8-8 / 65-70 Afgerond
za 06/05/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8107 T.C. DEN BRUEL A 4-2 / 8-5 / 62-54 Afgerond
za 06/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 5-1 / 10-4 / 75-57 Afgerond
za 13/05/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 5-1 / 10-5 / 77-60 Afgerond
za 13/05/2017 8078 T.C. VOS REINAERT A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 4-2 / 10-5 / 79-57 Afgerond
za 13/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8117 T.C. PLAYERS A 0-6 / 2-12 / 49-76 Afgerond
za 20/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8107 T.C. DEN BRUEL A 2-4 / 6-8 / 46-64 Afgerond
za 20/05/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8078 T.C. VOS REINAERT A 6-0 / 12-1 / 80-35 Afgerond
za 20/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8159 T.C. ELEVEN B 5-1 / 11-3 / 80-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-3 / 8-6 / 64-60 Afgerond
za 22/04/2017 8037 T.C. TEMSE A 8042 T.C. VLASKIA A 1-5 / 2-11 / 45-77 Afgerond
za 22/04/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8102 T.C. HERZELE A 6-0 / 12-2 / 80-51 Afgerond
za 29/04/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8037 T.C. TEMSE A 4-2 / 8-6 / 59-49 Afgerond
za 29/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8102 T.C. HERZELE A 6-0 / 12-2 / 84-48 Afgerond
za 29/04/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 5-1 / 11-2 / 75-40 Afgerond
za 06/05/2017 8037 T.C. TEMSE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 9-5 / 68-53 Afgerond
za 06/05/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 1-5 / 2-10 / 26-67 Afgerond
za 06/05/2017 8102 T.C. HERZELE A 8042 T.C. VLASKIA A 1-5 / 4-11 / 55-76 Afgerond
za 13/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8102 T.C. HERZELE A 3-3 / 6-6 / 55-56 Afgerond
za 13/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8042 T.C. VLASKIA A 3-3 / 6-8 / 62-61 Afgerond
za 13/05/2017 8037 T.C. TEMSE A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 2-4 / 7-9 / 79-82 Afgerond
za 20/05/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 3-3 / 6-6 / 46-56 Afgerond
za 20/05/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 5-1 / 10-4 / 72-58 Afgerond
za 20/05/2017 8102 T.C. HERZELE A 8037 T.C. TEMSE A 4-2 / 9-4 / 70-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8140 T.C. BECKHAND A 5-1 / 10-4 / 81-65 Afgerond
za 22/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 2-4 / 4-9 / 48-70 Afgerond
za 22/04/2017 8106 T.C. SOKS A 8045 T.C. BRAKEL A 5-1 / 10-4 / 72-60 Afgerond
za 29/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8157 T.C. ZAFFELARE A 5-1 / 11-2 / 72-47 Afgerond
za 29/04/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8045 T.C. BRAKEL A 4-2 / 8-4 / 60-39 Afgerond
za 29/04/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8106 T.C. SOKS A 4-2 / 8-4 / 63-46 Afgerond
za 06/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8140 T.C. BECKHAND A 5-1 / 10-2 / 64-41 Afgerond
za 06/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8022 T.C. EEKLO A 1-5 / 3-10 / 39-70 Afgerond
za 06/05/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 2-4 / 5-10 / 64-83 Afgerond
za 13/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8045 T.C. BRAKEL A 5-1 / 10-2 / 69-42 Afgerond
za 13/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 4-2 / 9-5 / 71-61 Afgerond
za 13/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8106 T.C. SOKS A 3-3 / 6-8 / 66-75 Afgerond
za 20/05/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 9-6 / 76-61 Afgerond
za 20/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8140 T.C. BECKHAND A 3-3 / 7-7 / 63-61 Afgerond
za 20/05/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-3 / 6-6 / 45-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-4 / 4-9 / 50-69 Afgerond
za 22/04/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8159 T.C. ELEVEN C 3-3 / 7-6 / 60-59 Afgerond
za 22/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8172 VZW TC STERRENBOS B 4-2 / 8-5 / 62-50 Afgerond
za 29/04/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8033 DROPSHOT BERLARE A 3-3 / 7-6 / 60-56 Afgerond
za 29/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8172 VZW TC STERRENBOS B 1-5 / 4-10 / 59-75 Afgerond
za 29/04/2017 8159 T.C. ELEVEN C 8136 T.C. TOPSPIN A 2-4 / 5-9 / 54-80 Afgerond
za 06/05/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-4 / 6-9 / 64-75 Afgerond
za 06/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8140 T.C. BECKHAND B 5-1 / 11-3 / 74-44 Afgerond
za 06/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS B 8159 T.C. ELEVEN C 4-2 / 10-4 / 77-57 Afgerond
za 13/05/2017 8140 T.C. BECKHAND B 8172 VZW TC STERRENBOS B 2-4 / 6-9 / 58-77 Afgerond
za 13/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8159 T.C. ELEVEN C 6-0 / 12-1 / 79-31 Afgerond
za 13/05/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8136 T.C. TOPSPIN A 1-5 / 3-10 / 36-71 Afgerond
za 20/05/2017 8159 T.C. ELEVEN C 8140 T.C. BECKHAND B 5-1 / 10-3 / 72-53 Afgerond
za 20/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-2 / 8-5 / 61-50 Afgerond
za 20/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS B 8033 DROPSHOT BERLARE A 5-1 / 11-3 / 77-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8175 VZW SPORTCLUB GROENINGEN A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 5-1 / 11-5 / 84-60 Afgerond
za 22/04/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8033 DROPSHOT BERLARE B 1-5 / 3-10 / 56-76 Afgerond
za 22/04/2017 8050 T.C. 78 A 8052 T.C. NOBEL A 1-5 / 3-10 / 42-67 Afgerond
za 29/04/2017 8175 VZW SPORTCLUB GROENINGEN A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 4-2 / 9-5 / 64-56 Afgerond
za 29/04/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8052 T.C. NOBEL A 4-2 / 8-4 / 66-51 Afgerond
za 29/04/2017 8033 DROPSHOT BERLARE B 8050 T.C. 78 A 6-0 / 12-3 / 86-52 Afgerond
za 06/05/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 3-3 / 8-7 / 72-69 Afgerond
za 06/05/2017 8050 T.C. 78 A 8175 VZW SPORTCLUB GROENINGEN A 1-5 / 3-10 / 48-74 Afgerond
za 06/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8033 DROPSHOT BERLARE B 2-4 / 5-9 / 55-76 Afgerond
za 13/05/2017 8175 VZW SPORTCLUB GROENINGEN A 8052 T.C. NOBEL A 4-2 / 8-7 / 72-69 Afgerond
za 13/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8033 DROPSHOT BERLARE B 2-4 / 5-8 / 62-62 Afgerond
za 13/05/2017 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8050 T.C. 78 A 6-0 / 12-1 / 77-32 Afgerond
za 20/05/2017 8033 DROPSHOT BERLARE B 8175 VZW SPORTCLUB GROENINGEN A 4-2 / 8-7 / 71-75 Afgerond
za 20/05/2017 8050 T.C. 78 A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 2-4 / 7-9 / 72-75 Afgerond
za 20/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 4-2 / 9-5 / 79-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8101 DENDERTENNIS A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
za 22/04/2017 8117 T.C. PLAYERS B 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-3 / 6-7 / 66-64 Afgerond
za 29/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8117 T.C. PLAYERS B 1-5 / 3-11 / 50-75 Afgerond
za 29/04/2017 8093 T.C. RACSO A 8101 DENDERTENNIS A 5-1 / 11-3 / 79-39 Afgerond
za 06/05/2017 8117 T.C. PLAYERS B 8093 T.C. RACSO A 5-1 / 10-3 / 68-50 Afgerond
za 06/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-4 / 4-9 / 48-64 Afgerond
za 13/05/2017 8101 DENDERTENNIS A 8117 T.C. PLAYERS B 1-5 / 3-10 / 53-74 Afgerond
za 13/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8172 VZW TC STERRENBOS A 4-2 / 10-5 / 81-53 Afgerond
za 20/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8093 T.C. RACSO A 1-5 / 3-10 / 41-68 Afgerond
za 20/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8101 DENDERTENNIS A 6-0 / 12-0 / 74-45 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde