Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 1-5 / 3-10 / 33-63 Afgerond
zo 23/04/2017 8145 TS KENTA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 1-5 / 3-10 / 50-71 Afgerond
zo 23/04/2017 8037 T.C. TEMSE A 8117 T.C. PLAYERS B 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
zo 30/04/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8145 TS KENTA A 2-4 / 5-9 / 55-69 Afgerond
zo 30/04/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 10-2 / 64-38 Afgerond
zo 30/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8037 T.C. TEMSE A 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
zo 07/05/2017 8145 TS KENTA A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 4-2 / 9-5 / 72-75 Afgerond
zo 07/05/2017 8037 T.C. TEMSE A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 1-5 / 3-11 / 45-79 Afgerond
zo 07/05/2017 8117 T.C. PLAYERS B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 4-2 / 8-5 / 58-51 Afgerond
zo 14/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 6-6 / 48-54 Afgerond
zo 14/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 4-2 / 8-6 / 70-64 Afgerond
zo 14/05/2017 8145 TS KENTA A 8037 T.C. TEMSE A 6-0 / 12-0 / 72-5 Afgerond
zo 21/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 4-2 / 8-6 / 63-60 Afgerond
zo 21/05/2017 8037 T.C. TEMSE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 0-6 / 0-12 / 22-72 Afgerond
zo 21/05/2017 8117 T.C. PLAYERS B 8145 TS KENTA A 5-1 / 10-2 / 67-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 2-4 / 4-9 / 51-68 Afgerond
zo 23/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8136 T.C. TOPSPIN A 4-2 / 9-6 / 72-63 Afgerond
zo 23/04/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8114 T.C. MADISON A 2-4 / 5-9 / 62-65 Afgerond
zo 30/04/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 4-11 / 60-84 Afgerond
zo 30/04/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 8114 T.C. MADISON A 2-4 / 5-9 / 55-69 Afgerond
zo 30/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8042 T.C. VLASKIA A 2-4 / 5-9 / 62-75 Afgerond
zo 07/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 5-1 / 11-3 / 77-41 Afgerond
zo 07/05/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8117 T.C. PLAYERS A 5-1 / 10-2 / 64-22 Afgerond
zo 07/05/2017 8114 T.C. MADISON A 8136 T.C. TOPSPIN A 5-1 / 10-4 / 72-58 Afgerond
zo 14/05/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8114 T.C. MADISON A 0-6 / 1-12 / 30-75 Afgerond
zo 14/05/2017 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 8136 T.C. TOPSPIN A 4-2 / 8-6 / 70-62 Afgerond
zo 14/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8042 T.C. VLASKIA A 3-3 / 6-6 / 50-52 Afgerond
zo 21/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8117 T.C. PLAYERS A 6-0 / 12-3 / 86-61 Afgerond
zo 21/05/2017 8042 T.C. VLASKIA A 8029 N.V. T.C. MALPERTUS M.T.C. A 6-0 / 12-3 / 85-45 Afgerond
zo 21/05/2017 8114 T.C. MADISON A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2-4 / 4-10 / 46-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8033 DROPSHOT BERLARE A 3-3 / 6-7 / 53-63 Afgerond
zo 23/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8164 T.C. 2001 A 4-2 / 8-4 / 60-31 Afgerond
zo 23/04/2017 8063 T.C. MOERBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-6 / 1-12 / 33-77 Afgerond
zo 30/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8072 T.C. STEKENE A 1-5 / 3-10 / 38-72 Afgerond
zo 30/04/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8057 T.C. MERELBEKE A 3-3 / 7-6 / 57-55 Afgerond
zo 30/04/2017 8164 T.C. 2001 A 8063 T.C. MOERBEKE A 6-0 / 12-0 / 74-22 Afgerond
zo 07/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8033 DROPSHOT BERLARE A 5-1 / 10-3 / 65-36 Afgerond
zo 07/05/2017 8063 T.C. MOERBEKE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-2 / 8-4 / 56-50 Afgerond
zo 07/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8164 T.C. 2001 A 3-3 / 7-8 / 69-77 Afgerond
zo 14/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 5-9 / 55-69 Afgerond
zo 14/05/2017 8033 DROPSHOT BERLARE A 8164 T.C. 2001 A 3-3 / 7-9 / 75-80 Afgerond
zo 14/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8063 T.C. MOERBEKE A 6-0 / 12-1 / 79-31 Afgerond
zo 21/05/2017 8164 T.C. 2001 A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
zo 21/05/2017 8063 T.C. MOERBEKE A 8033 DROPSHOT BERLARE A 0-6 / 2-12 / 44-81 Afgerond
zo 21/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8072 T.C. STEKENE A 2-4 / 4-9 / 44-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 3-3 / 6-7 / 59-59 Afgerond
zo 23/04/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
zo 23/04/2017 8123 T.C. BORLUUT A 8061 T.C. PAVINOM A 1-5 / 2-10 / 29-65 Afgerond
zo 30/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8140 T.C. BECKHAND A 1-5 / 3-10 / 52-73 Afgerond
zo 30/04/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8061 T.C. PAVINOM A 3-3 / 6-7 / 63-67 Afgerond
zo 30/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8123 T.C. BORLUUT A 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
zo 07/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 5-1 / 10-3 / 70-42 Afgerond
zo 07/05/2017 8123 T.C. BORLUUT A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 8-5 / 59-57 Afgerond
zo 07/05/2017 8061 T.C. PAVINOM A 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
zo 14/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8061 T.C. PAVINOM A 2-4 / 5-9 / 52-71 Afgerond
zo 14/05/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 12-0 / 74-29 Afgerond
zo 14/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8123 T.C. BORLUUT A 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
zo 21/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 1-12 / 39-74 Afgerond
zo 21/05/2017 8123 T.C. BORLUUT A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 2-4 / 6-9 / 70-82 Afgerond
zo 21/05/2017 8061 T.C. PAVINOM A 8140 T.C. BECKHAND A 5-1 / 11-4 / 81-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8148 TENNIS 2000 A 5-1 / 10-2 / 69-31 Afgerond
zo 23/04/2017 8005 KON. DEINZE T.C. A 8056 T.C. OUDENAARDE A 6-0 / 12-1 / 74-28 Afgerond
zo 23/04/2017 8106 T.C. SOKS A 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 3-3 / 8-7 / 74-74 Afgerond
zo 30/04/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 9-4 / 68-52 Afgerond
zo 30/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 3-3 / 6-7 / 56-64 Afgerond
zo 30/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8106 T.C. SOKS A 0-6 / 1-12 / 30-79 Afgerond
zo 07/05/2017 8005 KON. DEINZE T.C. A 8148 TENNIS 2000 A 5-1 / 11-3 / 79-49 Afgerond
zo 07/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 4-2 / 9-6 / 80-64 Afgerond
zo 07/05/2017 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 8056 T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 10-2 / 65-20 Afgerond
zo 14/05/2017 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 2-4 / 5-8 / 51-60 Afgerond
zo 14/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8056 T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 10-2 / 67-24 Afgerond
zo 14/05/2017 8005 KON. DEINZE T.C. A 8106 T.C. SOKS A 3-3 / 6-7 / 57-58 Afgerond
zo 21/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
zo 21/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8148 TENNIS 2000 A 5-1 / 10-2 / 65-29 Afgerond
zo 21/05/2017 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 8-4 / 69-57 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde