Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8172 VZW TC STERRENBOS B 8063 T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-7 / 62-69 Afgerond
za 22/04/2017 8145 TS KENTA B 8143 T.C. FOR EVER B 1-5 / 4-10 / 60-73 Afgerond
za 22/04/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8017 T.C. HAMME B 5-1 / 10-3 / 75-41 Afgerond
za 29/04/2017 8172 VZW TC STERRENBOS B 8145 TS KENTA B 5-1 / 10-2 / 64-36 Afgerond
za 29/04/2017 8063 T.C. MOERBEKE 8017 T.C. HAMME B 4-2 / 8-6 / 67-60 Afgerond
za 29/04/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 5-1 / 11-4 / 80-53 Afgerond
za 06/05/2017 8145 TS KENTA B 8063 T.C. MOERBEKE 2-4 / 5-9 / 57-75 Afgerond
za 06/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8172 VZW TC STERRENBOS B 4-2 / 9-5 / 73-60 Afgerond
za 06/05/2017 8017 T.C. HAMME B 8143 T.C. FOR EVER B 2-4 / 4-8 / 44-60 Afgerond
za 13/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS B 8017 T.C. HAMME B 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
za 13/05/2017 8063 T.C. MOERBEKE 8143 T.C. FOR EVER B 0-6 / 0-12 / 30-74 Afgerond
za 13/05/2017 8145 TS KENTA B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 4-2 / 9-5 / 63-61 Afgerond
za 20/05/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8172 VZW TC STERRENBOS B 5-1 / 10-3 / 70-42 Afgerond
za 20/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 8-7 / 69-57 Afgerond
za 20/05/2017 8017 T.C. HAMME B 8145 TS KENTA B 2-4 / 5-9 / 55-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8164 T.C. 2001 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-2 / 9-4 / 68-51 Afgerond
za 22/04/2017 8113 T.C. OOSTAKKER 8033 DROPSHOT BERLARE 2-4 / 4-8 / 49-50 Afgerond
za 22/04/2017 8093 T.C. RACSO 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-4 / 6-10 / 70-89 Afgerond
za 29/04/2017 8164 T.C. 2001 8113 T.C. OOSTAKKER 2-4 / 5-8 / 55-61 Afgerond
za 29/04/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 2-10 / 24-66 Afgerond
za 29/04/2017 8033 DROPSHOT BERLARE 8093 T.C. RACSO 3-3 / 6-6 / 45-60 Afgerond
za 06/05/2017 8113 T.C. OOSTAKKER 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
za 06/05/2017 8093 T.C. RACSO 8164 T.C. 2001 6-0 / 12-3 / 85-56 Afgerond
za 06/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8033 DROPSHOT BERLARE 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
za 13/05/2017 8164 T.C. 2001 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
za 13/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8033 DROPSHOT BERLARE 2-4 / 5-8 / 47-56 Afgerond
za 13/05/2017 8113 T.C. OOSTAKKER 8093 T.C. RACSO 3-3 / 7-6 / 58-53 Afgerond
za 20/05/2017 8033 DROPSHOT BERLARE 8164 T.C. 2001 1-5 / 2-11 / 29-76 Afgerond
za 20/05/2017 8093 T.C. RACSO 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 5-1 / 10-2 / 68-30 Afgerond
za 20/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8113 T.C. OOSTAKKER 5-1 / 10-2 / 66-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8106 T.C. SOKS B 8017 T.C. HAMME A 4-2 / 10-4 / 77-55 Afgerond
za 22/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 5-1 / 10-3 / 71-40 Afgerond
za 22/04/2017 8145 TS KENTA A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 1-5 / 2-11 / 46-74 Afgerond
za 29/04/2017 8106 T.C. SOKS B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-3 / 7-8 / 68-76 Afgerond
za 29/04/2017 8017 T.C. HAMME A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-3 / 7-7 / 73-58 Afgerond
za 29/04/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8145 TS KENTA A 4-2 / 9-5 / 71-54 Afgerond
za 06/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8017 T.C. HAMME A 2-4 / 4-9 / 42-66 Afgerond
za 06/05/2017 8145 TS KENTA A 8106 T.C. SOKS B 1-5 / 2-11 / 44-77 Afgerond
za 06/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 5-1 / 11-3 / 84-46 Afgerond
za 13/05/2017 8106 T.C. SOKS B 8174 HAAGSE TENNISHOEK 1-5 / 3-11 / 45-74 Afgerond
za 13/05/2017 8017 T.C. HAMME A 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 4-2 / 9-4 / 73-45 Afgerond
za 13/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8145 TS KENTA A 6-0 / 12-4 / 93-65 Afgerond
za 20/05/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8106 T.C. SOKS B 1-5 / 3-10 / 57-72 Afgerond
za 20/05/2017 8145 TS KENTA A 8017 T.C. HAMME A 0-6 / 0-12 / 25-73 Afgerond
za 20/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 4-2 / 9-7 / 80-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 10-3 / 74-52 Afgerond
za 22/04/2017 8028 T.C. ORBIS 8131 T.C. LUDOVIEK 3-3 / 7-6 / 53-54 Afgerond
za 22/04/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
za 29/04/2017 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8028 T.C. ORBIS 3-3 / 8-6 / 65-61 Afgerond
za 29/04/2017 8005 KON. DEINZE T.C. 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
za 29/04/2017 8131 T.C. LUDOVIEK 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 8-7 / 74-67 Afgerond
za 06/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8005 KON. DEINZE T.C. 4-2 / 8-4 / 56-43 Afgerond
za 06/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 3-3 / 7-7 / 61-61 Afgerond
za 06/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8131 T.C. LUDOVIEK 1-5 / 2-11 / 26-71 Afgerond
za 13/05/2017 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 6-0 / 12-1 / 77-22 Afgerond
za 13/05/2017 8005 KON. DEINZE T.C. 8131 T.C. LUDOVIEK 3-3 / 7-7 / 60-68 Afgerond
za 13/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8082 T.C. DENDERLEEUW 4-2 / 8-4 / 59-37 Afgerond
za 20/05/2017 8131 T.C. LUDOVIEK 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 5-1 / 10-3 / 72-47 Afgerond
za 20/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8005 KON. DEINZE T.C. 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
za 20/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8028 T.C. ORBIS 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8022 T.C. EEKLO B 8172 VZW TC STERRENBOS A 4-2 / 9-4 / 75-55 Afgerond
za 22/04/2017 8106 T.C. SOKS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-5 / 3-10 / 46-74 Afgerond
za 22/04/2017 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-3 / 6-6 / 59-49 Afgerond
za 29/04/2017 8022 T.C. EEKLO B 8106 T.C. SOKS A 5-1 / 10-2 / 62-38 Afgerond
za 29/04/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-6 / 1-12 / 29-72 Afgerond
za 29/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 5-1 / 10-5 / 79-55 Afgerond
za 06/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8172 VZW TC STERRENBOS A 5-1 / 10-3 / 67-43 Afgerond
za 06/05/2017 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8022 T.C. EEKLO B 2-4 / 6-9 / 59-67 Afgerond
za 06/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-2 / 8-5 / 64-61 Afgerond
za 13/05/2017 8022 T.C. EEKLO B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-3 / 8-8 / 66-75 Afgerond
za 13/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
za 13/05/2017 8106 T.C. SOKS A 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 2-4 / 6-8 / 53-60 Afgerond
za 20/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 9-7 / 74-70 Afgerond
za 20/05/2017 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8172 VZW TC STERRENBOS A 4-2 / 10-4 / 78-50 Afgerond
za 20/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8106 T.C. SOKS A 4-2 / 9-4 / 60-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 5-1 / 10-3 / 66-44 Afgerond
za 22/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-3 / 7-7 / 68-59 Afgerond
za 22/04/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 4-2 / 8-6 / 66-51 Afgerond
za 29/04/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 1-12 / 37-78 Afgerond
za 29/04/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 4-2 / 9-5 / 68-60 Afgerond
za 29/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 10-4 / 73-40 Afgerond
za 06/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 6-0 / 12-1 / 77-31 Afgerond
za 06/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8038 T.C. SPORTINA A 3-3 / 8-7 / 70-60 Afgerond
za 06/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8126 T.C. HOF TER BURST A 1-5 / 3-11 / 44-81 Afgerond
za 13/05/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 7-6 / 56-46 Afgerond
za 13/05/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-6 / 0-12 / 29-73 Afgerond
za 13/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8143 T.C. FOR EVER A 4-2 / 9-4 / 66-38 Afgerond
za 20/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8038 T.C. SPORTINA A 3-3 / 6-6 / 53-50 Afgerond
za 20/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 5-1 / 11-4 / 80-64 Afgerond
za 20/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 1-12 / 21-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8038 T.C. SPORTINA B 2-4 / 5-9 / 66-78 Afgerond
za 22/04/2017 8154 DE VALLEI A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 5-1 / 11-4 / 86-68 Afgerond
za 22/04/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8159 T.C. ELEVEN 4-2 / 9-6 / 83-67 Afgerond
za 29/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8154 DE VALLEI A 4-2 / 9-6 / 81-67 Afgerond
za 29/04/2017 8038 T.C. SPORTINA B 8159 T.C. ELEVEN 2-4 / 5-9 / 55-71 Afgerond
za 29/04/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 1-5 / 3-10 / 44-70 Afgerond
za 06/05/2017 8154 DE VALLEI A 8038 T.C. SPORTINA B 2-4 / 7-8 / 76-77 Afgerond
za 06/05/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
za 06/05/2017 8159 T.C. ELEVEN 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 4-2 / 8-5 / 68-58 Afgerond
za 13/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8159 T.C. ELEVEN 4-2 / 8-6 / 65-62 Afgerond
za 13/05/2017 8038 T.C. SPORTINA B 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 5-1 / 11-2 / 76-38 Afgerond
za 13/05/2017 8154 DE VALLEI A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 2-4 / 4-9 / 40-66 Afgerond
za 20/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN B 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-12 / 27-73 Afgerond
za 20/05/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8038 T.C. SPORTINA B 4-2 / 9-6 / 80-66 Afgerond
za 20/05/2017 8159 T.C. ELEVEN 8154 DE VALLEI A 4-2 / 9-4 / 64-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8072 T.C. STEKENE 6-0 / 12-1 / 77-26 Afgerond
za 22/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8057 T.C. MERELBEKE 0-6 / 0-12 / 19-72 Afgerond
za 22/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8105 TC VELINA 2-4 / 7-8 / 71-72 Afgerond
za 29/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8118 T.C. LOVENDEGEM 4-2 / 9-4 / 64-50 Afgerond
za 29/04/2017 8072 T.C. STEKENE 8105 TC VELINA 1-5 / 4-11 / 49-82 Afgerond
za 29/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 6-0 / 12-1 / 76-24 Afgerond
za 06/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8072 T.C. STEKENE 5-1 / 10-2 / 65-27 Afgerond
za 06/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8126 T.C. HOF TER BURST B 1-5 / 3-10 / 48-69 Afgerond
za 06/05/2017 8105 TC VELINA 8057 T.C. MERELBEKE 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
za 13/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8105 TC VELINA 2-4 / 5-9 / 50-67 Afgerond
za 13/05/2017 8072 T.C. STEKENE 8057 T.C. MERELBEKE 1-5 / 3-11 / 41-82 Afgerond
za 13/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8076 T.C. 'T LOBBEKE 4-2 / 8-4 / 62-45 Afgerond
za 20/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE 8126 T.C. HOF TER BURST B 4-2 / 8-5 / 62-47 Afgerond
za 20/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8072 T.C. STEKENE 5-1 / 10-2 / 63-38 Afgerond
za 20/05/2017 8105 TC VELINA 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-3 / 7-7 / 65-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8154 DE VALLEI B 3-3 / 7-6 / 60-44 Afgerond
za 22/04/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8010 GANTOISE 3-3 / 6-7 / 47-60 Afgerond
za 22/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
za 29/04/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 4-2 / 8-6 / 70-52 Afgerond
za 29/04/2017 8154 DE VALLEI B 8121 T.C. ZOTTEGEM 1-5 / 2-11 / 36-75 Afgerond
za 29/04/2017 8010 GANTOISE 8136 T.C. TOPSPIN 2-4 / 4-9 / 43-72 Afgerond
za 06/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8154 DE VALLEI B 3-3 / 6-6 / 44-41 Afgerond
za 06/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 4-2 / 9-4 / 71-44 Afgerond
za 06/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM 8010 GANTOISE 4-2 / 8-4 / 60-35 Afgerond
za 13/05/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-3 / 6-7 / 52-55 Afgerond
za 13/05/2017 8154 DE VALLEI B 8010 GANTOISE 2-4 / 5-8 / 59-63 Afgerond
za 13/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 42-67 Afgerond
za 20/05/2017 8010 GANTOISE 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 6-7 / 46-50 Afgerond
za 20/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN 8154 DE VALLEI B 4-2 / 9-4 / 63-46 Afgerond
za 20/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 6-0 / 12-1 / 76-27 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde