Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2016
  • Categorie: JONGENS U16
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 1-6 / 28-39 Afgerond
za 16/04/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2132 CENTER COURT RUISELEDE 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 16/04/2016 2031 T.C. ST-MICHIELS 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 4-2 / 32-26 Afgerond
za 23/04/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2160 T.C. TER STRAETEN 1-2 / 3-4 / 31-36 Afgerond
za 23/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA 2011 K.T.G. HOUTLAND 1-2 / 2-4 / 29-30 Afgerond
za 23/04/2016 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 30/04/2016 2031 T.C. ST-MICHIELS 2184 TC ARS SALUBRIS 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 30/04/2016 2011 K.T.G. HOUTLAND 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-3 / 27-26 Afgerond
do 05/05/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
do 05/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-2 / 3-4 / 33-32 Afgerond
do 05/05/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 2-5 / 26-35 Afgerond
za 07/05/2016 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2184 TC ARS SALUBRIS 2-1 / 5-2 / 40-31 Afgerond
za 07/05/2016 2031 T.C. ST-MICHIELS 2034 T.C. BRUGHIA 1-2 / 3-4 / 34-37 Afgerond
za 07/05/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2011 K.T.G. HOUTLAND 1-2 / 4-4 / 40-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2027 K.G. WITTE BEER B 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2-1 / 4-2 / 27-18 Afgerond
za 16/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK 2065 T.C. TIP-TOP 2-1 / 4-2 / 30-19 Afgerond
za 23/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 23/04/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2027 K.G. WITTE BEER B 3-0 / 6-2 / 47-30 Afgerond
za 30/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 1-2 / 3-4 / 39-30 Afgerond
za 30/04/2016 2065 T.C. TIP-TOP 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2-1 / 5-3 / 43-32 Afgerond
do 05/05/2016 2027 K.G. WITTE BEER B 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 1-6 / 23-42 Afgerond
do 05/05/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2065 T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 0-3 / 1-6 / 26-41 Afgerond
za 07/05/2016 2065 T.C. TIP-TOP 2027 K.G. WITTE BEER B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2016 K.T.C. ST. GEORGES 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 16/04/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2175 T.C. FINLANDIA 1-2 / 2-4 / 17-29 Afgerond
za 16/04/2016 2190 TC DE WATERTOREN A 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 1-6 / 28-42 Afgerond
za 23/04/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 1-6 / 24-40 Afgerond
za 23/04/2016 2016 K.T.C. ST. GEORGES 2050 TC RUMBEKE C 1-2 / 3-5 / 35-40 Afgerond
za 23/04/2016 2175 T.C. FINLANDIA 2190 TC DE WATERTOREN A 1-2 / 2-4 / 25-27 Afgerond
za 30/04/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2016 K.T.C. ST. GEORGES 0-3 / 1-6 / 13-42 Afgerond
za 30/04/2016 2190 TC DE WATERTOREN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 5-3 / 37-34 Afgerond
za 30/04/2016 2050 TC RUMBEKE C 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 39-21 Afgerond
do 05/05/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
do 05/05/2016 2016 K.T.C. ST. GEORGES 2175 T.C. FINLANDIA 2-1 / 4-2 / 30-23 Afgerond
do 05/05/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2190 TC DE WATERTOREN A 1-2 / 3-4 / 31-35 Afgerond
za 07/05/2016 2175 T.C. FINLANDIA 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 36-18 Afgerond
za 07/05/2016 2190 TC DE WATERTOREN A 2016 K.T.C. ST. GEORGES 1-2 / 3-4 / 33-36 Afgerond
za 07/05/2016 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 41-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2033 T.C. ROESELARE A 2050 TC RUMBEKE B 2-1 / 4-2 / 26-26 Afgerond
za 16/04/2016 2190 TC DE WATERTOREN B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 16/04/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 5-2 / 36-17 Afgerond
za 23/04/2016 2033 T.C. ROESELARE A 2190 TC DE WATERTOREN B 3-0 / 6-1 / 41-19 Afgerond
za 23/04/2016 2050 TC RUMBEKE B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 23/04/2016 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-0 / 6-1 / 39-17 Afgerond
za 30/04/2016 2190 TC DE WATERTOREN B 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 30/04/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2033 T.C. ROESELARE A 2-1 / 5-3 / 40-33 Afgerond
za 30/04/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
do 05/05/2016 2033 T.C. ROESELARE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
do 05/05/2016 2050 TC RUMBEKE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 1-6 / 19-43 Afgerond
do 05/05/2016 2190 TC DE WATERTOREN B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
za 07/05/2016 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2033 T.C. ROESELARE A 2-1 / 4-2 / 29-18 Afgerond
za 07/05/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 2-4 / 23-35 Afgerond
za 07/05/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2190 TC DE WATERTOREN B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2182 TC DE MAENE 2033 T.C. ROESELARE B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 16/04/2016 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 23/04/2016 2033 T.C. ROESELARE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 5-3 / 47-36 Afgerond
za 23/04/2016 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2182 TC DE MAENE 0-3 / 1-6 / 17-38 Afgerond
za 30/04/2016 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 0-3 / 1-6 / 15-38 Afgerond
za 30/04/2016 2050 TC RUMBEKE A 2033 T.C. ROESELARE B 2-1 / 4-2 / 33-21 Afgerond
do 05/05/2016 2182 TC DE MAENE 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-1 / 42-22 Afgerond
do 05/05/2016 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 2-6 / 30-47 Afgerond
za 07/05/2016 2033 T.C. ROESELARE B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 0-3 / 0-6 / 20-37 Afgerond
za 07/05/2016 2050 TC RUMBEKE A 2182 TC DE MAENE 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde