Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2016
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2038 KTC ISIS B 2160 T.C. TER STRAETEN A 6-0 / 12-1 / 73-32 Afgerond
zo 17/04/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2186 T.C. DE KODDAERT A 6-0 / 12-1 / 78-47 Afgerond
zo 17/04/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2182 TC DE MAENE 5-1 / 10-2 / 67-21 Afgerond
zo 24/04/2016 2038 KTC ISIS B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 5-1 / 10-3 / 73-51 Afgerond
zo 24/04/2016 2160 T.C. TER STRAETEN A 2182 TC DE MAENE 3-3 / 6-7 / 49-60 Afgerond
zo 24/04/2016 2186 T.C. DE KODDAERT A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 0-6 / 3-12 / 57-87 Afgerond
zo 01/05/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2160 T.C. TER STRAETEN A 6-0 / 12-1 / 78-32 Afgerond
zo 01/05/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2038 KTC ISIS B 3-3 / 7-8 / 72-77 Afgerond
zo 01/05/2016 2182 TC DE MAENE 2186 T.C. DE KODDAERT A 2-4 / 4-8 / 38-60 Afgerond
zo 08/05/2016 2038 KTC ISIS B 2182 TC DE MAENE 6-0 / 12-1 / 76-21 Afgerond
zo 08/05/2016 2160 T.C. TER STRAETEN A 2186 T.C. DE KODDAERT A 1-5 / 3-10 / 50-73 Afgerond
zo 08/05/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 3-3 / 6-7 / 67-68 Afgerond
zo 15/05/2016 2186 T.C. DE KODDAERT A 2038 KTC ISIS B 3-3 / 7-7 / 66-56 Afgerond
zo 15/05/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2160 T.C. TER STRAETEN A 6-0 / 12-2 / 83-54 Afgerond
zo 15/05/2016 2182 TC DE MAENE 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2-4 / 4-9 / 56-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2072 T.C. ICHTEGEM A 2086 T.C. ZEDELGEM A 4-2 / 9-4 / 74-35 Afgerond
zo 17/04/2016 2050 TC RUMBEKE C 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-4 / 5-8 / 60-68 Afgerond
zo 17/04/2016 2065 T.C. TIP-TOP 2029 KTC ISSERA 5-1 / 11-2 / 79-59 Afgerond
zo 24/04/2016 2072 T.C. ICHTEGEM A 2050 TC RUMBEKE C 4-2 / 8-4 / 61-52 Afgerond
zo 24/04/2016 2086 T.C. ZEDELGEM A 2029 KTC ISSERA 1-5 / 4-10 / 52-66 Afgerond
zo 24/04/2016 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2065 T.C. TIP-TOP 5-1 / 10-3 / 71-49 Afgerond
zo 01/05/2016 2050 TC RUMBEKE C 2086 T.C. ZEDELGEM A 5-1 / 10-2 / 63-33 Afgerond
zo 01/05/2016 2065 T.C. TIP-TOP 2072 T.C. ICHTEGEM A 4-2 / 8-7 / 74-72 Afgerond
zo 01/05/2016 2029 KTC ISSERA 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 3-10 / 52-72 Afgerond
zo 08/05/2016 2072 T.C. ICHTEGEM A 2029 KTC ISSERA 6-0 / 12-1 / 73-27 Afgerond
zo 08/05/2016 2086 T.C. ZEDELGEM A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 2-11 / 35-71 Afgerond
zo 08/05/2016 2050 TC RUMBEKE C 2065 T.C. TIP-TOP 5-1 / 11-2 / 73-42 Afgerond
zo 15/05/2016 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2072 T.C. ICHTEGEM A 3-3 / 8-7 / 77-72 Afgerond
zo 15/05/2016 2065 T.C. TIP-TOP 2086 T.C. ZEDELGEM A 5-1 / 11-2 / 72-36 Afgerond
zo 15/05/2016 2029 KTC ISSERA 2050 TC RUMBEKE C 2-4 / 6-8 / 64-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2007 T.C. VIJVERHOF 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 3-3 / 6-7 / 54-59 Afgerond
zo 17/04/2016 2038 KTC ISIS A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 10-4 / 72-44 Afgerond
zo 17/04/2016 2008 T.C. DUINBERGEN B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE C 3-3 / 7-7 / 65-69 Afgerond
zo 24/04/2016 2007 T.C. VIJVERHOF 2038 KTC ISIS A 3-3 / 6-6 / 49-45 Afgerond
zo 24/04/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE C 3-3 / 7-7 / 59-72 Afgerond
zo 24/04/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 2-11 / 46-74 Afgerond
zo 01/05/2016 2038 KTC ISIS A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 3-3 / 8-6 / 69-61 Afgerond
zo 01/05/2016 2008 T.C. DUINBERGEN B 2007 T.C. VIJVERHOF 5-1 / 11-2 / 74-34 Afgerond
zo 01/05/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 6-0 / 12-0 / 72-7 Afgerond
zo 08/05/2016 2007 T.C. VIJVERHOF 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE C 1-5 / 2-10 / 21-65 Afgerond
zo 08/05/2016 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 10-2 / 64-22 Afgerond
zo 08/05/2016 2038 KTC ISIS A 2008 T.C. DUINBERGEN B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 15/05/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2007 T.C. VIJVERHOF 0-6 / 0-12 / 20-74 Afgerond
zo 15/05/2016 2008 T.C. DUINBERGEN B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-4 / 5-8 / 55-64 Afgerond
zo 15/05/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE C 2038 KTC ISIS A 3-3 / 6-7 / 56-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2121 T.C. VICHTE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 1-5 / 3-10 / 34-72 Afgerond
zo 17/04/2016 2186 T.C. DE KODDAERT B 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 7-6 / 63-61 Afgerond
zo 17/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA C 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-4 / 72-44 Afgerond
zo 24/04/2016 2121 T.C. VICHTE 2186 T.C. DE KODDAERT B 4-2 / 8-6 / 69-56 Afgerond
zo 24/04/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 12-0 / 74-32 Afgerond
zo 24/04/2016 2050 TC RUMBEKE B 2034 T.C. BRUGHIA C 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
zo 01/05/2016 2186 T.C. DE KODDAERT B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 0-6 / 3-12 / 50-84 Afgerond
zo 01/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA C 2121 T.C. VICHTE 4-2 / 8-5 / 62-57 Afgerond
zo 01/05/2016 2027 K.G. WITTE BEER A 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 8-6 / 71-61 Afgerond
zo 08/05/2016 2121 T.C. VICHTE 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 08/05/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 8-4 / 61-40 Afgerond
zo 08/05/2016 2186 T.C. DE KODDAERT B 2034 T.C. BRUGHIA C 0-6 / 1-12 / 36-75 Afgerond
zo 15/05/2016 2050 TC RUMBEKE B 2121 T.C. VICHTE 5-1 / 11-2 / 77-47 Afgerond
zo 15/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA C 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 8-6 / 64-57 Afgerond
zo 15/05/2016 2027 K.G. WITTE BEER A 2186 T.C. DE KODDAERT B 1-5 / 4-10 / 52-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 5-1 / 10-3 / 71-43 Afgerond
zo 17/04/2016 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2184 TC ARS SALUBRIS 4-2 / 8-4 / 53-34 Afgerond
zo 17/04/2016 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2034 T.C. BRUGHIA A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/04/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2-4 / 4-8 / 51-54 Afgerond
zo 24/04/2016 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-5 / 62-54 Afgerond
zo 24/04/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 01/05/2016 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
zo 01/05/2016 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 01/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA A 2184 TC ARS SALUBRIS 2-4 / 4-10 / 44-78 Afgerond
zo 08/05/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-2 / 69-37 Afgerond
zo 08/05/2016 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 2184 TC ARS SALUBRIS 4-2 / 9-5 / 63-64 Afgerond
zo 08/05/2016 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 15/05/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 5-8 / 45-59 Afgerond
zo 15/05/2016 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 15/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-3 / 7-6 / 58-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 1-12 / 26-75 Afgerond
zo 17/04/2016 2031 T.C. ST-MICHIELS 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 4-2 / 8-5 / 68-57 Afgerond
zo 17/04/2016 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-5 / 4-10 / 56-75 Afgerond
zo 24/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 5-11 / 53-82 Afgerond
zo 24/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 10-4 / 76-51 Afgerond
zo 24/04/2016 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2090 T.C. KOKSIJDE 5-1 / 10-2 / 71-30 Afgerond
zo 01/05/2016 2031 T.C. ST-MICHIELS 2053 T.C. KORTEMARK A 3-3 / 8-7 / 76-74 Afgerond
zo 01/05/2016 2090 T.C. KOKSIJDE 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2-4 / 6-8 / 55-66 Afgerond
zo 01/05/2016 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 3-3 / 7-7 / 67-74 Afgerond
zo 08/05/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-4 / 4-9 / 52-66 Afgerond
zo 08/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK A 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2-4 / 8-9 / 87-85 Afgerond
zo 08/05/2016 2031 T.C. ST-MICHIELS 2090 T.C. KOKSIJDE 4-2 / 10-5 / 79-58 Afgerond
zo 15/05/2016 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 4-2 / 9-4 / 68-39 Afgerond
zo 15/05/2016 2090 T.C. KOKSIJDE 2053 T.C. KORTEMARK A 1-5 / 3-10 / 40-72 Afgerond
zo 15/05/2016 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 4-10 / 64-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2021 T.C. YPER 2185 T.C. AQUILA 3-3 / 7-6 / 62-53 Afgerond
zo 17/04/2016 2086 T.C. ZEDELGEM B 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 6-10 / 63-77 Afgerond
zo 17/04/2016 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2033 T.C. ROESELARE A 3-3 / 7-7 / 66-64 Afgerond
zo 24/04/2016 2021 T.C. YPER 2086 T.C. ZEDELGEM B 4-2 / 8-4 / 58-33 Afgerond
zo 24/04/2016 2185 T.C. AQUILA 2033 T.C. ROESELARE A 0-6 / 0-12 / 4-72 Afgerond
zo 24/04/2016 2008 T.C. DUINBERGEN A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 5-1 / 10-3 / 66-42 Afgerond
zo 01/05/2016 2086 T.C. ZEDELGEM B 2185 T.C. AQUILA 3-3 / 7-6 / 54-58 Afgerond
zo 01/05/2016 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2021 T.C. YPER 2-4 / 5-9 / 48-72 Afgerond
zo 01/05/2016 2033 T.C. ROESELARE A 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-3 / 6-8 / 60-74 Afgerond
zo 08/05/2016 2021 T.C. YPER 2033 T.C. ROESELARE A 2-4 / 5-8 / 55-70 Afgerond
zo 08/05/2016 2185 T.C. AQUILA 2008 T.C. DUINBERGEN A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 08/05/2016 2086 T.C. ZEDELGEM B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 9-5 / 66-52 Afgerond
zo 15/05/2016 2008 T.C. DUINBERGEN A 2021 T.C. YPER 3-3 / 6-6 / 51-46 Afgerond
zo 15/05/2016 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2185 T.C. AQUILA 5-1 / 10-3 / 72-43 Afgerond
zo 15/05/2016 2033 T.C. ROESELARE A 2086 T.C. ZEDELGEM B 4-2 / 9-6 / 77-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2050 TC RUMBEKE A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 8-4 / 56-33 Afgerond
zo 17/04/2016 2095 T.C. ECLIPS 2081 T.C.DHOEVE 2-4 / 5-8 / 54-71 Afgerond
zo 17/04/2016 2027 K.G. WITTE BEER B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
zo 24/04/2016 2050 TC RUMBEKE A 2095 T.C. ECLIPS 5-1 / 10-2 / 67-27 Afgerond
zo 24/04/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 2-10 / 37-64 Afgerond
zo 24/04/2016 2081 T.C.DHOEVE 2027 K.G. WITTE BEER B 1-5 / 2-10 / 39-68 Afgerond
zo 01/05/2016 2095 T.C. ECLIPS 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 4-10 / 45-74 Afgerond
zo 01/05/2016 2027 K.G. WITTE BEER B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 7-7 / 59-69 Afgerond
zo 01/05/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2081 T.C.DHOEVE 3-3 / 8-6 / 79-61 Afgerond
zo 08/05/2016 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 8-6 / 63-65 Afgerond
zo 08/05/2016 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2081 T.C.DHOEVE 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
zo 08/05/2016 2095 T.C. ECLIPS 2027 K.G. WITTE BEER B 1-5 / 4-10 / 51-74 Afgerond
zo 15/05/2016 2081 T.C.DHOEVE 2050 TC RUMBEKE A 0-6 / 2-12 / 39-79 Afgerond
zo 15/05/2016 2027 K.G. WITTE BEER B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 7-6 / 61-56 Afgerond
zo 15/05/2016 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2095 T.C. ECLIPS 3-3 / 6-7 / 57-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 12-2 / 81-38 Afgerond
zo 17/04/2016 2186 T.C. DE KODDAERT C 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 0-6 / 3-12 / 59-84 Afgerond
zo 24/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA B 2186 T.C. DE KODDAERT C 2-4 / 4-8 / 38-55 Afgerond
zo 24/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2-4 / 4-8 / 39-58 Afgerond
zo 01/05/2016 2186 T.C. DE KODDAERT C 2053 T.C. KORTEMARK B 5-1 / 10-3 / 66-47 Afgerond
zo 01/05/2016 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 12-1 / 73-35 Afgerond
zo 08/05/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2186 T.C. DE KODDAERT C 4-2 / 9-6 / 81-69 Afgerond
zo 08/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK B 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 1-5 / 4-10 / 55-78 Afgerond
zo 15/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA B 2053 T.C. KORTEMARK B 2-4 / 4-9 / 60-69 Afgerond
zo 15/05/2016 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2-4 / 5-8 / 57-56 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde