Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2016
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2022 T.C. SERVIO 2162 TC VELDEGEM B 4-2 / 8-6 / 63-63 Afgerond
za 16/04/2016 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 4-2 / 10-5 / 83-52 Afgerond
za 16/04/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 7-6 / 64-51 Afgerond
za 23/04/2016 2022 T.C. SERVIO 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2-4 / 4-8 / 51-64 Afgerond
za 23/04/2016 2162 TC VELDEGEM B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 10-5 / 76-53 Afgerond
za 23/04/2016 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2184 TC ARS SALUBRIS 5-1 / 10-2 / 66-39 Afgerond
za 30/04/2016 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2162 TC VELDEGEM B 3-3 / 7-7 / 66-62 Afgerond
za 30/04/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2022 T.C. SERVIO 4-2 / 8-6 / 63-74 Afgerond
za 30/04/2016 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2-4 / 4-9 / 54-73 Afgerond
za 07/05/2016 2022 T.C. SERVIO 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
za 07/05/2016 2162 TC VELDEGEM B 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 0-6 / 1-12 / 24-73 Afgerond
za 07/05/2016 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2184 TC ARS SALUBRIS 4-2 / 8-6 / 62-59 Afgerond
za 14/05/2016 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2022 T.C. SERVIO 3-3 / 8-8 / 79-79 Afgerond
za 14/05/2016 2184 TC ARS SALUBRIS 2162 TC VELDEGEM B 4-2 / 8-4 / 54-37 Afgerond
za 14/05/2016 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 5-1 / 10-3 / 72-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 4-2 / 8-7 / 72-75 Afgerond
za 16/04/2016 2090 T.C. KOKSIJDE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 3-11 / 43-81 Afgerond
za 16/04/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2016 2090 T.C. KOKSIJDE A 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 1-5 / 3-11 / 42-76 Afgerond
za 23/04/2016 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2160 T.C. TER STRAETEN 4-2 / 9-6 / 72-63 Afgerond
za 30/04/2016 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 5-9 / 54-75 Afgerond
za 30/04/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 3-3 / 7-7 / 70-66 Afgerond
za 30/04/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2016 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 8-7 / 76-70 Afgerond
za 07/05/2016 2090 T.C. KOKSIJDE A 2160 T.C. TER STRAETEN 2-4 / 4-9 / 45-67 Afgerond
za 14/05/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 5-1 / 10-3 / 68-33 Afgerond
za 14/05/2016 2160 T.C. TER STRAETEN 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2-4 / 5-10 / 74-82 Afgerond
za 14/05/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA A 2053 T.C. KORTEMARK D 5-1 / 11-3 / 77-45 Afgerond
za 16/04/2016 2008 T.C. DUINBERGEN B 2090 T.C. KOKSIJDE B 5-1 / 11-2 / 75-45 Afgerond
za 16/04/2016 2100 T.C. ORSCAMP 2038 KTC ISIS 2-4 / 5-9 / 49-70 Afgerond
za 23/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA A 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 2-10 / 41-72 Afgerond
za 23/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK D 2038 KTC ISIS 0-6 / 1-12 / 16-75 Afgerond
za 23/04/2016 2090 T.C. KOKSIJDE B 2100 T.C. ORSCAMP 2-4 / 4-10 / 40-78 Afgerond
za 30/04/2016 2008 T.C. DUINBERGEN B 2053 T.C. KORTEMARK D 6-0 / 12-1 / 74-26 Afgerond
za 30/04/2016 2100 T.C. ORSCAMP 2034 T.C. BRUGHIA A 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
za 30/04/2016 2038 KTC ISIS 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 8-6 / 74-62 Afgerond
za 07/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA A 2038 KTC ISIS 0-6 / 1-12 / 36-78 Afgerond
za 07/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK D 2090 T.C. KOKSIJDE B 0-6 / 1-12 / 19-77 Afgerond
za 07/05/2016 2008 T.C. DUINBERGEN B 2100 T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-6 / 49-40 Afgerond
za 14/05/2016 2090 T.C. KOKSIJDE B 2034 T.C. BRUGHIA A 6-0 / 12-2 / 84-49 Afgerond
za 14/05/2016 2100 T.C. ORSCAMP 2053 T.C. KORTEMARK D 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
za 14/05/2016 2038 KTC ISIS 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 8-5 / 65-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2024 K.T.C. AZALEA 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 11-2 / 72-36 Afgerond
za 16/04/2016 2086 T.C. ZEDELGEM 2053 T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-6 / 70-63 Afgerond
za 16/04/2016 2033 T.C. ROESELARE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-8 / 60-75 Afgerond
za 23/04/2016 2024 K.T.C. AZALEA 2086 T.C. ZEDELGEM 2-4 / 6-8 / 58-63 Afgerond
za 23/04/2016 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
za 23/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK B 2033 T.C. ROESELARE 6-0 / 12-1 / 76-25 Afgerond
za 30/04/2016 2086 T.C. ZEDELGEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
za 30/04/2016 2033 T.C. ROESELARE 2024 K.T.C. AZALEA 0-6 / 1-12 / 42-80 Afgerond
za 30/04/2016 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2053 T.C. KORTEMARK B 0-6 / 1-12 / 38-78 Afgerond
za 07/05/2016 2024 K.T.C. AZALEA 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 8-7 / 79-72 Afgerond
za 07/05/2016 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2053 T.C. KORTEMARK B 0-6 / 0-12 / 31-73 Afgerond
za 07/05/2016 2086 T.C. ZEDELGEM 2033 T.C. ROESELARE 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
za 14/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK B 2024 K.T.C. AZALEA 2-4 / 7-8 / 72-74 Afgerond
za 14/05/2016 2033 T.C. ROESELARE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 10-5 / 73-60 Afgerond
za 14/05/2016 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2086 T.C. ZEDELGEM 2-4 / 7-9 / 77-85 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK E 2007 T.C. VIJVERHOF 0-6 / 1-12 / 35-79 Afgerond
za 16/04/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2182 TC DE MAENE B 3-3 / 7-7 / 63-57 Afgerond
za 16/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA B 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-4 / 4-8 / 39-48 Afgerond
za 23/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK E 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2-4 / 5-9 / 59-70 Afgerond
za 23/04/2016 2007 T.C. VIJVERHOF 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 12-2 / 79-37 Afgerond
za 23/04/2016 2182 TC DE MAENE B 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-4 / 5-9 / 57-77 Afgerond
za 30/04/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2007 T.C. VIJVERHOF 2-4 / 6-9 / 63-76 Afgerond
za 30/04/2016 2011 K.T.G. HOUTLAND 2053 T.C. KORTEMARK E 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
za 30/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA B 2182 TC DE MAENE B 1-5 / 4-10 / 51-81 Afgerond
za 07/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK E 2034 T.C. BRUGHIA B 2-4 / 5-9 / 64-76 Afgerond
za 07/05/2016 2007 T.C. VIJVERHOF 2182 TC DE MAENE B 3-3 / 7-7 / 69-60 Afgerond
za 07/05/2016 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2011 K.T.G. HOUTLAND 4-2 / 10-4 / 76-65 Afgerond
za 14/05/2016 2182 TC DE MAENE B 2053 T.C. KORTEMARK E 6-0 / 12-1 / 78-34 Afgerond
za 14/05/2016 2011 K.T.G. HOUTLAND 2007 T.C. VIJVERHOF 3-3 / 6-8 / 64-80 Afgerond
za 14/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-7 / 77-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK F 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 5-1 / 11-4 / 90-61 Afgerond
za 16/04/2016 2182 TC DE MAENE A 2162 TC VELDEGEM A 3-3 / 6-6 / 52-53 Afgerond
za 16/04/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2029 KTC ISSERA 4-2 / 8-5 / 60-53 Afgerond
za 23/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK F 2182 TC DE MAENE A 4-2 / 9-6 / 80-65 Afgerond
za 23/04/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2029 KTC ISSERA 1-5 / 4-10 / 48-74 Afgerond
za 23/04/2016 2162 TC VELDEGEM A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 3-12 / 58-83 Afgerond
za 30/04/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2182 TC DE MAENE A 2-4 / 4-8 / 45-59 Afgerond
za 30/04/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2053 T.C. KORTEMARK F 3-3 / 6-7 / 50-65 Afgerond
za 30/04/2016 2029 KTC ISSERA 2162 TC VELDEGEM A 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
za 07/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK F 2029 KTC ISSERA 4-2 / 8-8 / 71-79 Afgerond
za 07/05/2016 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2162 TC VELDEGEM A 3-3 / 7-6 / 57-49 Afgerond
za 07/05/2016 2182 TC DE MAENE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 4-2 / 9-5 / 67-56 Afgerond
za 14/05/2016 2162 TC VELDEGEM A 2053 T.C. KORTEMARK F 0-6 / 1-12 / 37-76 Afgerond
za 14/05/2016 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-4 / 6-8 / 65-62 Afgerond
za 14/05/2016 2029 KTC ISSERA 2182 TC DE MAENE A 2-4 / 5-8 / 49-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK A 2034 T.C. BRUGHIA C 6-0 / 12-0 / 74-29 Afgerond
za 16/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-3 / 7-8 / 68-72 Afgerond
za 23/04/2016 2034 T.C. BRUGHIA C 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 4-2 / 8-4 / 59-45 Afgerond
za 23/04/2016 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2053 T.C. KORTEMARK A 5-1 / 11-2 / 74-37 Afgerond
za 30/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2044 T.C. GAVERKASTEEL 4-2 / 9-6 / 75-64 Afgerond
za 30/04/2016 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2034 T.C. BRUGHIA C 3-3 / 6-6 / 57-53 Afgerond
za 07/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK A 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 3-3 / 7-7 / 58-61 Afgerond
za 07/05/2016 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
za 14/05/2016 2034 T.C. BRUGHIA C 2044 T.C. GAVERKASTEEL 1-5 / 3-11 / 48-79 Afgerond
za 14/05/2016 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2053 T.C. KORTEMARK A 2-4 / 6-9 / 65-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2016 2053 T.C. KORTEMARK C 2120 T.C. SMASH OEDELEM C 6-0 / 12-1 / 76-32 Afgerond
za 16/04/2016 2008 T.C. DUINBERGEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 9-4 / 71-57 Afgerond
za 23/04/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM C 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-8 / 37-55 Afgerond
za 23/04/2016 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE 2053 T.C. KORTEMARK C 0-6 / 1-12 / 30-74 Afgerond
za 30/04/2016 2008 T.C. DUINBERGEN A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE 5-1 / 11-2 / 72-27 Afgerond
za 30/04/2016 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2120 T.C. SMASH OEDELEM C 3-3 / 6-6 / 47-51 Afgerond
za 07/05/2016 2053 T.C. KORTEMARK C 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-8 / 46-59 Afgerond
za 07/05/2016 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 7-6 / 53-58 Afgerond
za 14/05/2016 2120 T.C. SMASH OEDELEM C 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE 3-3 / 8-6 / 68-64 Afgerond
za 14/05/2016 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2053 T.C. KORTEMARK C 5-1 / 10-2 / 70-47 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde