Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NATIONALE INTERCLUB
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: HEREN
  • Afdeling: 4 (525 - 690)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 6015 T.C. MARCHE 9-0 / 18-0 / 108-24 Afgerond
zo 26/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0097 TC WINGFIELD 2-7 / 5-14 / 68-106 Afgerond
zo 26/04/2015 1011 R.T.C. LAMBERMONT 1033 R. OREE T.H.B. C 2-7 / 6-14 / 87-106 Afgerond
zo 03/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 8-1 / 16-3 / 103-35 Afgerond
zo 03/05/2015 6015 T.C. MARCHE 1033 R. OREE T.H.B. C 1-8 / 3-16 / 53-111 Afgerond
zo 03/05/2015 0097 TC WINGFIELD 1011 R.T.C. LAMBERMONT 9-0 / 18-0 / 111-42 Afgerond
zo 10/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 6015 T.C. MARCHE 6-3 / 13-6 / 96-61 Afgerond
zo 10/05/2015 1011 R.T.C. LAMBERMONT 5097 T.C. DE BONEPUT 1-8 / 4-16 / 65-112 Afgerond
zo 10/05/2015 1033 R. OREE T.H.B. C 0097 TC WINGFIELD 2-7 / 7-14 / 77-110 Afgerond
zo 17/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 1033 R. OREE T.H.B. C 8-1 / 16-5 / 114-55 Afgerond
zo 17/05/2015 6015 T.C. MARCHE 0097 TC WINGFIELD 4-5 / 8-12 / 76-102 Afgerond
zo 17/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1011 R.T.C. LAMBERMONT 7-2 / 15-7 / 115-81 Afgerond
zo 24/05/2015 0097 TC WINGFIELD 5097 T.C. DE BONEPUT 3-6 / 7-12 / 72-100 Afgerond
zo 24/05/2015 1011 R.T.C. LAMBERMONT 6015 T.C. MARCHE 7-2 / 15-5 / 110-62 Afgerond
zo 24/05/2015 1033 R. OREE T.H.B. C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-7 / 7-15 / 96-113 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 6026 T.C. LA BRUYERE 2053 T.C. KORTEMARK B 8-1 / 16-2 / 97-40 Afgerond
zo 26/04/2015 2021 T.C. YPER 4013 R.T.C. LIEGE C 0-9 / 0-18 / 0-108 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/04/2015 8010 GANTOISE B 0102 T.C. BRABO 1-8 / 3-16 / 63-105 Afgerond
zo 03/05/2015 6026 T.C. LA BRUYERE 2021 T.C. YPER 4-5 / 9-11 / 95-98 Afgerond
zo 03/05/2015 2053 T.C. KORTEMARK B 0102 T.C. BRABO 0-9 / 0-18 / 0-108 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/05/2015 4013 R.T.C. LIEGE C 8010 GANTOISE B 7-2 / 16-6 / 119-90 Afgerond
zo 10/05/2015 2021 T.C. YPER 2053 T.C. KORTEMARK B 7-2 / 15-5 / 97-62 Afgerond
zo 10/05/2015 8010 GANTOISE B 6026 T.C. LA BRUYERE 8-1 / 16-4 / 105-41 Afgerond
zo 10/05/2015 0102 T.C. BRABO 4013 R.T.C. LIEGE C 6-3 / 14-8 / 120-92 Afgerond
zo 17/05/2015 6026 T.C. LA BRUYERE 0102 T.C. BRABO 3-6 / 7-12 / 66-93 Afgerond
zo 17/05/2015 2053 T.C. KORTEMARK B 4013 R.T.C. LIEGE C 4-5 / 9-10 / 70-66 Afgerond
zo 17/05/2015 2021 T.C. YPER 8010 GANTOISE B 5-4 / 13-10 / 117-98 Afgerond
zo 24/05/2015 4013 R.T.C. LIEGE C 6026 T.C. LA BRUYERE 7-2 / 14-4 / 88-46 Afgerond
zo 24/05/2015 8010 GANTOISE B 2053 T.C. KORTEMARK B 4-5 / 9-11 / 75-92 Afgerond
zo 24/05/2015 0102 T.C. BRABO 2021 T.C. YPER 9-0 / 18-1 / 111-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 1054 T.C. WATERMAEL-BOITSFORT 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 1-8 / 5-16 / 80-113 Afgerond
zo 26/04/2015 6060 T.C. GARISART 2090 T.C. KOKSIJDE 7-2 / 16-6 / 122-74 Afgerond
zo 26/04/2015 1006 T.C. ARGAYON B 6000 TENNIS DE LA CITADELLE B 7-2 / 15-6 / 113-85 Afgerond
zo 03/05/2015 1054 T.C. WATERMAEL-BOITSFORT 6060 T.C. GARISART 7-2 / 16-7 / 127-94 Afgerond
zo 03/05/2015 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 6000 TENNIS DE LA CITADELLE B 8-1 / 16-3 / 106-61 Afgerond
zo 03/05/2015 2090 T.C. KOKSIJDE 1006 T.C. ARGAYON B 4-5 / 10-12 / 104-104 Afgerond
zo 10/05/2015 6060 T.C. GARISART 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 0-9 / 0-18 / 33-109 Afgerond
zo 10/05/2015 1006 T.C. ARGAYON B 1054 T.C. WATERMAEL-BOITSFORT 5-4 / 13-10 / 127-102 Afgerond
zo 10/05/2015 6000 TENNIS DE LA CITADELLE B 2090 T.C. KOKSIJDE 3-6 / 8-13 / 95-107 Afgerond
zo 17/05/2015 1054 T.C. WATERMAEL-BOITSFORT 6000 TENNIS DE LA CITADELLE B 7-2 / 15-6 / 107-86 Afgerond
zo 17/05/2015 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 2090 T.C. KOKSIJDE 7-2 / 16-6 / 118-68 Afgerond
zo 17/05/2015 6060 T.C. GARISART 1006 T.C. ARGAYON B 3-6 / 6-12 / 61-94 Afgerond
zo 24/05/2015 2090 T.C. KOKSIJDE 1054 T.C. WATERMAEL-BOITSFORT 4-5 / 9-11 / 91-91 Afgerond
zo 24/05/2015 1006 T.C. ARGAYON B 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 5-4 / 10-9 / 67-83 Afgerond
zo 24/05/2015 6000 TENNIS DE LA CITADELLE B 6060 T.C. GARISART 2-7 / 5-16 / 72-114 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 1038 PARIVAL T.C. 1078 CLUB JUSTINE HENIN 3-6 / 7-15 / 82-117 Afgerond
zo 26/04/2015 4012 R.F.C. LIEGEOIS 4023 R.C.S. VERVIETOIS 2-7 / 4-14 / 58-98 Afgerond
zo 26/04/2015 2038 KTC ISIS 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 5-4 / 10-9 / 84-67 Afgerond
zo 03/05/2015 1038 PARIVAL T.C. 4012 R.F.C. LIEGEOIS 7-2 / 14-5 / 97-45 Afgerond
zo 03/05/2015 1078 CLUB JUSTINE HENIN 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 9-0 / 18-1 / 109-22 Afgerond
zo 03/05/2015 4023 R.C.S. VERVIETOIS 2038 KTC ISIS 4-5 / 9-10 / 77-82 Afgerond
zo 10/05/2015 4012 R.F.C. LIEGEOIS 1078 CLUB JUSTINE HENIN 1-8 / 2-16 / 44-103 Afgerond
zo 10/05/2015 2038 KTC ISIS 1038 PARIVAL T.C. 7-2 / 15-5 / 102-58 Afgerond
zo 10/05/2015 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 4023 R.C.S. VERVIETOIS 5-4 / 12-10 / 109-98 Afgerond
zo 17/05/2015 1038 PARIVAL T.C. 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 8-1 / 17-3 / 111-66 Afgerond
zo 17/05/2015 1078 CLUB JUSTINE HENIN 4023 R.C.S. VERVIETOIS 4-5 / 10-10 / 93-88 Afgerond
zo 17/05/2015 4012 R.F.C. LIEGEOIS 2038 KTC ISIS 4-5 / 8-10 / 57-64 Afgerond
zo 24/05/2015 4023 R.C.S. VERVIETOIS 1038 PARIVAL T.C. 4-5 / 9-12 / 88-100 Afgerond
zo 24/05/2015 2038 KTC ISIS 1078 CLUB JUSTINE HENIN 5-4 / 10-9 / 73-80 Afgerond
zo 24/05/2015 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE B 4012 R.F.C. LIEGEOIS 6-3 / 13-8 / 103-89 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT 1036 R. RACING CLUB DE BRUXELLES 8-1 / 16-4 / 105-69 Afgerond
zo 26/04/2015 6036 T.C. GERONSART 5024 T.C. HEUSDEN 8-1 / 17-2 / 105-34 Afgerond
zo 26/04/2015 3032 R.T.C. LOUVIEROIS 4086 T.C. WAREMMIEN 8-1 / 16-2 / 105-64 Afgerond
zo 03/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT 6036 T.C. GERONSART 7-2 / 15-7 / 117-78 Afgerond
zo 03/05/2015 1036 R. RACING CLUB DE BRUXELLES 4086 T.C. WAREMMIEN 5-4 / 11-10 / 93-97 Afgerond
zo 03/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN 3032 R.T.C. LOUVIEROIS 1-8 / 3-16 / 63-106 Afgerond
zo 10/05/2015 6036 T.C. GERONSART 1036 R. RACING CLUB DE BRUXELLES 6-3 / 12-9 / 99-87 Afgerond
zo 10/05/2015 3032 R.T.C. LOUVIEROIS 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5-4 / 11-9 / 96-76 Afgerond
zo 10/05/2015 4086 T.C. WAREMMIEN 5024 T.C. HEUSDEN 1-8 / 6-17 / 99-130 Afgerond
zo 17/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4086 T.C. WAREMMIEN 7-2 / 14-6 / 90-70 Afgerond
zo 17/05/2015 1036 R. RACING CLUB DE BRUXELLES 5024 T.C. HEUSDEN 3-6 / 7-13 / 89-106 Afgerond
zo 17/05/2015 6036 T.C. GERONSART 3032 R.T.C. LOUVIEROIS 4-5 / 10-11 / 99-111 Afgerond
zo 24/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT 1-8 / 5-17 / 84-126 Afgerond
zo 24/05/2015 3032 R.T.C. LOUVIEROIS 1036 R. RACING CLUB DE BRUXELLES 9-0 / 18-1 / 109-46 Afgerond
zo 24/05/2015 4086 T.C. WAREMMIEN 6036 T.C. GERONSART 7-2 / 15-7 / 120-103 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0163 T.C. DE CHALET 8-1 / 16-3 / 112-69 Afgerond
zo 26/04/2015 2186 T.C. DE KODDAERT 4002 R.T.C. FLEMALLE 1-8 / 2-17 / 50-114 Afgerond
zo 03/05/2015 0163 T.C. DE CHALET 2186 T.C. DE KODDAERT 6-3 / 13-6 / 99-70 Afgerond
zo 03/05/2015 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-5 / 10-11 / 99-99 Afgerond
zo 10/05/2015 2186 T.C. DE KODDAERT 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 0-9 / 0-18 / 15-108 Afgerond
zo 10/05/2015 4002 R.T.C. FLEMALLE 0163 T.C. DE CHALET 6-3 / 12-9 / 98-84 Afgerond
zo 17/05/2015 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2186 T.C. DE KODDAERT 8-1 / 16-3 / 102-48 Afgerond
zo 17/05/2015 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 4002 R.T.C. FLEMALLE 4-5 / 10-10 / 94-80 Afgerond
zo 24/05/2015 0163 T.C. DE CHALET 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 7-2 / 15-4 / 106-66 Afgerond
zo 24/05/2015 4002 R.T.C. FLEMALLE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 6-3 / 12-7 / 94-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 3005 R.T.C. ATH 2-7 / 6-14 / 74-104 Afgerond
zo 26/04/2015 4065 T.C. VISE 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-6 / 7-13 / 94-111 Afgerond
zo 03/05/2015 3005 R.T.C. ATH 4065 T.C. VISE 7-2 / 14-6 / 106-71 Afgerond
zo 03/05/2015 0032 KTC DEN BREMT 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 6-3 / 12-9 / 97-83 Afgerond
zo 10/05/2015 4065 T.C. VISE 0032 KTC DEN BREMT 3-6 / 8-13 / 83-112 Afgerond
zo 10/05/2015 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3005 R.T.C. ATH 2-7 / 7-15 / 100-108 Afgerond
zo 17/05/2015 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 4065 T.C. VISE 8-1 / 16-4 / 108-67 Afgerond
zo 17/05/2015 0032 KTC DEN BREMT 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1-8 / 3-16 / 56-106 Afgerond
zo 24/05/2015 3005 R.T.C. ATH 0032 KTC DEN BREMT 5-4 / 10-9 / 78-65 Afgerond
zo 24/05/2015 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 8-1 / 17-3 / 120-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO 2034 T.C. BRUGHIA 1-8 / 4-16 / 59-113 Afgerond
zo 26/04/2015 4006 K.T.C. EUPEN 4043 T.C. HERVE 5-4 / 10-9 / 94-92 Afgerond
zo 03/05/2015 2034 T.C. BRUGHIA 4006 K.T.C. EUPEN 5-4 / 12-8 / 94-84 Afgerond
zo 03/05/2015 1033 R. OREE T.H.B. B 5048 G.T. TESSENDERLO 8-1 / 16-3 / 102-52 Afgerond
zo 10/05/2015 4006 K.T.C. EUPEN 1033 R. OREE T.H.B. B 1-8 / 5-17 / 85-124 Afgerond
zo 10/05/2015 4043 T.C. HERVE 2034 T.C. BRUGHIA 3-6 / 8-14 / 102-120 Afgerond
zo 17/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO 4006 K.T.C. EUPEN 5-4 / 11-10 / 101-103 Afgerond
zo 17/05/2015 1033 R. OREE T.H.B. B 4043 T.C. HERVE 6-3 / 14-9 / 119-96 Afgerond
zo 24/05/2015 2034 T.C. BRUGHIA 1033 R. OREE T.H.B. B 6-3 / 14-8 / 101-90 Afgerond
zo 24/05/2015 4043 T.C. HERVE 5048 G.T. TESSENDERLO 6-3 / 14-6 / 110-86 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 3015 R. SMASHING CLUB NIVELLOIS 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 8-1 / 17-3 / 118-62 Afgerond
zo 26/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 8140 T.C. BECKHAND B 4-5 / 9-12 / 78-101 Afgerond
zo 03/05/2015 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 5050 T.C. WIMBLEDON 7-2 / 14-4 / 109-61 Afgerond
zo 03/05/2015 3073 THE BJORN'S CLUB 3015 R. SMASHING CLUB NIVELLOIS 5-4 / 12-11 / 107-113 Afgerond
zo 10/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 3073 THE BJORN'S CLUB 1-8 / 4-16 / 62-111 Afgerond
zo 10/05/2015 8140 T.C. BECKHAND B 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 8-1 / 17-3 / 113-49 Afgerond
zo 17/05/2015 3015 R. SMASHING CLUB NIVELLOIS 5050 T.C. WIMBLEDON 9-0 / 18-0 / 111-28 Afgerond
zo 17/05/2015 3073 THE BJORN'S CLUB 8140 T.C. BECKHAND B 3-6 / 9-13 / 114-100 Afgerond
zo 24/05/2015 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 3073 THE BJORN'S CLUB 6-3 / 14-8 / 110-93 Afgerond
zo 24/05/2015 8140 T.C. BECKHAND B 3015 R. SMASHING CLUB NIVELLOIS 3-6 / 8-13 / 87-106 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde