Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5029 T.C. MOL C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-2 / 9-5 / 70-62 Afgerond
zo 26/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS 5053 TENNISCLUB FIELD 1-5 / 2-11 / 50-81 Afgerond
zo 26/04/2015 5027 TC MAASEIK A 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 6-6 / 51-54 Afgerond
zo 03/05/2015 5029 T.C. MOL C 5055 T.C. BERKENBOS 4-2 / 10-5 / 71-60 Afgerond
zo 03/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 4-10 / 41-76 Afgerond
zo 03/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5027 TC MAASEIK A 0-6 / 1-12 / 33-75 Afgerond
zo 10/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 7-6 / 60-52 Afgerond
zo 10/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5029 T.C. MOL C 4-2 / 8-4 / 64-41 Afgerond
zo 10/05/2015 5046 T.C. DE BORN 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-4 / 62-36 Afgerond
zo 17/05/2015 5029 T.C. MOL C 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 7-8 / 61-73 Afgerond
zo 17/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD 5-1 / 10-3 / 66-42 Afgerond
zo 17/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 5-8 / 58-69 Afgerond
zo 24/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5029 T.C. MOL C 3-3 / 6-8 / 49-66 Afgerond
zo 24/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 24/05/2015 5046 T.C. DE BORN 5055 T.C. BERKENBOS 5-1 / 10-2 / 68-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5001 KTC BERINGEN B 5003 K.T.C. DIEST C 0-6 / 1-12 / 22-74 Afgerond
zo 26/04/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 6-0 / 12-3 / 83-43 Afgerond
zo 26/04/2015 5034 T.C. BASVELD C 5096 T.C. HAM A 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
zo 03/05/2015 5001 KTC BERINGEN B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
zo 03/05/2015 5003 K.T.C. DIEST C 5096 T.C. HAM A 3-3 / 7-6 / 70-56 Afgerond
zo 03/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 5034 T.C. BASVELD C 2-4 / 4-8 / 43-60 Afgerond
zo 10/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5003 K.T.C. DIEST C 6-0 / 12-0 / 75-25 Afgerond
zo 10/05/2015 5034 T.C. BASVELD C 5001 KTC BERINGEN B 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
zo 10/05/2015 5096 T.C. HAM A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 3-3 / 7-6 / 68-55 Afgerond
zo 17/05/2015 5001 KTC BERINGEN B 5096 T.C. HAM A 1-5 / 2-10 / 40-70 Afgerond
zo 17/05/2015 5003 K.T.C. DIEST C 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 3-3 / 7-6 / 60-51 Afgerond
zo 17/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5034 T.C. BASVELD C 1-5 / 4-10 / 48-73 Afgerond
zo 24/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL D 5001 KTC BERINGEN B 6-0 / 12-0 / 73-27 Afgerond
zo 24/05/2015 5034 T.C. BASVELD C 5003 K.T.C. DIEST C 6-0 / 12-0 / 74-34 Afgerond
zo 24/05/2015 5096 T.C. HAM A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-6 / 1-12 / 45-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5069 T.C. AS B 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 5-10 / 67-79 Afgerond
zo 26/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 4-2 / 9-5 / 69-65 Afgerond
zo 26/04/2015 5001 KTC BERINGEN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 9-5 / 73-55 Afgerond
zo 03/05/2015 5069 T.C. AS B 5047 T.C. SMASH KERMT C 3-3 / 6-7 / 65-70 Afgerond
zo 03/05/2015 5052 T.C. ZELEM 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 10-7 / 84-78 Afgerond
zo 03/05/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5001 KTC BERINGEN A 1-5 / 2-10 / 41-69 Afgerond
zo 10/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 8-7 / 76-70 Afgerond
zo 10/05/2015 5001 KTC BERINGEN A 5069 T.C. AS B 6-0 / 12-2 / 81-41 Afgerond
zo 10/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
zo 17/05/2015 5069 T.C. AS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 10-5 / 75-60 Afgerond
zo 17/05/2015 5052 T.C. ZELEM 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 4-2 / 8-4 / 58-34 Afgerond
zo 17/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5001 KTC BERINGEN A 1-5 / 4-10 / 44-70 Afgerond
zo 24/05/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5069 T.C. AS B 3-3 / 8-8 / 76-72 Afgerond
zo 24/05/2015 5001 KTC BERINGEN A 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 9-5 / 75-60 Afgerond
zo 24/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 71-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5029 T.C. MOL B 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-8 / 36-63 Afgerond
zo 26/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 6-8 / 61-73 Afgerond
zo 26/04/2015 5057 TC O - TC IRIS 5024 T.C. HEUSDEN 3-3 / 6-6 / 54-53 Afgerond
zo 03/05/2015 5029 T.C. MOL B 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 9-8 / 94-83 Afgerond
zo 03/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5024 T.C. HEUSDEN 2-4 / 5-9 / 52-75 Afgerond
zo 03/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5057 TC O - TC IRIS 4-2 / 9-5 / 69-49 Afgerond
zo 10/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-8 / 46-57 Afgerond
zo 10/05/2015 5057 TC O - TC IRIS 5029 T.C. MOL B 3-3 / 7-7 / 65-72 Afgerond
zo 10/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 6-6 / 55-47 Afgerond
zo 17/05/2015 5029 T.C. MOL B 5024 T.C. HEUSDEN 3-3 / 6-7 / 51-60 Afgerond
zo 17/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 6-8 / 64-66 Afgerond
zo 17/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 10-2 / 64-41 Afgerond
zo 24/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5029 T.C. MOL B 5-1 / 10-5 / 76-64 Afgerond
zo 24/05/2015 5057 TC O - TC IRIS 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 5-8 / 48-64 Afgerond
zo 24/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN 5047 T.C. SMASH KERMT A 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5069 T.C. AS A 5-1 / 10-3 / 73-44 Afgerond
zo 26/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5034 T.C. BASVELD B 0-6 / 1-12 / 32-76 Afgerond
zo 26/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 4-2 / 8-5 / 65-42 Afgerond
zo 03/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL A 6-0 / 12-2 / 83-46 Afgerond
zo 03/05/2015 5069 T.C. AS A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5-1 / 10-4 / 75-40 Afgerond
zo 03/05/2015 5034 T.C. BASVELD B 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 8-4 / 63-47 Afgerond
zo 10/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5069 T.C. AS A 3-3 / 7-6 / 57-42 Afgerond
zo 10/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 2-4 / 7-9 / 77-86 Afgerond
zo 10/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5034 T.C. BASVELD B 1-5 / 3-10 / 48-73 Afgerond
zo 17/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5-1 / 10-4 / 73-48 Afgerond
zo 17/05/2015 5069 T.C. AS A 5034 T.C. BASVELD B 3-3 / 6-8 / 61-71 Afgerond
zo 17/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5021 LOMMELSE T.C. A 2-4 / 5-8 / 54-57 Afgerond
zo 24/05/2015 5034 T.C. BASVELD B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-3 / 8-7 / 72-71 Afgerond
zo 24/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5069 T.C. AS A 3-3 / 7-8 / 71-70 Afgerond
zo 24/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5038 T.C. LAAKDAL A 0-6 / 2-12 / 44-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 7-9 / 72-82 Afgerond
zo 26/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5075 T.C. NETEVALLEI 2-4 / 4-9 / 42-67 Afgerond
zo 26/04/2015 5096 T.C. HAM B 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 2-10 / 32-65 Afgerond
zo 03/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5036 T.C. DE NETHE A 2-4 / 4-9 / 44-64 Afgerond
zo 03/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-3 / 7-7 / 65-62 Afgerond
zo 03/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5096 T.C. HAM B 6-0 / 12-2 / 84-48 Afgerond
zo 10/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 5-9 / 56-67 Afgerond
zo 10/05/2015 5096 T.C. HAM B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-3 / 7-7 / 72-65 Afgerond
zo 10/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5075 T.C. NETEVALLEI 1-5 / 2-11 / 41-69 Afgerond
zo 17/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5050 T.C. WIMBLEDON A 6-0 / 12-2 / 79-39 Afgerond
zo 17/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5075 T.C. NETEVALLEI 1-5 / 3-11 / 45-77 Afgerond
zo 17/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5096 T.C. HAM B 6-0 / 12-1 / 76-26 Afgerond
zo 24/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 1-5 / 2-10 / 30-70 Afgerond
zo 24/05/2015 5096 T.C. HAM B 5058 T.C. BOLDERBERG 0-6 / 2-12 / 57-79 Afgerond
zo 24/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 1-12 / 48-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 4-9 / 44-59 Afgerond
zo 26/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 6-0 / 12-1 / 77-28 Afgerond
zo 26/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT D 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 5-10 / 58-78 Afgerond
zo 03/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-4 / 5-9 / 55-79 Afgerond
zo 03/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT D 4-2 / 9-4 / 73-55 Afgerond
zo 10/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 7-8 / 75-68 Afgerond
zo 10/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT D 5097 T.C. DE BONEPUT 3-3 / 8-7 / 73-69 Afgerond
zo 10/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5-1 / 11-5 / 82-69 Afgerond
zo 17/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 4-11 / 49-84 Afgerond
zo 17/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 0-6 / 1-12 / 30-74 Afgerond
zo 17/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5047 T.C. SMASH KERMT D 1-5 / 5-11 / 56-87 Afgerond
zo 24/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5097 T.C. DE BONEPUT 5-1 / 10-3 / 69-42 Afgerond
zo 24/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT D 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 6-8 / 55-64 Afgerond
zo 24/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5021 LOMMELSE T.C. B 3-3 / 9-6 / 72-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 8-6 / 64-61 Afgerond
zo 26/04/2015 5019 T.C. ZOLDER 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 3-10 / 58-68 Afgerond
zo 26/04/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 7-6 / 68-48 Afgerond
zo 03/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5019 T.C. ZOLDER 1-5 / 2-11 / 35-69 Afgerond
zo 03/05/2015 5085 T.C. KOERSEL 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 6-9 / 57-78 Afgerond
zo 03/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 5-9 / 57-70 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/05/2015 5019 T.C. ZOLDER 5085 T.C. KOERSEL 5-1 / 10-3 / 73-46 Afgerond
zo 10/05/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 4-2 / 10-4 / 81-48 Afgerond
zo 10/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5041 NEERPELTSE T.C. 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
zo 17/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 6-8 / 59-74 Afgerond
zo 17/05/2015 5085 T.C. KOERSEL 5041 NEERPELTSE T.C. 0-6 / 0-12 / 18-72 Afgerond
zo 17/05/2015 5019 T.C. ZOLDER 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 0-6 / 0-12 / 36-75 Afgerond
zo 24/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 6-0 / 12-1 / 79-48 Afgerond
zo 24/05/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5085 T.C. KOERSEL 6-0 / 12-0 / 72-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5019 T.C. ZOLDER 2-4 / 4-8 / 36-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5003 K.T.C. DIEST B 5069 T.C. AS D 3-3 / 7-6 / 61-59 Afgerond
zo 26/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5023 TENNIS PAAL B 6-0 / 12-2 / 76-33 Afgerond
zo 26/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5034 T.C. BASVELD A 1-5 / 2-10 / 28-64 Afgerond
zo 03/05/2015 5003 K.T.C. DIEST B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
zo 03/05/2015 5069 T.C. AS D 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 6-7 / 49-59 Afgerond
zo 03/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5-1 / 10-3 / 68-55 Afgerond
zo 10/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5069 T.C. AS D 3-3 / 7-8 / 72-75 Afgerond
zo 10/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5003 K.T.C. DIEST B 3-3 / 6-7 / 65-57 Afgerond
zo 10/05/2015 5034 T.C. BASVELD A 5023 TENNIS PAAL B 2-4 / 6-8 / 59-57 Afgerond
zo 17/05/2015 5003 K.T.C. DIEST B 5034 T.C. BASVELD A 2-4 / 4-8 / 35-53 Afgerond
zo 17/05/2015 5069 T.C. AS D 5023 TENNIS PAAL B 3-3 / 7-8 / 66-71 Afgerond
zo 17/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 10-5 / 82-59 Afgerond
zo 24/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5003 K.T.C. DIEST B 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
zo 24/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5069 T.C. AS D 3-3 / 7-6 / 69-56 Afgerond
zo 24/05/2015 5034 T.C. BASVELD A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 4-2 / 8-5 / 60-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5069 T.C. AS C 5038 T.C. LAAKDAL C 2-4 / 7-9 / 67-70 Afgerond
zo 26/04/2015 5023 TENNIS PAAL A 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
zo 03/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL C 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 10-5 / 76-64 Afgerond
zo 03/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON B 5069 T.C. AS C 5-1 / 10-3 / 66-43 Afgerond
zo 10/05/2015 5023 TENNIS PAAL A 5050 T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 8-7 / 64-70 Afgerond
zo 10/05/2015 5027 TC MAASEIK B 5038 T.C. LAAKDAL C 5-1 / 11-4 / 81-56 Afgerond
zo 17/05/2015 5069 T.C. AS C 5023 TENNIS PAAL A 2-4 / 5-9 / 58-75 Afgerond
zo 17/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON B 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 9-7 / 77-78 Afgerond
zo 24/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL C 5050 T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 9-7 / 83-82 Afgerond
zo 24/05/2015 5027 TC MAASEIK B 5069 T.C. AS C 5-1 / 10-3 / 74-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 4-10 / 56-72 Afgerond
zo 26/04/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5026 T.C. LUMMEN 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
zo 03/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 4-2 / 9-5 / 77-62 Afgerond
zo 03/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG A 5-1 / 10-3 / 66-37 Afgerond
zo 10/05/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5015 ACHEL T.C. 2-4 / 4-10 / 57-80 Afgerond
zo 10/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 6-0 / 12-1 / 77-35 Afgerond
zo 17/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 4-2 / 9-5 / 74-55 Afgerond
zo 17/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 9-6 / 75-63 Afgerond
zo 24/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5015 ACHEL T.C. 2-4 / 5-9 / 56-74 Afgerond
zo 24/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 9-6 / 80-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5034 T.C. BASVELD D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 6-9 / 62-74 Afgerond
zo 26/04/2015 5018 T.C. HAMONT 5042 STEVOORTSE TC. 3-3 / 8-6 / 64-55 Afgerond
zo 03/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5018 T.C. HAMONT 6-0 / 12-1 / 78-36 Afgerond
zo 03/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5034 T.C. BASVELD D 2-4 / 6-9 / 74-80 Afgerond
zo 10/05/2015 5018 T.C. HAMONT 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 6-7 / 55-59 Afgerond
zo 10/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-7 / 69-76 Afgerond
zo 17/05/2015 5034 T.C. BASVELD D 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 9-4 / 68-46 Afgerond
zo 17/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5042 STEVOORTSE TC. 3-3 / 7-7 / 75-66 Afgerond
zo 24/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 6-8 / 55-59 Afgerond
zo 24/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5034 T.C. BASVELD D 3-3 / 7-7 / 60-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5012 T.C. WINTERSLAG B 6-0 / 12-1 / 78-36 Afgerond
zo 26/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5029 T.C. MOL A 3-3 / 7-8 / 72-79 Afgerond
zo 03/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG B 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-5 / 3-11 / 42-75 Afgerond
zo 03/05/2015 5003 K.T.C. DIEST A 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-8 / 59-69 Afgerond
zo 10/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5003 K.T.C. DIEST A 4-2 / 9-4 / 70-36 Afgerond
zo 10/05/2015 5029 T.C. MOL A 5012 T.C. WINTERSLAG B 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
zo 17/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-4 / 5-9 / 49-71 Afgerond
zo 17/05/2015 5003 K.T.C. DIEST A 5029 T.C. MOL A 5-1 / 10-5 / 77-70 Afgerond
zo 24/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG B 5003 K.T.C. DIEST A 1-5 / 3-10 / 50-69 Afgerond
zo 24/05/2015 5029 T.C. MOL A 5047 T.C. SMASH KERMT B 1-5 / 4-10 / 52-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG C 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-3 / 6-7 / 51-61 Afgerond
zo 26/04/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 4-10 / 58-79 Afgerond
zo 03/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 6-8 / 59-65 Afgerond
zo 03/05/2015 5031 LANDEN T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG C 1-5 / 3-10 / 35-69 Afgerond
zo 10/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5031 LANDEN T.C. 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
zo 10/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5-1 / 11-4 / 74-53 Afgerond
zo 17/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-3 / 6-7 / 52-60 Afgerond
zo 17/05/2015 5031 LANDEN T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-6 / 1-12 / 24-76 Afgerond
zo 24/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5031 LANDEN T.C. 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
zo 24/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5012 T.C. WINTERSLAG C 3-3 / 6-6 / 45-54 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5048 G.T. TESSENDERLO C (M1) 5048 G.T. TESSENDERLO C (M1)
5026 T.C. LUMMEN (K2) 5026 T.C. LUMMEN (K2)
5027 TC MAASEIK A (A1) (T) 3 7 52 5027 TC MAASEIK A (A1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5024 T.C. HEUSDEN (D2) (U) 3 6 47
5038 T.C. LAAKDAL C (J1) (T) 1 3 55 5034 T.C. BASVELD A (I2) Afgerond (zo 31/05/2015)
5034 T.C. BASVELD A (I2) (U) 5 10 72
5034 T.C. BASVELD C (B1) (T) 5 10 76 5034 T.C. BASVELD C (B1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5034 T.C. BASVELD D (L2) (U) 1 3 51
5001 KTC BERINGEN A (C1) (T) 6 12 72 5001 KTC BERINGEN A (C1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5058 T.C. BOLDERBERG (F2) (U) 0 0 28
5020 T.C. DE KREKEL PEER (N1) (T) 5 10 70 5020 T.C. DE KREKEL PEER (N1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A (G2) (U) 1 2 40
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B (E1) (T) 3 7 72 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B (E1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5041 NEERPELTSE T.C. (H2) (U) 3 6 59
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (I1) (T) 4 8 62 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (I1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5023 TENNIS PAAL A (J2) (U) 2 4 40
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (D1) (T) 5 10 72 5035 T.C. TENKIE HASSELT B (D1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5047 T.C. SMASH KERMT B (M2) (U) 1 2 45
5075 T.C. NETEVALLEI (F1) (T) 3 7 61 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (B2) Afgerond (zo 31/05/2015)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (B2) (U) 3 7 73
5048 G.T. TESSENDERLO B (G1) (T) 3 8 75 5048 G.T. TESSENDERLO B (G1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (N2) (U) 3 6 60
5015 ACHEL T.C. (K1) (T) 4 8 58 5015 ACHEL T.C. (K1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5034 T.C. BASVELD B (E2) (U) 2 5 53
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (L1) (T) 4 8 59 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (L1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5052 T.C. ZELEM (C2) (U) 2 5 53
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW (H1)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW (H1)
5046 T.C. DE BORN (A2)
5046 T.C. DE BORN (A2)