Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 6-0 / 12-1 / 80-34 Afgerond
vr 17/04/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5096 T.C. HAM B 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 7-7 / 67-60 Afgerond
vr 24/04/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5036 T.C. DE NETHE C 3-3 / 6-6 / 55-55 Afgerond
vr 24/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 37-69 Afgerond
vr 24/04/2015 5096 T.C. HAM B 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 7-6 / 65-68 Afgerond
vr 01/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 4-2 / 9-4 / 66-50 Afgerond
vr 01/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-25 Afgerond
vr 01/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5096 T.C. HAM B 3-3 / 6-7 / 60-67 Afgerond
vr 08/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 4-10 / 56-80 Afgerond
vr 08/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5096 T.C. HAM B 2-4 / 4-9 / 39-71 Afgerond
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5075 T.C. NETEVALLEI 1-5 / 3-11 / 44-77 Afgerond
vr 15/05/2015 5096 T.C. HAM B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-3 / 72-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE C 6-0 / 12-0 / 74-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5036 T.C. DE NETHE A 5-1 / 10-2 / 70-44 Afgerond
vr 17/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 2-11 / 25-75 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 6-0 / 12-2 / 78-48 Afgerond
vr 24/04/2015 5006 T.C. NUCLEA A 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-4 / 5-9 / 60-75 Afgerond
vr 01/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5006 T.C. NUCLEA A 0-6 / 2-12 / 38-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5036 T.C. DE NETHE A 5-1 / 11-4 / 80-55 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/05/2015 5006 T.C. NUCLEA A 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 3-11 / 53-77 Afgerond
vr 15/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5006 T.C. NUCLEA A 4-2 / 10-6 / 83-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 4-10 / 57-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 6-6 / 50-50 Afgerond
vr 17/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5006 T.C. NUCLEA B 0-6 / 1-12 / 37-78 Afgerond
vr 24/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 8-6 / 66-56 Afgerond
vr 24/04/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5048 G.T. TESSENDERLO C 5-1 / 10-3 / 75-39 Afgerond
vr 01/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 6-6 / 53-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5006 T.C. NUCLEA B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5-1 / 10-3 / 69-54 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 8-5 / 67-60 Afgerond
vr 08/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5006 T.C. NUCLEA B 2-4 / 5-8 / 61-64 Afgerond
vr 15/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-5 / 4-10 / 53-80 Afgerond
vr 15/05/2015 5006 T.C. NUCLEA B 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 12-1 / 79-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO D 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 4-8 / 54-62 Afgerond
vr 17/04/2015 5029 T.C. MOL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 6-0 / 12-1 / 75-39 Afgerond
vr 24/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5029 T.C. MOL B 6-0 / 12-1 / 78-45 Afgerond
vr 24/04/2015 5096 T.C. HAM A 5048 G.T. TESSENDERLO D 1-5 / 2-10 / 34-63 Afgerond
vr 01/05/2015 5029 T.C. MOL B 5096 T.C. HAM A 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
vr 01/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 2-11 / 35-71 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO D 5029 T.C. MOL B 2-4 / 4-9 / 45-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5096 T.C. HAM A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 6-8 / 63-65 Afgerond
vr 15/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5096 T.C. HAM A 5-1 / 11-2 / 71-36 Afgerond
vr 15/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO D 2-4 / 4-8 / 35-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL C 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 6-8 / 53-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5053 TENNISCLUB FIELD B 6-0 / 12-1 / 80-46 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-3 / 8-7 / 67-69 Afgerond
vr 24/04/2015 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL C 3-3 / 6-8 / 58-58 Afgerond
vr 01/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5029 T.C. MOL A 2-4 / 5-9 / 58-71 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE B 1-5 / 3-10 / 50-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-4 / 5-8 / 52-68 Afgerond
vr 08/05/2015 5029 T.C. MOL A 5053 TENNISCLUB FIELD B 1-5 / 2-10 / 44-65 Afgerond
vr 15/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5029 T.C. MOL A 2-4 / 4-9 / 57-71 Afgerond
vr 15/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5038 T.C. LAAKDAL C 1-5 / 3-10 / 45-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5085 T.C. KOERSEL C 4-2 / 8-4 / 63-49 Afgerond
vr 17/04/2015 5001 KTC BERINGEN B 5058 T.C. BOLDERBERG B 2-4 / 4-8 / 53-55 Afgerond
vr 17/04/2015 5010 T.C. HELZOLD A 5055 T.C. BERKENBOS B 2-4 / 5-10 / 53-80 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5001 KTC BERINGEN B 5-1 / 10-3 / 70-32 Afgerond
vr 24/04/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5055 T.C. BERKENBOS B 3-3 / 8-7 / 70-70 Afgerond
vr 24/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG B 5010 T.C. HELZOLD A 3-3 / 7-6 / 61-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5001 KTC BERINGEN B 5085 T.C. KOERSEL C 1-5 / 2-11 / 39-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5010 T.C. HELZOLD A 5026 T.C. LUMMEN C 0-6 / 1-12 / 40-80 Afgerond
vr 01/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5058 T.C. BOLDERBERG B 4-2 / 10-7 / 84-69 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5055 T.C. BERKENBOS B 2-4 / 5-8 / 58-61 Afgerond
vr 08/05/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5058 T.C. BOLDERBERG B 4-2 / 8-4 / 58-33 Afgerond
vr 08/05/2015 5001 KTC BERINGEN B 5010 T.C. HELZOLD A 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
vr 15/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG B 5026 T.C. LUMMEN C 2-4 / 5-8 / 54-64 Afgerond
vr 15/05/2015 5010 T.C. HELZOLD A 5085 T.C. KOERSEL C 0-6 / 1-12 / 34-78 Afgerond
vr 15/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5001 KTC BERINGEN B 5-1 / 10-2 / 64-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5026 T.C. LUMMEN E 5023 TENNIS PAAL C 3-3 / 7-7 / 65-61 Afgerond
vr 17/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5010 T.C. HELZOLD B 4-2 / 9-4 / 69-48 Afgerond
vr 17/04/2015 5019 T.C. ZOLDER 5003 K.T.C. DIEST A 3-3 / 6-7 / 44-64 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN E 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 10-3 / 71-44 Afgerond
vr 24/04/2015 5023 TENNIS PAAL C 5003 K.T.C. DIEST A 2-4 / 4-8 / 43-60 Afgerond
vr 24/04/2015 5010 T.C. HELZOLD B 5019 T.C. ZOLDER 3-3 / 7-6 / 60-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5023 TENNIS PAAL C 2-4 / 4-8 / 48-60 Afgerond
vr 01/05/2015 5019 T.C. ZOLDER 5026 T.C. LUMMEN E 0-6 / 0-12 / 18-72 Afgerond
vr 01/05/2015 5003 K.T.C. DIEST A 5010 T.C. HELZOLD B 5-1 / 10-3 / 71-36 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN E 5003 K.T.C. DIEST A 4-2 / 8-5 / 59-56 Afgerond
vr 08/05/2015 5023 TENNIS PAAL C 5010 T.C. HELZOLD B 4-2 / 8-6 / 62-60 Afgerond
vr 08/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5019 T.C. ZOLDER 4-2 / 8-5 / 69-49 Afgerond
vr 15/05/2015 5010 T.C. HELZOLD B 5026 T.C. LUMMEN E 1-5 / 4-11 / 62-83 Afgerond
vr 15/05/2015 5019 T.C. ZOLDER 5023 TENNIS PAAL C 2-4 / 4-9 / 41-66 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/05/2015 5003 K.T.C. DIEST A 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 10-3 / 70-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 8-7 / 76-79 Afgerond
vr 17/04/2015 5023 TENNIS PAAL B 5058 T.C. BOLDERBERG A 3-3 / 6-7 / 50-60 Afgerond
vr 17/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5001 KTC BERINGEN A 1-5 / 2-10 / 36-68 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5023 TENNIS PAAL B 3-3 / 8-7 / 74-69 Afgerond
vr 24/04/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5001 KTC BERINGEN A 1-5 / 3-10 / 43-72 Afgerond
vr 24/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG A 5024 T.C. HEUSDEN B 4-2 / 8-4 / 70-41 Afgerond
vr 01/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 7-7 / 64-68 Afgerond
vr 01/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 3-10 / 39-72 Afgerond
vr 01/05/2015 5001 KTC BERINGEN A 5058 T.C. BOLDERBERG A 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5001 KTC BERINGEN A 2-4 / 6-9 / 65-74 Afgerond
vr 08/05/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5058 T.C. BOLDERBERG A 1-5 / 3-11 / 50-81 Afgerond
vr 08/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5024 T.C. HEUSDEN B 5-1 / 10-2 / 67-35 Afgerond
vr 15/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG A 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 6-8 / 56-59 Afgerond
vr 15/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 6-7 / 57-59 Afgerond
vr 15/05/2015 5001 KTC BERINGEN A 5023 TENNIS PAAL B 2-4 / 5-9 / 63-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5026 T.C. LUMMEN D 5085 T.C. KOERSEL D 3-3 / 6-9 / 48-71 Afgerond
vr 17/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG C 5024 T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-1 / 79-41 Afgerond
vr 17/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5052 T.C. ZELEM B 4-2 / 10-5 / 85-49 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN D 5058 T.C. BOLDERBERG C 3-3 / 6-6 / 52-47 Afgerond
vr 24/04/2015 5085 T.C. KOERSEL D 5052 T.C. ZELEM B 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
vr 24/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN C 5055 T.C. BERKENBOS A 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
vr 01/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG C 5085 T.C. KOERSEL D 1-5 / 2-11 / 37-74 Afgerond
vr 01/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5026 T.C. LUMMEN D 6-0 / 12-1 / 77-14 Afgerond
vr 01/05/2015 5052 T.C. ZELEM B 5024 T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-1 / 73-27 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN D 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 4-9 / 37-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5085 T.C. KOERSEL D 5024 T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
vr 08/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG C 5055 T.C. BERKENBOS A 2-4 / 5-10 / 45-73 Afgerond
vr 15/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN C 5026 T.C. LUMMEN D 5-1 / 10-4 / 72-47 Afgerond
vr 15/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5085 T.C. KOERSEL D 4-2 / 8-4 / 63-45 Afgerond
vr 15/05/2015 5052 T.C. ZELEM B 5058 T.C. BOLDERBERG C 1-5 / 5-10 / 55-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5085 T.C. KOERSEL B 5-1 / 11-4 / 85-60 Afgerond
vr 17/04/2015 5023 TENNIS PAAL A 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 7-8 / 76-81 Afgerond
vr 17/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5076 T.C. BOEKT 2-4 / 5-9 / 58-75 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 6-7 / 59-50 Afgerond
vr 24/04/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5076 T.C. BOEKT 0-6 / 1-12 / 36-76 Afgerond
vr 24/04/2015 5052 T.C. ZELEM A 5008 K.T.C. MEULENBERG 5-1 / 10-3 / 66-37 Afgerond
vr 01/05/2015 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL B 5-1 / 10-2 / 69-34 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 7-7 / 64-56 Afgerond
vr 01/05/2015 5076 T.C. BOEKT 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 8-5 / 64-53 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5076 T.C. BOEKT 4-2 / 9-5 / 72-59 Afgerond
vr 08/05/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5052 T.C. ZELEM A 1-5 / 2-11 / 41-74 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/05/2015 5023 TENNIS PAAL A 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 8-5 / 63-62 Afgerond
vr 15/05/2015 5052 T.C. ZELEM A 5026 T.C. LUMMEN A 5-1 / 11-3 / 81-46 Afgerond
vr 15/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5085 T.C. KOERSEL B 2-4 / 6-9 / 68-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5076 T.C. BOEKT 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 7-6 / 69-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 3-3 / 6-8 / 58-70 Afgerond
vr 17/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5063 T.C. BEUKENHOF 5-1 / 10-2 / 67-34 Afgerond
vr 17/04/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5094 T.C. HET SAS 3-3 / 6-6 / 50-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON A 5-1 / 10-4 / 76-55 Afgerond
vr 24/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5094 T.C. HET SAS 2-4 / 4-8 / 47-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5042 STEVOORTSE TC. 0-6 / 1-12 / 35-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 1-5 / 3-10 / 45-68 Afgerond
vr 01/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 6-7 / 54-55 Afgerond
vr 01/05/2015 5094 T.C. HET SAS 5063 T.C. BEUKENHOF 5-1 / 11-2 / 73-31 Afgerond
vr 08/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5094 T.C. HET SAS 2-4 / 4-8 / 47-62 Afgerond
vr 08/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5063 T.C. BEUKENHOF 6-0 / 12-2 / 84-40 Afgerond
vr 08/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5042 STEVOORTSE TC. 3-3 / 6-8 / 58-69 Afgerond
vr 15/05/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-5 / 2-10 / 29-62 Afgerond
vr 15/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 3-3 / 6-7 / 62-58 Afgerond
vr 15/05/2015 5094 T.C. HET SAS 5050 T.C. WIMBLEDON A 5-1 / 10-2 / 67-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5087 T.C. BOCHOLT C 3-3 / 6-6 / 44-43 Afgerond
vr 17/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. C 5061 T.C. KAULILLE A 3-3 / 6-7 / 50-58 Afgerond
vr 17/04/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 6-0 / 12-1 / 79-27 Afgerond
vr 24/04/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5021 LOMMELSE T.C. C 0-6 / 1-12 / 31-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-4 / 61-38 Afgerond
vr 24/04/2015 5061 T.C. KAULILLE A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-4 / 5-8 / 53-69 Afgerond
vr 01/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT C 3-3 / 7-7 / 65-61 Afgerond
vr 01/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5017 KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 66-42 Afgerond
vr 01/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5061 T.C. KAULILLE A 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
vr 08/05/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-5 / 80-56 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT C 5061 T.C. KAULILLE A 1-5 / 4-11 / 54-78 Afgerond
vr 08/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. C 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 4-2 / 8-6 / 69-67 Afgerond
vr 15/05/2015 5061 T.C. KAULILLE A 5017 KON. METALLIC T.C. 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond
vr 15/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5087 T.C. BOCHOLT C 5-1 / 10-3 / 69-33 Afgerond
vr 15/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5021 LOMMELSE T.C. C 0-6 / 3-12 / 45-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5087 T.C. BOCHOLT D 2-4 / 6-9 / 66-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5015 ACHEL T.C. A 2-4 / 6-9 / 67-81 Afgerond
vr 17/04/2015 5018 T.C. HAMONT A 5021 LOMMELSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 75-37 Afgerond
vr 24/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 9-5 / 69-60 Afgerond
vr 24/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT D 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 70-52 Afgerond
vr 24/04/2015 5015 ACHEL T.C. A 5018 T.C. HAMONT A 3-3 / 7-6 / 56-62 Afgerond
vr 01/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT D 3-3 / 8-7 / 73-73 Afgerond
vr 01/05/2015 5018 T.C. HAMONT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 2-4 / 5-8 / 59-69 Afgerond
vr 01/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5015 ACHEL T.C. A 3-3 / 8-6 / 83-69 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5021 LOMMELSE T.C. A 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT D 5015 ACHEL T.C. A 3-3 / 8-7 / 70-66 Afgerond
vr 08/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5018 T.C. HAMONT A 5-1 / 10-2 / 65-33 Afgerond
vr 15/05/2015 5015 ACHEL T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 1-5 / 2-10 / 28-63 Afgerond
vr 15/05/2015 5018 T.C. HAMONT A 5087 T.C. BOCHOLT D 3-3 / 6-6 / 43-44 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 0-6 / 2-12 / 47-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5015 ACHEL T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
vr 17/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5018 T.C. HAMONT B 2-4 / 6-8 / 63-70 Afgerond
vr 17/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5097 T.C. DE BONEPUT 1-5 / 2-10 / 30-64 Afgerond
vr 24/04/2015 5015 ACHEL T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 9-6 / 79-60 Afgerond
vr 24/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5097 T.C. DE BONEPUT 0-6 / 0-12 / 28-73 Afgerond
vr 24/04/2015 5018 T.C. HAMONT B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 4-2 / 9-4 / 66-35 Afgerond
vr 01/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 6-0 / 12-0 / 73-31 Afgerond
vr 01/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5015 ACHEL T.C. C 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
vr 01/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5018 T.C. HAMONT B 1-5 / 3-11 / 50-81 Afgerond
vr 08/05/2015 5015 ACHEL T.C. C 5097 T.C. DE BONEPUT 6-0 / 12-1 / 74-25 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5018 T.C. HAMONT B 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5-1 / 10-3 / 68-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5018 T.C. HAMONT B 5015 ACHEL T.C. C 2-4 / 5-10 / 53-79 Afgerond
vr 15/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-3 / 6-6 / 57-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5087 T.C. BOCHOLT B 2-4 / 5-8 / 52-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 2-10 / 30-63 Afgerond
vr 17/04/2015 5015 ACHEL T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 3-3 / 6-6 / 48-52 Afgerond
vr 17/04/2015 5061 T.C. KAULILLE B 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-1 / 79-37 Afgerond
vr 24/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5015 ACHEL T.C. B 6-0 / 12-1 / 75-37 Afgerond
vr 24/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
vr 24/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5061 T.C. KAULILLE B 1-5 / 5-10 / 57-80 Afgerond
vr 01/05/2015 5015 ACHEL T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 2-11 / 37-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5061 T.C. KAULILLE B 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 9-6 / 75-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5-1 / 11-3 / 80-49 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 6-9 / 62-79 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 6-0 / 12-1 / 78-26 Afgerond
vr 08/05/2015 5015 ACHEL T.C. B 5061 T.C. KAULILLE B 1-5 / 4-10 / 48-77 Afgerond
vr 15/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5087 T.C. BOCHOLT A 1-5 / 4-10 / 52-76 Afgerond
vr 15/05/2015 5061 T.C. KAULILLE B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 42-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5015 ACHEL T.C. B 5-1 / 10-5 / 81-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5069 T.C. AS E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5-1 / 11-2 / 75-34 Afgerond
vr 17/04/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5027 TC MAASEIK C 5-1 / 10-3 / 70-41 Afgerond
vr 17/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 10-2 / 67-39 Afgerond
vr 24/04/2015 5069 T.C. AS E 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-3 / 8-6 / 68-57 Afgerond
vr 24/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-6 / 1-12 / 32-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 6-0 / 12-0 / 74-23 Afgerond
vr 01/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS E 2-4 / 4-10 / 60-82 Afgerond
vr 01/05/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK C 1-5 / 4-10 / 61-71 Afgerond
vr 08/05/2015 5069 T.C. AS E 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 10-2 / 66-33 Afgerond
vr 08/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 9-6 / 72-62 Afgerond
vr 08/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 4-2 / 10-5 / 78-61 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK C 5069 T.C. AS E 0-6 / 1-12 / 32-77 Afgerond
vr 15/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 4-2 / 8-5 / 73-62 Afgerond
vr 15/05/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 1-5 / 2-10 / 35-68 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5069 T.C. AS A 4-2 / 8-6 / 67-65 Afgerond
vr 17/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5027 TC MAASEIK A 0-6 / 0-12 / 30-74 Afgerond
vr 17/04/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 4-8 / 42-56 Afgerond
vr 24/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 4-2 / 9-5 / 65-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 7-7 / 55-65 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5-1 / 10-4 / 72-43 Afgerond
vr 01/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5069 T.C. AS A 0-6 / 0-12 / 22-74 Afgerond
vr 01/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 4-8 / 42-58 Afgerond
vr 01/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
vr 08/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 8-4 / 49-45 Afgerond
vr 08/05/2015 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 4-8 / 40-57 Afgerond
vr 08/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 1-5 / 3-10 / 50-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 9-4 / 68-33 Afgerond
vr 15/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5069 T.C. AS A 1-5 / 6-11 / 78-80 Afgerond
vr 15/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5-1 / 10-3 / 69-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5069 T.C. AS B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5-1 / 10-3 / 70-49 Afgerond
vr 17/04/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5104 TENNIS BILZEN 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
vr 24/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-2 / 8-4 / 56-35 Afgerond
vr 24/04/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5069 T.C. AS B 0-6 / 4-12 / 61-90 Afgerond
vr 01/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 8-5 / 56-60 Afgerond
vr 01/05/2015 5104 TENNIS BILZEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 4-2 / 9-5 / 75-53 Afgerond
vr 08/05/2015 5069 T.C. AS B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-2 / 8-4 / 54-40 Afgerond
vr 08/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5104 TENNIS BILZEN 2-4 / 4-10 / 56-74 Afgerond
vr 15/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 2-11 / 41-75 Afgerond
vr 15/05/2015 5104 TENNIS BILZEN 5069 T.C. AS B 2-4 / 5-9 / 64-73 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5055 T.C. BERKENBOS A (I1) 5055 T.C. BERKENBOS A (I1)
5087 T.C. BOCHOLT D (P2) 5087 T.C. BOCHOLT D (P2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1) 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1)
5047 T.C. SMASH KERMT A (M2) 5047 T.C. SMASH KERMT A (M2)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (V1) 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (V1)
5026 T.C. LUMMEN C (F2) 5026 T.C. LUMMEN C (F2)
5038 T.C. LAAKDAL A (D1) 5038 T.C. LAAKDAL A (D1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D (N2) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D (N2)
5015 ACHEL T.C. C (Q1) 5015 ACHEL T.C. C (Q1)
5069 T.C. AS B (W1) (T) 5 10 65 5069 T.C. AS B (W1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW (K2) (U) 1 4 61
5026 T.C. LUMMEN E (G1) (T) 2 6 65 5023 TENNIS PAAL A (J2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5023 TENNIS PAAL A (J2) (U) 4 9 71
5027 TC MAASEIK A (U1) (T) 2 4 62 5036 T.C. DE NETHE B (E2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5036 T.C. DE NETHE B (E2) (U) 4 8 65
5006 T.C. NUCLEA B (C1) (T) 2 7 68 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (S2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (S2) (U) 4 9 80
5001 KTC BERINGEN A (H1) (T) 4 9 79 5001 KTC BERINGEN A (H1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B (T2) (U) 2 5 56
5003 K.T.C. DIEST B (L1) (T) 1 4 45 5075 T.C. NETEVALLEI (A2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5075 T.C. NETEVALLEI (A2) (U) 5 10 76
5021 LOMMELSE T.C. C (O1) (T) 3 7 51 5021 LOMMELSE T.C. C (O1) Beëindigd na overwinning (vr 22/05/2015)
5053 TENNISCLUB FIELD A (B2) (U) 1 2 28
5029 T.C. MOL A (E1) (T) 2 5 55 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (V2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (V2) (U) 4 9 70
5094 T.C. HET SAS (N1) (T) 3 6 65 5026 T.C. LUMMEN B (H2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5026 T.C. LUMMEN B (H2) (U) 3 8 62
5069 T.C. AS D (S1) (T) 3 8 74 5069 T.C. AS D (S1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5018 T.C. HAMONT B (Q2) (U) 3 6 68
5076 T.C. BOEKT (J1) (T) 2 6 69 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (O2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (O2) (U) 4 9 81
5020 T.C. DE KREKEL PEER D (P1) (T) 5 10 76 5020 T.C. DE KREKEL PEER D (P1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL (C2) (U) 1 4 59
5048 G.T. TESSENDERLO B (B1) (T) 5 10 69 5048 G.T. TESSENDERLO B (B1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5035 T.C. TENKIE HASSELT C (L2) (U) 1 3 52
5035 T.C. TENKIE HASSELT D (M1) (T) 2 4 54 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (U2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (U2) (U) 4 8 61
5104 TENNIS BILZEN (W2)
5104 TENNIS BILZEN (W2)
5047 T.C. SMASH KERMT B (K1)
5047 T.C. SMASH KERMT B (K1)
5029 T.C. MOL B (D2)
5029 T.C. MOL B (D2)
5055 T.C. BERKENBOS B (F1)
5055 T.C. BERKENBOS B (F1)
5085 T.C. KOERSEL D (I2)
5085 T.C. KOERSEL D (I2)
5096 T.C. HAM B (A1)
5096 T.C. HAM B (A1)
5061 T.C. KAULILLE B (R2)
5061 T.C. KAULILLE B (R2)
5069 T.C. AS E (T1)
5069 T.C. AS E (T1)
5003 K.T.C. DIEST A (G2)
5003 K.T.C. DIEST A (G2)
5055 T.C. BERKENBOS A (I1) (T) 4 8 49 5055 T.C. BERKENBOS A (I1) Beëindigd na overwinning (vr 29/05/2015)
5087 T.C. BOCHOLT D (P2) (U) 0 0 17
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1) (T) 5 11 85 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5047 T.C. SMASH KERMT A (M2) (U) 1 5 66
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (V1) (T) 2 5 61 5026 T.C. LUMMEN C (F2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5026 T.C. LUMMEN C (F2) (U) 4 8 70
5038 T.C. LAAKDAL A (D1) (T) 4 8 64 5038 T.C. LAAKDAL A (D1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D (N2) (U) 2 5 50
5015 ACHEL T.C. C (Q1) (U) 4 9 68 5015 ACHEL T.C. C (Q1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5069 T.C. AS B (T) 2 4 43
5023 TENNIS PAAL A (T) 6 12 77 5023 TENNIS PAAL A Afgerond (vr 29/05/2015)
5036 T.C. DE NETHE B (U) 0 1 35
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (T) 4 10 89 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A Afgerond (vr 29/05/2015)
5001 KTC BERINGEN A (U) 2 6 75
5075 T.C. NETEVALLEI (T) 3 7 76 5021 LOMMELSE T.C. C Afgerond (vr 29/05/2015)
5021 LOMMELSE T.C. C (U) 3 8 77
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (T) 4 9 69 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B Afgerond (vr 29/05/2015)
5026 T.C. LUMMEN B (U) 2 4 59
5069 T.C. AS D (U) 1 4 56 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK Afgerond (vr 29/05/2015)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (T) 5 10 78
5020 T.C. DE KREKEL PEER D (T) 3 6 50 5048 G.T. TESSENDERLO B Afgerond (vr 29/05/2015)
5048 G.T. TESSENDERLO B (U) 3 8 66
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (T) 4 8 55 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B Beëindigd na overwinning (vr 29/05/2015)
5104 TENNIS BILZEN (W2) (U) 0 1 23
5047 T.C. SMASH KERMT B (K1) (T) 3 6 53 5047 T.C. SMASH KERMT B (K1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5029 T.C. MOL B (D2) (U) 3 6 47
5055 T.C. BERKENBOS B (F1) (T) 4 8 62 5055 T.C. BERKENBOS B (F1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5085 T.C. KOERSEL D (I2) (U) 2 6 53
5096 T.C. HAM B (A1) (T) 3 8 62 5096 T.C. HAM B (A1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5061 T.C. KAULILLE B (R2) (U) 3 7 59
5069 T.C. AS E (T1) (T) 3 6 53 5003 K.T.C. DIEST A (G2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5003 K.T.C. DIEST A (G2) (U) 3 7 52