Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (40 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5096 T.C. HAM D 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
vr 17/04/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 9-5 / 79-63 Afgerond
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 8-6 / 72-65 Afgerond
vr 24/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5036 T.C. DE NETHE C 2-4 / 5-10 / 66-83 Afgerond
vr 24/04/2015 5096 T.C. HAM D 5075 T.C. NETEVALLEI 5-1 / 10-4 / 79-47 Afgerond
vr 24/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD C 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-4 / 6-9 / 64-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5096 T.C. HAM D 1-5 / 3-11 / 56-78 Afgerond
vr 01/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 7-7 / 68-60 Afgerond
vr 01/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5053 TENNISCLUB FIELD C 5-1 / 10-2 / 63-25 Afgerond
vr 08/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5075 T.C. NETEVALLEI 1-5 / 3-11 / 40-77 Afgerond
vr 08/05/2015 5096 T.C. HAM D 5053 TENNISCLUB FIELD C 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-3 / 7-8 / 78-87 Afgerond
vr 15/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD C 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 4-8 / 47-67 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5096 T.C. HAM D 3-3 / 7-6 / 67-58 Afgerond
vr 15/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5036 T.C. DE NETHE C 1-5 / 6-11 / 84-90 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO D 5096 T.C. HAM B 2-4 / 7-8 / 64-62 Afgerond
vr 17/04/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL C 2-4 / 5-8 / 60-61 Afgerond
vr 24/04/2015 5096 T.C. HAM B 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 7-6 / 66-55 Afgerond
vr 24/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. C 5048 G.T. TESSENDERLO D 2-4 / 4-8 / 43-61 Afgerond
vr 01/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5039 RUNKSTER T.C. C 5-1 / 11-3 / 77-46 Afgerond
vr 01/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL C 5096 T.C. HAM B 4-2 / 9-5 / 75-65 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO D 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 5-8 / 52-59 Afgerond
vr 08/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. C 5038 T.C. LAAKDAL C 1-5 / 5-10 / 66-84 Afgerond
vr 15/05/2015 5096 T.C. HAM B 5039 RUNKSTER T.C. C 5-1 / 10-3 / 71-44 Afgerond
vr 15/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL C 5048 G.T. TESSENDERLO D 5-1 / 10-5 / 85-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5096 T.C. HAM C 5-1 / 10-4 / 75-51 Afgerond
vr 17/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD D 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-4 / 5-10 / 55-78 Afgerond
vr 24/04/2015 5096 T.C. HAM C 5053 TENNISCLUB FIELD D 4-2 / 9-4 / 75-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5029 T.C. MOL 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 50-69 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD D 5029 T.C. MOL 1-5 / 3-10 / 40-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5096 T.C. HAM C 5-1 / 11-2 / 79-40 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5053 TENNISCLUB FIELD D 2-4 / 5-8 / 63-57 Afgerond
vr 08/05/2015 5029 T.C. MOL 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 4-2 / 9-6 / 80-77 Afgerond
vr 15/05/2015 5096 T.C. HAM C 5029 T.C. MOL 1-5 / 5-10 / 52-80 Afgerond
vr 15/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 8-4 / 61-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO E 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 8-6 / 75-73 Afgerond
vr 17/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-3 / 6-8 / 65-75 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5053 TENNISCLUB FIELD A 5-1 / 10-5 / 76-49 Afgerond
vr 24/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO E 3-3 / 7-6 / 67-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 4-9 / 51-74 Afgerond
vr 01/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 2-12 / 43-80 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO E 5053 TENNISCLUB FIELD A 5-1 / 11-4 / 84-59 Afgerond
vr 08/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 4-2 / 9-4 / 71-55 Afgerond
vr 15/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 9-5 / 69-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5048 G.T. TESSENDERLO E 1-5 / 3-11 / 39-81 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5036 T.C. DE NETHE D 1-5 / 4-10 / 55-73 Afgerond
vr 17/04/2015 5096 T.C. HAM A 5053 TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 10-3 / 71-49 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5096 T.C. HAM A 2-4 / 6-8 / 68-70 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 3-3 / 6-6 / 53-57 Afgerond
vr 01/05/2015 5096 T.C. HAM A 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 9-6 / 74-69 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE D 2-4 / 4-10 / 43-72 Afgerond
vr 08/05/2015 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5096 T.C. HAM A 5-1 / 10-3 / 70-37 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5053 TENNISCLUB FIELD B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/05/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 2-10 / 30-63 Afgerond
vr 15/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 2-4 / 4-9 / 42-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5076 T.C. BOEKT 5001 KTC BERINGEN A 3-3 / 6-6 / 60-56 Afgerond
vr 17/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 7-7 / 67-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5034 T.C. BASVELD C 5085 T.C. KOERSEL D 6-0 / 12-0 / 72-27 Afgerond
vr 24/04/2015 5076 T.C. BOEKT 5024 T.C. HEUSDEN A 4-2 / 9-4 / 70-43 Afgerond
vr 24/04/2015 5001 KTC BERINGEN A 5085 T.C. KOERSEL D 2-4 / 6-8 / 66-69 Afgerond
vr 24/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5034 T.C. BASVELD C 1-5 / 2-11 / 35-73 Afgerond
vr 01/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5001 KTC BERINGEN A 4-2 / 9-5 / 63-53 Afgerond
vr 01/05/2015 5034 T.C. BASVELD C 5076 T.C. BOEKT 3-3 / 7-7 / 58-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL D 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5-1 / 10-3 / 70-45 Afgerond
vr 08/05/2015 5076 T.C. BOEKT 5085 T.C. KOERSEL D 3-3 / 6-7 / 57-61 Afgerond
vr 08/05/2015 5001 KTC BERINGEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 7-7 / 72-71 Afgerond
vr 08/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5034 T.C. BASVELD C 1-5 / 3-11 / 46-73 Afgerond
vr 15/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5076 T.C. BOEKT 1-5 / 2-11 / 33-71 Afgerond
vr 15/05/2015 5034 T.C. BASVELD C 5001 KTC BERINGEN A 6-0 / 12-2 / 79-46 Afgerond
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL D 5024 T.C. HEUSDEN A 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5-1 / 10-3 / 71-48 Afgerond
vr 17/04/2015 5034 T.C. BASVELD B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 7-9 / 81-75 Afgerond
vr 17/04/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 7-6 / 59-64 Afgerond
vr 24/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD B 3-3 / 7-7 / 61-63 Afgerond
vr 24/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5026 T.C. LUMMEN 4-2 / 9-4 / 74-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5085 T.C. KOERSEL C 4-2 / 9-6 / 71-66 Afgerond
vr 01/05/2015 5034 T.C. BASVELD B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 8-4 / 58-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 9-6 / 73-57 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 6-8 / 61-68 Afgerond
vr 08/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 7-6 / 68-42 Afgerond
vr 08/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 7-9 / 83-85 Afgerond
vr 08/05/2015 5034 T.C. BASVELD B 5085 T.C. KOERSEL C 4-2 / 8-6 / 72-64 Afgerond
vr 15/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 6-6 / 46-49 Afgerond
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 9-5 / 71-57 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5034 T.C. BASVELD B 0-6 / 1-12 / 42-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5034 T.C. BASVELD A 2-4 / 5-8 / 51-66 Afgerond
vr 17/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5023 TENNIS PAAL A 2-4 / 4-8 / 49-60 Afgerond
vr 17/04/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 3-3 / 8-7 / 67-60 Afgerond
vr 24/04/2015 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5008 K.T.C. MEULENBERG C 6-0 / 12-1 / 79-35 Afgerond
vr 24/04/2015 5034 T.C. BASVELD A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 8-4 / 62-46 Afgerond
vr 24/04/2015 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 3-12 / 43-85 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5034 T.C. BASVELD A 0-6 / 1-12 / 47-78 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 4-2 / 9-5 / 75-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 6-8 / 53-62 Afgerond
vr 08/05/2015 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 9-5 / 75-40 Afgerond
vr 08/05/2015 5034 T.C. BASVELD A 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 7-6 / 58-52 Afgerond
vr 08/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-12 / 28-73 Afgerond
vr 15/05/2015 5023 TENNIS PAAL A 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 6-6 / 57-55 Afgerond
vr 15/05/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5008 K.T.C. MEULENBERG C 6-0 / 12-0 / 76-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5034 T.C. BASVELD D 4-2 / 9-6 / 74-62 Afgerond
vr 17/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5001 KTC BERINGEN B 4-2 / 8-5 / 70-54 Afgerond
vr 17/04/2015 5023 TENNIS PAAL B 5019 T.C. ZOLDER 3-3 / 6-6 / 61-47 Afgerond
vr 24/04/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-3 / 7-6 / 70-60 Afgerond
vr 24/04/2015 5034 T.C. BASVELD D 5019 T.C. ZOLDER 4-2 / 9-6 / 72-61 Afgerond
vr 24/04/2015 5001 KTC BERINGEN B 5023 TENNIS PAAL B 5-1 / 10-3 / 67-42 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD D 5-1 / 11-4 / 80-60 Afgerond
vr 01/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 2-10 / 43-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5019 T.C. ZOLDER 5001 KTC BERINGEN B 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/05/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5019 T.C. ZOLDER 5-1 / 10-2 / 67-29 Afgerond
vr 08/05/2015 5034 T.C. BASVELD D 5001 KTC BERINGEN B 1-5 / 4-10 / 58-74 Afgerond
vr 08/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5023 TENNIS PAAL B 4-2 / 9-5 / 79-49 Afgerond
vr 15/05/2015 5001 KTC BERINGEN B 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 8-7 / 75-70 Afgerond
vr 15/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5034 T.C. BASVELD D 5-1 / 10-3 / 79-53 Afgerond
vr 15/05/2015 5019 T.C. ZOLDER 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-4 / 4-8 / 54-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5046 T.C. DE BORN D 5042 STEVOORTSE TC. A 3-3 / 7-6 / 73-59 Afgerond
vr 17/04/2015 5049 LOONSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 10-3 / 73-49 Afgerond
vr 17/04/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5039 RUNKSTER T.C. E 3-3 / 7-8 / 73-73 Afgerond
vr 24/04/2015 5046 T.C. DE BORN D 5049 LOONSE T.C. A 2-4 / 6-8 / 67-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5042 STEVOORTSE TC. A 5039 RUNKSTER T.C. E 4-2 / 9-5 / 63-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON B 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 1-5 / 3-10 / 41-70 Afgerond
vr 01/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5042 STEVOORTSE TC. A 3-3 / 6-8 / 65-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5046 T.C. DE BORN D 4-2 / 8-5 / 59-56 Afgerond
vr 01/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. E 5050 T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 10-5 / 77-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5046 T.C. DE BORN D 5039 RUNKSTER T.C. E 2-4 / 6-10 / 72-81 Afgerond
vr 08/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. A 5050 T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 10-2 / 67-26 Afgerond
vr 08/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 2-4 / 6-10 / 66-80 Afgerond
vr 15/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON B 5046 T.C. DE BORN D 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5042 STEVOORTSE TC. A 3-3 / 8-7 / 76-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. E 5049 LOONSE T.C. A 3-3 / 7-7 / 62-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5046 T.C. DE BORN B 1-5 / 3-10 / 44-69 Afgerond
vr 17/04/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5031 LANDEN T.C. C 3-3 / 6-7 / 50-62 Afgerond
vr 17/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5073 T.R.C. KORTESSEM B 2-4 / 5-9 / 52-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 8-5 / 63-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5046 T.C. DE BORN B 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-3 / 8-8 / 78-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5031 LANDEN T.C. C 5039 RUNKSTER T.C. A 4-2 / 9-5 / 77-61 Afgerond
vr 01/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5046 T.C. DE BORN B 1-5 / 4-10 / 56-82 Afgerond
vr 01/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-6 / 49-41 Afgerond
vr 01/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5031 LANDEN T.C. C 2-4 / 6-9 / 69-76 Afgerond
vr 08/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-3 / 7-6 / 67-57 Afgerond
vr 08/05/2015 5046 T.C. DE BORN B 5031 LANDEN T.C. C 5-1 / 10-5 / 75-56 Afgerond
vr 08/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5039 RUNKSTER T.C. A 5-1 / 10-3 / 70-46 Afgerond
vr 15/05/2015 5031 LANDEN T.C. C 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-4 / 5-9 / 65-75 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5046 T.C. DE BORN B 0-6 / 1-12 / 31-78 Afgerond
vr 15/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-3 / 7-7 / 65-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5042 STEVOORTSE TC. B 5046 T.C. DE BORN A 3-3 / 7-7 / 66-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5031 LANDEN T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 11-2 / 73-41 Afgerond
vr 17/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5037 T.C. DE ALK C 3-3 / 6-6 / 59-47 Afgerond
vr 24/04/2015 5042 STEVOORTSE TC. B 5031 LANDEN T.C. A 2-4 / 5-8 / 56-67 Afgerond
vr 24/04/2015 5046 T.C. DE BORN A 5037 T.C. DE ALK C 2-4 / 4-8 / 49-62 Afgerond
vr 24/04/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 0-6 / 1-12 / 50-80 Afgerond
vr 01/05/2015 5031 LANDEN T.C. A 5046 T.C. DE BORN A 3-3 / 6-6 / 54-50 Afgerond
vr 01/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5042 STEVOORTSE TC. B 4-2 / 8-5 / 66-48 Afgerond
vr 01/05/2015 5037 T.C. DE ALK C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 4-2 / 8-4 / 60-50 Afgerond
vr 08/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. B 5037 T.C. DE ALK C 4-2 / 9-7 / 80-74 Afgerond
vr 08/05/2015 5046 T.C. DE BORN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 6-0 / 12-2 / 80-51 Afgerond
vr 08/05/2015 5031 LANDEN T.C. A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 2-4 / 5-8 / 54-67 Afgerond
vr 15/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5042 STEVOORTSE TC. B 4-2 / 8-4 / 54-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5046 T.C. DE BORN A 6-0 / 12-3 / 88-62 Afgerond
vr 15/05/2015 5037 T.C. DE ALK C 5031 LANDEN T.C. A 3-3 / 7-7 / 57-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5037 T.C. DE ALK B 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 10-6 / 82-59 Afgerond
vr 17/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5039 RUNKSTER T.C. B 3-3 / 6-8 / 59-67 Afgerond
vr 17/04/2015 5031 LANDEN T.C. B 5047 T.C. SMASH KERMT C 2-4 / 4-8 / 51-61 Afgerond
vr 24/04/2015 5037 T.C. DE ALK B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 2-4 / 6-8 / 61-66 Afgerond
vr 24/04/2015 5033 RACING TIENEN T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT C 3-3 / 7-6 / 67-56 Afgerond
vr 24/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. B 5031 LANDEN T.C. B 3-3 / 8-7 / 80-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5033 RACING TIENEN T.C. 3-3 / 8-6 / 67-57 Afgerond
vr 01/05/2015 5031 LANDEN T.C. B 5037 T.C. DE ALK B 4-2 / 8-5 / 71-58 Afgerond
vr 01/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5039 RUNKSTER T.C. B 2-4 / 4-8 / 51-62 Afgerond
vr 08/05/2015 5037 T.C. DE ALK B 5047 T.C. SMASH KERMT C 4-2 / 8-5 / 64-58 Afgerond
vr 08/05/2015 5033 RACING TIENEN T.C. 5039 RUNKSTER T.C. B 4-2 / 9-6 / 70-61 Afgerond
vr 08/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5031 LANDEN T.C. B 4-2 / 9-5 / 64-59 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. B 5037 T.C. DE ALK B 2-4 / 6-9 / 67-78 Afgerond
vr 15/05/2015 5031 LANDEN T.C. B 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 10-2 / 71-40 Afgerond
vr 15/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 4-2 / 8-4 / 56-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5049 LOONSE T.C. C 5037 T.C. DE ALK D 5-1 / 10-2 / 68-30 Afgerond
vr 17/04/2015 5046 T.C. DE BORN C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-6 / 0-12 / 32-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5039 RUNKSTER T.C. F 3-3 / 6-8 / 56-67 Afgerond
vr 24/04/2015 5049 LOONSE T.C. C 5046 T.C. DE BORN C 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
vr 24/04/2015 5037 T.C. DE ALK D 5039 RUNKSTER T.C. F 0-6 / 0-12 / 39-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 3-3 / 7-6 / 64-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5046 T.C. DE BORN C 5037 T.C. DE ALK D 2-4 / 4-8 / 44-66 Afgerond
vr 01/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5049 LOONSE T.C. C 4-2 / 8-6 / 62-56 Afgerond
vr 01/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. F 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 3-3 / 7-7 / 68-74 Afgerond
vr 08/05/2015 5049 LOONSE T.C. C 5039 RUNKSTER T.C. F 1-5 / 3-11 / 47-76 Afgerond
vr 08/05/2015 5037 T.C. DE ALK D 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 2-4 / 5-8 / 48-62 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/05/2015 5046 T.C. DE BORN C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 4-2 / 9-5 / 68-64 Afgerond
vr 15/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5049 LOONSE T.C. C 4-2 / 8-5 / 60-48 Afgerond
vr 15/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5037 T.C. DE ALK D 1-5 / 3-10 / 49-67 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. F 5046 T.C. DE BORN C 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5037 T.C. DE ALK A 5039 RUNKSTER T.C. D 2-4 / 4-8 / 49-59 Afgerond
vr 17/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5049 LOONSE T.C. B 4-2 / 10-4 / 76-46 Afgerond
vr 17/04/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-4 / 71-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5037 T.C. DE ALK A 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-7 / 62-64 Afgerond
vr 24/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-3 / 6-6 / 49-51 Afgerond
vr 24/04/2015 5049 LOONSE T.C. B 5073 T.R.C. KORTESSEM A 0-6 / 1-12 / 36-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5039 RUNKSTER T.C. D 5-1 / 10-2 / 71-43 Afgerond
vr 01/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5037 T.C. DE ALK A 5-1 / 10-2 / 63-31 Afgerond
vr 01/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5049 LOONSE T.C. B 3-3 / 9-6 / 82-58 Afgerond
vr 08/05/2015 5037 T.C. DE ALK A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 11-4 / 82-57 Afgerond
vr 08/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. D 5049 LOONSE T.C. B 4-2 / 8-5 / 64-54 Afgerond
vr 08/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5073 T.R.C. KORTESSEM A 2-4 / 5-9 / 50-70 Afgerond
vr 15/05/2015 5049 LOONSE T.C. B 5037 T.C. DE ALK A 3-3 / 6-7 / 61-62 Afgerond
vr 15/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5039 RUNKSTER T.C. D 5-1 / 11-3 / 77-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 8-8 / 79-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5037 T.C. DE ALK E 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 6-0 / 12-1 / 74-25 Afgerond
vr 17/04/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-9 / 40-70 Afgerond
vr 17/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5063 T.C. BEUKENHOF 4-2 / 10-5 / 80-65 Afgerond
vr 24/04/2015 5037 T.C. DE ALK E 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5-1 / 10-3 / 69-57 Afgerond
vr 24/04/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5063 T.C. BEUKENHOF 3-3 / 9-6 / 75-56 Afgerond
vr 24/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 6-0 / 12-2 / 78-36 Afgerond
vr 01/05/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
vr 01/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5037 T.C. DE ALK E 1-5 / 3-11 / 49-75 Afgerond
vr 01/05/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 2-11 / 50-77 Afgerond
vr 08/05/2015 5037 T.C. DE ALK E 5063 T.C. BEUKENHOF 5-1 / 11-3 / 78-35 Afgerond
vr 08/05/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 1-12 / 30-79 Afgerond
vr 08/05/2015 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 4-2 / 8-6 / 76-60 Afgerond
vr 15/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5037 T.C. DE ALK E 5-1 / 10-2 / 67-34 Afgerond
vr 15/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5-1 / 11-4 / 83-47 Afgerond
vr 15/05/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5018 T.C. HAMONT 1-5 / 3-11 / 46-79 Afgerond
vr 17/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 5-1 / 11-2 / 72-38 Afgerond
vr 17/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 6-8 / 73-76 Afgerond
vr 24/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 4-9 / 48-61 Afgerond
vr 24/04/2015 5018 T.C. HAMONT 5017 KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 67-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 7-8 / 74-72 Afgerond
vr 01/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT 3-3 / 6-6 / 51-50 Afgerond
vr 01/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5-1 / 11-3 / 77-43 Afgerond
vr 01/05/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 3-3 / 8-7 / 74-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 4-9 / 53-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5018 T.C. HAMONT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 3-3 / 7-6 / 66-52 Afgerond
vr 08/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. 5-1 / 11-3 / 81-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
vr 15/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5018 T.C. HAMONT 3-3 / 6-6 / 54-57 Afgerond
vr 15/05/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5021 LOMMELSE T.C. B 5-1 / 10-5 / 75-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5097 T.C. DE BONEPUT 2-4 / 5-8 / 48-64 Afgerond
vr 17/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 5-9 / 59-76 Afgerond
vr 17/04/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
vr 24/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5087 T.C. BOCHOLT 4-2 / 8-4 / 55-58 Afgerond
vr 24/04/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 8-4 / 60-44 Afgerond
vr 24/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 4-2 / 9-5 / 70-53 Afgerond
vr 01/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT 5097 T.C. DE BONEPUT 2-4 / 6-10 / 72-82 Afgerond
vr 01/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-3 / 7-7 / 62-58 Afgerond
vr 01/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 3-10 / 44-68 Afgerond
vr 08/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-3 / 8-7 / 79-59 Afgerond
vr 08/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 3-10 / 56-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 4-2 / 10-4 / 69-54 Afgerond
vr 15/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5012 T.C. WINTERSLAG A 6-0 / 12-2 / 77-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5097 T.C. DE BONEPUT 4-2 / 8-5 / 62-48 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 5-9 / 60-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5027 TC MAASEIK B 2-4 / 4-8 / 45-63 Afgerond
vr 17/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5-1 / 11-4 / 84-51 Afgerond
vr 17/04/2015 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5069 T.C. AS 2-4 / 4-9 / 47-64 Afgerond
vr 24/04/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-5 / 2-10 / 44-63 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK B 5069 T.C. AS 5-1 / 11-2 / 77-45 Afgerond
vr 24/04/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
vr 01/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 9-6 / 72-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 1-5 / 2-10 / 30-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5069 T.C. AS 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 2-4 / 5-10 / 52-81 Afgerond
vr 08/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5069 T.C. AS 1-5 / 4-10 / 58-78 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/05/2015 5027 TC MAASEIK B 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-3 / 9-6 / 82-74 Afgerond
vr 08/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
vr 15/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5-1 / 10-4 / 72-47 Afgerond
vr 15/05/2015 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5027 TC MAASEIK B 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5069 T.C. AS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 6-6 / 51-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5027 TC MAASEIK C 1-5 / 4-10 / 51-77 Afgerond
vr 17/04/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 4-2 / 8-7 / 69-69 Afgerond
vr 17/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 6-0 / 12-2 / 82-37 Afgerond
vr 24/04/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5057 TC O - TC IRIS A 3-3 / 6-9 / 55-79 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-4 / 5-10 / 62-80 Afgerond
vr 24/04/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5012 T.C. WINTERSLAG C 4-2 / 8-5 / 63-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 9-4 / 68-50 Afgerond
vr 01/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG C 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 2-4 / 7-9 / 70-75 Afgerond
vr 01/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 4-2 / 9-6 / 78-67 Afgerond
vr 08/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-3 / 7-8 / 63-68 Afgerond
vr 08/05/2015 5027 TC MAASEIK C 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-4 / 4-9 / 44-64 Afgerond
vr 08/05/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5012 T.C. WINTERSLAG C 5-1 / 10-4 / 72-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5-1 / 10-2 / 65-35 Afgerond
vr 15/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG C 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 9-6 / 67-64 Afgerond
vr 15/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 9-5 / 73-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5027 TC MAASEIK A 5072 T.C. DRIEHOEVEN C 3-3 / 6-6 / 53-50 Afgerond
vr 17/04/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5057 TC O - TC IRIS B 4-2 / 9-4 / 69-46 Afgerond
vr 24/04/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN C 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 3-10 / 50-71 Afgerond
vr 24/04/2015 5028 T.C. LANAKEN 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-5 / 67-53 Afgerond
vr 01/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5028 T.C. LANAKEN 5-1 / 11-4 / 86-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5057 TC O - TC IRIS B 5072 T.C. DRIEHOEVEN C 2-4 / 5-9 / 63-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 2-10 / 29-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5028 T.C. LANAKEN 5057 TC O - TC IRIS B 4-2 / 10-5 / 81-55 Afgerond
vr 15/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN C 5028 T.C. LANAKEN 2-4 / 4-8 / 50-65 Afgerond
vr 15/05/2015 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-4 / 61-40 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5034 T.C. BASVELD C (F1) 5034 T.C. BASVELD C (F1)
5037 T.C. DE ALK B (M2) 5037 T.C. DE ALK B (M2)
5017 KON. METALLIC T.C. (Q1) 5017 KON. METALLIC T.C. (Q1)
5042 STEVOORTSE TC. A (J2) 5042 STEVOORTSE TC. A (J2)
5038 T.C. LAAKDAL C (B1) 5038 T.C. LAAKDAL C (B1)
5097 T.C. DE BONEPUT (R2) 5097 T.C. DE BONEPUT (R2)
5065 T.C. TENNISDEL GENK (V1) 5065 T.C. TENNISDEL GENK (V1)
5031 LANDEN T.C. A (L2) 5031 LANDEN T.C. A (L2)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (T1) 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (T1)
5034 T.C. BASVELD A (H2) 5034 T.C. BASVELD A (H2)
5046 T.C. DE BORN B (K1) (T) 4 9 67 5046 T.C. DE BORN B (K1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5047 T.C. SMASH KERMT B (O2) (U) 2 4 50
5008 K.T.C. MEULENBERG A (I1) (T) 4 8 56 5008 K.T.C. MEULENBERG A (I1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C (E2) (U) 2 4 41
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (U1) (T) 0 2 31 5039 RUNKSTER T.C. F (N2) Beëindigd na overwinning (vr 22/05/2015)
5039 RUNKSTER T.C. F (N2) (U) 4 8 56
5096 T.C. HAM D (A1) (T) 4 8 69 5096 T.C. HAM D (A1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B (C2) (U) 2 5 64
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (S1) (T) 4 8 56 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (S1) Beëindigd na overwinning (vr 22/05/2015)
5048 G.T. TESSENDERLO E (D2) (U) 0 1 39
5050 T.C. WIMBLEDON A (P1) (T) 5 11 81 5050 T.C. WIMBLEDON A (P1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5034 T.C. BASVELD B (G2) (U) 1 4 63
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (M1) (T) 2 6 61 5037 T.C. DE ALK E (P2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5037 T.C. DE ALK E (P2) (U) 4 10 83
5073 T.R.C. KORTESSEM A (O1) (T) 2 6 67 5047 T.C. SMASH KERMT A (K2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5047 T.C. SMASH KERMT A (K2) (U) 4 9 78
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (L1) (T) 3 7 52 5096 T.C. HAM B (B2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5096 T.C. HAM B (B2) (U) 3 7 56
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (G1) (T) 2 6 62 5085 T.C. KOERSEL D (F2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5085 T.C. KOERSEL D (F2) (U) 4 9 73
5036 T.C. DE NETHE A (D1) (T) 5 11 80 5036 T.C. DE NETHE A (D1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5036 T.C. DE NETHE C (A2) (U) 1 4 49
5096 T.C. HAM A (E1) (T) 5 11 71 5096 T.C. HAM A (E1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5012 T.C. WINTERSLAG B (S2) (U) 1 3 28
5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B (J1)
5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B (J1)
5021 LOMMELSE T.C. B (Q2)
5021 LOMMELSE T.C. B (Q2)
5085 T.C. KOERSEL B (H1)
5085 T.C. KOERSEL B (H1)
5057 TC O - TC IRIS A (U2)
5057 TC O - TC IRIS A (U2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (N1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (N1)
5085 T.C. KOERSEL A (I2)
5085 T.C. KOERSEL A (I2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1)
5027 TC MAASEIK B (T2)
5027 TC MAASEIK B (T2)
5029 T.C. MOL (C1)
5029 T.C. MOL (C1)
5028 T.C. LANAKEN (V2)
5028 T.C. LANAKEN (V2)
5034 T.C. BASVELD C (F1) (T) 6 12 74 5034 T.C. BASVELD C (F1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5037 T.C. DE ALK B (M2) (U) 0 0 30
5017 KON. METALLIC T.C. (Q1) (T) 5 10 68 5017 KON. METALLIC T.C. (Q1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5042 STEVOORTSE TC. A (J2) (U) 1 2 40
5038 T.C. LAAKDAL C (B1) (T) 3 6 51 5097 T.C. DE BONEPUT (R2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5097 T.C. DE BONEPUT (R2) (U) 3 7 56
5065 T.C. TENNISDEL GENK (V1) (T) 3 7 59 5065 T.C. TENNISDEL GENK (V1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5031 LANDEN T.C. A (L2) (U) 3 6 51
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (T1) (T) 2 4 61 5034 T.C. BASVELD A (H2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5034 T.C. BASVELD A (H2) (U) 4 8 62
5046 T.C. DE BORN B (T) 1 4 52 5008 K.T.C. MEULENBERG A Afgerond (vr 29/05/2015)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (U) 5 11 80
5039 RUNKSTER T.C. F (T) 1 4 55 5096 T.C. HAM D Afgerond (vr 29/05/2015)
5096 T.C. HAM D (U) 5 10 67
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (T) 1 4 56 5050 T.C. WIMBLEDON A Afgerond (vr 29/05/2015)
5050 T.C. WIMBLEDON A (U) 5 10 73
5037 T.C. DE ALK E (T) 4 8 72 5037 T.C. DE ALK E Afgerond (vr 29/05/2015)
5047 T.C. SMASH KERMT A (U) 2 7 70
5096 T.C. HAM B (T) 2 6 64 5085 T.C. KOERSEL D Afgerond (vr 29/05/2015)
5085 T.C. KOERSEL D (U) 4 8 62
5036 T.C. DE NETHE A (T) 5 10 65 5036 T.C. DE NETHE A Afgerond (vr 29/05/2015)
5096 T.C. HAM A (U) 1 2 35
5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B (J1) (T) 4 8 73 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B (J1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5021 LOMMELSE T.C. B (Q2) (U) 2 7 72
5085 T.C. KOERSEL B (H1) (T) 5 11 79 5085 T.C. KOERSEL B (H1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5057 TC O - TC IRIS A (U2) (U) 1 3 45
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (N1) (T) 2 5 59 5085 T.C. KOERSEL A (I2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5085 T.C. KOERSEL A (I2) (U) 4 9 73
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1) (T) 4 8 65 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (R1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5027 TC MAASEIK B (T2) (U) 2 6 66
5029 T.C. MOL (C1) (T) 4 8 55 5029 T.C. MOL (C1) Beëindigd na overwinning (vr 29/05/2015)
5028 T.C. LANAKEN (V2) (U) 0 2 37