Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5048 G.T. TESSENDERLO E 3-3 / 8-7 / 81-63 Afgerond
vr 17/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 4-2 / 9-5 / 74-44 Afgerond
vr 17/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5096 T.C. HAM A 2-4 / 6-8 / 47-70 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5053 TENNISCLUB FIELD D 6-0 / 12-2 / 84-53 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO E 5096 T.C. HAM A 1-5 / 4-11 / 62-83 Afgerond
vr 24/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 4-10 / 51-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD D 5048 G.T. TESSENDERLO E 2-4 / 5-8 / 50-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5036 T.C. DE NETHE D 2-4 / 5-8 / 52-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5096 T.C. HAM A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5-1 / 10-2 / 68-32 Afgerond
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5096 T.C. HAM A 2-4 / 6-9 / 70-69 Afgerond
vr 08/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO E 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 4-2 / 10-4 / 82-47 Afgerond
vr 08/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD D 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 5-8 / 58-68 Afgerond
vr 15/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5036 T.C. DE NETHE D 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO E 3-3 / 6-6 / 52-53 Afgerond
vr 15/05/2015 5096 T.C. HAM A 5053 TENNISCLUB FIELD D 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 8-4 / 55-50 Afgerond
vr 17/04/2015 5096 T.C. HAM B 5038 T.C. LAAKDAL B 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
vr 17/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5006 T.C. NUCLEA 2-4 / 5-9 / 53-71 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5096 T.C. HAM B 3-3 / 6-7 / 51-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD C 5006 T.C. NUCLEA 2-4 / 4-9 / 45-67 Afgerond
vr 24/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 11-3 / 76-48 Afgerond
vr 01/05/2015 5096 T.C. HAM B 5053 TENNISCLUB FIELD C 2-4 / 4-8 / 50-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 6-6 / 49-45 Afgerond
vr 01/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5038 T.C. LAAKDAL B 5-1 / 10-4 / 70-51 Afgerond
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5006 T.C. NUCLEA 3-3 / 7-7 / 58-68 Afgerond
vr 08/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD C 5038 T.C. LAAKDAL B 1-5 / 2-10 / 40-69 Afgerond
vr 08/05/2015 5096 T.C. HAM B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 8-6 / 65-57 Afgerond
vr 15/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5036 T.C. DE NETHE A 4-2 / 9-4 / 73-43 Afgerond
vr 15/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD C 2-4 / 5-8 / 47-58 Afgerond
vr 15/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5096 T.C. HAM B 5-1 / 10-2 / 63-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 3-3 / 8-6 / 72-60 Afgerond
vr 17/04/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5048 G.T. TESSENDERLO D 2-4 / 6-8 / 52-64 Afgerond
vr 17/04/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5029 T.C. MOL 5-1 / 11-2 / 77-34 Afgerond
vr 24/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 6-8 / 57-68 Afgerond
vr 24/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5029 T.C. MOL 4-2 / 8-6 / 80-76 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO D 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-3 / 7-6 / 60-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 4-2 / 8-5 / 66-55 Afgerond
vr 01/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5053 TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
vr 01/05/2015 5029 T.C. MOL 5048 G.T. TESSENDERLO D 2-4 / 4-9 / 38-66 Afgerond
vr 08/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL 3-3 / 7-6 / 61-53 Afgerond
vr 08/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5048 G.T. TESSENDERLO D 2-4 / 4-9 / 48-73 Afgerond
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 4-2 / 8-6 / 65-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO D 5053 TENNISCLUB FIELD B 6-0 / 12-1 / 73-34 Afgerond
vr 15/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 3-3 / 8-7 / 78-61 Afgerond
vr 15/05/2015 5029 T.C. MOL 5036 T.C. DE NETHE B 4-2 / 8-5 / 66-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5036 T.C. DE NETHE C 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
vr 17/04/2015 5096 T.C. HAM C 5048 G.T. TESSENDERLO F 2-4 / 4-9 / 44-71 Afgerond
vr 17/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-6 / 0-12 / 15-73 Afgerond
vr 24/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5096 T.C. HAM C 4-2 / 9-5 / 66-48 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-5 / 4-11 / 60-85 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO F 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
vr 01/05/2015 5096 T.C. HAM C 5036 T.C. DE NETHE C 2-4 / 4-8 / 40-55 Afgerond
vr 01/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 2-10 / 26-66 Afgerond
vr 01/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5048 G.T. TESSENDERLO F 2-4 / 6-8 / 67-69 Afgerond
vr 08/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 5-9 / 57-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5048 G.T. TESSENDERLO F 0-6 / 0-12 / 34-74 Afgerond
vr 08/05/2015 5096 T.C. HAM C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5-1 / 10-2 / 63-29 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO F 5053 TENNISCLUB FIELD A 6-0 / 12-2 / 85-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5036 T.C. DE NETHE C 1-5 / 2-10 / 37-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5096 T.C. HAM C 5-1 / 11-4 / 79-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5024 T.C. HEUSDEN 6-0 / 12-1 / 73-36 Afgerond
vr 17/04/2015 5052 T.C. ZELEM B 5048 G.T. TESSENDERLO B 6-0 / 12-1 / 77-26 Afgerond
vr 17/04/2015 5076 T.C. BOEKT 5026 T.C. LUMMEN D 1-5 / 5-10 / 60-73 Afgerond
vr 24/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 6-8 / 65-75 Afgerond
vr 24/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN 5026 T.C. LUMMEN D 3-3 / 7-7 / 54-63 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5076 T.C. BOEKT 3-3 / 6-7 / 56-56 Afgerond
vr 01/05/2015 5052 T.C. ZELEM B 5024 T.C. HEUSDEN 6-0 / 12-1 / 74-25 Afgerond
vr 01/05/2015 5076 T.C. BOEKT 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 4-10 / 56-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN D 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 8-4 / 62-39 Afgerond
vr 08/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5026 T.C. LUMMEN D 5-1 / 10-4 / 75-50 Afgerond
vr 08/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN 5048 G.T. TESSENDERLO B 6-0 / 12-1 / 80-44 Afgerond
vr 08/05/2015 5052 T.C. ZELEM B 5076 T.C. BOEKT 6-0 / 12-1 / 77-15 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5058 T.C. BOLDERBERG 0-6 / 2-12 / 32-83 Afgerond
vr 15/05/2015 5076 T.C. BOEKT 5024 T.C. HEUSDEN 3-3 / 6-6 / 51-49 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN D 5052 T.C. ZELEM B 1-5 / 2-10 / 27-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5023 TENNIS PAAL B 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 8-4 / 58-45 Afgerond
vr 17/04/2015 5034 T.C. BASVELD A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 7-7 / 64-64 Afgerond
vr 17/04/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 4-8 / 31-56 Afgerond
vr 24/04/2015 5023 TENNIS PAAL B 5034 T.C. BASVELD A 2-4 / 5-8 / 51-65 Afgerond
vr 24/04/2015 5052 T.C. ZELEM A 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 8-6 / 68-62 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 11-2 / 79-39 Afgerond
vr 01/05/2015 5034 T.C. BASVELD A 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 6-8 / 60-60 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5023 TENNIS PAAL B 2-4 / 4-9 / 44-66 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 10-2 / 62-34 Afgerond
vr 08/05/2015 5023 TENNIS PAAL B 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-7 / 47-59 Afgerond
vr 08/05/2015 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-5 / 72-58 Afgerond
vr 08/05/2015 5034 T.C. BASVELD A 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 11-2 / 68-42 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5023 TENNIS PAAL B 1-5 / 5-10 / 57-78 Afgerond
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL C 5052 T.C. ZELEM A 1-5 / 2-11 / 43-70 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5034 T.C. BASVELD A 4-2 / 9-4 / 69-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 7-8 / 68-80 Afgerond
vr 17/04/2015 5010 T.C. HELZOLD 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 17/04/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 2-10 / 29-68 Afgerond
vr 24/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS 5010 T.C. HELZOLD 2-4 / 6-8 / 68-66 Afgerond
vr 24/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 5-9 / 46-68 Afgerond
vr 24/04/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 6-7 / 60-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5010 T.C. HELZOLD 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-4 / 5-8 / 56-68 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 5-8 / 62-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO C 5-1 / 10-2 / 65-31 Afgerond
vr 08/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 7-6 / 58-61 Afgerond
vr 08/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/05/2015 5010 T.C. HELZOLD 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 9-7 / 83-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO C 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 7-8 / 70-82 Afgerond
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL B 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 7-8 / 68-71 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5010 T.C. HELZOLD 5-1 / 10-2 / 65-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5052 T.C. ZELEM C 5023 TENNIS PAAL A 0-6 / 1-12 / 28-76 Afgerond
vr 17/04/2015 5034 T.C. BASVELD B 5026 T.C. LUMMEN C 3-3 / 7-9 / 62-78 Afgerond
vr 17/04/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/04/2015 5052 T.C. ZELEM C 5034 T.C. BASVELD B 4-2 / 8-5 / 64-55 Afgerond
vr 24/04/2015 5023 TENNIS PAAL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 4-2 / 9-5 / 78-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 6-9 / 61-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5034 T.C. BASVELD B 5023 TENNIS PAAL A 0-6 / 0-12 / 32-73 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM C 6-0 / 12-0 / 73-20 Afgerond
vr 01/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5026 T.C. LUMMEN C 1-5 / 5-11 / 63-88 Afgerond
vr 08/05/2015 5052 T.C. ZELEM C 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 1-5 / 4-11 / 55-84 Afgerond
vr 08/05/2015 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN C 3-3 / 8-6 / 67-56 Afgerond
vr 08/05/2015 5034 T.C. BASVELD B 5085 T.C. KOERSEL A 0-6 / 1-12 / 34-80 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5052 T.C. ZELEM C 5-1 / 10-2 / 72-34 Afgerond
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL A 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 10-5 / 74-69 Afgerond
vr 15/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5034 T.C. BASVELD B 6-0 / 12-2 / 83-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5037 T.C. DE ALK B 2-4 / 5-8 / 52-65 Afgerond
vr 17/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON B 5033 RACING TIENEN T.C. 3-3 / 6-7 / 57-57 Afgerond
vr 24/04/2015 5037 T.C. DE ALK B 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 35-67 Afgerond
vr 24/04/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5039 RUNKSTER T.C. A 4-2 / 9-5 / 73-64 Afgerond
vr 01/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 8-5 / 60-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5033 RACING TIENEN T.C. 5037 T.C. DE ALK B 6-0 / 12-0 / 74-28 Afgerond
vr 08/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 3-10 / 47-69 Afgerond
vr 08/05/2015 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5033 RACING TIENEN T.C. 2-4 / 4-8 / 36-57 Afgerond
vr 15/05/2015 5037 T.C. DE ALK B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 5-11 / 72-80 Afgerond
vr 15/05/2015 5033 RACING TIENEN T.C. 5039 RUNKSTER T.C. A 4-2 / 9-5 / 71-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5047 T.C. SMASH KERMT C 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
vr 17/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. C 5049 LOONSE T.C. A 2-4 / 4-8 / 38-56 Afgerond
vr 24/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5039 RUNKSTER T.C. C 6-0 / 12-2 / 79-47 Afgerond
vr 24/04/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 3-3 / 6-8 / 54-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. C 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-4 / 4-8 / 35-60 Afgerond
vr 01/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT C 6-0 / 12-2 / 76-46 Afgerond
vr 08/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5039 RUNKSTER T.C. C 5-1 / 10-2 / 63-33 Afgerond
vr 08/05/2015 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5049 LOONSE T.C. A 2-4 / 4-8 / 38-63 Afgerond
vr 15/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT C 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-4 / 4-9 / 56-76 Afgerond
vr 15/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 2-4 / 5-9 / 64-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5039 RUNKSTER T.C. B 4-2 / 8-6 / 70-59 Afgerond
vr 17/04/2015 5049 LOONSE T.C. B 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 10-3 / 71-36 Afgerond
vr 24/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. B 5049 LOONSE T.C. B 2-4 / 5-9 / 51-72 Afgerond
vr 24/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 6-8 / 62-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5049 LOONSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-9 / 53-69 Afgerond
vr 01/05/2015 5046 T.C. DE BORN B 5039 RUNKSTER T.C. B 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
vr 08/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5049 LOONSE T.C. B 1-5 / 2-11 / 48-72 Afgerond
vr 08/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON A 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 11-2 / 72-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 5-9 / 56-70 Afgerond
vr 15/05/2015 5046 T.C. DE BORN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 1-5 / 2-11 / 28-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5047 T.C. SMASH KERMT D 2-4 / 5-9 / 63-76 Afgerond
vr 17/04/2015 5037 T.C. DE ALK A 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. A 6-0 / 12-2 / 77-30 Afgerond
vr 24/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT D 5037 T.C. DE ALK A 1-5 / 2-11 / 41-72 Afgerond
vr 24/04/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 6-0 / 12-2 / 80-29 Afgerond
vr 01/05/2015 5037 T.C. DE ALK A 5063 T.C. BEUKENHOF 4-2 / 8-4 / 61-38 Afgerond
vr 01/05/2015 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. A 5047 T.C. SMASH KERMT D 2-4 / 4-10 / 55-80 Afgerond
vr 08/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5037 T.C. DE ALK A 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
vr 08/05/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. A 4-2 / 9-4 / 63-44 Afgerond
vr 15/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT D 5063 T.C. BEUKENHOF 1-5 / 3-10 / 42-71 Afgerond
vr 15/05/2015 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 3-3 / 7-6 / 67-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5021 LOMMELSE T.C. E 6-0 / 12-1 / 76-26 Afgerond
vr 17/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5018 T.C. HAMONT B 2-4 / 5-8 / 53-62 Afgerond
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. E 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 4-2 / 8-5 / 59-57 Afgerond
vr 24/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 6-9 / 64-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-4 / 4-9 / 37-69 Afgerond
vr 01/05/2015 5018 T.C. HAMONT B 5021 LOMMELSE T.C. E 4-2 / 9-5 / 69-44 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5-1 / 11-3 / 72-43 Afgerond
vr 08/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT B 4-2 / 8-4 / 55-41 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. E 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-4 / 4-9 / 38-69 Afgerond
vr 15/05/2015 5018 T.C. HAMONT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 9-5 / 70-47 Afgerond
vr 17/04/2015 5097 T.C. DE BONEPUT B 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 8-4 / 69-46 Afgerond
vr 24/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5097 T.C. DE BONEPUT B 4-2 / 8-6 / 71-61 Afgerond
vr 24/04/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5021 LOMMELSE T.C. C 2-4 / 4-9 / 53-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-5 / 2-11 / 44-73 Afgerond
vr 01/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 7-9 / 76-87 Afgerond
vr 08/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. C 5097 T.C. DE BONEPUT B 4-2 / 8-4 / 65-37 Afgerond
vr 08/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5087 T.C. BOCHOLT B 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
vr 15/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 9-4 / 69-36 Afgerond
vr 15/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5021 LOMMELSE T.C. C 2-4 / 4-8 / 39-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5021 LOMMELSE T.C. D 2-4 / 5-8 / 58-69 Afgerond
vr 17/04/2015 5018 T.C. HAMONT C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-4 / 5-9 / 48-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. D 5018 T.C. HAMONT C 6-0 / 12-0 / 74-32 Afgerond
vr 24/04/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5-1 / 10-2 / 63-44 Afgerond
vr 01/05/2015 5018 T.C. HAMONT C 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 0-6 / 1-12 / 27-74 Afgerond
vr 01/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. D 3-3 / 6-8 / 60-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5018 T.C. HAMONT C 4-2 / 8-4 / 62-36 Afgerond
vr 08/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 4-2 / 8-4 / 57-42 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. D 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-4 / 4-10 / 51-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 9-5 / 80-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 2-10 / 32-69 Afgerond
vr 17/04/2015 5097 T.C. DE BONEPUT A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 0-6 / 2-12 / 44-80 Afgerond
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5097 T.C. DE BONEPUT A 5-1 / 10-2 / 69-30 Afgerond
vr 24/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5-1 / 10-2 / 66-29 Afgerond
vr 01/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-6 / 1-12 / 32-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5021 LOMMELSE T.C. A 0-6 / 4-12 / 62-86 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5097 T.C. DE BONEPUT A 4-2 / 9-5 / 75-50 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5-1 / 11-3 / 75-46 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT A 3-3 / 8-6 / 67-60 Afgerond
vr 15/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 4-2 / 9-4 / 66-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5021 LOMMELSE T.C. B 0-6 / 1-12 / 37-75 Afgerond
vr 17/04/2015 5018 T.C. HAMONT A 5061 T.C. KAULILLE 2-4 / 6-9 / 61-69 Afgerond
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT A 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
vr 24/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 3-3 / 7-6 / 66-53 Afgerond
vr 01/05/2015 5018 T.C. HAMONT A 5041 NEERPELTSE T.C. B 5-1 / 11-3 / 79-46 Afgerond
vr 01/05/2015 5061 T.C. KAULILLE 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 5-8 / 52-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5018 T.C. HAMONT A 2-4 / 4-8 / 34-57 Afgerond
vr 08/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. B 5061 T.C. KAULILLE 4-2 / 9-5 / 75-58 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. B 5-1 / 10-3 / 74-44 Afgerond
vr 15/05/2015 5061 T.C. KAULILLE 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5-1 / 10-3 / 72-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK D 4-2 / 9-4 / 76-58 Afgerond
vr 17/04/2015 5051 T.C. OP DE WAAL 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 8-6 / 67-51 Afgerond
vr 17/04/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5069 T.C. AS E 5-1 / 11-4 / 83-54 Afgerond
vr 24/04/2015 5057 TC O - TC IRIS B 5051 T.C. OP DE WAAL 2-4 / 5-9 / 53-65 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK D 5069 T.C. AS E 1-5 / 4-10 / 50-74 Afgerond
vr 24/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-3 / 6-7 / 55-63 Afgerond
vr 01/05/2015 5051 T.C. OP DE WAAL 5027 TC MAASEIK D 3-3 / 6-6 / 49-53 Afgerond
vr 01/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5057 TC O - TC IRIS B 1-5 / 3-11 / 48-79 Afgerond
vr 01/05/2015 5069 T.C. AS E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 4-10 / 54-75 Afgerond
vr 08/05/2015 5057 TC O - TC IRIS B 5069 T.C. AS E 6-0 / 12-2 / 75-35 Afgerond
vr 08/05/2015 5027 TC MAASEIK D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 9-6 / 81-71 Afgerond
vr 08/05/2015 5051 T.C. OP DE WAAL 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 4-2 / 8-4 / 57-39 Afgerond
vr 15/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5057 TC O - TC IRIS B 1-5 / 2-11 / 41-73 Afgerond
vr 15/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5027 TC MAASEIK D 0-6 / 0-12 / 33-74 Afgerond
vr 15/05/2015 5069 T.C. AS E 5051 T.C. OP DE WAAL 2-4 / 5-8 / 55-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5057 TC O - TC IRIS C 5027 TC MAASEIK F 6-0 / 12-1 / 77-32 Afgerond
vr 17/04/2015 5069 T.C. AS C 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 4-2 / 9-5 / 69-55 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK F 5069 T.C. AS C 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
vr 24/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5057 TC O - TC IRIS C 4-2 / 9-4 / 72-46 Afgerond
vr 01/05/2015 5069 T.C. AS C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-3 / 6-8 / 58-62 Afgerond
vr 01/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5027 TC MAASEIK F 6-0 / 12-0 / 73-14 Afgerond
vr 08/05/2015 5057 TC O - TC IRIS C 5069 T.C. AS C 3-3 / 6-7 / 57-65 Afgerond
vr 08/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 4-2 / 8-6 / 73-71 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK F 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-6 / 0-12 / 9-72 Afgerond
vr 15/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5057 TC O - TC IRIS C 3-3 / 6-6 / 52-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5069 T.C. AS D 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL C 3-3 / 6-6 / 49-52 Afgerond
vr 17/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5027 TC MAASEIK A 6-0 / 12-2 / 78-47 Afgerond
vr 24/04/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 2-4 / 5-9 / 55-68 Afgerond
vr 24/04/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5069 T.C. AS D 5-1 / 10-3 / 74-55 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 11-2 / 77-47 Afgerond
vr 01/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL C 4-2 / 9-5 / 72-50 Afgerond
vr 08/05/2015 5069 T.C. AS D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 2-4 / 5-10 / 55-79 Afgerond
vr 08/05/2015 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-4 / 55-41 Afgerond
vr 15/05/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL C 5057 TC O - TC IRIS A 3-3 / 7-7 / 68-64 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5069 T.C. AS D 5-1 / 11-2 / 77-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK E 5-1 / 10-4 / 73-58 Afgerond
vr 17/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5072 T.C. DRIEHOEVEN 2-4 / 4-8 / 47-67 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 11-5 / 84-71 Afgerond
vr 24/04/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5069 T.C. AS A 2-4 / 5-8 / 51-59 Afgerond
vr 01/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 1-5 / 5-11 / 53-85 Afgerond
vr 01/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5027 TC MAASEIK E 4-2 / 8-5 / 66-48 Afgerond
vr 08/05/2015 5069 T.C. AS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 11-2 / 76-41 Afgerond
vr 08/05/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-2 / 8-5 / 62-62 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK E 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 3-3 / 6-7 / 59-59 Afgerond
vr 15/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5069 T.C. AS A 3-3 / 7-6 / 67-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 9-4 / 62-46 Afgerond
vr 17/04/2015 5069 T.C. AS B 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 10-5 / 82-63 Afgerond
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK C 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-6 / 60-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-4 / 4-10 / 53-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5069 T.C. AS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
vr 01/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5027 TC MAASEIK C 2-4 / 5-8 / 47-60 Afgerond
vr 08/05/2015 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5069 T.C. AS B 4-2 / 9-6 / 77-60 Afgerond
vr 08/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-5 / 2-11 / 39-73 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK C 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 4-2 / 8-4 / 59-38 Afgerond
vr 15/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-3 / 8-6 / 74-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 17/04/2015 5027 TC MAASEIK B 5069 T.C. AS F 4-2 / 8-4 / 60-43 Afgerond
vr 17/04/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 0-6 / 0-12 / 14-73 Afgerond
vr 24/04/2015 5069 T.C. AS F 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5-1 / 11-3 / 81-41 Afgerond
vr 24/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG B 5027 TC MAASEIK B 6-0 / 12-3 / 83-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-6 / 0-12 / 5-72 Afgerond
vr 01/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5069 T.C. AS F 4-2 / 8-4 / 62-40 Afgerond
vr 08/05/2015 5027 TC MAASEIK B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
vr 08/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 10-4 / 73-59 Afgerond
vr 15/05/2015 5069 T.C. AS F 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-5 / 3-10 / 47-75 Afgerond
vr 15/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 8-4 / 53-39 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5065 T.C. TENNISDEL GENK B (X1) 5065 T.C. TENNISDEL GENK B (X1)
5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A (W2) 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A (W2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (M1) 5050 T.C. WIMBLEDON A (M1)
5038 T.C. LAAKDAL B (B2) 5038 T.C. LAAKDAL B (B2)
5052 T.C. ZELEM B (E1) 5052 T.C. ZELEM B (E1)
5087 T.C. BOCHOLT A (R2) 5087 T.C. BOCHOLT A (R2)
5096 T.C. HAM A (A1) 5096 T.C. HAM A (A1)
5051 T.C. OP DE WAAL (T1) (T) 3 7 50 5051 T.C. OP DE WAAL (T1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5036 T.C. DE NETHE B (C2) (U) 3 6 55
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (Q1) (T) 5 10 66 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (Q1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A (D2) (U) 1 2 41
5021 LOMMELSE T.C. C (P1) (T) 2 5 47 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (Y2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (Y2) (U) 4 8 61
5026 T.C. LUMMEN A (G1) (T) 4 9 69 5026 T.C. LUMMEN A (G1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5069 T.C. AS C (U2) (U) 2 5 61
5033 RACING TIENEN T.C. (K1) (T) 4 9 66 5033 RACING TIENEN T.C. (K1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5057 TC O - TC IRIS A (V2) (U) 2 4 50
5085 T.C. KOERSEL A (H1) (T) 4 8 63 5085 T.C. KOERSEL A (H1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5061 T.C. KAULILLE (S2) (U) 2 4 41
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (O1) (T) 1 2 38 5023 TENNIS PAAL B (F2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5023 TENNIS PAAL B (F2) (U) 5 10 65
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (I1) (T) 2 7 64 5063 T.C. BEUKENHOF (N2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5063 T.C. BEUKENHOF (N2) (U) 4 8 67
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (J1) (T) 3 7 59 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (J1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5049 LOONSE T.C. A (L2) (U) 3 6 52
5021 LOMMELSE T.C. B (S1) (T) 3 7 56 5021 LOMMELSE T.C. B (S1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5050 T.C. WIMBLEDON B (K2) (U) 3 6 52
5021 LOMMELSE T.C. A (R1) (T) 4 8 65 5021 LOMMELSE T.C. A (R1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (I2) (U) 2 6 67
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C (V1) (T) 2 6 70 5047 T.C. SMASH KERMT A (J2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5047 T.C. SMASH KERMT A (J2) (U) 4 9 73
5035 T.C. TENKIE HASSELT D (L1) (T) 1 4 63 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (P2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (P2) (U) 5 10 84
5026 T.C. LUMMEN B (F1) (T) 3 6 51 5026 T.C. LUMMEN B (F1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5058 T.C. BOLDERBERG (E2) (U) 3 6 46
5048 G.T. TESSENDERLO F (D1) (T) 6 12 81 5048 G.T. TESSENDERLO F (D1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5049 LOONSE T.C. B (M2) (U) 0 2 47
5012 T.C. WINTERSLAG B (Y1) (T) 1 3 37 5041 NEERPELTSE T.C. A (O2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5041 NEERPELTSE T.C. A (O2) (U) 5 10 70
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (U1) (T) 2 6 69 5027 TC MAASEIK C (X2) Afgerond (vr 22/05/2015)
5027 TC MAASEIK C (X2) (U) 4 10 82
5037 T.C. DE ALK A (N1) (T) 5 11 80 5037 T.C. DE ALK A (N1) Afgerond (vr 22/05/2015)
5036 T.C. DE NETHE D (A2) (U) 1 5 70
5023 TENNIS PAAL A (H2)
5023 TENNIS PAAL A (H2)
5006 T.C. NUCLEA (B1)
5006 T.C. NUCLEA (B1)
5057 TC O - TC IRIS B (T2)
5057 TC O - TC IRIS B (T2)
5048 G.T. TESSENDERLO D (C1)
5048 G.T. TESSENDERLO D (C1)
5021 LOMMELSE T.C. D (Q2)
5021 LOMMELSE T.C. D (Q2)
5069 T.C. AS A (W1)
5069 T.C. AS A (W1)
5008 K.T.C. MEULENBERG (G2)
5008 K.T.C. MEULENBERG (G2)
5065 T.C. TENNISDEL GENK B (X1) (T) 3 8 78 5065 T.C. TENNISDEL GENK B (X1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A (W2) (U) 3 8 73
5050 T.C. WIMBLEDON A (M1) (T) 2 6 63 5038 T.C. LAAKDAL B (B2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5038 T.C. LAAKDAL B (B2) (U) 4 8 67
5052 T.C. ZELEM B (E1) (T) 3 7 58 5052 T.C. ZELEM B (E1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5087 T.C. BOCHOLT A (R2) (U) 3 6 51
5096 T.C. HAM A (A1) (U) 3 7 52 5096 T.C. HAM A (A1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5051 T.C. OP DE WAAL (T) 3 6 48
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (U) 5 10 73 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK Afgerond (vr 29/05/2015)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (T) 1 3 42
5026 T.C. LUMMEN A (T) 6 12 85 5026 T.C. LUMMEN A Afgerond (vr 29/05/2015)
5033 RACING TIENEN T.C. (U) 0 2 49
5085 T.C. KOERSEL A (U) 1 5 66 5023 TENNIS PAAL B Afgerond (vr 29/05/2015)
5023 TENNIS PAAL B (T) 5 10 77
5063 T.C. BEUKENHOF (T) 4 9 84 5063 T.C. BEUKENHOF Afgerond (vr 29/05/2015)
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (U) 2 7 74
5021 LOMMELSE T.C. B (T) 4 9 78 5021 LOMMELSE T.C. B Afgerond (vr 29/05/2015)
5021 LOMMELSE T.C. A (U) 2 5 58
5047 T.C. SMASH KERMT A (T) 5 10 68 5047 T.C. SMASH KERMT A Afgerond (vr 29/05/2015)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (U) 1 4 59
5026 T.C. LUMMEN B (T) 5 10 61 5026 T.C. LUMMEN B Afgerond (vr 29/05/2015)
5048 G.T. TESSENDERLO F (U) 1 2 33
5041 NEERPELTSE T.C. A (T) 3 6 55 5027 TC MAASEIK C Afgerond (vr 29/05/2015)
5027 TC MAASEIK C (U) 3 7 59
5037 T.C. DE ALK A (T) 4 8 63 5037 T.C. DE ALK A Afgerond (vr 29/05/2015)
5023 TENNIS PAAL A (H2) (U) 2 5 53
5006 T.C. NUCLEA (B1) (T) 5 10 73 5006 T.C. NUCLEA (B1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5057 TC O - TC IRIS B (T2) (U) 1 4 48
5048 G.T. TESSENDERLO D (C1) (T) 4 9 66 5048 G.T. TESSENDERLO D (C1) Afgerond (vr 29/05/2015)
5021 LOMMELSE T.C. D (Q2) (U) 2 4 48
5069 T.C. AS A (W1) (T) 3 7 65 5008 K.T.C. MEULENBERG (G2) Afgerond (vr 29/05/2015)
5008 K.T.C. MEULENBERG (G2) (U) 3 8 69