Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL GEMENGD
  • Afdeling: 4 (200 - 500)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 16/09/2022 19:00 2008 T.C. DUINBERGEN E 2027 K.G. WITTE BEER B 2-2 / 2-2 / 23-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/09/2022 19:00 2147 T.C. LOGAN C 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/09/2022 19:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2207 TODOS A 4-0 / 4-0 / 36-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 30/09/2022 19:00 2008 T.C. DUINBERGEN E 2147 T.C. LOGAN C 4-0 / 4-0 / 36-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 30/09/2022 19:00 2027 K.G. WITTE BEER B 2207 TODOS A 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 30/09/2022 19:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 14/10/2022 19:00 2147 T.C. LOGAN C 2027 K.G. WITTE BEER B 0-4 / 0-4 / 7-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 14/10/2022 19:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2008 T.C. DUINBERGEN E 4-0 / 4-0 / 36-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 14/10/2022 19:00 2207 TODOS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 0-4 / 0-4 / 7-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 28/10/2022 19:00 2008 T.C. DUINBERGEN E 2207 TODOS A 3-1 / 3-1 / 32-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 28/10/2022 19:00 2027 K.G. WITTE BEER B 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 3-1 / 3-1 / 32-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 28/10/2022 19:00 2147 T.C. LOGAN C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 0-4 / 0-4 / 18-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/11/2022 19:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2008 T.C. DUINBERGEN E 1-3 / 1-3 / 26-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/11/2022 19:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2027 K.G. WITTE BEER B 3-1 / 3-1 / 34-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/11/2022 19:00 2207 TODOS A 2147 T.C. LOGAN C 0-4 / 0-4 / 4-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8065 T.C. WACHTEBEKE D (AO1) (T) 4 4 36 8065 T.C. WACHTEBEKE D (AO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C (AS2) (U) 0 0 24
8188 AALST PADEL 2.0 A (AR1) (T) 1 1 18 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AP2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AP2) (U) 3 3 32
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (AT1) (T) 2 2 24 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (AT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO J (AU2) (U) 2 2 23
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (AV1) (T) 4 4 36 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (AV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8195 LIVINUS PLANET F (AQ2) (U) 0 0 5
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof B (AQ1) (T) 3 3 30 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof B (AQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8145 TS KENTA C (AR2) (U) 1 1 26
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof E (AS1) (T) 2 2 26 8206 PADELCLUB PAQUITO H (AT2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO H (AT2) (U) 2 2 31
8195 LIVINUS PLANET E (AP1) (T) 4 4 36 8195 LIVINUS PLANET E (AP1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8072 T.C. STEKENE C (AO2) (U) 0 0 20
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof F (AU1) (T) 1 1 18 8194 BOTZ PADEL E (AV2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8194 BOTZ PADEL E (AV2) (U) 3 3 35