Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: HEREN 25
  • Afdeling: 5 (61 - 120)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 24/04/2022 14:00 0183 OLYMPIA T.C. A 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 3-3 / 6-6 / 57-62 Afgerond
zo 24/04/2022 14:00 0050 T.C. DE RAKKET A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 2-4 / 5-9 / 50-73 Afgerond
zo 24/04/2022 14:00 0155 T.C. RUGGEVELD A 0046 T.C. TEN HOEVE A 2-4 / 8-9 / 81-74 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0050 T.C. DE RAKKET A 3-3 / 7-7 / 69-67 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0155 T.C. RUGGEVELD A 4-2 / 8-4 / 60-43 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0183 OLYMPIA T.C. A 1-5 / 2-11 / 49-77 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 0050 T.C. DE RAKKET A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 3-3 / 7-8 / 74-70 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 08/05/2022 14:00 0155 T.C. RUGGEVELD A 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 3-3 / 7-7 / 70-68 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 0046 T.C. TEN HOEVE A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 2-4 / 4-8 / 41-57 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 0183 OLYMPIA T.C. A 0050 T.C. DE RAKKET A 5-1 / 10-4 / 73-43 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0046 T.C. TEN HOEVE A 4-2 / 9-5 / 63-55 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-6 / 1-12 / 43-78 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 4-2 / 8-8 / 86-88 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 0155 T.C. RUGGEVELD A 0183 OLYMPIA T.C. A 3-3 / 6-7 / 54-60 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 0046 T.C. TEN HOEVE A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 5-1 / 10-5 / 81-65 Afgerond
zo 29/05/2022 14:00 0183 OLYMPIA T.C. A 0046 T.C. TEN HOEVE A 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
zo 29/05/2022 14:00 0050 T.C. DE RAKKET A 0155 T.C. RUGGEVELD A 3-3 / 7-7 / 57-64 Afgerond
zo 29/05/2022 14:00 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0-6 / 1-12 / 28-77 Afgerond
zo 05/06/2022 14:00 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 3-3 / 7-7 / 58-63 Afgerond
zo 05/06/2022 14:00 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0183 OLYMPIA T.C. A 4-2 / 8-6 / 68-58 Afgerond
zo 05/06/2022 14:00 0046 T.C. TEN HOEVE A 0050 T.C. DE RAKKET A 1-5 / 3-10 / 42-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 24/04/2022 14:00 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 4-2 / 10-4 / 79-39 Afgerond
zo 24/04/2022 14:00 0136 TENNIS OUDE-GOD SPORT A 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 3-3 / 6-7 / 52-67 Afgerond
zo 24/04/2022 14:00 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 7-6 / 61-53 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0136 TENNIS OUDE-GOD SPORT A 1-5 / 3-11 / 49-84 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 2-4 / 4-8 / 56-62 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 3-3 / 8-7 / 77-67 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 0136 TENNIS OUDE-GOD SPORT A 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A 4-2 / 8-5 / 62-54 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 0050 T.C. DE RAKKET B 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 4-2 / 9-5 / 73-53 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0136 TENNIS OUDE-GOD SPORT A 2-4 / 4-9 / 42-66 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0050 T.C. DE RAKKET B 1-5 / 3-11 / 57-80 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 2-4 / 5-9 / 60-79 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 6-0 / 12-2 / 79-39 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 5-1 / 10-3 / 69-43 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 0050 T.C. DE RAKKET B 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A 1-5 / 3-10 / 51-68 Afgerond
zo 29/05/2022 14:00 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 7-6 / 55-50 Afgerond
zo 29/05/2022 14:00 0136 TENNIS OUDE-GOD SPORT A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 1-5 / 4-11 / 53-86 Afgerond
zo 29/05/2022 14:00 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 4-2 / 8-5 / 54-61 Afgerond
zo 05/06/2022 14:00 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A 2-4 / 5-9 / 54-71 Afgerond
zo 05/06/2022 14:00 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 4-2 / 8-4 / 62-44 Afgerond
zo 05/06/2022 14:00 0050 T.C. DE RAKKET B 0136 TENNIS OUDE-GOD SPORT A 3-3 / 7-7 / 69-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 24/04/2022 14:00 2175 T.C. FINLANDIA A 8136 T.C. TOPSPIN A 2-4 / 4-9 / 41-70 Afgerond
zo 24/04/2022 14:00 8105 TC VELINA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-4 / 4-8 / 46-53 Afgerond
zo 24/04/2022 14:00 2071 T.C. HOUTHULST A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 4-2 / 9-4 / 60-55 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 2175 T.C. FINLANDIA A 8105 TC VELINA A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 01/05/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 4-2 / 9-4 / 74-51 Afgerond
zo 01/05/2022 14:00 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2071 T.C. HOUTHULST A 5-1 / 11-2 / 71-35 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 8105 TC VELINA A 8136 T.C. TOPSPIN A 2-4 / 5-8 / 46-58 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 2071 T.C. HOUTHULST A 2175 T.C. FINLANDIA A 5-1 / 10-2 / 65-49 Afgerond
zo 08/05/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 15/05/2022 14:00 2175 T.C. FINLANDIA A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 2-4 / 5-9 / 52-69 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-4 / 5-9 / 68-75 Afgerond
zo 15/05/2022 14:00 8105 TC VELINA A 2071 T.C. HOUTHULST A 3-3 / 6-6 / 49-51 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2175 T.C. FINLANDIA A 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 2071 T.C. HOUTHULST A 8136 T.C. TOPSPIN A 4-2 / 8-6 / 62-66 Afgerond
zo 22/05/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8105 TC VELINA A 2-4 / 6-8 / 66-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde