Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/04/2022 14:00 2053 T.C. KORTEMARK B 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-3 / 6-7 / 52-60 Afgerond
za 23/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-3 / 72-49 Afgerond
za 23/04/2022 14:00 2147 T.C. LOGAN B 2100 T.C. ORSCAMP A 3-3 / 8-6 / 75-72 Afgerond
za 30/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 10-4 / 77-51 Afgerond
za 30/04/2022 14:00 2034 T.C. BRUGHIA A 2147 T.C. LOGAN B 2-4 / 4-8 / 40-56 Afgerond
za 30/04/2022 14:00 2192 T.C. PARC ASTRID A 2053 T.C. KORTEMARK B 1-5 / 3-10 / 47-72 Afgerond
za 07/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2192 T.C. PARC ASTRID A 4-2 / 8-5 / 57-36 Afgerond
za 07/05/2022 14:00 2147 T.C. LOGAN B 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-9 / 45-72 Afgerond
za 07/05/2022 14:00 2100 T.C. ORSCAMP A 2034 T.C. BRUGHIA A 3-3 / 8-6 / 70-60 Afgerond
za 14/05/2022 14:00 2053 T.C. KORTEMARK B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 8-4 / 52-42 Afgerond
za 14/05/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN A 2100 T.C. ORSCAMP A 5-1 / 10-2 / 63-42 Afgerond
za 14/05/2022 14:00 2192 T.C. PARC ASTRID A 2147 T.C. LOGAN B 1-5 / 2-10 / 51-66 Afgerond
za 21/05/2022 14:00 2034 T.C. BRUGHIA A 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 3-10 / 50-74 Afgerond
za 21/05/2022 14:00 2147 T.C. LOGAN B 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 6-8 / 61-72 Afgerond
za 21/05/2022 14:00 2100 T.C. ORSCAMP A 2192 T.C. PARC ASTRID A 4-2 / 8-4 / 62-38 Afgerond
za 28/05/2022 14:00 2053 T.C. KORTEMARK B 2100 T.C. ORSCAMP A 4-2 / 8-5 / 58-50 Afgerond
za 28/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2147 T.C. LOGAN B 4-2 / 8-4 / 55-44 Afgerond
za 28/05/2022 14:00 2192 T.C. PARC ASTRID A 2034 T.C. BRUGHIA A 6-0 / 12-2 / 81-40 Afgerond
za 04/06/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN A 2192 T.C. PARC ASTRID A 4-2 / 8-4 / 57-33 Afgerond
za 04/06/2022 14:00 2034 T.C. BRUGHIA A 2053 T.C. KORTEMARK B 1-5 / 2-10 / 32-65 Afgerond
za 04/06/2022 14:00 2100 T.C. ORSCAMP A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 10-3 / 66-37 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde