Gewestelijke medewerkers

Het Laatste Nieuws, onze mediapartner, brengt ook dit zomerseizoen bijna dagelijks verslag uit van het tennis in Vlaanderen:

  • Op maandag brengen ze het nationale tennisnieuws en alsook een grotere reportage
  • Op woensdag verschijnt een tennispagina met nieuws uit jouw regio en de rubriek 'Sporters van bij ons' met oog voor sportief- en competitief tennisnieuws vanuit de clubs
  • In de zaterdagkrant verschijnt een groter tennisinterview.
  • Op andere dagen wordt het nationale tennisnieuws op de voet gevolgd.

Heb je interesse om jouw sportief/competitief clubnieuws in de schijnwerpers te plaatsen? Contacteer dan onderstaande regiojournalisten en mail het door naar leslie.vaningelgem@tennisvlaanderen.be.

Schrijvende medewerkers:

Antwerpen  
Werner Thys (ook algemeen coördinator)
thys.werner@belgacom.net
0497/42.69.77
Michel Schepers
michelschepers@skynet.be
0475/49.41.09
Limburg  
Werner Thys (ook algemeen coördinator)
thys.werner@belgacom.net
0497/42.69.77
Leon Ulburghs
ulg@skynet.be
0475/49.25.71
Vlaams-Brabant  
Stijn Deleus
stijn.deleus@gmail.com
0475/21.20.68
 
West-Vlaanderen  
Philippe Bourez
philippe.bourez@skynet.be
0477/90.95.37
 
Oost-Vlaanderen  
Ulrich Herremans
ulrich.herremans@telenet.be
0475/20.52.81
Dominique Lampo
dominique.lampo@telenet.be
0478/27.43.65

 

Verantwoordelijken op de redactie:

Antwerpen  
Joeri Vanderlinden
joeri.vanderlinden@persgroep.be
02/454.23.26
 
Limburg en Oost-Vlaandereen  
Jan Geeroms (ook regio sport algemeen)
jan.geeroms@persgroep.be
02/454.23.44 - 0475/60.60.38
 
Vlaams-Brabant  
Willy Dewolf
willy.dewolf@persgroep.be
02/454.23.27
Marc Otte
marc.otte@persgroep.be
02/454.23.24
West-Vlaanderen  
Angelo Himpe
angelo.himpe@persgroep.be
02/454.22.39
 

 

Klik hier voor meer info over het sponsorship van Het Laatste Nieuws.