Hoofdzetel Tennis Vlaanderen
Louizapoortgalerij 203 bus 3
1050 Brussel

Tel: 02/548.03.00
E-mail algemeen: info@tennisvlaanderen.be
E-mail clubs: elit@tennisvlaanderen.be

Openingsuren: 08u30-16u30 (maandag tot vrijdag)

Ondernemingsnummer: 0419.730.381
BTW-nummer: 0419.730.381
BNP Paribas Fortis: 001-6026239-93
IBAN: BE98 0016 0262 3993
BIC-code: GEBA BE BB

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Guldenvlieslaan 51 in. Hier bevindt zich de ingang van de Louizapoortgalerij.


Grotere kaart weergeven
Gijs Kooken
CEO

 

Valentijn Pattyn
Directeur sportieve werking tennis & padel
Tel.: 02/548.03.11
valentijn.pattyn@tennisvlaanderen.be
Steven De Smet
Manager competitie
Tel.: 02/548.03.00
steven.desmet@tennisvlaanderen.be
Jessie Brouwers
Manager padel
Tel.: 02/548.03.09
jessie.brouwers@tennisvlaanderen.be
Julie Borgers
Manager clubwerking
Tel.: 02/548.03.10
julie.borgers@tennisvlaanderen.be
Christophe Vanhecke
Coördinator kaderopleiding
Tel.: 02/548.03.00
christophe.vanhecke@tennisvlaanderen.be
Elisabeth Fiems
Coördinator competitie & events
Tel.: 02/548.03.00
elisabeth.fiems@tennisvlaanderen.be
Dieter Dellaert
Coördinator clubwerking
Tel.: 02/548.03.07
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be
Luna Böhne
Medewerker sportieve werking
Tel.: 02/548.03.12
luna.bohne@tennisvlaanderen.be

 

Vanessa De Ruyver
Directeur operationele werking
Tel.: 02/548.03.18
vanessa.deruyver@tennisvlaanderen.be
Nelle Blancke
Manager Marketing & Events
Tel.: 02/548.03.19
nelle.blancke@tennisvlaanderen.be
Charlotte Elton
Coördinator Sponsoring
Tel.: 02/548.03.14
charlotte.elton@tennisvlaanderen.be
Leslie Van Ingelgem
Coördinator Communicatie
Tel.: 02/548.03.04
leslie.vaningelgem@tennisvlaanderen.be
Silvie Herrebaut
Coördinator Communicatie
Tel.: 02/548.03.06
silvie.herrebaut@tennisvlaanderen.be
Sascha Van Itterbeeck
Manager IT
Tel.: 02/548.03.00
sascha.vanitterbeeck@tennisvlaanderen.be
Tommy Ceulemans
Developer IT
Tel.: 02/548.03.00
tommy.ceulemans@tennisvlaanderen.be
Joannes Delputte
Coördinator IT
Tel.: 02/548.03.00
joannes.delputte@tennisvlaanderen.be
Sonja Van Goethem
Coördinator Helpdesk
Tel.: 02/548.03.00
sonja.vangoethem@tennisvlaanderen.be
Lynn Catteeuw
Medewerker Helpdesk
Tel.: 02/548.03.00
lynn.catteeuw@tennisvlaanderen.be
Anke Van Raemdonck
Medewerker Helpdesk
Tel.: 02/548.03.00
anke.vanraemdonck@tennisvlaanderen.be
Mariëlla Depoorter
Medewerker Helpdesk, Marketing en Communicatie
Tel.: 02/548.03.00
mariella.depoorter@tennisvlaanderen.be

 

Annick Buggenhout
Manager Financiën
Tel.: 02/548.03.00
annick.buggenhout@tennisvlaanderen.be
Gilles Deryckere
Coördinator Financiën
Tel.: 02/548.03.00
gilles.deryckere@tennisvlaanderen.be
Katrien Vanden Bossche
Administratief medewerker financiën
Tel: 02/548.03.00
katrien.vandenbossche@tennisvlaanderen.be

 

Dirk Deldaele
Directeur bestuurszaken
Tel.: 02/548.03.00
dirk.deldaele@tennisvlaanderen.be
Katrien Vanden Bossche
Administratief medewerker
Tel: 02/548.03.00
katrien.vandenbossche@tennisvlaanderen.be

 

Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk

Tel: 03/828.98.87
Fax: 03/825.04.36
E-mail: topsportcentrum@tennisvlaanderen.be

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Dokter Donnyplein in. Aan het Dokter Donnyplein start de Edegemsesteenweg. De ingang van het Centrum vind je na 200 meter op je rechterzijde.

 


Grotere kaart weergeven
Baten Tom Coach
Carpentier Serge Hoofdtrainer U14
Courtois Laurence Hoofd Kids Development Team & Scouting
De Muynck Gert-Jan Sportpsycholoog & sportwetenschappelijke ondersteuning
Deschamps Thomas Coach
De Vos Alain Coach
Hiergens Regine Topsportcentrum Tennis Vlaanderen
Jansen Kurt Hoofd Conditie Topsportcentrum
Kevelaerts Jakob Coach
Maggen India Coach
Tinck Bertrand Coach
van Baarle Hans Osteopaat
Wind Ronald Coach