username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel Vlayen Javier W 6/2 - 6/1
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) 1/2 finale Hoofdtabel Michiels Willem W 6/3 - 5/7 - 7/5
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) 1/4 finale Hoofdtabel Vanderheyden Daan W 6/0 - 6/3
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) 1/4 finale Kwalificatie Van Hove Vinc W 6/1 - 6/1
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel Meulemans Cisse W 6/2 - 4/6 - 6/2
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule D - 3 Ooms Tom
Verstraelen Tom
V 9/7
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule D - 2 Hendrikx Jef
de Bellefroid Dimitri
V 9/8
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule D - 1 Van Roosbroeck Hannes
Van Broekhoven Robin
V 9/7
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE PADEL HEREN 5 (P200 - P300) Finale Hoofdtabel Meynen Tim
Van Baelen Jef
V 3/6 - 7/6 (5) - 11/9
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE PADEL HEREN 5 (P200 - P300) 1/2 finale Hoofdtabel Veraghtert Stef
Vanhees Kris
W 1/6 - 6/3 - 10/7
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Junior Limburg JONGENS U13 2 (2 - 35) poule - 5 D Tijskens Karsten
Lemmens Tuur
W 6/3 - 6/4
Tennis Interclub Junior Limburg JONGENS U13 2 (2 - 35) poule - 5 E Tijskens Karsten W 6/1 - 6/0
Tennis Interclub Junior Limburg JONGENS U13 2 (2 - 35) poule - 4 E Gielis Vincent W 6/3 - 6/0
Tennis Interclub Junior Limburg JONGENS U13 2 (2 - 35) poule - 4 D Gielis Vincent
de Wijs Jules
V 6/1 - 6/2
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/4 finale D Hermans Wim
Buytaert Nico
W 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/4 finale D Hermans Wim
Vanlingen Nikki
W 9/6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/8 finale D Kelgtermans Siem
Stalmans Gilles
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Pollers Raf
Zimmer Janne
W 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Pollers Raf
Zimmer Gregor
W 9/2
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 1335 290 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL HEREN 1931 840 Detail
Totale ranking
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR - ENKEL JONGENS U13 78 58 Detail
Totale ranking
PADEL TOUR - RACE TO THE MASTERS - PADEL HEREN 1862 840 Detail
Totale ranking