username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel Vermassen An
De Moor Katelijn
V 6/0 - 6/2
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel De Ruyter Kathleen
Godyn Els
V 7/5 - 2/6 - 11/9
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel De Greef Britt
Walraeve Charlotte
W 4/6 - 6/2 - 14/12
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Dhulster Stephanie
Pattyn Lisa
W 3/2 opgave
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Spitaels Tilly
Coppens Anneke
W 6/2 - 6/3
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8039 TENNISCLUB PARK RONSE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) 1/2 finale Hoofdtabel Quintens Eline
Desmet Margaux
V 7/6 (4) - 6/3
8039 TENNISCLUB PARK RONSE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 3 Van Boxstael An
Vermeersch Laura
V 9/7
8039 TENNISCLUB PARK RONSE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 2 Vandecautere Kelly
Eichperger Barbara
W Walk-Over (gewettigd)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 1 Meerman Karen
Anahi Machado
W 9/8
8023 T.C. LIERDE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) 1/4 finale Hoofdtabel Coussement Rosie
Walraet Hilde
V 6/4 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub - Intergewestelijke GEMENGD 50/60 3 (12 - 40) Finale D Neyts Albert
Van Geeteruyen Ann
W 6/4 - 6/4
Tennis Interclub - Intergewestelijke DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) Finale D De Backer Mietje
Van de Casteele Linda
V 6/4 - 6/2
Tennis Interclub - Intergewestelijke DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) Finale D Cocquyt Lut
Hoste Anne_Marie
V 7/5 - 6/3
Tennis Interclub - Intergewestelijke GEMENGD 50/60 3 (12 - 40) 1/2 finale D Poelmans Freddy
Schreurs Carien
W 6/2 - 7/6 (8)
Tennis Interclub - Intergewestelijke DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) 1/2 finale D Steenhuis Janty
Danhieux Ilse
W 6/3 - 6/0
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/2 finale D Blondeel Karoline
Blontia Pascale
V 9/5
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/2 finale D Van Peteghem Jasmine
Blondeel Karoline
V 9/2
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/4 finale D Daelemans Marjan
Pieters Conny
W 9/7
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/4 finale D Troch Klaartje
Heyvaert Cindy
W 9/3
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/8 finale D Blomme Natalie
Lauwaert Anja
W 9/3
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 544 588 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 4830 30 Detail
Totale ranking