username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB DUBBEL DAMES 45 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel Hinskens Heidi
Goossens Sabine
W 6/4 - 3/6 - 12/10
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB DUBBEL DAMES 45 4 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Zoons Geert
Lemmens Linda
W 6/3 - 6/2
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB DUBBEL DAMES 45 4 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Buelens Greet
Leurs Carinne
W 6/2 - 7/5
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) 1/2 finale Hoofdtabel Opdekamp Lien
Lenaers Chantal
V 6/3 - 2/6 - 10/3
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 3 Damen Dominique
Dexters Mireille
W 9/8
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 2 Scheepers Nele
Bemelmans Dagmar
W 9/3
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 1 Hermans Rachel
Van Dael Silvie
V 9/7
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Limburg DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) Finale D Bettens Rita
Vleugels Martine
W 6/1 - 3/6 - 10/5
Tennis Interclub Limburg DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) Finale D Vleugels Marie-Rose
Cauberghe Moniek
W 6/4 - 6/4
Tennis Interclub Limburg DAMES 35 1 (76 - 170) 1/2 finale D De Block Rita
Van Lommel Anja
W 6/3 - 6/3
Tennis Interclub Limburg DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) 1/2 finale D Vanroy Chris
Haselaars Carine
W 6/2 - 6/1
Tennis Interclub Limburg DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) 1/2 finale D Vanroy Chris
Knaepen Godelieve
W 4/6 - 6/1 - 10/2
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Nelles Vallina
Willems Sabine
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Grondelaers Jimmy
Willems Sabine
V 9/8 (5)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Gumienny Laurine
Schrijvers Laura
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Gumienny Laurine
Geebelen Jelle
V 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 2 D Poppe Petra
Vangronsveld Lenny
W 9/4
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 2089 146 Detail
Totale ranking
PADEL TOUR - RACE TO THE MASTERS - PADEL DAMES 2085 146 Detail
Totale ranking

Official

FunctienaamClubSinds
interclubleider 11/12/2007