username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel Cuypers Kurt
Koth Samuel David
V 6/2 - 7/5
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Schillebeekx Tibe
Goris Jef
V 6/2 - 6/3
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Mertens Robbe
Heyligen Mathijs
W 6/4 - 6/4
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Iemants Wim
Marien Joyce
V 6/0 - 6/2
5029 T.C. MOL DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Govaerts Matthias
Lauvrys Yves
V 6/1 - 6/3
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule B - 3 Marien Stef
Ferleu Robin
V 9/5
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule B - 2 Maes Lowie
Melis Wim
V 9/6
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule B - 1 Van Roosbroeck Mick
Verbist Arno
W 9/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 5 D Neyens Jarne
Hermans Senna
W 6/2 - 7/6 (5)
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 5 D Hermans Senna
Poulain Jannik
W 2/6 - 7/6 (3) - 10/3
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 4 D De Langhe Arthur
Lammens Basil
W 5/7 - 6/4 - 12/10
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 3 D Moerbeek Tom
Roosjen Lykle
V 6/3 - 6/2
Tennis Team Cup DUBBEL GEMENGD 4 (70 - 120) poule - 3 D Ceustermans Jef
Geerts Frauke
V 6/2 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D Evens Lien
Berben Sven
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Peeters Bram
Dilissen Karen
V 9/7
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Theunissen Jordi
Peeters Bram
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Binnemans Ward
Das Messaliena
V 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 2 D Verstraeten Kim
Degeling Lenno
V 9/4
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL HEREN 6077 180 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer initiator KONINKLIJKE WEZEL T.C.12/08/2015

Official

FunctienaamClubSinds
interclubleider KONINKLIJKE WEZEL T.C.19/10/2020