username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5015 ACHEL T.C. DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel Peeters Romy
Samuels Rachel
V Walk-Over (gewettigd)
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Deckers Bieke
Pareyn Jean
V 6/4 - 1/6 - 10/8
5014 LIMA TENNIS & PADEL DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Henkens Lies
Goetry Stefanie
V 6/1 - 2/6 - 10/2
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Wagemakers Ilse
Doumen Sven
V 6/4 - 1/6 - 12/10
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Vandeninden Sara
Vandeninden Ine
V 6/4 - 6/2
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) Finale Hoofdtabel Opdekamp Lien
Lenaers Chantal
W 6/2 - 6/4
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) 1/2 finale Hoofdtabel Maessen Elke
Brauwers Manon
W 6/4 - 6/0
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 3 Scheepers Nele
Bemelmans Dagmar
W 9/0
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 2 Damen Dominique
Dexters Mireille
W 9/1
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 1 Westhovens Sylvie
Hornix Linda
W 9/7
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 25 1 (141 - 240) 1/2 finale E Baumel Laura V 6/0 - 6/3
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 25 1 (141 - 240) 1/4 finale D Deflandre Eloïse
Evrard Marine
W 6/2 - 6/7 (5) - 11/9
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 25 1 (141 - 240) 1/4 finale E Evrard Marine V 6/2 - 6/4
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 1 (141 - 240) Finale E Verheyen Julie W 6/4 - 6/1
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 1 (141 - 240) Finale D Custers Celine
Verheyen Julie
W 6/4 - 6/0
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Nelles Vallina
Willems Sabine
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Nelles Vallina
Schreurs Frank
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Schrijvers Laura
Casado Miguel-Angel
V 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Gumienny Laurine
Schrijvers Laura
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Vanhengel Anthony
Van Roten Andromeda
W 9/1
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 838 407 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 4178 45 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer initiator 18/04/2017