Contact

Hoofdzetel Tennis Vlaanderen
Louizapoortgalerij 203 bus 3
1050 Brussel

Tel: 02/548.03.00
E-mail algemeen: info@tennisvlaanderen.be
E-mail clubs: elit@tennisvlaanderen.be

Openingsuren: 08u00-16u30 (maandag tot vrijdag)

Ondernemingsnummer: 0419.730.381
BTW-nummer: 0419.730.381
BNP Paribas Fortis: 001-6026239-93
IBAN: BE98 0016 0262 3993
BIC-code: GEBA BE BB

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Guldenvlieslaan 51 in. Hier bevindt zich de ingang van de Louizapoortgalerij.


Grotere kaart weergeven
Gijs Kooken
CEO

 

Nelle Blancke
Tel: 02/548.03.19
nelle.blancke@tennisvlaanderen.be
Dirk Deldaele
Tel: 02/548.03.17
dirk.deldaele@tennisvlaanderen.be

 

Annick Buggenhout
Tel: 02/548.03.08
annick.buggenhout@tennisvlaanderen.be
Adelheid Vandevoorde
Tel: 02/548.03.12
adelheid.vandevoorde@tennisvlaanderen.be
Katrien Vanden Bossche
Tel: 02/548.03.01
katrien.vandenbossche@tennisvlaanderen.be

 

Sascha Van Itterbeeck
Tel: 02/548.03.00
sascha.vanitterbeeck@tennisvlaanderen.be
Steven De Smet
Tel: 02/548.03.05
steven.desmet@tennisvlaanderen.be
Sonja Van Goethem
Tel: 02/548.03.02
sonja.vangoethem@tennisvlaanderen.be
Joannes Delputte
Tel: 02/548.03.14
joannes.delputte@tennisvlaanderen.be

 

Valentijn Pattyn
Tel: 02/548.03.11
valentijn.pattyn@tennisvlaanderen.be
Dirk Deldaele
Tel.: 02/548.03.17
dirk.deldaele@tennisvlaanderen.be
Dieter Dellaert
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be
Jessie Brouwers
Tel: 02/548.03.09
jessie.brouwers@tennisvlaanderen.be
Julie Borgers
Tel.: 02/548.03.10
julie.borgers@tennisvlaanderen.be
Joannes Delputte
Tel: 02/548.03.14
joannes.delputte@tennisvlaanderen.be
Laura De Pauw
Tel: 02/548.03.10
laura.depauw@tennisvlaanderen.be

 

Steven De Smet
Tel: 02/548.03.05
steven.desmet@tennisvlaanderen.be
Elisabeth Fiems
Tel: 02/548.03.15
elisabeth.fiems@tennisvlaanderen.be
Sonja Van Goethem
Tel: 02/548.03.02
sonja.vangoethem@tennisvlaanderen.be
Joannes Delputte
Tel: 02/548.03.14
joannes.delputte@tennisvlaanderen.be
Lynn Catteeuw
Tel: 02/548.03.00
lynn.catteeuw@tennisvlaanderen.be
Patrick Troncquo
Tel: 02/548.03.22
patrick.troncquo@tennisvlaanderen.be

 

Vanessa De Ruyver (Communicatie)
Tel: 02/548.03.18
vanessa.deruyver@tennisvlaanderen.be
Blancke Nelle (Marketing)
Tel: 02/548.03.19
nelle.blancke@tennisvlaanderen.be
Leslie Van Ingelgem
Tel: 02/548.03.04
leslie.vaningelgem@tennisvlaanderen.be
Silvie Herrebaut
Tel.: 02/548.03.06
silvie.herrebaut@tennisvlaanderen.be
Mariëlla Depoorter
Tel: 02/548.03.00
mariella.depoorter@tennisvlaanderen.be
Elisabeth Fiems
Tel: 02/548.03.15
elisabeth.fiems@tennisvlaanderen.be

 

Contacteer ons

Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk

Tel: 03/828.98.87
Fax: 03/825.04.36
E-mail: topsportcentrum@tennisvlaanderen.be

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Dokter Donnyplein in. Aan het Dokter Donnyplein start de Edegemsesteenweg. De ingang van het Centrum vind je na 200 meter op je rechterzijde.

 


Grotere kaart weergeven

Tom Devries
Laurence Courtois
Bart De Keersmaeker
Johan Van Herck
Bertrand Tinck
Alain De Vos
Carl Van Cappellen
India Maggen
Jonas Wallens
Ronald Wind
Lander Dircken

 

Laurence Courtois
Dominique De Boeck
Kristof Van Deun
Frederik Mertens
Lander Dircken