Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 A 12-25 Poule G 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 B 12-25 Poule H 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 C 12-25 Poule F 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6 91-140 Poule A 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8 A 18-40 Poule B 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8 B 18-40 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6 12-20 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 6-10 Poule D 6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3 2-20 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule H 6
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule G 2
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule F 1
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule G 4
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule L 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 1 zo 25/08/2019 T.C. ROZENHOF TENNISCLUB T & T
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule F - 1 zo 25/08/2019 TENNISCLUB T & T A KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 4-0 / 8-1 / 52-19
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 1 zo 25/08/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B TENNISCLUB T & T B 3-1 / 6-2 / 43-21
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule L - 1 zo 25/08/2019 TENNISCLUB T & T T.C. 'T SAS 2-2 / 4-5 / 30-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 7 zo 09/06/2019 T.C. KIKSHAM A TENNISCLUB T & T A 5-4 / 13-8 / 107-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule A - 7 zo 09/06/2019 TENNISCLUB T & T B T.C. BRABO A 1-8 / 4-16 / 70-114
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 6 zo 02/06/2019 TENNISCLUB T & T A KONINKLIJKE RUA T.C. A 2-7 / 7-14 / 90-109
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 wo 29/05/2019 TENNISCLUB T & T KONINKLIJKE RUA T.C. 2-1 / 4-2 / 20-12
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB T & T T.C. KONINGSHOF 3-6 / 7-13 / 84-107
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 5 zo 26/05/2019 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A TENNISCLUB T & T A 7-2 / 15-4 / 104-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. MOLENBOS A TENNISCLUB T & T B 5-4 / 12-8 / 90-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB T & T KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 65-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule G - 5 za 25/05/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. A TENNISCLUB T & T A 5-1 / 11-2 / 73-34
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 5 za 25/05/2019 TENNISCLUB T & T B T.C. WESTERLO A 5-1 / 11-2 / 72-33
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule F - 5 za 25/05/2019 DE KLINKAERT B TENNISCLUB T & T C 5-1 / 11-3 / 72-45
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule D - 5 za 25/05/2019 TENNISCLUB T & T K.T.C. SCHOTEN 1-5 / 2-11 / 23-73
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB T & T T.C. STABROEK 3-0 / 6-0 / 38-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB T & T TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 wo 22/05/2019 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 4 zo 19/05/2019 K. MECHELSE T.H.C. TENNISCLUB T & T 7-2 / 16-5 / 112-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB T & T A TC WINGFIELD A 7-2 / 14-5 / 96-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule A - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB T & T B DE KLINKAERT A 8-1 / 16-4 / 113-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. RANST TENNISCLUB T & T 3-3 / 6-8 / 58-66
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule G - 4 za 18/05/2019 TENNISCLUB T & T A SPORTING HOVE T.C. B 3-3 / 6-8 / 61-72
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. SORGVLIET A TENNISCLUB T & T B 3-3 / 8-6 / 75-62
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule F - 4 za 18/05/2019 TENNISCLUB T & T C KONINKL. CLUB DE ANJELIER C 0-6 / 0-12 / 11-72
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. BORGERWEERT TENNISCLUB T & T 2-1 / 5-3 / 41-39
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. DEN OTTER TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 37-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 wo 15/05/2019 TENNISCLUB T & T KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 2-4 / 21-32
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB T & T AZUA .C.C. 1-8 / 2-16 / 43-101
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule A - 3 zo 12/05/2019 MERKSEMSE T.C. A TENNISCLUB T & T B 6-3 / 14-7 / 110-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB T & T OUDE GOD SPORT 1-5 / 4-10 / 50-71
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule G - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB T & T A T.C. HEIVELD C 3-3 / 6-7 / 53-57
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB T & T B I.S.C. T.C. A 4-2 / 8-6 / 72-58
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 A TENNISCLUB T & T C 6-0 / 12-0 / 72-3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule D - 3 za 11/05/2019 DE KLINKAERT TENNISCLUB T & T 6-0 / 12-0 / 73-18
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB T & T T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB T & T T.C. DE VRIJHEID 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 2 zo 05/05/2019 ROYAL ANTWERP T.C. TENNISCLUB T & T 7-2 / 15-5 / 108-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 2 zo 05/05/2019 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A TENNISCLUB T & T A 6-3 / 12-9 / 105-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule A - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB T & T B T.C. WESTERLO A 6-3 / 12-8 / 96-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 2 zo 05/05/2019 TENNIS TER BREME TENNISCLUB T & T 5-1 / 10-2 / 68-46
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule G - 2 za 04/05/2019 K. BRANDT T.C. A TENNISCLUB T & T A 4-2 / 8-6 / 67-61
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 2 za 04/05/2019 T.C. LINKEROEVER B TENNISCLUB T & T B 1-5 / 2-11 / 30-71
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule F - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB T & T C SPORTING HOVE T.C. A 0-6 / 0-12 / 13-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule D - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB T & T T.C. KIKSHAM 0-6 / 0-12 / 11-73
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 ESSENSE T.C. INTER TENNISCLUB T & T 1-2 / 3-4 / 28-38
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB T & T T.C. STABROEK 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TENNISCLUB T & T 2-1 / 5-2 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB T & T TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0-3 / 0-6 / 0-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB T & T TC WINGFIELD 4-5 / 9-13 / 82-119
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule B - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB T & T A T.C. MOLENBOS B 5-4 / 12-8 / 99-87
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 8
18-40
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. ROZENHOF A TENNISCLUB T & T B 6-3 / 13-6 / 94-73
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. SPORTEC GEEL TENNISCLUB T & T 3-3 / 6-8 / 69-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule G - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB T & T A T.C. VOORTKAPEL A 4-2 / 9-6 / 74-60
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB T & T B KON. WITTE DUIVELS T.C. A 1-5 / 3-11 / 56-80
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. DE LUSTHOVEN B TENNISCLUB T & T C 6-0 / 12-1 / 77-29
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 6
12-20
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. GROENPARK HOBOKEN TENNISCLUB T & T 3-3 / 7-6 / 59-43
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 TENNISCLUB T & T KON. WITTE DUIVELS T.C. 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. ROZENHOF TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 TENNISCLUB T & T KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. LAAGLAND TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-6
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 2 zo 01/09/2019 TENNISCLUB T & T PLAY & SPORT
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule F - 2 zo 01/09/2019 T.C. RUGGEVELD B TENNISCLUB T & T A
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 2 zo 01/09/2019 TENNISCLUB T & T B T.C. LINKEROEVER A
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule L - 2 zo 01/09/2019 T.C. MOLENBOS TENNISCLUB T & T
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 3 zo 08/09/2019 T.C. DE VALK TENNISCLUB T & T
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule F - 3 zo 08/09/2019 TENNISCLUB T & T A K.T.C. SCHOTEN A
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 3 zo 08/09/2019 K.T.C. SCHOTEN B TENNISCLUB T & T B
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule L - 3 zo 08/09/2019 TENNISCLUB T & T DAVID LLOYD LEISURE TER ELST
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule F - 4 zo 15/09/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. A TENNISCLUB T & T A
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule L - 4 zo 15/09/2019 T.C. VLUG VOORUIT '80 TENNISCLUB T & T
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 5 zo 22/09/2019 TENNISCLUB T & T T.C. DE KIEVIT
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule G - 5 zo 22/09/2019 TENNISCLUB T & T B T.C. STEKENE A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. LAAGLAND TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-0