Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 A 12-35 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 B 12-35 Poule B 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule E 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7 12-25 Poule A 9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140 Poule E 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule C 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3 76-140 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule D 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 3 12-35 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3 12-40 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule E 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule H 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule F 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule C 2
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule L 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule F 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule C - 5 zo 22/09/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A T.C. DE KODDAERT B 0-4 / 0-8 / 9-49
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 5 zo 22/09/2019 VICOGNE TENNIS CLUB TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-1 / 6-2 / 43-26
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule L - 4 zo 15/09/2019 VICOGNE TENNIS CLUB A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 3-1 / 7-2 / 53-28
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 4 zo 15/09/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW TC RUMBEKE 2-2 / 5-5 / 57-50
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule C - 3 zo 08/09/2019 T.K. DE BLAUWE REIGER C TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 0-4 / 1-8 / 33-54
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule L - 3 zo 08/09/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-3 / 3-6 / 39-48
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 3 zo 08/09/2019 T.C. OSWHERLU TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-0 / 8-2 / 56-35
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule C - 2 zo 01/09/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A TC DE WATERTOREN A 3-1 / 6-2 / 44-27
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule L - 2 zo 01/09/2019 T.C. OSWHERLU A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 4-0 / 8-1 / 54-27
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule F - 2 zo 01/09/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. DE POLDERBLOMME 0-4 / 0-8 / 13-48
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule C - 1 zo 25/08/2019 T.C. BRUGHIA A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 1-3 / 3-7 / 47-58
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule L - 1 zo 25/08/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B T.C. DE KODDAERT A 1-3 / 4-7 / 55-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 KON. TENNIS CLUB BRUGGE TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 6-0 / 12-0 / 72-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 T.C. TER STRAETEN TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 6-0 / 12-3 / 82-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
1/2 Finale za 15/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. BRUGHIA 3-3 / 7-9 / 79-84
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 5 zo 09/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KOKSIJDE 3-3 / 7-7 / 69-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW VICOGNE TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 55-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 5 za 08/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-8 / 63-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. ORSCAMP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 0-6 / 0-12 / 32-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
1/4 Finale do 06/06/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 5-1 / 10-5 / 82-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 5-8 / 57-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. PARC ASTRID 1-5 / 3-11 / 43-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW OSTEND TENNIS CLUB 3-3 / 7-6 / 61-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 za 01/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-6 / 57-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. ORSCAMP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 8-6 / 64-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule D - 5 za 01/06/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW K.G.T.C. ZWEVEGEM 4-2 / 8-5 / 58-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 do 30/05/2019 T.C. BLANKENBERGE TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-5 / 67-57
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale do 30/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. DUINBERGEN 0-3 / 1-6 / 33-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 5 zo 26/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 6-6 / 48-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOUTHULST A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 6-0 / 12-0 / 73-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 5 zo 26/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 6-6 / 48-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE WILGE TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 9-5 / 68-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 5-1 / 10-2 / 68-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-5 / 2-10 / 40-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. ST-MICHIELS TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 6-7 / 55-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 5-8 / 48-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 za 25/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 6-0 / 12-4 / 91-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 3 za 25/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW K.G.T.C. ZWEVEGEM 5-1 / 10-3 / 69-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule D - 4 za 25/05/2019 TC VELDEGEM TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 4-8 / 40-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 do 23/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 11-2 / 75-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-1 / 26-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 4 zo 19/05/2019 A.T.C.ANZEGEM A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 4-2 / 8-5 / 61-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2-4 / 4-10 / 46-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 3 zo 19/05/2019 K.G. WITTE BEER TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-4 / 58-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 4 zo 19/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. DE KODDAERT 2-4 / 4-9 / 43-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 3-10 / 40-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. ROESELARE 2-4 / 5-8 / 44-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. DE MOTE 3-3 / 7-7 / 62-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-5 / 64-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. BRUGHIA TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 9-5 / 77-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 za 18/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 0-6 / 1-12 / 53-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. DUINBERGEN TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-4 / 63-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule D - 3 za 18/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. ZEDELGEM 2-4 / 6-8 / 63-77
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. TIP-TOP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 0-3 / 0-6 / 14-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 4 za 18/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-1 / 4-2 / 34-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 do 16/05/2019 T.C. LOGAN TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-5 / 3-10 / 44-73
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 2-6 / 17-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 3 zo 12/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A KTC ISIS A 3-3 / 7-8 / 70-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 KTC ISSERA A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 5-1 / 10-2 / 60-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 2 zo 12/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. YPER 3-3 / 7-6 / 61-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. ORSCAMP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 6-0 / 12-3 / 85-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 5-8 / 55-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. HOUTHULST TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 9-4 / 77-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. AQUILA TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 6-7 / 60-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 3
76-140
poule A - 1 za 11/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-7 / 53-53
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 3 za 11/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 33-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 3 za 11/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 17-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 do 09/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. SOFOCO 5-1 / 10-2 / 69-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 wo 08/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW TC DE MAENE 0-3 / 0-6 / 4-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 2 zo 05/05/2019 K.T.G. HOUTLAND B TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 5-1 / 10-2 / 67-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-6 / 0-12 / 16-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 1 zo 05/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 7-7 / 63-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 2 zo 05/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-4 / 53-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. HOUTHULST 2-4 / 6-9 / 64-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 5-1 / 10-3 / 66-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. ROESELARE 4-2 / 9-6 / 70-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 2 za 04/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. VIJVERHOF 2-4 / 6-8 / 56-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. SMASH OEDELEM 2-4 / 6-8 / 55-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 za 04/05/2019 VICOGNE TENNIS CLUB TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 9-6 / 74-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule D - 1 za 04/05/2019 T.C. MIDDELKERKE TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 7-7 / 53-61
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 2 za 04/05/2019 KTC ISSERA TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-2 / 2-4 / 19-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-0 / 36-11
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 do 02/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KOKSIJDE 4-2 / 8-5 / 70-62
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. KORTEMARK TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-1 / 25-15
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. VICHTE A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 5-1 / 10-3 / 75-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. YPER A TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 5-1 / 11-2 / 72-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 7
12-25
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. SERVIO TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 6-0 / 12-2 / 78-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW K.T.C. AZALEA 1-5 / 3-10 / 37-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. ORSCAMP 2-4 / 7-8 / 68-64
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 1 za 27/04/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule F - 1 za 27/04/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW TC DE MAENE 0-3 / 0-6 / 1-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW KTC ISSERA 1-2 / 2-5 / 14-22