Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 1 271-340
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4 A 96-140
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4 B 96-140
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 A 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 B 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5 12-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 A 12-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 B 12-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 71-140
NATIONALE INTERCLUB HEREN 1 A 525-690
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3 B 525-690
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 25 6 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2 2-35
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2 2-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 2 2-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 A 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 B 2-20 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 2-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule E 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule A

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 4-24
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 T.C. RACSO T.C. DE KODDAERT 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DE KODDAERT 0-3 / 1-6 / 13-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 1 zo 05/07/2020 T.C. DE KODDAERT A K.T.G. HOUTLAND A 1-2 / 4-4 / 35-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 1 zo 05/07/2020 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DE KODDAERT B 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 VICOGNE TENNIS CLUB T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 1 za 04/07/2020 K.T.G. HOUTLAND T.C. DE KODDAERT 0-3 / 2-6 / 18-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. DE KODDAERT WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 5-3 / 26-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 1 za 04/07/2020 T.C. BOSTERHOUT T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-2 / 35-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 1 za 04/07/2020 T.C. VIJVERHOF T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-2 / 29-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 1 za 04/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-1 / 43-18
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule C - 1 za 04/07/2020 T.C. DE KODDAERT TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 T.C. DUINBERGEN T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule (ER) A - 2 za 11/07/2020 T.C. DE KODDAERT OSTEND TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 2 za 11/07/2020 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. ST-MICHIELS T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 2 za 11/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 2 za 11/07/2020 T.C. BRUGHIA T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. DE MOTE T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. DUINBERGEN T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. COME BACK LANGEMARK
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KODDAERT K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 2 zo 12/07/2020 T.C. VIJVERHOF B T.C. DE KODDAERT A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KODDAERT B K.G.T.C. ZWEVEGEM A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KODDAERT GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule (ER) A - 3 za 18/07/2020 OSTEND TENNIS CLUB T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 3 za 18/07/2020 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 3 za 18/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 3 za 18/07/2020 T.C. ST-MICHIELS T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 3 za 18/07/2020 T.C. DE KODDAERT TC RUMBEKE
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule C - 3 za 18/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. TOBIAS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 za 18/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 3 zo 19/07/2020 T.C. TER STRAETEN T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 3 zo 19/07/2020 T.C. DE KODDAERT A OSTEND TENNIS CLUB A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 3 zo 19/07/2020 T.C. VIJVERHOF A T.C. DE KODDAERT B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 4 za 25/07/2020 K.T.G. HOUTLAND T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 4 za 25/07/2020 T.C. DE KODDAERT K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. TER STRAETEN T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule C - 4 za 25/07/2020 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 za 25/07/2020 T.C. DE KODDAERT GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 4 zo 26/07/2020 T.C. DE KODDAERT K.G.T.C. ZWEVEGEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 4 zo 26/07/2020 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. DE KODDAERT A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 T.C. DE MOTE T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule A - 5 za 01/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. ORSCAMP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 5 za 01/08/2020 T.C. DE KODDAERT K.T.G. HOUTLAND
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 5 za 01/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 4 za 01/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 5 zo 02/08/2020 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. BACHTEN DE KUPE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule (ER) A - 5 za 08/08/2020 T.C. PARC ASTRID T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule (ER) A - 6 za 08/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. PARC ASTRID
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 5 zo 09/08/2020 K.G. WITTE BEER T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 6 zo 09/08/2020 T.C. DE MOTE T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule (ER) A - 6 za 15/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 6 za 15/08/2020 T.C. PARC ASTRID T.C. DE KODDAERT
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 6 zo 16/08/2020 T.C. DE KODDAERT T.C. RACSO
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule (ER) A - 7 zo 16/08/2020 T.C. DE KODDAERT KTC ISIS