Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340 Poule B 5
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2 345-460 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140 Poule E 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 12-25 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 A 36-75 Poule G 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 B 36-75 Poule H 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule N 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule M 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3 12-40 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule D 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule F 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 C 12-25 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 A 12-35 Poule D 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 B 12-35 Poule C 6
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule F 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 2-20 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 A 2-6 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 B 2-6 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 C 2-6 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 2-6 Poule H 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 2-6 Poule I 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule H 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule J 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule I 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 C 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 D 2-6 Poule M 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 E 2-6 Poule H 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 F 2-6 Poule K 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 G 2-6 Poule L 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 A 2-6 Poule K 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 B 2-6 Poule L 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 C 2-6 Poule J 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 A 6-10 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 B 6-10 Poule H 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule W 1
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule D 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 C 13-40 Poule K 4
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 A 6-12 Poule A 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule E 4
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 B 6-12 Poule H 4
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 C 6-12 Poule D 2
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 D 6-12 Poule M 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 5 zo 22/09/2019 T.C. LUMMEN C TENNISCENTRUM ALKEN B 2-2 / 4-4 / 39-33
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 5 zo 22/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C T.C. LUMMEN A 1-3 / 4-7 / 51-59
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 5 zo 22/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. LAAKDAL 0-4 / 0-8 / 4-48
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 5 zo 22/09/2019 T.C. BASVELD A TENNISCENTRUM ALKEN A 2-2 / 5-4 / 38-37
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule M - 5 zo 22/09/2019 T.C. WINTERSLAG A TENNISCENTRUM ALKEN D 4-0 / 8-0 / 48-5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 4 zo 15/09/2019 T.C. BASVELD B TENNISCENTRUM ALKEN A 0-4 / 1-8 / 26-53
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 4 zo 15/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. BASVELD A 2-2 / 4-4 / 35-33
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 4 zo 15/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 1-3 / 3-7 / 40-54
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule H - 3 zo 15/09/2019 T.C. ROOSENDAEL A TENNISCENTRUM ALKEN B 4-0 / 8-0 / 48-10
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 4 zo 15/09/2019 T.C. HAM A TENNISCENTRUM ALKEN C 3-1 / 6-2 / 45-27
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule M - 4 zo 15/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN D T.C. OP DE WAAL A 2-2 / 4-5 / 35-45
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 3 zo 08/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT A 3-1 / 7-3 / 57-29
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 3 zo 08/09/2019 T.C. LAAKDAL A TENNISCENTRUM ALKEN C 3-1 / 6-2 / 43-17
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 3 zo 08/09/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL TENNISCENTRUM ALKEN 4-0 / 8-0 / 48-9
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 3 zo 08/09/2019 K.T.C. MEULENBERG B TENNISCENTRUM ALKEN A 3-1 / 6-2 / 45-31
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule H - 2 zo 08/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B TC TENNIFUN A 0-4 / 0-8 / 14-48
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 3 zo 08/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C T.C. OLEN A 4-0 / 8-0 / 48-16
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule M - 3 zo 08/09/2019 TC MAASEIK A TENNISCENTRUM ALKEN D 3-1 / 7-2 / 53-33
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 2 zo 01/09/2019 LANDEN T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN A 0-4 / 2-8 / 43-58
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 2 zo 01/09/2019 LANDEN T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN B 2-2 / 4-4 / 28-33
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 2 zo 01/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C KASTELSE TENNISCLUB B 0-4 / 1-8 / 22-51
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 2 zo 01/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN ACHEL T.C. 2-2 / 4-4 / 38-33
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 2 zo 01/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. EVERSEL A 0-4 / 0-8 / 12-48
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule H - 1 zo 01/09/2019 LANDEN T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B 4-0 / 8-0 / 48-12
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 2 zo 01/09/2019 K.T.C. MEULENBERG A TENNISCENTRUM ALKEN C 2-2 / 4-5 / 43-50
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule M - 2 zo 01/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN D T.C. AS A 3-1 / 6-2 / 39-22
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
1/2 Finale za 31/08/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISLAND REBECQ 2-4 / 4-9 / 48-69
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 1 zo 25/08/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B TC O - TC IRIS A 2-2 / 5-6 / 48-59
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule K - 1 zo 25/08/2019 T.C. OLEN C TENNISCENTRUM ALKEN C 0-4 / 0-8 / 23-50
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule E - 1 zo 25/08/2019 KTC RAPID WATERSCHEI TENNISCENTRUM ALKEN 4-0 / 8-0 / 49-14
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule D - 1 zo 25/08/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C K.T.C. DIEST A 3-1 / 7-4 / 55-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 7 zo 23/06/2019 T.C. MOL TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 9-5 / 72-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
Finale zo 23/06/2019 RACING TIENEN T.C. TENNISCENTRUM ALKEN 3-3 / 7-6 / 59-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 76-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/2 Finale zo 16/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. WINTERSLAG 5-1 / 10-3 / 68-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
1/2 Finale za 15/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K.T.C. DIEST 1-5 / 4-11 / 64-82
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
1/4 Finale vr 14/06/2019 T.C. LUMMEN TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-0 / 72-21
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 8-5 / 65-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/4 Finale zo 09/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. DRIEHOEVEN 4-2 / 9-5 / 76-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. ROOSENDAEL TENNISCENTRUM ALKEN 3-3 / 7-7 / 56-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN SPORTA HERK DE STAD T.C. 5-1 / 10-4 / 69-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KONINKLIJKE BREESE T.C. 4-0 / 8-1 / 56-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. BASVELD TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 37-17
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. WINTERSLAG A TENNISCENTRUM ALKEN B 4-2 / 8-4 / 58-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 26/05/2019 T.C. HEUSDEN TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-3 / 69-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/16 Finale zo 26/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BERKENBOS 4-0 / 8-0 / 50-24
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5-1 / 11-4 / 78-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A TENNISCENTRUM ALKEN C 6-0 / 12-1 / 73-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 5 za 25/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 3-10 / 34-63
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 5 za 25/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-5 / 67-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. KOERSEL 1-5 / 5-10 / 75-83
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/16 Finale za 25/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-2 / 20-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. MOL B 1-2 / 2-4 / 20-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 25/05/2019 K.T.C. DIEST A TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 5-3 / 41-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 5 vr 24/05/2019 TENNIS PAAL TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-3 / 87-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 5 vr 24/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-2 / 73-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-2 / 60-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. BOLDERBERG TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 8-4 / 54-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BOLDERBERG 6-0 / 12-0 / 72-26
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. LAAKDAL A TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 10-4 / 80-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 0-6 / 0-12 / 12-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 4 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C. 4-2 / 8-6 / 53-55
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK TENNISCENTRUM ALKEN 2-4 / 6-8 / 53-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 4 za 18/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 3-10 / 52-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BOCHOLT TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 2-10 / 25-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT B 4-2 / 8-4 / 63-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K. HASSELTSE YACHTING CL. A 4-2 / 10-4 / 77-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 5-8 / 51-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. BOCHOLT B 0-6 / 1-12 / 22-79
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/32 Finale za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-2 / 28-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 5 za 18/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN TENNISCENTRUM ALKEN 2-1 / 4-3 / 21-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-2 / 3-5 / 43-44
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-1 / 4-3 / 34-31
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN G 3-0 / 6-1 / 27-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-0 / 6-0 / 36-5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 5 vr 17/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A 1-5 / 3-10 / 37-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 5 vr 17/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. TENKIE HASSELT C 6-0 / 12-2 / 82-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 4 vr 17/05/2019 G.T. TESSENDERLO TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 10-4 / 85-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 4 vr 17/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. KOERSEL 2-4 / 5-10 / 53-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 4 vr 17/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 6-6 / 41-39
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 4 do 16/05/2019 T.C. AS TENNISCENTRUM ALKEN 3-1 / 7-4 / 61-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KTC BERINGEN 0-6 / 1-12 / 27-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 12/05/2019 RACING TIENEN T.C. TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 3-10 / 42-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 LOMMELSE T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN C 0-6 / 0-12 / 28-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 3 za 11/05/2019 LOMMELSE T.C. TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-6 / 77-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 3 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. AS 3-3 / 8-7 / 77-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNIS PAAL 1-5 / 5-11 / 59-87
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 4 za 11/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 10-5 / 78-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN A TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 7-6 / 63-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 11/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 11-2 / 70-33
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-1 / 76-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 5 za 11/05/2019 T.C. LANAKEN C TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 4 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C. 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 za 11/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD B TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A SPORTA HERK DE STAD T.C. A 2-1 / 4-3 / 34-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 4 za 11/05/2019 T.C. ROOSENDAEL TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 39-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 za 11/05/2019 K.T.C. MEULENBERG D TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 3-5 / 20-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 za 11/05/2019 T.C. HEUSDEN C TENNISCENTRUM ALKEN B 1-2 / 4-4 / 18-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 5 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN A TENNISCENTRUM ALKEN D 2-1 / 5-2 / 24-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN E T.C. ROOSENDAEL A 2-1 / 4-3 / 17-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN F T.C. TENKIE HASSELT C 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 T.C. DE ALK A TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 RUNKSTER T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 4-2 / 29-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 5 za 11/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN C 2-1 / 4-3 / 38-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 4 vr 10/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON C 3-3 / 8-7 / 74-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 4 vr 10/05/2019 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 10-2 / 66-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 3 vr 10/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENKIE HASSELT 2-4 / 5-9 / 61-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 3 vr 10/05/2019 T.C. ZELEM TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-4 / 73-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 3 vr 10/05/2019 T.C. WINTERSLAG TENNISCENTRUM ALKEN 2-4 / 4-8 / 40-56
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 3 do 09/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENKIE HASSELT 3-1 / 7-2 / 51-26
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 TENNISCENTRUM ALKEN 2-4 / 5-8 / 52-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 3 zo 05/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN SPORTA HERK DE STAD T.C. 6-0 / 12-2 / 79-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 05/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WINTERSLAG A 0-6 / 1-12 / 31-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 3-10 / 36-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 2 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 58-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-2 / 80-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. LUMMEN TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-1 / 78-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. KOERSEL C 2-4 / 5-9 / 61-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. KOERSEL B 3-3 / 7-6 / 52-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 3 za 04/05/2019 T.C. BASVELD A TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 9-5 / 67-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. NUCLEA A TENNISCENTRUM ALKEN B 4-2 / 9-4 / 69-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 4 za 04/05/2019 T.C. BEUKENHOF A TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-4 / 10-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 1-6 / 11-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 1-6 / 27-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. WIMBLEDON TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-2 / 50-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BASVELD 0-3 / 1-6 / 20-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. BASVELD A 1-2 / 2-4 / 13-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 za 04/05/2019 K. TONGERSE T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN D T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 K. TONGERSE T.C. C TENNISCENTRUM ALKEN E 2-1 / 4-2 / 17-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG E TENNISCENTRUM ALKEN F 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT E TENNISCENTRUM ALKEN G 1-2 / 2-5 / 13-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-4 / 21-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 1-2 / 2-4 / 21-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 4 za 04/05/2019 T.C. HAM A TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 3-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 04/05/2019 TENNIS PAAL A TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-8
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 3 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT A TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 10-2 / 70-40
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 3 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 8-5 / 61-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 2 vr 03/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-2 / 65-34
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 2 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G.T. TESSENDERLO 1-5 / 3-11 / 43-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 2 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 8-4 / 56-37
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 2 do 02/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCENTRUM ALKEN 3-1 / 6-3 / 49-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A K. TONGERSE T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 3 wo 01/05/2019 K. TONGERSE T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. LANAKEN TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-5 / 23-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. SMASH KERMT A 0-3 / 0-6 / 23-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 5-3 / 29-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C LOONSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 21-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN E 2-1 / 5-2 / 25-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN F KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 2-1 / 5-2 / 23-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-2 / 45-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 0-6 / 8-36
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 28/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 7-7 / 71-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 28/04/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A TENNISCENTRUM ALKEN A 3-3 / 6-8 / 59-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. AS C TENNISCENTRUM ALKEN C 3-3 / 7-6 / 57-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 1 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN NEERPELTSE T.C. 2-4 / 6-8 / 61-69
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 8-5 / 67-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 1 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. ZOLDER 6-0 / 12-1 / 78-40
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN 0-6 / 0-12 / 17-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 2 za 27/04/2019 TENNIS PAAL A TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 9-4 / 74-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 2 za 27/04/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 10-2 / 64-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A K.T.C. MEULENBERG A 1-5 / 2-10 / 27-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 1-5 / 2-10 / 28-66
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. WIMBLEDON 1-2 / 4-5 / 24-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON C TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 2 za 27/04/2019 T.C. DE ALK A TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-1 / 25-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-2 / 47-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON A TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 37-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 LANDEN T.C. TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT D 3-0 / 6-1 / 27-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 3-4 / 22-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 za 27/04/2019 T.C. LANAKEN B TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON C TENNISCENTRUM ALKEN D 2-1 / 5-3 / 26-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN E T.C. DE BORN A 0-3 / 1-6 / 16-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. BOLDERBERG A TENNISCENTRUM ALKEN F 2-1 / 5-3 / 27-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 K.T.C. MEULENBERG C TENNISCENTRUM ALKEN G 1-2 / 2-5 / 16-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. BEUKENHOF A TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 LANDEN T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 0-6 / 17-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN C 2-1 / 4-2 / 32-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. ZELEM A TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-1 / 40-17
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 2 vr 26/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 6-7 / 59-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 1 vr 26/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. LUMMEN 1-5 / 2-11 / 38-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 1 vr 26/04/2019 T.C. BASVELD TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 11-3 / 78-34
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 1 do 25/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C. 2-2 / 6-5 / 63-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 1 ma 22/04/2019 G.T. TESSENDERLO B TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 10-4 / 81-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 1 ma 22/04/2019 TENNISCLUB FIELD B TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-1 / 80-42
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT B TENNISCENTRUM ALKEN B 2-4 / 4-8 / 48-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. BEUKENHOF TENNISCENTRUM ALKEN 0-6 / 1-12 / 30-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 ma 22/04/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 8-4 / 66-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. KOERSEL A TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-0 / 72-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 1 ma 22/04/2019 T.C. LANAKEN B TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE BORN B TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 1-6 / 17-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DE BORN A 1-2 / 2-5 / 26-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE ALK TENNISCENTRUM ALKEN 1-2 / 3-4 / 31-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE BORN TENNISCENTRUM ALKEN 2-1 / 4-2 / 33-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 T.C. HEUSDEN B TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-3 / 23-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT A TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 5-3 / 26-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN D K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 5-2 / 26-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E TENNISCENTRUM ALKEN E 1-2 / 2-4 / 14-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. LUMMEN B TENNISCENTRUM ALKEN F 2-1 / 4-2 / 18-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 T.C. HEUSDEN A TENNISCENTRUM ALKEN G 2-1 / 4-2 / 19-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DE BORN B 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C K. TONGERSE T.C. D 2-1 / 4-4 / 34-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. LUMMEN A 1-2 / 2-4 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K.T.C. DIEST A 0-3 / 0-6 / 4-36
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. ODRIMONT 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. HAM A TENNISCENTRUM ALKEN A 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 KTC BERINGEN A TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 4 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 T.C. WINTERSLAG C TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. ROOSENDAEL A TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C K. TONGERSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G T.C. DE ALK A 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. DE BORN C 3-0 / 6-0 / 36-0
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 1 zo 25/08/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. LUMMEN B 4-0 / 8-0 / 48-0