Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340 Poule B
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2 345-460 Poule B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140 Poule E
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 12-25 Poule B 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 A 36-75 Poule G
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 B 36-75 Poule H 2
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule N 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule M 1
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3 12-40 Poule B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule D
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule F
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 C 12-25 Poule B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 A 12-35 Poule D
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 B 12-35 Poule C
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule F
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule E
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 2-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 A 2-6 Poule C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 B 2-6 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 C 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 2-6 Poule H 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 2-6 Poule I
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule E 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule H
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule J 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 C 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 D 2-6 Poule M 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 E 2-6 Poule H
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 F 2-6 Poule K 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 G 2-6 Poule L 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 A 2-6 Poule K 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 B 2-6 Poule L
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 C 2-6 Poule J 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 A 6-10 Poule I
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 B 6-10 Poule H

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT B TENNISCENTRUM ALKEN B 2-4 / 4-8 / 48-56
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 T.C. HEUSDEN B TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-2 / 19-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT A TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 5-3 / 26-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. LUMMEN B TENNISCENTRUM ALKEN F 2-1 / 4-2 / 18-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C K. TONGERSE T.C. D 2-1 / 4-4 / 34-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 1 ma 22/04/2019 G.T. TESSENDERLO B TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 1 ma 22/04/2019 TENNISCLUB FIELD B TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. BEUKENHOF TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 ma 22/04/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 ma 22/04/2019 T.C. KOERSEL A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 1 ma 22/04/2019 T.C. LANAKEN B TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A K. TONGERSE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. ROOSENDAEL A TENNISCENTRUM ALKEN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE BORN B TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DE BORN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE ALK TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE BORN TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN D K.T.C. MEULENBERG B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E TENNISCENTRUM ALKEN E
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 T.C. HEUSDEN A TENNISCENTRUM ALKEN G
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. DE BORN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DE BORN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. LUMMEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K.T.C. DIEST A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 1 do 25/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 2 vr 26/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 1 vr 26/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. LUMMEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 1 vr 26/04/2019 T.C. BASVELD TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 1 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN NEERPELTSE T.C.
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. GYM OLYMPIADE TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 1 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. ZOLDER
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 2 za 27/04/2019 TENNIS PAAL A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 2 za 27/04/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A K.T.C. MEULENBERG A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. WIMBLEDON A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. WIMBLEDON
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON C TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 2 za 27/04/2019 T.C. DE ALK A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C K. TONGERSE T.C. C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 LANDEN T.C. TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 za 27/04/2019 T.C. LANAKEN B TENNISCENTRUM ALKEN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON C TENNISCENTRUM ALKEN D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN E T.C. DE BORN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. BOLDERBERG A TENNISCENTRUM ALKEN F
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 K.T.C. MEULENBERG C TENNISCENTRUM ALKEN G
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. BEUKENHOF A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 LANDEN T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. ZELEM A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 28/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 28/04/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. AS C TENNISCENTRUM ALKEN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A K. TONGERSE T.C. C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 3 wo 01/05/2019 K. TONGERSE T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. LANAKEN TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 3 wo 01/05/2019 T.C. WINTERSLAG C TENNISCENTRUM ALKEN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. SMASH KERMT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C LOONSE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN E
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN F KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. KOERSEL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. TENKIE HASSELT A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 2 do 02/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 3 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 3 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 2 vr 03/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 2 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G.T. TESSENDERLO
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 2 vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 2 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. LUMMEN TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. KOERSEL C
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. KOERSEL B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 3 za 04/05/2019 T.C. BASVELD A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. NUCLEA A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 4 za 04/05/2019 T.C. BEUKENHOF A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A SPORTA HERK DE STAD T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. WIMBLEDON A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. WIMBLEDON TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BASVELD
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. BASVELD A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 za 04/05/2019 K. TONGERSE T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN D T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 K. TONGERSE T.C. C TENNISCENTRUM ALKEN E
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG E TENNISCENTRUM ALKEN F
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT E TENNISCENTRUM ALKEN G
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K. TONGERSE T.C. C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule I - 4 za 04/05/2019 T.C. HAM A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 04/05/2019 TENNIS PAAL A TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 3 zo 05/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN SPORTA HERK DE STAD T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 05/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WINTERSLAG A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 KTC BERINGEN A TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C TENNISCLUB FIELD A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 3 do 09/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENKIE HASSELT
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 4 vr 10/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. WIMBLEDON C
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 4 vr 10/05/2019 T.C. WIMBLEDON B TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 3 vr 10/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENKIE HASSELT
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 3 vr 10/05/2019 T.C. ZELEM TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 3 vr 10/05/2019 T.C. WINTERSLAG TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 3 za 11/05/2019 LOMMELSE T.C. TENNISCENTRUM ALKEN
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. ODRIMONT
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 3 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. AS
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNIS PAAL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 4 za 11/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN A TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 11/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL C TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule F - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule E - 5 za 11/05/2019 T.C. LANAKEN C TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 4 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 za 11/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD B TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule A - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A SPORTA HERK DE STAD T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 4 za 11/05/2019 T.C. ROOSENDAEL TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 za 11/05/2019 K.T.C. MEULENBERG D TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 za 11/05/2019 T.C. HEUSDEN C TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule M - 5 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN A TENNISCENTRUM ALKEN D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN E T.C. ROOSENDAEL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN F T.C. TENKIE HASSELT C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 T.C. DE ALK A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 RUNKSTER T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule J - 5 za 11/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. A TENNISCENTRUM ALKEN C
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KTC BERINGEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 12/05/2019 RACING TIENEN T.C. TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. HAM A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 LOMMELSE T.C. B TENNISCENTRUM ALKEN C
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule B - 4 do 16/05/2019 T.C. AS TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 5 vr 17/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 5 vr 17/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. TENKIE HASSELT C
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule B - 4 vr 17/05/2019 G.T. TESSENDERLO TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 4 vr 17/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. KOERSEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 4 vr 17/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. TENNISDEL GENK
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 4 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN K. TONGERSE T.C.
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 4 za 18/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BOCHOLT TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule G - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.C. TENKIE HASSELT B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule H - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B K. HASSELTSE YACHTING CL. A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A GEELSE T.C. DEN BRUUL A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule C - 5 za 18/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule E - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. DEMERSTRAND DIEPENB.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. SMASH KERMT
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN GEELSE T.C. DEN BRUUL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. BOLDERBERG TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BOLDERBERG
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. LAAKDAL A TENNISCENTRUM ALKEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 4 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. SMASH KERMT A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN C ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 5 vr 24/05/2019 TENNIS PAAL TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule A - 5 vr 24/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule B - 5 za 25/05/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. TENNISCENTRUM ALKEN
NATIONALE INTERCLUB DAMES 2
345-460
poule B - 5 za 25/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. WIMBLEDON
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. KOERSEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 26/05/2019 T.C. HEUSDEN TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A TENNISCENTRUM ALKEN B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER A TENNISCENTRUM ALKEN C
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN SPORTA HERK DE STAD T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK TENNISCENTRUM ALKEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 TENNISCENTRUM ALKEN KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 7 zo 23/06/2019 T.C. MOL TENNISCENTRUM ALKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN G T.C. DE ALK A 3-0 / 6-0 / 24-0