Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 A 141-200 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 B 141-200 Poule A 3
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3 A 345-460 Poule D 4
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3 B 345-460 Poule E 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4 96-140 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 A 26-60 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 B 26-60 Poule H 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2 76-140 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 A 12-35 Poule C 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 B 12-35 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1 76-170 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule G 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4 525-690 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6 91-140 Poule A 7
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 A 96-140 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 B 96-140 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule E 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule C 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule H 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule C 6
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1 290-460 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140 Poule E 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule F 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 2 36-75 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2 2-15 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2 2-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1 6-230 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 2-35 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule J 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 C 2-6 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 D 2-6 Poule F 5
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 A 2-35 Poule B Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 B 2-35 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule G 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule J 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 A 6-50 Poule A Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 B 6-50 Poule B 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KORTEMARK 3-3 / 7-7 / 58-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 8 zo 16/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE MOTE 3-6 / 7-14 / 74-113
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 7 za 15/06/2019 T.C. KORTEMARK GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 10-2 / 65-30
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/4 Finale za 15/06/2019 KTC DEN BREMT T.C. KORTEMARK 0-2 / 0-4 / 7-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ST-MICHIELS 3-3 / 7-8 / 62-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. LOGAN T.C. KORTEMARK 4-2 / 10-4 / 81-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 09/06/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. KORTEMARK 4-2 / 9-6 / 69-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 09/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 4-2 / 8-4 / 63-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 5 zo 09/06/2019 KTC DE EGELANTIER A T.C. KORTEMARK A 1-5 / 4-10 / 52-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 5 zo 09/06/2019 T.C. KORTEMARK B VICOGNE TENNIS CLUB A 4-2 / 9-6 / 78-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 09/06/2019 T.C.DHOEVE A T.C. KORTEMARK A 4-2 / 8-5 / 64-46
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. EEKLO 1-2 / 4-4 / 38-34
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule A - 2 za 08/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. COUVIN 2-4 / 5-8 / 63-68
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/8 Finale za 08/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. KORTEMARK A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. KORTEMARK A 1-2 / 2-4 / 24-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. OLYMPOS B T.C. KORTEMARK B 2-1 / 5-4 / 28-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 T.C. KORTEMARK KTC ISSERA 3-3 / 7-6 / 58-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-0 / 72-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 K.T.C. AZALEA T.C. KORTEMARK 7-2 / 15-6 / 104-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. BOSTERHOUT T.C. KORTEMARK 2-4 / 4-8 / 51-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 4 zo 02/06/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DE KODDAERT A 4-2 / 9-4 / 67-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 4 zo 02/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. KORTEMARK B 2-4 / 5-9 / 51-73
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
1/4 Finale zo 02/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK T.C. KORTEMARK 2-0 / 4-2 / 29-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KORTEMARK 3-3 / 7-6 / 59-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 5 za 01/06/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. KORTEMARK A 4-2 / 8-5 / 61-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. DE KODDAERT A T.C. KORTEMARK B 4-2 / 9-6 / 83-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BRUGHIA 2-4 / 6-8 / 67-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. LOGAN T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-8 / 61-74
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule A - 1 za 01/06/2019 R. OREE T.H.B. T.C. KORTEMARK 5-1 / 11-4 / 81-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BRUGHIA 3-3 / 7-6 / 60-54
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. KORTEMARK K.G. WITTE BEER 1-2 / 2-4 / 31-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
1/4 Finale za 01/06/2019 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-0 / 37-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 37-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. KORTEMARK A K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-1 / 5-2 / 39-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. DE KODDAERT C T.C. KORTEMARK B 0-3 / 1-6 / 24-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
1/2 Finale wo 29/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 17-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 6 wo 29/05/2019 TC RUMBEKE T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
1/8 Finale wo 29/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-0 / 24-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 5 wo 29/05/2019 T.C. YPER T.C. KORTEMARK 1-2 / 4-5 / 25-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 KTC ISSERA A T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-0 / 24-4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 5 di 28/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BLOEMENHOF 2-2 / 4-4 / 36-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. KORTEMARK 2-4 / 4-8 / 48-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule G - 5 zo 26/05/2019 TC DE MAENE T.C. KORTEMARK 0-6 / 1-12 / 40-74
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. KORTEMARK R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 5-4 / 11-10 / 94-100
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. KORTEMARK OSTEND TENNIS CLUB 5-4 / 10-9 / 88-87
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KODDAERT A T.C. KORTEMARK A 4-2 / 9-5 / 67-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-5 / 71-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 5 zo 26/05/2019 T.C. KORTEMARK A K.T.C. AZALEA A 0-6 / 1-12 / 35-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. TIP-TOP A T.C. KORTEMARK B 3-3 / 6-6 / 52-50
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BECKHAND 1-2 / 2-4 / 20-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 5-1 / 10-3 / 65-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-5 / 3-10 / 57-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK B K.T.G. HOUTLAND A 2-4 / 5-8 / 52-64
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A PARK TENNIS KLUB VILVOORDE A 1-5 / 2-10 / 42-62
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. PANORAMA A T.C. KORTEMARK B 2-4 / 4-10 / 44-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. STADEN A T.C. KORTEMARK A 3-3 / 8-8 / 78-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. BLANKENBERGE A 3-3 / 6-6 / 49-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. KORTEMARK 5-1 / 10-4 / 77-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK K.T.C. AZALEA 5-1 / 10-3 / 73-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN C 4-2 / 9-5 / 76-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK B TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 1-5 / 2-10 / 40-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF 2-4 / 4-8 / 38-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BACHTEN DE KUPE 1-5 / 3-10 / 47-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. KORTEMARK 3-3 / 8-7 / 81-70
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 21-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 24-29
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. YPER A T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 22-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 25/05/2019 T.C. ZEDELGEM A T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-0 / 37-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. KORTEMARK A 1-2 / 2-5 / 21-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. BRUGHIA A 1-2 / 2-4 / 19-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 3-4 / 17-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. BLANKENBERGE B T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 16-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 5 wo 22/05/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 5 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE KODDAERT 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 2-1 / 4-4 / 26-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 4 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE KODDAERT 1-2 / 2-5 / 13-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 4-3 / 21-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-1 / 25-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 KTC ISSERA B T.C. KORTEMARK C 0-3 / 1-6 / 11-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.C. LOGAN B T.C. KORTEMARK D 2-1 / 4-2 / 18-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 4 di 21/05/2019 TC DE WATERTOREN T.C. KORTEMARK 3-1 / 7-3 / 51-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 1-5 / 3-11 / 48-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule G - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK TC HERNIEUWENBURG 4-2 / 8-4 / 56-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 K.T.C. AZALEA T.C. KORTEMARK 6-3 / 12-8 / 93-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 19/05/2019 T.C. VICHTE T.C. KORTEMARK 4-2 / 9-5 / 75-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 TC DE WATERTOREN T.C. KORTEMARK 4-2 / 10-6 / 76-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 3 zo 19/05/2019 T.C. BOSTERHOUT A T.C. KORTEMARK B 2-4 / 5-8 / 58-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. ORSCAMP B 4-2 / 10-5 / 80-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. LOGAN A 1-5 / 5-11 / 64-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. KORTEMARK B KTC ISSERA A 1-5 / 4-10 / 44-66
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. EEKLO T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 8-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-10 / 50-72
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. DE KODDAERT A 1-5 / 2-10 / 37-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. KORTEMARK 0-6 / 1-12 / 34-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 6-8 / 55-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-10 / 39-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. KORTEMARK 0-6 / 2-12 / 35-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. KORTEMARK A 4-2 / 8-5 / 56-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 K.T.C. AZALEA A T.C. KORTEMARK B 6-0 / 12-1 / 75-29
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-5 / 64-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule F - 4 za 18/05/2019 THILLE T.C. LICHTERVELDE T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-5 / 63-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 2-4 / 7-8 / 70-71
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-1 / 39-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 20-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 za 18/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. YPER T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 28-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK A TC RUMBEKE C 1-2 / 2-4 / 26-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 4 za 18/05/2019 T.C. ROESELARE A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 37-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK A K.T.G. HOUTLAND A 2-1 / 4-2 / 29-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. ORSCAMP A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-1 / 41-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 4 wo 15/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-5 / 18-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. KORTEMARK A K.G. WITTE BEER A 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 4 wo 15/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. TER STRAETEN B 2-1 / 5-2 / 26-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 4 wo 15/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-4 / 21-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. LOGAN A T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 9-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. TIP-TOP A T.C. KORTEMARK B 0-3 / 1-6 / 15-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. KORTEMARK C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-2 / 3-4 / 23-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 T.C. KORTEMARK D TC DE MAENE A 0-3 / 1-6 / 8-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 3 di 14/05/2019 T.C. KORTEMARK KTC DE EGELANTIER 3-1 / 6-2 / 37-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule G - 3 zo 12/05/2019 TC RUMBEKE T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 62-67
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK TENNIS S.D.I. VZW 7-2 / 15-8 / 113-97
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. KORTEMARK 6-3 / 13-8 / 98-89
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 5-1 / 10-4 / 66-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE MOTE 3-3 / 7-6 / 61-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 2 zo 12/05/2019 TENNISCLUB AVELGEM A T.C. KORTEMARK A 4-2 / 9-5 / 65-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK B KTC ISIS A 2-4 / 5-9 / 50-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK B MARKSE TENNISCLUB VZW A 3-3 / 6-8 / 58-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 3 zo 12/05/2019 K.G. WITTE BEER A T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 32-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-5 / 63-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 2
36-75
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. OSWHERLU T.C. KORTEMARK 4-2 / 9-4 / 70-48
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BRUGHIA 2-1 / 4-2 / 27-13
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 17-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. KORTEMARK 3-3 / 9-6 / 72-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 2 za 11/05/2019 TC RUMBEKE A T.C. KORTEMARK A 3-3 / 6-6 / 50-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 2 za 11/05/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. KORTEMARK B 2-4 / 4-8 / 48-63
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule D - 3 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO C T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 36-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE KODDAERT 4-2 / 8-7 / 71-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. ICHTEGEM A T.C. KORTEMARK A 6-0 / 12-0 / 73-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 3 za 11/05/2019 TC HERNIEUWENBURG B T.C. KORTEMARK B 1-5 / 2-10 / 33-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK KTC ISSERA 3-3 / 7-7 / 61-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C.DHOEVE 5-1 / 11-4 / 84-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. KORTEMARK A 0-6 / 1-12 / 29-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE MOTE A T.C. KORTEMARK B 5-1 / 10-3 / 69-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 6-11 / 84-83
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. SMASH OEDELEM 1-5 / 3-10 / 40-65
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 11/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 28-27
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-1 / 41-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-2 / 2-4 / 16-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. VIJVERHOF A 2-1 / 4-3 / 28-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK B MARKSE TENNISCLUB VZW A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. DE KODDAERT A 2-1 / 5-3 / 40-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-2 / 18-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 K.T.G. HOUTLAND C T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 20-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 3 wo 08/05/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. KORTEMARK B 0-3 / 1-6 / 14-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 3 wo 08/05/2019 T.C. YPER T.C. KORTEMARK 0-3 / 2-6 / 17-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. LOGAN 3-0 / 6-1 / 26-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B 2-1 / 5-2 / 24-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK B TC DE MAENE C 2-1 / 5-2 / 23-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE A T.C. KORTEMARK C 1-2 / 3-4 / 17-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 T.C. KORTEMARK D OSTEND TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 24-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 2 di 07/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK 4-0 / 8-0 / 49-6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK K.G.T.C. ZWEVEGEM 4-2 / 10-5 / 74-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule G - 2 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK VICOGNE TENNIS CLUB 4-2 / 10-5 / 86-69
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK 3-6 / 9-12 / 85-99
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 K.T.G. HOUTLAND T.C. KORTEMARK 5-4 / 12-10 / 116-113
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ALEXANDER 5-1 / 11-5 / 85-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 52-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK A OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 6-7 / 61-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 1 zo 05/05/2019 KTC ISSERA A T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-4 / 67-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 2 zo 05/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A T.C. KORTEMARK A 4-2 / 8-4 / 53-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.K. DE BLAUWE REIGER A T.C. KORTEMARK B 2-4 / 4-8 / 48-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 2 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. ZEDELGEM B 4-2 / 9-5 / 70-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK B TC RUMBEKE A 5-1 / 10-4 / 78-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 55 2
36-75
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. OSWHERLU 2-4 / 5-8 / 48-64
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 17-25
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. KORTEMARK BRUSSELSE T.C. 3-0 / 6-1 / 40-15
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. OLYMPOS 5-1 / 10-6 / 83-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 7-7 / 55-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 10-6 / 77-60
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. KROMVELD A 2-4 / 6-8 / 59-62
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS A T.C. KORTEMARK B 3-3 / 6-6 / 41-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. KORTEMARK 1-5 / 3-11 / 50-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DE MOTE A 2-4 / 5-9 / 52-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-7 / 60-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. KORTEMARK 5-1 / 10-2 / 66-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. KORTEMARK 1-5 / 3-11 / 54-82
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 12-2 / 79-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK B K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-4 / 5-8 / 49-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 04/05/2019 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 2-4 / 6-8 / 57-69
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. KORTEMARK A 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. KORTEMARK B K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 33-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-1 / 40-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 2 za 04/05/2019 KTC ISIS A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 37-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. BRUGHIA B 3-0 / 6-1 / 25-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. KORTEMARK B K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 2-4 / 11-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 2 wo 01/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KORTEMARK 2-1 / 5-2 / 26-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 2 wo 01/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 12-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. KORTEMARK 2-1 / 4-2 / 20-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. KORTEMARK C TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 3-0 / 6-1 / 25-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 2 wo 01/05/2019 T.C. ST-MICHIELS A T.C. KORTEMARK D 3-0 / 6-1 / 26-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule D - 1 di 30/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. OSWHERLU 1-3 / 2-6 / 31-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 KTC ISIS T.C. KORTEMARK 3-3 / 8-7 / 69-58
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. YPER T.C. KORTEMARK 2-7 / 6-14 / 75-111
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VICHTE 7-2 / 14-7 / 109-95
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. KORTEMARK A MARKSE TENNISCLUB VZW B 3-3 / 6-6 / 45-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. KORTEMARK B WAREGEM TENNIS CLUB B 5-1 / 11-4 / 84-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule H - 1 zo 28/04/2019 T.C. ORSCAMP B T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 27-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. ECLIPS A T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-5 / 55-53
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. KORTEMARK TENNISCLUB PARK RONSE 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. MERELBEKE T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 15-37
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. RACSO B T.C. KORTEMARK A 4-2 / 9-4 / 67-50
NATIONALE INTERCLUB DAMES 3
345-460
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK B T.C. HET ZEEN STERREBEEK A 2-4 / 5-8 / 56-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK A K.T.C. AZALEA A 5-1 / 10-2 / 66-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-6 / 69-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK K.G. WITTE BEER 6-0 / 12-0 / 74-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE A T.C. KORTEMARK A 3-3 / 8-6 / 67-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. ROESELARE A T.C. KORTEMARK B 3-3 / 7-7 / 63-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. HOUTHULST T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-8 / 60-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-8 / 48-64
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. TER STRAETEN T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 19-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. TOBIAS 3-0 / 6-1 / 40-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-0 / 6-1 / 43-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DUINBERGEN A T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-1 / 42-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. BOSTERHOUT 1-2 / 4-5 / 39-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. LOGAN A 1-2 / 4-4 / 43-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 1 za 27/04/2019 T.C. KORTEMARK B TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 17-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KODDAERT B T.C. KORTEMARK A 2-1 / 4-2 / 32-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. ALEXANDER T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-5 / 19-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. DUINBERGEN C T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 1-6 / 14-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. DE KODDAERT T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
2-35
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 2-6 / 18-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 T.C. PARC ASTRID A T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-1 / 26-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK B KTC ISSERA A 1-2 / 3-4 / 16-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK C TC DE MAENE B 1-2 / 2-4 / 15-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 1 wo 24/04/2019 T.C. KORTEMARK D T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 1-6 / 12-26
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule A - 3 za 15/06/2019 CLUB JUSTINE HENIN T.C. KORTEMARK
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 9 wo 19/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. DE KODDAERT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule A - 4 za 22/06/2019 T.C. KORTEMARK VAUTOUR T.C.
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/2 Finale za 22/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. FOREST HILLS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
Finale za 22/06/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DE KODDAERT A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
Finale za 22/06/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. DE KODDAERT B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 1
76-170
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. KORTEMARK
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 9 zo 23/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. ZEDELGEM
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1
290-460
poule A - 5 za 29/06/2019 T.C. SAINT GILLES CINEY T.C. KORTEMARK
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
1/8 Finale zo 01/09/2019 T.C. KORTEMARK R. LAEKEN T.C.
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule A - 4 zo 19/05/2019 TC VELINA T.C. KORTEMARK 0-9 / 0-18 / 0-108
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 02/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. KOKSIJDE 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 8 wo 12/06/2019 T.C. KORTEMARK T.C. OLYMPOS 3-0 / 6-0 / 24-0