Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 A 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 B 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 A 12-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 B 12-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 4 C 12-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule E 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule C 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 C - Poule B 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 D - Poule A 5
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 A - Poule C 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 B - Poule D 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 C - Poule B 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 D - Poule A 5
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 A - Poule B 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 B - Poule A 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 A - Poule C 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 B - Poule B 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 C - Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4 6-10 Poule A 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KODDAERT GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-1 / 42-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 za 11/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-0 / 6-1 / 26-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 za 11/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. PARC ASTRID 1-2 / 2-5 / 25-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-5 / 38-42
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 1 za 04/07/2020 T.C. ST-MICHIELS GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-0 / 24-5
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 3 za 14/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A TENNISVERENIGING LOPPEM B 6-0 / 6-0 / 54-5
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule B - 3 za 14/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB D GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 1-5 / 1-5 / 31-53
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 35-51
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule A - 2 zo 08/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B T.C. KORTEMARK A 4-2 / 4-2 / 47-41
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB D GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 10-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule A - 2 zo 08/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB E GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-3 / 3-3 / 40-42
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 2 za 07/03/2020 K.G. WITTE BEER A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 4-2 / 48-35
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 2 za 07/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B K.T.C. AZALEA B 5-1 / 5-1 / 53-32
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 2 za 07/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB E GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 1-5 / 1-5 / 20-52
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule A - 2 za 07/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D PADEL ON THE BEACH VZW A 2-4 / 2-4 / 37-44
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 2 za 07/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 27-53
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 2 za 07/03/2020 K.G. WITTE BEER A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 6-0 / 6-0 / 54-28
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule B - 2 za 07/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C PADEL ON THE BEACH VZW B 4-2 / 4-2 / 50-25
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule A - 2 za 07/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D PADEL ON THE BEACH VZW A 3-3 / 3-3 / 40-41
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 47-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule C - 1 zo 16/02/2020 PADEL CLUB ROESELARE A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-3 / 3-3 / 47-41
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B K.G. WITTE BEER A 2-4 / 2-4 / 34-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 1 za 15/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A OSTEND TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-25
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 1 za 15/02/2020 TC RUMBEKE C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 1-5 / 1-5 / 28-50
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 1 za 15/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C PADELCLUB BRUGGE C 2-4 / 2-4 / 40-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule A - 1 za 15/02/2020 OSTEND TENNIS CLUB B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 4-2 / 4-2 / 50-34
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 1 za 15/02/2020 K.T.C. AZALEA C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 23-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 1 za 15/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B PADELCLUB BRUGGE C 0-6 / 0-6 / 13-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule B - 1 za 15/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C OSTEND TENNIS CLUB H 4-2 / 4-2 / 46-36
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule A - 1 za 15/02/2020 T.C. KOKSIJDE C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 4-2 / 4-2 / 47-37
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule A - 1 zo 16/02/2020 OSTEND TENNIS CLUB A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule A - 1 zo 16/02/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C PADEL ON THE BEACH VZW A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 3 za 14/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 3 za 14/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C K.T.C. AZALEA C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule A - 3 za 14/03/2020 T.C. KOKSIJDE A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 3 za 14/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. KORTEMARK A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 3 za 14/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B K.T.C. AZALEA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule A - 3 za 14/03/2020 T.C. KOKSIJDE B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule A - 3 zo 15/03/2020 PADELCLUB BRUGGE C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule C - 3 zo 15/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A OSTEND TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule A - 3 zo 15/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C OSTEND TENNIS CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 4 za 21/03/2020 PADELCLUB BRUGGE D GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 4 za 21/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 4 za 21/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C T.C. KOKSIJDE C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule A - 4 za 21/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D T.C. KOKSIJDE B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 4 za 21/03/2020 PADELCLUB BRUGGE A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 4 za 21/03/2020 T.C. BRUGHIA B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule B - 4 za 21/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C TENNISVERENIGING LOPPEM D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule A - 4 za 21/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D OSTEND TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A OSTEND TENNIS CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule C - 4 zo 22/03/2020 T.C. ELEVEN A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 5 za 28/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A K.T.C. AZALEA D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 5 za 28/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B PADELCLUB BRUGGE B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 5 za 28/03/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule A - 5 za 28/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB D GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 5 za 28/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A PADEL CLUB ROESELARE G
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 5 za 28/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B OSTEND TENNIS CLUB C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule B - 5 za 28/03/2020 T.C. KOKSIJDE A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule A - 5 za 28/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB G GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 PADELCLUB BRUGGE B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule A - 5 zo 29/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B PADEL ON THE BEACH VZW A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule C - 5 zo 29/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. 'T LOBBEKE C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. BRUGHIA GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 3 za 18/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 za 18/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. DE KODDAERT
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 za 25/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.T.G. HOUTLAND
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 4 za 25/07/2020 KTC ISIS GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 za 25/07/2020 T.C. DE KODDAERT GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 VICOGNE TENNIS CLUB GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 za 01/08/2020 KTC ISSERA GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 5 za 01/08/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX TC L'ARMORIAL - DE PANNE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. DE MOTE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 za 08/08/2020 T.C. PARC ASTRID GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 5 zo 02/08/2020 KTC ISIS GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 3 zo 19/07/2020 TC ARS SALUBRIS GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 4 zo 26/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule (ER) A - 2 zo 12/07/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. ST-MICHIELS 0-3 / 0-6 / 0-36