Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
1/4 Finale zo 27/11/2022 13:30 TC OASE D ANTWERP PADEL CLUB B 3-1 / 3-1 / 34-19
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
1/8 Finale zo 20/11/2022 13:30 ANTWERP PADEL CLUB D TC OASE D 0-4 / 0-4 / 16-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
1/8 Finale za 19/11/2022 13:30 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A TC OASE A 3-1 / 3-1 / 33-24
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule R - 5 zo 13/11/2022 13:30 TC OASE A T.C. ZEVENBERGEN A 1-3 / 1-3 / 20-32
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule T - 5 zo 13/11/2022 13:30 T.C. DE CHALET A TC OASE B
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule S - 5 zo 13/11/2022 13:30 TC OASE C T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B 2-2 / 2-2 / 28-23
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule V - 5 zo 13/11/2022 13:30 TENNIS & PADEL DE NETHE A TC OASE D 2-2 / 2-2 / 26-24
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2
900-1500
poule M - 5 zo 13/11/2022 09:30 TC OASE A KON. WITTE DUIVELS T.C. B 4-0 / 4-0 / 36-10
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AH - 5 za 12/11/2022 13:30 T.C. KROMVELD D TC OASE A 3-1 / 3-1 / 31-29
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AF - 5 za 12/11/2022 13:30 TC OASE B WINGFIELD A 4-0 / 4-0 / 36-2
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AJ - 5 za 12/11/2022 13:30 TC OASE C TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 4-0 / 4-0 / 36-26
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule T - 5 za 12/11/2022 13:30 TC OASE A KONINKLIJKE RUA T.C. A 0-4 / 0-4 / 14-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule S - 5 za 12/11/2022 13:30 T.C. BRABO B TC OASE B 0-4 / 0-4 / 23-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 3
500-900
poule AK - 5 za 12/11/2022 09:30 ANTWERP PADEL CLUB A TC OASE A 4-0 / 4-0 / 36-17
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BW - 5 vr 11/11/2022 19:00 TC OASE A T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 4-0 / 4-0 / 36-12
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BR - 5 vr 11/11/2022 19:00 T.C. KIKSHAM A TC OASE B 0-4 / 0-4 / 18-36
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BS - 5 vr 11/11/2022 19:00 TC OASE C T.C. KROMVELD F 0-4 / 0-4 / 6-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule R - 4 zo 30/10/2022 13:30 STEPP B TC OASE A 1-3 / 1-3 / 30-35
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule T - 4 zo 30/10/2022 13:30 TC OASE B HERENTALSE A 0-4 / 0-4 / 14-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule S - 4 zo 30/10/2022 13:30 PADELCLUB TER EIKEN A TC OASE C 4-0 / 4-0 / 36-18
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule V - 4 zo 30/10/2022 13:30 TC OASE D T.C. MOL B 2-2 / 2-2 / 33-25
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2
900-1500
poule M - 4 zo 30/10/2022 09:30 WINGFIELD B TC OASE A 3-1 / 3-1 / 28-26
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AH - 4 za 29/10/2022 13:30 TC OASE A TENNIS WEZEMAAL C 4-0 / 4-0 / 36-18
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AF - 4 za 29/10/2022 13:30 T.C. 'T SAS A TC OASE B 4-0 / 4-0 / 36-17
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AJ - 4 za 29/10/2022 13:30 T.C. EMBLEM A TC OASE C 0-4 / 0-4 / 18-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule T - 4 za 29/10/2022 13:30 DE MEREL SPORT B TC OASE A 3-1 / 3-1 / 35-20
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule S - 4 za 29/10/2022 13:30 TC OASE B KONINKLIJKE RUA T.C. B 0-4 / 0-4 / 14-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 3
500-900
poule AK - 4 za 29/10/2022 09:30 TC OASE A T.C. ZEVENBERGEN A 1-3 / 1-3 / 21-33
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BW - 4 vr 28/10/2022 19:00 T.C. RANST E TC OASE A 4-0 / 4-0 / 36-14
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BR - 4 vr 28/10/2022 19:00 TC OASE B T.C. KROMVELD G 2-2 / 2-2 / 31-27
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BS - 4 vr 28/10/2022 19:00 ARENAL MECHELEN B TC OASE C 1-3 / 1-3 / 15-29
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule R - 3 zo 16/10/2022 13:30 ANTWERP PADEL CLUB D TC OASE A 3-1 / 3-1 / 35-22
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule T - 3 zo 16/10/2022 13:30 TC OASE B ANTWERP PADEL CLUB B 1-3 / 1-3 / 20-33
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule S - 3 zo 16/10/2022 13:30 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB B TC OASE C 0-4 / 0-4 / 20-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule V - 3 zo 16/10/2022 13:30 TC OASE D T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 3-1 / 3-1 / 30-21
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2
900-1500
poule M - 3 zo 16/10/2022 09:30 TC OASE A PADELCLUB TER EIKEN C 3-1 / 3-1 / 29-17
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AH - 3 za 15/10/2022 13:30 TC OASE A T.C.DE WEHZEL C 4-0 / 4-0 / 36-13
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AF - 3 za 15/10/2022 13:30 TC OASE B T.C.DE WEHZEL B 4-0 / 4-0 / 36-11
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AJ - 3 za 15/10/2022 13:30 TC OASE C DE MEREL SPORT C 1-3 / 1-3 / 22-35
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule T - 3 za 15/10/2022 13:30 T.C. EMBLEM A TC OASE A 4-0 / 4-0 / 36-7
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule S - 3 za 15/10/2022 13:30 DE MEREL SPORT C TC OASE B 1-3 / 1-3 / 24-33
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 3
500-900
poule AK - 3 za 15/10/2022 09:30 TC OASE A T.C. HEIVELD B 1-3 / 1-3 / 28-35
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BW - 3 vr 14/10/2022 19:00 T.C. DE CHALET A TC OASE A 4-0 / 4-0 / 36-18
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BR - 3 vr 14/10/2022 19:00 TC OASE B ARENAL MECHELEN A 4-0 / 4-0 / 36-6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BS - 3 vr 14/10/2022 19:00 TC OASE C T.C. KIKSHAM B 0-4 / 0-4 / 19-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule R - 2 zo 02/10/2022 13:30 TC OASE A KONINKLIJKE RUA T.C. C 1-3 / 1-3 / 21-31
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule T - 2 zo 02/10/2022 13:30 OPEN PADEL A TC OASE B 3-1 / 3-1 / 35-24
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule S - 2 zo 02/10/2022 13:30 TC OASE C KONINKLIJKE RUA T.C. A 4-0 / 4-0 / 36-16
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule V - 2 zo 02/10/2022 13:30 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A TC OASE D 0-4 / 0-4 / 5-36
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2
900-1500
poule M - 2 zo 02/10/2022 09:30 T.C. FOREST HILLS A TC OASE A 2-2 / 2-2 / 32-25
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AH - 2 za 01/10/2022 13:30 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB A TC OASE A 2-2 / 2-2 / 34-29
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AF - 2 za 01/10/2022 13:30 T.C. KROMVELD C TC OASE B 0-4 / 0-4 / 11-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AJ - 2 za 01/10/2022 13:30 PADEL 360 TURNHOUT A TC OASE C 4-0 / 4-0 / 36-13
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule T - 2 za 01/10/2022 13:30 TC OASE A KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-4 / 0-4 / 13-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule S - 2 za 01/10/2022 13:30 TC OASE B TC PEERDSBOS A 0-4 / 0-4 / 7-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 3
500-900
poule AK - 2 za 01/10/2022 09:30 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A TC OASE A 2-2 / 2-2 / 28-30
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BW - 2 vr 30/09/2022 19:00 TC OASE A TER BREME TENNISCLUB VZW A 0-4 / 0-4 / 14-36
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BR - 2 vr 30/09/2022 19:00 PACHANGA PADEL C TC OASE B 3-1 / 3-1 / 30-18
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BS - 2 vr 30/09/2022 19:00 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A TC OASE C 3-1 / 3-1 / 34-20
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule R - 1 zo 18/09/2022 13:30 TC 'T SPUI VZW B TC OASE A 0-4 / 0-4 / 22-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule T - 1 zo 18/09/2022 13:30 TC OASE B TC 'T SPUI VZW A 2-2 / 2-2 / 29-28
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule S - 1 zo 18/09/2022 13:30 ANTWERP PADEL CLUB C TC OASE C 3-1 / 3-1 / 31-25
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
poule V - 1 zo 18/09/2022 13:30 TC OASE D PADEL 360 TURNHOUT A 3-1 / 3-1 / 30-26
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2
900-1500
poule M - 1 zo 18/09/2022 09:30 TC OASE A ANTWERP PADEL CLUB A 4-0 / 4-0 / 36-5
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AH - 1 za 17/09/2022 13:30 TC OASE A PACHANGA PADEL A 4-0 / 4-0 / 36-16
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AF - 1 za 17/09/2022 13:30 T.C. RANST A TC OASE B 4-0 / 4-0 / 36-19
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 4
200-500
poule AJ - 1 za 17/09/2022 13:30 MOLENBOS NIJLEN A TC OASE C 3-1 / 3-1 / 32-24
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule T - 1 za 17/09/2022 13:30 T.C. RANST A TC OASE A 4-0 / 4-0 / 36-20
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3
200-300
poule S - 1 za 17/09/2022 13:30 TC OASE B KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0-4 / 0-4 / 21-36
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 3
500-900
poule AK - 1 za 17/09/2022 09:30 TC OASE A T.C. DE CHALET B 2-2 / 2-2 / 30-26
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BW - 1 vr 16/09/2022 19:00 PADEL 360 TURNHOUT A TC OASE A 4-0 / 4-0 / 36-14
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BR - 1 vr 16/09/2022 19:00 TC OASE B PADELCLUB TER EIKEN B 2-2 / 2-2 / 23-26
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4
200-500
poule BS - 1 vr 16/09/2022 19:00 TC OASE C WINGFIELD A 2-2 / 2-2 / 31-29
Cornet Padel Senior Cup PADEL OPEN 40 2
900-1700
1/2 Finale zo 04/12/2022 13:30 TC OASE D T.C. FOREST HILLS A