Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule B 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 A 36-75 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3 B 36-75 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 1 71-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 71-140 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 45 2 41-70
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 2 41-70 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule C Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule F 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 A 76-140 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 B 76-140 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule B Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3 12-40 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule F 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 1 81-120
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 1 81-120 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 1 81-120 Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 1 81-120
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1 81-120 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3 12-25 Poule A 7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule E 3
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4 81-120 Poule E 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule E - 3 zo 15/09/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 1-1 / 2-2 / 17-18
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 1
81-120
Finale di 10/09/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. AS 2-2 / 6-4 / 55-43
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule E - 2 zo 08/09/2019 KTC DE EGELANTIER K.T.K. IN 'T VRIJE 4-0 / 8-1 / 52-27
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 1
81-120
1/2 Finale di 03/09/2019 G.T. TESSENDERLO K.T.K. IN 'T VRIJE 0-4 / 0-8 / 28-50
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule E - 1 zo 01/09/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ZEDELGEM 3-1 / 6-3 / 48-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
Finale zo 23/06/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 9-6 / 68-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
Finale za 22/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. DE POLDERBLOMME 1-5 / 3-10 / 42-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
1/2 Finale zo 16/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. BLANKENBERGE 5-1 / 10-4 / 77-47
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/4 Finale zo 16/06/2019 T.C. YPER K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 11-3 / 77-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
1/2 Finale za 15/06/2019 VICOGNE TENNIS CLUB K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-11 / 52-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
1/2 Finale do 13/06/2019 T.C. BLANKENBERGE K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 11-3 / 83-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 7 do 13/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 1-3 / 3-7 / 42-54
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 6 zo 09/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-3 / 7-7 / 70-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 09/06/2019 TC DE WATERTOREN K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 10-4 / 80-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 09/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ROESELARE 3-3 / 8-7 / 66-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
1/2 Finale za 08/06/2019 K.T.G. HOUTLAND K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 9-4 / 64-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. ORSCAMP A K.T.K. IN 'T VRIJE A 5-1 / 11-2 / 79-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 6 do 06/06/2019 T.C. BLANKENBERGE K.T.K. IN 'T VRIJE 4-0 / 8-1 / 54-30
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. BECKHAND K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 8-8 / 85-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 02/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. DE MOTE 2-4 / 5-9 / 39-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/16 Finale zo 02/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. YPER 5-1 / 11-2 / 75-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
1/4 Finale za 01/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A TC RUMBEKE A 4-2 / 8-5 / 61-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 4 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-10 / 31-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 5 za 01/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. DE POLDERBLOMME 2-4 / 6-9 / 76-82
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-1 / 6-3 / 48-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE VICOGNE TENNIS CLUB 2-2 / 5-6 / 56-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 5 di 28/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE OSTEND TENNIS CLUB 2-2 / 4-5 / 43-41
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-6 / 71-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ROESELARE 4-2 / 10-4 / 71-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 2-10 / 40-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-10 / 57-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE K.T.K. IN 'T VRIJE 6-0 / 12-1 / 76-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DUINBERGEN A K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-5 / 3-10 / 50-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP A K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 6-6 / 43-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 3 za 25/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 11-3 / 74-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 5 za 25/05/2019 MARKSE TENNISCLUB VZW A K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-3 / 6-6 / 56-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule A - 5 za 25/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE B KTC ISSERA A 3-3 / 6-8 / 64-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 4 za 25/05/2019 THILLE T.C. LICHTERVELDE K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-10 / 42-75
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.K. IN 'T VRIJE 1-2 / 3-4 / 32-34
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 do 23/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM K.T.K. IN 'T VRIJE 2-4 / 5-9 / 54-80
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 4 do 23/05/2019 T.C. MERELBEKE K.T.K. IN 'T VRIJE 3-1 / 6-2 / 38-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 4 do 23/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB K.T.K. IN 'T VRIJE 4-0 / 8-0 / 49-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 21/05/2019 T.C. ZEDELGEM K.T.K. IN 'T VRIJE 0-4 / 1-8 / 25-52
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 6-7 / 50-68
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-6 / 57-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 19/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 6-8 / 48-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-7 / 49-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.K. DE BLAUWE REIGER K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 9-5 / 77-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. DE KODDAERT 5-1 / 11-3 / 75-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 3 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TC RUMBEKE 3-3 / 7-6 / 56-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-9 / 48-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 12-1 / 78-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE B T.C. BRUGHIA A 2-4 / 4-9 / 48-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 2 za 18/05/2019 T.C. AQUILA K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 9-5 / 70-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 8-5 / 60-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE WILGE A K.T.K. IN 'T VRIJE B 1-5 / 4-11 / 58-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 3 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. PARC ASTRID 4-2 / 10-5 / 78-59
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 4 za 18/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-2 / 33-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 do 16/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ALEXANDER 5-1 / 10-2 / 71-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 3 do 16/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB K.T.K. IN 'T VRIJE 2-2 / 5-6 / 60-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 14/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 1-3 / 2-6 / 23-38
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-5 / 68-64
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. BECKHAND 2-4 / 6-8 / 74-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. DUINBERGEN K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-4 / 59-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. BRUGHIA K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-7 / 53-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 3 zo 12/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ICHTEGEM 1-5 / 3-11 / 40-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. VIJVERHOF 3-3 / 8-6 / 65-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. BOSTERHOUT K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 10-2 / 68-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 3 za 11/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. GAVERKASTEEL 4-2 / 9-5 / 74-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 1 za 11/05/2019 THILLE T.C. LICHTERVELDE K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-6 / 49-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 3 za 11/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM B K.T.K. IN 'T VRIJE A 4-2 / 10-5 / 75-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule A - 3 za 11/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE B T.C. YPER A 1-5 / 4-10 / 48-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. TER STRAETEN K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-10 / 52-74
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. BRUGHIA K.T.K. IN 'T VRIJE 3-0 / 6-1 / 43-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 do 09/05/2019 T.C. ECLIPS K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-6 / 63-63
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM K.T.K. IN 'T VRIJE 4-0 / 8-1 / 57-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE MARKSE TENNISCLUB VZW 2-2 / 4-4 / 42-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 07/05/2019 T.C. DE POLDERBLOMME K.T.K. IN 'T VRIJE 2-2 / 4-4 / 29-38
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 1
81-120
poule (ER) A - 2 di 07/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM K.T.K. IN 'T VRIJE 0-4 / 2-8 / 40-59
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. ORSCAMP 3-3 / 6-6 / 64-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 05/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 52-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE KTC ISIS 4-2 / 8-6 / 67-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB AVELGEM K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 10-2 / 65-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. BLANKENBERGE K.T.K. IN 'T VRIJE 0-6 / 1-12 / 38-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule B - 1 za 04/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-3 / 7-7 / 59-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 2 za 04/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.T.K. IN 'T VRIJE 2-4 / 4-8 / 50-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. ZEDELGEM A K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-3 / 7-6 / 56-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DE MOTE A K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 6-7 / 57-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 2 za 04/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A TC RUMBEKE B 3-3 / 8-6 / 69-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule A - 2 za 04/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB A K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 6-8 / 54-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 1 za 04/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 2-11 / 32-68
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 2 za 04/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-0 / 36-2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 do 02/05/2019 K.G. WITTE BEER K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-11 / 49-79
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 1 do 02/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. MERELBEKE 1-3 / 4-7 / 52-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule (ER) A - 1 do 02/05/2019 KTC ISSERA K.T.K. IN 'T VRIJE 3-1 / 7-3 / 55-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 30/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. VIJVERHOF 3-1 / 7-3 / 57-37
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 1
81-120
poule (ER) A - 1 di 30/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-1 / 7-2 / 52-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE MOTE K.T.K. IN 'T VRIJE 0-6 / 1-12 / 30-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 1 zo 28/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 4-11 / 62-86
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TC MOORSLEDE 6-0 / 12-1 / 74-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule B - 1 za 27/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TC RUMBEKE 3-3 / 7-6 / 67-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. BRUGHIA B 4-2 / 9-5 / 69-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE B OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 9-5 / 76-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule A - 1 za 27/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE B T.C. ROESELARE A 2-4 / 4-9 / 47-67
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. ST-MICHIELS K.T.K. IN 'T VRIJE 3-0 / 6-0 / 36-8
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. BLANKENBERGE B K.T.K. IN 'T VRIJE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
1/4 Finale zo 09/06/2019 CENTER COURT RUISELEDE K.T.K. IN 'T VRIJE 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule B - 5 za 08/06/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. DE POLDERBLOMME 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 do 30/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE K.T.C. AZALEA 6-0 / 12-0 / 72-0