Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 A 26-60 Poule E
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 B 26-60 Poule F
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1 141-240 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 76-170 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule D
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule E
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule D
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 A 26-60 Poule D
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 B 26-60 Poule F
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 12-25 Poule C
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140 Poule H
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 2-15 Poule A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 2-20 Poule B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 2-20 Poule A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 A 2-20 Poule B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 B 2-20 Poule A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule A

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 1 ma 22/04/2019 TC MAASEIK A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 1 ma 22/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. LUMMEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LUMMEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 ma 22/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A G.T. TESSENDERLO C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. KOERSEL A T.K. G.T. KEIHEUVEL B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 1 vr 26/04/2019 NEERPELTSE T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 1 vr 26/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KON. METALLIC T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 vr 26/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL LOMMELSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 1 za 27/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL K.T.C. DIEST
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 2 za 27/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. KAULILLE B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON C T.K. G.T. KEIHEUVEL B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 1 za 27/04/2019 K.T.C. DIEST T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. LUMMEN T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 za 27/04/2019 KTC BERINGEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 2 za 27/04/2019 G.T. TESSENDERLO D T.K. G.T. KEIHEUVEL B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 27/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL I.S.C. T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HALEN DE ZWALUW
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LAAKDAL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 1 zo 28/04/2019 G.T. TESSENDERLO A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 1 zo 28/04/2019 TENNIS PAAL B T.K. G.T. KEIHEUVEL B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LANAKEN
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB FIELD T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. BASVELD
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 2 vr 03/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL TENNISCLUB FIELD
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 2 vr 03/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 vr 03/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 2 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. DE NETHE A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 3 za 04/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B K.T.C. MEULENBERG A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 2 za 04/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL G.T. TESSENDERLO
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. LAAKDAL D
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOL T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LAAKDAL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. LUMMEN A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. HAM T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 KTC DEN BREMT T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE NETHE T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 3 vr 10/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 vr 10/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LUMMEN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 3 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. TENNISDEL GENK
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 4 za 11/05/2019 OPOETERSE TENNISCLUB A T.K. G.T. KEIHEUVEL B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 2 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. ZELEM
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL K.T.C. MEULENBERG
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. LAAKDAL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KTC DEN BREMT
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL SPORTA HERK DE STAD T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. WINTERSLAG T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 3 zo 12/05/2019 TENNIS CLUB DILSEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. BOLDERBERG A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. TENNISDEL GENK
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 4 vr 17/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 4 vr 17/05/2019 LOMMELSE T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 vr 17/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL ACHEL T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 4 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 5 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. TENKIE HASSELT A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 3 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL TENNIS PAAL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. MOL A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 4 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. BLAUWE REGEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 4 zo 19/05/2019 K.T.C. DIEST T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HAM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HAM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 4 zo 19/05/2019 TC MAASEIK A T.K. G.T. KEIHEUVEL A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. LAAKDAL B T.K. G.T. KEIHEUVEL B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. BOEKT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 4 zo 19/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 5 vr 24/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL LOMMELSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 vr 24/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 5 za 25/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL GEELSE T.C. DEN BRUUL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 4 za 25/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 4 za 25/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LUMMEN
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 25/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.K. G.T. KEIHEUVEL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. SMASH KERMT A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. MOL C
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. NUCLEA T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 5 za 01/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL TENNISCLUB LEOPOLD 2014
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 5 za 01/06/2019 TENNIS PAAL T.K. G.T. KEIHEUVEL