Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 A 26-60 Poule E 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 B 26-60 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1 141-240 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 76-170 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule D 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule E Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule D 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 A 26-60 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 B 26-60 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 12-25 Poule C Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140 Poule H 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 2-15 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 2-20 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U11 3 2-20 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 2-20 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 A 2-20 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 B 2-20 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule A 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U11 3
2-20
Finale za 31/08/2019 AZUA .C.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-2 / 20-12
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB MEISJES U11 3
2-20
1/2 Finale wo 28/08/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-2 / 3-4 / 21-20
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
Finale zo 23/06/2019 T.C. HEUSDEN T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-2 / 10-7 / 89-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
Finale zo 23/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. AS 3-3 / 7-8 / 70-71
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
Finale zo 23/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LANAKEN 2-1 / 4-4 / 24-22
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-5 / 73-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HAMONT 5-1 / 10-4 / 70-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 8-7 / 69-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. MOL A 3-3 / 6-7 / 50-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-3 / 69-41
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
1/4 Finale za 08/06/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-0 / 8-3 / 58-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
1/2 Finale za 08/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-8
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL K. TONGERSE T.C. 5-1 / 10-4 / 67-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 TENNIS PAAL A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-3 / 7-8 / 66-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B RUNKSTER T.C. A 2-4 / 4-8 / 39-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
1/8 Finale zo 02/06/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 6-8 / 59-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 5 za 01/06/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5-1 / 10-2 / 62-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 5 za 01/06/2019 TENNIS PAAL T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. AS T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-2 / 2-5 / 17-22
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-6 / 1-12 / 33-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 11-4 / 78-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. SMASH KERMT A 4-2 / 9-5 / 73-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. MOL C 4-2 / 8-7 / 75-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. NUCLEA T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-6 / 0-12 / 25-74
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 3-4 / 33-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 5 za 25/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-2 / 64-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 4 za 25/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 73-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 4 za 25/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LUMMEN 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
1/8 Finale za 25/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL G.T. TESSENDERLO 2-1 / 4-3 / 20-20
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 25/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-2 / 28-18
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 5 vr 24/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL LOMMELSE T.C. 1-5 / 5-11 / 63-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 4 zo 19/05/2019 K.T.C. DIEST T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 11-2 / 72-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HAM 6-0 / 12-1 / 77-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HAM 1-5 / 2-11 / 42-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 4 zo 19/05/2019 TC MAASEIK A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-3 / 6-7 / 58-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. LAAKDAL B T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-4 / 5-8 / 59-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. BOEKT 3-3 / 7-6 / 63-44
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 4 zo 19/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-3 / 37-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 4 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 7-9 / 78-82
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 5 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 7-6 / 62-52
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 3 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 6-8 / 54-58
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL TENNIS PAAL 2-1 / 4-2 / 18-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 4 za 18/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-0 / 37-15
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 4 vr 17/05/2019 KON. METALLIC T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 6-0 / 12-0 / 73-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 4 vr 17/05/2019 LOMMELSE T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-9 / 63-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 vr 17/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL ACHEL T.C. 1-5 / 5-10 / 60-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-4 / 4-8 / 42-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-5 / 3-10 / 45-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. WINTERSLAG T.K. G.T. KEIHEUVEL 6-0 / 12-1 / 75-24
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 3 zo 12/05/2019 TENNIS CLUB DILSEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 1-5 / 4-10 / 61-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. BOLDERBERG A 2-4 / 4-8 / 44-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 11-3 / 77-47
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 7-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 3 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 7-8 / 67-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 4 za 11/05/2019 OPOETERSE TENNISCLUB A T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-4 / 6-8 / 70-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 2 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. ZELEM 3-3 / 8-6 / 65-53
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL K.T.C. MEULENBERG 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. LAAKDAL A 1-2 / 3-4 / 21-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 18-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE NETHE T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 74-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 3 vr 10/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. DE KREKEL PEER 2-4 / 4-9 / 48-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 vr 10/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LUMMEN 0-6 / 1-12 / 26-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOL T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-8 / 48-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LAAKDAL 3-3 / 8-6 / 76-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 1-12 / 44-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. LUMMEN A 2-4 / 4-8 / 38-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. HAM T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-8 / 58-63
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 KTC DEN BREMT T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-2 / 2-4 / 27-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 2 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 8-9 / 80-89
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. DE NETHE A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 2-4 / 5-8 / 54-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 3 za 04/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B K.T.C. MEULENBERG A 1-5 / 4-11 / 66-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
141-240
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 68-44
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 2 za 04/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL G.T. TESSENDERLO 1-2 / 2-5 / 14-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. LAAKDAL D 0-3 / 1-6 / 6-25
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-3 / 0-6 / 18-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 2 vr 03/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL TENNISCLUB FIELD 2-4 / 5-9 / 46-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 2 vr 03/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-2 / 9-6 / 80-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 vr 03/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-5 / 3-11 / 42-79
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. BASVELD 2-1 / 4-2 / 18-14
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 5-8 / 58-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LAAKDAL 0-6 / 1-12 / 30-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 1 zo 28/04/2019 G.T. TESSENDERLO A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-3 / 7-6 / 62-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule F - 1 zo 28/04/2019 TENNIS PAAL B T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-4 / 4-9 / 50-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LANAKEN 1-5 / 3-10 / 44-67
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB FIELD T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 37-14
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1
271-340
poule A - 1 za 27/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL K.T.C. DIEST 5-1 / 11-3 / 77-41
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 2 za 27/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. KAULILLE B 4-2 / 8-4 / 58-52
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. WIMBLEDON C T.K. G.T. KEIHEUVEL B 3-3 / 7-6 / 67-61
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule A - 1 za 27/04/2019 K.T.C. DIEST T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. LUMMEN T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 2 za 27/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 za 27/04/2019 KTC BERINGEN A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 2-1 / 4-3 / 21-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 2 za 27/04/2019 G.T. TESSENDERLO D T.K. G.T. KEIHEUVEL B 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 27/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL I.S.C. T.C. 0-3 / 0-6 / 15-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule A - 1 vr 26/04/2019 NEERPELTSE T.C. T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-2 / 9-4 / 61-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule H - 1 vr 26/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-10 / 25-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 vr 26/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL LOMMELSE T.C. 2-4 / 6-9 / 62-77
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule E - 1 ma 22/04/2019 TC MAASEIK A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 6-0 / 12-4 / 88-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule F - 1 ma 22/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL B T.C. LUMMEN A 3-3 / 8-8 / 81-76
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL T.C. LUMMEN 1-2 / 2-4 / 17-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 ma 22/04/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A G.T. TESSENDERLO C 3-0 / 6-2 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule A - 1 ma 22/04/2019 T.C. KOERSEL A T.K. G.T. KEIHEUVEL B 3-0 / 6-0 / 24-1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 vr 24/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-3 / 0-6 / 0-24