Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule K 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 2-20 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 6-10 Poule F 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 4 6-10 Poule A 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 3 za 18/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TC O - TC IRIS 1-2 / 2-4 / 27-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 2 za 11/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TC MAASEIK 1-2 / 3-5 / 24-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 1 za 04/07/2020 TC O - TC IRIS B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 1 za 04/07/2020 T.C. HAMONT D KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-2 / 3-4 / 12-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 1 za 04/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. BOCHOLT 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 za 04/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. TENKIE HASSELT 2-1 / 4-2 / 21-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-2 / 3-5 / 35-44
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 4
6-10
poule A - 1 za 04/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. LANAKEN 0-3 / 2-6 / 33-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 2 za 11/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B K. TONGERSE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 2 za 11/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. AS KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 4
6-10
poule A - 2 za 11/07/2020 T.C. LUMMEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 3 za 18/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 3 za 18/07/2020 TC MAASEIK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 3 za 18/07/2020 TENNISCENTRUM ALKEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 3 za 18/07/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 za 18/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. LAAKDAL
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 4
6-10
poule A - 3 za 18/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 4 za 25/07/2020 T.C. LANAKEN A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 4 za 25/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS K.T.C. DIEST
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 4 za 25/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 za 25/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. WINTERSLAG
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 4 za 25/07/2020 TENNISCENTRUM ALKEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 4
6-10
poule A - 4 za 25/07/2020 TC MAASEIK KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 5 za 01/08/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. HAMONT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 5 za 01/08/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 5 za 01/08/2020 T.C. ZELEM KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. LANAKEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 za 01/08/2020 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 5 za 01/08/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS SMASH NEEROETEREN T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U17 4
6-10
poule A - 5 za 01/08/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. SMASH KERMT