Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3 145-200 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 30-60 Poule G 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 A 20-25 Poule G 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 B 20-25 Poule F 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 C 20-25 Poule J 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1 145-220 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 20-35 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 20-20 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 20-35 Poule G 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 20-35 Poule H 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1 45-70 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2 20-40 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 55 2 20-40 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 55 2 20-40 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3 285-360 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 3 285-360 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7 45-90 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8 30-40 Poule D 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 20-25 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 80-140 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 40-75 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 A 20-35 Poule E 1/32 Finale 1/32 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 B 20-35 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 20-20 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 A 40-75 Poule H 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 B 40-75 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 20-35 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4 225-460 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 55 3 20-35 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 1 45-70
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 70 1 45-70 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 2 20-40 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 1 45-80 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2 20-40 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 A 20-40 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 B 20-40 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 C 20-40 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 D 20-40 Poule D 4
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2 20-40 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 10-10 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 10-10 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 10-10 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 10-10 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 10-10 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 A 10-10 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 B 10-10 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 C 10-10 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 A 10-10 Poule F 1/32 Finale 1/32 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 B 10-10 Poule G 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 10-10 Poule D 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
285-360
Finale zo 24/06/2018 T.C. HAM KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-8 / 3-16 / 47-105
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule B - 5 za 23/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. BOUILLON 2-4 / 4-8 / 37-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 2
20-40
poule (ER) A - 5 vr 22/06/2018 T.C. AS KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-3 / 64-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
285-360
1/2 Finale zo 17/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 11-5 / 84-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
1/2 Finale zo 17/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS NEERPELTSE T.C. 1-5 / 3-11 / 63-77
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule B - 4 za 16/06/2018 T.C. EMBOURG B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 2-10 / 38-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/2 Finale vr 15/06/2018 TENNIS PAAL A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-3 / 7-7 / 53-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 55 2
20-40
poule (ER) A - 5 vr 15/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. LUMMEN 5-1 / 10-3 / 74-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 2
20-40
poule (ER) A - 4 vr 15/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS K.T.C. DIEST 5-1 / 10-3 / 69-41
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
20-40
1/2 Finale do 14/06/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-2 / 5-4 / 44-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
1/4 Finale zo 10/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE BORN 6-0 / 12-2 / 81-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
20-35
1/4 Finale za 09/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. LAAKDAL A 1-3 / 2-7 / 29-43
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule B - 3 za 09/06/2018 HERENTALSE A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-2 / 66-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 NEERPELTSE T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-1 / 4-3 / 18-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
1/2 Finale za 09/06/2018 TC MAASEIK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-1 / 4-2 / 29-22
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/4 Finale vr 08/06/2018 T.C. BEUKENHOF KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 4-10 / 50-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 55 2
20-40
poule (ER) A - 4 vr 08/06/2018 TENNIS PAAL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 5-8 / 67-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
1/4 Finale vr 08/06/2018 T.R.C. KORTESSEM A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-4 / 57-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 2
20-40
poule (ER) A - 3 vr 08/06/2018 KTC RAPID WATERSCHEI KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-6 / 65-52
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
20-40
1/4 Finale do 07/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.R.C. KORTESSEM C 2-2 / 4-4 / 44-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
285-360
poule A - 3 zo 03/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KONINKLIJKE WEZEL T.C. 6-3 / 13-8 / 106-84
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
1/8 Finale zo 03/06/2018 TC MAASEIK B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-7 / 5-14 / 76-108
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. HAM A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5-1 / 10-2 / 69-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
20-35
1/8 Finale za 02/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS GEELSE T.C. DEN BRUUL A 4-2 / 8-5 / 71-65
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule B - 2 za 02/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS SPY T.C. 2-4 / 4-10 / 52-74
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. DE KREKEL PEER C 2-1 / 4-2 / 21-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
1/4 Finale za 02/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. LANAKEN B 2-1 / 5-2 / 41-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/8 Finale vr 01/06/2018 TC O - TC IRIS B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 2-11 / 40-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/8 Finale vr 01/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. LANAKEN 1-5 / 3-11 / 38-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 55 3
20-35
poule A - 5 vr 01/06/2018 T.C. HAM KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-4 / 67-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 70 2
20-40
poule (ER) A - 2 vr 01/06/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-2 / 66-27
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 1
45-80
poule A - 3 do 31/05/2018 K.T.C. DIEST KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-0 / 8-0 / 48-6
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
1/8 Finale do 31/05/2018 NEERPELTSE T.C. E KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-1 / 7-2 / 53-28
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
1/8 Finale do 31/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C T.R.C. KORTESSEM A 0-4 / 2-8 / 43-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
285-360
poule A - 2 zo 27/05/2018 T.C. LAAKDAL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-8 / 2-16 / 39-105
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule D - 5 zo 27/05/2018 T.C. NETEVALLEI KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 8-1 / 16-3 / 110-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 5 za 26/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS K.T.C. DIEST B 3-3 / 7-7 / 65-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
1/16 Finale za 26/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 6-7 / 54-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
1/16 Finale za 26/05/2018 G.T. TESSENDERLO KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-4 / 61-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 3-3 / 6-6 / 56-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 4 za 26/05/2018 T.C. WIMBLEDON KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 5-8 / 47-62
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule B - 1 za 26/05/2018 T.C. TER LINDEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-4 / 64-45
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. DE BONEPUT B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 1-6 / 7-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B TC MAASEIK D 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale vr 25/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. DE NETHE E 3-3 / 7-7 / 69-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale vr 25/05/2018 LOMMELSE T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 6-6 / 49-50
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
45-70
poule C - 5 vr 25/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS 2-4 / 4-8 / 40-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule A - 5 vr 25/05/2018 T.C. WINTERSLAG KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-4 / 79-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 55 2
20-40
poule (ER) A - 2 vr 25/05/2018 T.C. LUMMEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 4-11 / 59-87
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 55 3
20-35
poule A - 4 vr 25/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS K. TONGERSE T.C. A 3-3 / 6-8 / 53-71
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 1
45-80
poule A - 2 do 24/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE ALK 2-2 / 4-5 / 41-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 3
285-360
poule A - 1 zo 20/05/2018 GEELSE T.C. DEN BRUUL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-7 / 5-15 / 66-106
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 5 zo 20/05/2018 T.C. WINTERSLAG KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-6 / 11-15 / 132-139
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule D - 4 zo 20/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS K.T.C. DIEST 5-4 / 12-10 / 107-102
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
20-25
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. DE ALK KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 4 za 19/05/2018 T.C. WIMBLEDON KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 8-6 / 66-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule G - 5 za 19/05/2018 LOMMELSE T.C. B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 4-10 / 45-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule G - 5 za 19/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. LAAKDAL A 2-4 / 5-8 / 49-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule F - 5 za 19/05/2018 T.C. DE NETHE KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 6-7 / 47-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule J - 5 za 19/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C NEERPELTSE T.C. C 4-2 / 8-4 / 61-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 3 za 19/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 10-5 / 81-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule C - 5 za 19/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. KAULILLE 3-3 / 6-8 / 63-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 5 za 19/05/2018 KON. METALLIC T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 6-7 / 49-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule E - 5 za 19/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 4-2 / 9-4 / 63-51
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
1/32 Finale za 19/05/2018 SMASH NEEROETEREN T.C. D KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-1 / 41-19
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
45-70
poule C - 4 vr 18/05/2018 T.C. BOCHOLT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-5 / 81-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule A - 4 vr 18/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. TENKIE HASSELT A 2-4 / 4-8 / 36-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 55 2
20-40
poule (ER) A - 1 vr 18/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TENNIS PAAL 4-2 / 9-5 / 77-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
80-140
poule A - 5 vr 18/05/2018 TC O - TC IRIS KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-8 / 73-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
1/32 Finale vr 18/05/2018 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-0 / 8-1 / 53-20
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 1
45-80
poule A - 1 do 17/05/2018 TC MAASEIK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-0 / 8-1 / 55-24
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule A - 5 do 17/05/2018 SMASH NEEROETEREN T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-3 / 2-6 / 30-42
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule A - 5 do 17/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS 0-4 / 2-8 / 46-59
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule B - 5 do 17/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. KAULILLE 2-2 / 4-5 / 32-45
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 5 do 17/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 6-5 / 60-54
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule D - 5 do 17/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D T.C. TENKIE HASSELT A 0-4 / 1-8 / 34-55
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
20-40
poule B - 4 do 17/05/2018 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-4 / 1-8 / 26-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 4 zo 13/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. WIMBLEDON 2-7 / 4-14 / 69-100
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule D - 3 zo 13/05/2018 TENNIS CLUB DILSEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-4 / 11-8 / 102-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
20-25
poule A - 4 zo 13/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE NETHE 2-4 / 5-9 / 56-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 3 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. LUMMEN B 5-1 / 10-3 / 71-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule G - 4 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. BERKENBOS B 4-2 / 8-4 / 59-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule F - 4 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B OPOETERSE TENNISCLUB A 2-4 / 4-10 / 37-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule J - 4 za 12/05/2018 TENNISCENTRUM ALKEN A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-5 / 2-10 / 27-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 2 za 12/05/2018 T.C. HEUSDEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule C - 4 za 12/05/2018 T.C. BOCHOLT A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-2 / 68-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 4 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 4-8 / 41-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule H - 4 za 12/05/2018 TENNISCLUB FIELD B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 11-2 / 75-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
20-35
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. TENKIE HASSELT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 3-11 / 50-76
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule H - 5 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS B 2-1 / 4-3 / 19-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule B - 5 za 12/05/2018 TC O - TC IRIS C KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-1 / 5-4 / 26-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule D - 5 za 12/05/2018 T.C. WINTERSLAG KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 0-6 / 16-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule C - 5 za 12/05/2018 T.C. BOCHOLT D KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule C - 5 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B TC MAASEIK B 2-1 / 5-3 / 41-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule D - 5 za 12/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C T.C. WINTERSLAG 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule F - 5 za 12/05/2018 TC MAASEIK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule G - 5 za 12/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule G - 5 vr 11/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. DE KREKEL PEER D 6-0 / 12-0 / 72-26
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
45-70
poule C - 3 vr 11/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KTC RAPID WATERSCHEI 0-6 / 1-12 / 27-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule A - 3 vr 11/05/2018 T.C. DRIEHOEVEN B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 8-6 / 71-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
80-140
poule A - 4 vr 11/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KTC RAPID WATERSCHEI B 3-3 / 8-7 / 66-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule C - 5 vr 11/05/2018 TC MAASEIK B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 6-7 / 56-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule E - 5 vr 11/05/2018 KTC RAPID WATERSCHEI E KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 3-10 / 38-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule C - 5 vr 11/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. DE KREKEL PEER C 6-0 / 12-2 / 82-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule A - 4 vr 11/05/2018 T.C. WINTERSLAG B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 0-12 / 18-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 55 3
20-35
poule A - 2 vr 11/05/2018 T.C. DE BORN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-6 / 76-72
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule A - 4 do 10/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TENNISCLUB ZUTENDAAL 0-4 / 1-8 / 37-56
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule A - 4 do 10/05/2018 T.C. DRIEHOEVEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-2 / 5-6 / 55-57
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule B - 4 do 10/05/2018 T.C. BOCHOLT A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-2 / 5-4 / 45-41
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 4 do 10/05/2018 ACHEL T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-3 / 2-7 / 25-51
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule D - 4 do 10/05/2018 STEVOORTSE TC. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 4-0 / 8-0 / 50-25
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
20-40
poule B - 3 do 10/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TC MAASEIK B 3-1 / 7-3 / 55-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 3 zo 06/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KTC RAPID WATERSCHEI 6-3 / 12-7 / 96-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 8
30-40
poule D - 2 zo 06/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. BOEKT 4-5 / 9-10 / 69-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
20-25
poule A - 3 zo 06/05/2018 T.C. BOEKT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-3 / 70-52
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 2 za 05/05/2018 T.C. TENNISDEL GENK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 6-8 / 63-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule G - 3 za 05/05/2018 TC O - TC IRIS A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-8 / 72-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule G - 3 za 05/05/2018 T.C. KAULILLE B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-2 / 8-6 / 70-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule J - 3 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C T.C. DE KREKEL PEER C 1-5 / 3-10 / 37-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1
145-220
poule A - 1 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. HAM 2-4 / 5-10 / 54-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule C - 3 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 63-26
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. DRIEHOEVEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-3 / 69-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule H - 3 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. BOCHOLT 2-4 / 5-9 / 66-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule E - 3 za 05/05/2018 TENNIS PAAL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 6-9 / 72-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
20-35
poule E - 3 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. ROOSENDAEL 5-1 / 10-5 / 81-64
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule H - 4 za 05/05/2018 T.C. BOCHOLT B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule B - 4 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. TENNISDEL GENK C 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule A - 4 za 05/05/2018 T.C. TENNISDEL GENK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule D - 4 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. BOCHOLT C 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule C - 4 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B TENNIS CLUB DILSEN 0-3 / 0-6 / 1-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule A - 4 za 05/05/2018 TC MAASEIK E KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 1-6 / 18-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule C - 4 za 05/05/2018 T.C. DE BONEPUT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule F - 4 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule G - 4 za 05/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. WINTERSLAG B 1-2 / 2-4 / 20-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule D - 4 za 05/05/2018 TC O - TC IRIS E KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-1 / 38-23
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule G - 4 vr 04/05/2018 T.C. KAULILLE KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-6 / 2-12 / 39-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule H - 4 vr 04/05/2018 KONINKLIJKE BREESE T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 5-9 / 55-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 2
20-40
poule A - 2 vr 04/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS 2-4 / 6-8 / 62-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
80-140
poule A - 3 vr 04/05/2018 SMASH NEEROETEREN T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule C - 4 vr 04/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE BONEPUT A 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule E - 4 vr 04/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS A 2-4 / 5-9 / 65-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule C - 4 vr 04/05/2018 KTC RAPID WATERSCHEI D KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5-1 / 11-2 / 74-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule A - 3 vr 04/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KTC RAPID WATERSCHEI 2-4 / 7-8 / 70-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 55 3
20-35
poule A - 1 vr 04/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. WINTERSLAG 2-4 / 6-8 / 57-71
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule A - 3 do 03/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. WINTERSLAG A 2-2 / 4-4 / 33-36
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule A - 3 do 03/05/2018 TENNIS CLUB DILSEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-4 / 1-8 / 27-54
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule B - 3 do 03/05/2018 T.C. DE KREKEL PEER A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-1 / 7-3 / 57-43
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 3 do 03/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C T.C. HAMONT 4-0 / 8-0 / 49-17
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule D - 3 do 03/05/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D LOMMELSE T.C. A 2-2 / 5-5 / 42-55
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
20-40
poule B - 2 do 03/05/2018 T.C. AS A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-4 / 0-8 / 12-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 2 zo 29/04/2018 T.C. TENKIE HASSELT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-8 / 3-17 / 65-118
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
20-25
poule A - 2 zo 29/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. BOLDERBERG D 0-6 / 1-12 / 28-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
145-200
poule A - 1 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-5 / 5-10 / 65-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
30-60
poule G - 2 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TC MAASEIK C 5-1 / 10-4 / 74-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule G - 2 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. BOCHOLT A 4-2 / 9-4 / 60-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule F - 2 za 28/04/2018 SPORTA HERK DE STAD T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 4-9 / 46-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule C - 2 za 28/04/2018 T.C. DRIEHOEVEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-4 / 58-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 2 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. ZELEM 1-5 / 4-10 / 51-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule H - 2 za 28/04/2018 T.C. HAM A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 10-2 / 69-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule E - 2 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. DE ALK 4-2 / 8-4 / 60-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
20-35
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. AS C KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-6 / 64-64
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule H - 3 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. DE BONEPUT B 1-2 / 2-4 / 12-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule B - 3 za 28/04/2018 SMASH NEEROETEREN T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-2 / 2-4 / 11-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule A - 3 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. WINTERSLAG 1-2 / 2-5 / 15-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule C - 3 za 28/04/2018 T.C. AS A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule A - 3 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule C - 3 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. LANAKEN C 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule D - 3 za 28/04/2018 LOMMELSE T.C. KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule F - 3 za 28/04/2018 TC O - TC IRIS C KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule G - 3 za 28/04/2018 T.C. BOCHOLT B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule D - 3 za 28/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 0-6 / 6-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule G - 3 vr 27/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A TC MAASEIK D 5-1 / 11-2 / 69-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule H - 3 vr 27/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B TC MAASEIK H 5-1 / 10-4 / 74-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 1
45-70
poule C - 1 vr 27/04/2018 TENNIS CLUB DILSEN A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-8 / 74-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
80-140
poule A - 2 vr 27/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS A 1-5 / 2-10 / 38-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule C - 3 vr 27/04/2018 T.C. DE KREKEL PEER B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 11-3 / 82-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule E - 3 vr 27/04/2018 T.C. DE BONEPUT A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-4 / 6-8 / 61-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule C - 3 vr 27/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B TC MAASEIK C 1-5 / 3-10 / 48-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule A - 2 vr 27/04/2018 TC MAASEIK KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 1-12 / 39-79
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule A - 2 do 26/04/2018 KTC RAPID WATERSCHEI B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-0 / 8-3 / 64-52
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule A - 2 do 26/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. WINTERSLAG B
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule B - 2 do 26/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. WINTERSLAG A 0-4 / 1-8 / 25-52
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 2 do 26/04/2018 T.C. BOCHOLT B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 0-4 / 0-8 / 13-49
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule D - 2 do 26/04/2018 NEERPELTSE T.C. B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 0-4 / 1-8 / 42-55
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
20-40
poule B - 1 do 26/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 4-5 / 36-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 7
45-90
poule B - 1 zo 22/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. KAULILLE B 6-3 / 14-8 / 104-82
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
20-25
poule A - 1 zo 22/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS KONINKLIJKE BREESE T.C. A 1-5 / 2-10 / 27-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule G - 1 za 21/04/2018 T.C. DE KREKEL PEER B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 3-10 / 52-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule F - 1 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. WINTERSLAG 4-2 / 8-4 / 62-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
20-25
poule J - 1 za 21/04/2018 T.C. BOCHOLT C KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-5 / 2-10 / 34-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
20-35
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. LUMMEN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 9-4 / 62-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
20-20
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. DE BONEPUT B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-3 / 64-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule H - 1 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. NETEVALLEI 3-3 / 6-6 / 51-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
40-75
poule E - 1 za 21/04/2018 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-7 / 69-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
20-35
poule E - 1 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS NEERPELTSE T.C. B 6-0 / 12-2 / 79-59
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule B - 2 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule A - 2 za 21/04/2018 TC O - TC IRIS D KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-2 / 2-4 / 14-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule D - 2 za 21/04/2018 T.C. AS B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-1 / 5-2 / 39-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule C - 2 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B TC O - TC IRIS 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule A - 2 za 21/04/2018 NEERPELTSE T.C. B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 37-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule D - 2 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 7-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule F - 2 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-0 / 6-0 / 38-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
10-10
poule G - 2 za 21/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B SMASH NEEROETEREN T.C. D 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule D - 2 za 21/04/2018 T.C. TENNISDEL GENK C KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-0 / 38-13
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule H - 2 vr 20/04/2018 T.C. DE KREKEL PEER F KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-6 / 0-12 / 21-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
40-75
poule C - 2 vr 20/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 1-5 / 4-10 / 48-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule E - 2 vr 20/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. BOCHOLT B 3-3 / 7-6 / 64-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule C - 2 vr 20/04/2018 T.C. BOCHOLT E KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-4 / 61-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
20-20
poule A - 1 vr 20/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 9-4 / 64-36
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule A - 1 do 19/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS 1-3 / 2-6 / 17-43
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule A - 1 do 19/04/2018 KTC RAPID WATERSCHEI KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-4 / 0-8 / 34-52
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule B - 1 do 19/04/2018 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-1 / 6-2 / 40-35
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 1 do 19/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 5-5 / 60-56
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule D - 1 do 19/04/2018 T.C. BOCHOLT C KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 2-2 / 5-5 / 49-54
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
10-10
poule H - 1 za 14/04/2018 TC MAASEIK KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
10-10
poule A - 1 za 14/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
10-10
poule D - 1 za 14/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 0-6 / 18-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule A - 1 za 14/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 2-4 / 15-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule C - 1 za 14/04/2018 NEERPELTSE T.C. A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-2 / 2-5 / 26-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
10-10
poule D - 1 za 14/04/2018 TC MAASEIK A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
10-10
poule D - 1 za 14/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TENNIS CLUB DILSEN 2-1 / 4-2 / 29-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule G - 1 vr 13/04/2018 T.C. BOCHOLT B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 2-11 / 34-78
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
20-35
poule H - 1 vr 13/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. BOCHOLT D 1-5 / 2-10 / 34-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
20-35
poule C - 1 vr 13/04/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. HAMONT A 2-4 / 5-9 / 49-68
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 70 1
45-70
1/4 Finale di 28/08/2018 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. HAUT CLOCHER
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 55 2
20-40
1/4 Finale zo 09/09/2018 T.C. SMASH OEDELEM KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 3
285-360
1/4 Finale zo 09/09/2018 CLUB JUSTINE HENIN KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS