Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 3 ploeg A 141 - 200 Merlo Eline Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES 25 - 1 ploeg A 141 - 240 Deckers Daphne Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 4
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Opdenakker Zoë Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 3
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Merlo Anniek Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
DAMES 45 - 3 ploeg A 12 - 40 Luys Colette Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Vanderputte Wim Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Winnaar
HEREN (4 SPELERS) - 5 ploeg A 61 - 95 Verhofstadt Leander Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Alajdi El Idrissi El Mahdi Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 3
HEREN 35 - 1 ploeg A 211 - 285 Rasera Alexander Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
HEREN 35 - 3 ploeg A 76 - 140 Gommeren Kris Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 De Ruysscher Serge Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 4
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Telen Peter Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 3
HEREN 45 - 4 ploeg A 36 - 75 Kestermans Henk Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 4
HEREN 55 - 3 ploeg A 12 - 35 Schuermans Danny Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 3
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Verhofstadt Emma Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule G - plaats 6
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Dalemans Jill Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/8 Finale
MEISJES U11 - 4 ploeg B 2 - 6 Meeuwissen Emma Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/8 Finale
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Mokosinski Iris Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Mokosinski Zoë Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule E - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
MEISJES U17 - 4 ploeg B 6 - 10 Vangrieken Kaat Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule G - plaats 6
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Ligorio Matteo Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Cruysberghs Sem Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 6
JONGENS U17 - 3 ploeg A 6 - 30 Vandebeek Daan Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg A 12 - 40 Janssen Chantal Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 3
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg B 12 - 40 Hermans Katrin Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 5
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg C 12 - 40 Van Caekenberghe An Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 4
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Deckers Noël Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 6