Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 3 141-200
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 A 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 B 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3 A 36-75
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 25 3 B 36-75
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 7 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 76-140
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 5 225-460
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule C 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule D 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 A 2-20 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 B 2-20 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule B 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 wo 08/07/2020 SPORTING HOVE T.C. KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 2-5 / 26-41
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 wo 08/07/2020 SPORTING HOVE T.C. A T.C. TER LINDEN B 1-2 / 2-4 / 23-34
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 wo 08/07/2020 SPORTING HOVE T.C. B T.C. TER LINDEN A 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 1 wo 08/07/2020 SPORTING HOVE T.C. T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 T.C. SPORTIVA SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 wo 08/07/2020 TURNHOUTSE T.V. SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule C - 2 wo 15/07/2020 T.C. TER LINDEN SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 SPORTING HOVE T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 wo 15/07/2020 TC WINGFIELD SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 wo 15/07/2020 SPORTING HOVE T.C. A T.C. KEERPUNT '65 A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 wo 15/07/2020 SPORTING HOVE T.C. B T.C. DE LUSTHOVEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 2 wo 15/07/2020 SPORTING HOVE T.C. KON. PARK T.C. BRASSCHAAT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 wo 22/07/2020 T.C. VOORTKAPEL SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule C - 3 wo 05/08/2020 SPORTING HOVE T.C. TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 4 wo 05/08/2020 T.C. KROMVELD SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 05/08/2020 SPORTING HOVE T.C. I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 wo 05/08/2020 SPORTING HOVE T.C. K. MECHELSE T.H.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 3 wo 05/08/2020 TC WINGFIELD A SPORTING HOVE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 wo 05/08/2020 I.S.C. T.C. A SPORTING HOVE T.C. B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 5 wo 12/08/2020 SPORTING HOVE T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 wo 12/08/2020 K. BRANDT T.C. SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 3 wo 12/08/2020 TC WINGFIELD SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule C - 1 wo 08/07/2020 K. MECHELSE T.H.C. SPORTING HOVE T.C. 0-3 / 0-6 / 0-24