Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95 Poule B 1
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 12-25 Poule B 5
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4 201-280 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6 91-140 Poule C 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 76-140 Poule C 2
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 12-35 Poule D 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 12-35 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule K 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 2-6 Poule L 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule H 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 5 wo 22/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. STABROEK 2-1 / 4-3 / 22-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule L - 5 wo 22/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 2-4 / 27-30
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 wo 22/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. LAAGLAND 0-2 / 1-4 / 19-28
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. TC PEERDSBOS 4-2 / 10-6 / 85-55
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KALMTHOUTSE T.C. 6-3 / 14-7 / 114-86
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 4 zo 19/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. SPORTIVA 5-4 / 12-8 / 93-93
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DE POLLEPEL KALMTHOUTSE T.C. 0-6 / 1-12 / 32-76
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. K.T.C. SCHOTEN 3-3 / 6-6 / 46-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule C - 4 za 18/05/2019 TENNIS TER BREME KALMTHOUTSE T.C. 1-5 / 6-11 / 74-88
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. MOLENBOS 4-2 / 9-5 / 76-47
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. DE HASSELT KALMTHOUTSE T.C. 5-1 / 10-2 / 66-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 4 wo 15/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule L - 4 wo 15/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. STABROEK 3-0 / 6-1 / 38-18
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 wo 15/05/2019 TENNISCLUB T & T KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 2-4 / 21-32
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. DE DAGERAAD 0-6 / 1-12 / 46-77
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE MEREL KALMTHOUTSE T.C. 5-4 / 11-10 / 101-93
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 3 zo 12/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. TER RIVIEREN 4-5 / 10-10 / 91-96
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. HEIVELD KALMTHOUTSE T.C. 0-6 / 2-12 / 44-82
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 KONINKL. CLUB DE ANJELIER KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 69-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule C - 3 za 11/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 4-2 / 9-4 / 68-52
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. LAAGLAND KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-5 / 67-54
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. ESSENSE T.C. INTER 3-3 / 8-6 / 70-58
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 3 wo 08/05/2019 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule L - 3 wo 08/05/2019 T.C. DEN OTTER KALMTHOUTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 31-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-9
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. AVIA KALMTHOUTSE T.C. 2-4 / 6-9 / 66-71
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 2 zo 05/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. SORGVLIET 4-5 / 11-11 / 104-109
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 2 zo 05/05/2019 TURNHOUTSE T.V. KALMTHOUTSE T.C. 6-3 / 13-8 / 94-82
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 04/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. AZUA .C.C. 5-1 / 11-2 / 70-34
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. TEN HOEVE 2-4 / 5-9 / 51-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. AVIA KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-6 / 77-65
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. TEN HOEVE 2-4 / 4-9 / 52-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KALMTHOUTSE T.C. 5-1 / 11-2 / 76-44
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 2 wo 01/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule L - 2 wo 01/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. ESSENSE T.C. INTER 3-0 / 6-1 / 41-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 wo 01/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 2-1 / 4-3 / 31-35
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. KROMVELD 2-4 / 6-8 / 63-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 1 zo 28/04/2019 HEISTSE T.C. KALMTHOUTSE T.C. 8-1 / 16-2 / 101-50
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 1 zo 28/04/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. BORGERWEERT 1-8 / 4-17 / 63-120
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DUVELS KALMTHOUTSE T.C. 2-4 / 4-9 / 48-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. SORGVLIET 2-4 / 5-9 / 54-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule C - 1 za 27/04/2019 TC OASE KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-4 / 69-43
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 KALMTHOUTSE T.C. K.T.C. SCHOTEN 1-5 / 3-11 / 50-73
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule K - 1 wo 24/04/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. LAAGLAND 1-2 / 3-4 / 20-21
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 wo 24/04/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 3-4 / 33-26
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 25/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. SPORTIVA
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS KALMTHOUTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule C - 5 za 25/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. KON. WITTE DUIVELS T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 HERENTALSE KALMTHOUTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. TEN HOEVE
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. GROENPARK HOBOKEN KALMTHOUTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 5 zo 26/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. ROYAL ANTWERP T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. BRABO KALMTHOUTSE T.C.