Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140 Poule E Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 26-60 Poule I 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 12-25 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 36-75 Poule F 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 12-35 Poule G 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 A 12-20 Poule C 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5 B 12-20 Poule D 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3 12-40 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2 361-440 Poule A 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule B 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule H 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 A 12-25 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 B 12-25 Poule E 4
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4 290-460 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35 Poule O 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule C 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 36-75 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule O 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule J 1/32 Finale 1/32 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 C 2-6 Poule R 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 2-6 Poule H 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2 6-50 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 2-6 Poule O 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 2-6 Poule P 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 A 6-10 Poule K 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 B 6-10 Poule L 1/8 Finale 1/8 Finale
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule A 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 5 zo 22/09/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. EVERSEL 0-4 / 0-8 / 17-49
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 4 zo 15/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-3 / 3-7 / 40-54
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 3 zo 08/09/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. BASVELD 1-3 / 3-6 / 36-46
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 1 zo 25/08/2019 K.T.C. MEULENBERG M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-1 / 6-2 / 42-28
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 5 za 29/06/2019 T.C. TOPSPIN M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 41-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
Finale za 22/06/2019 K.T.C. DIEST M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 7-7 / 66-59
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 4 za 22/06/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 6-8 / 55-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. SMASH KERMT M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-8 / 44-56
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 3 za 15/06/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-2 / 63-34
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 7 zo 09/06/2019 G.T. TESSENDERLO M.T.C. LEOPOLDSBURG 9-0 / 18-0 / 111-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
1/4 Finale za 08/06/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 8-7 / 72-63
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 2 za 08/06/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-5 / 4-11 / 66-88
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. HAMONT A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-1 / 5-3 / 39-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale vr 07/06/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 7-6 / 57-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 6 zo 02/06/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 4-5 / 10-12 / 94-102
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
1/8 Finale zo 02/06/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-3 / 6-8 / 59-72
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 1 za 01/06/2019 T.C. PAVINOM M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 7-7 / 64-69
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale za 01/06/2019 K.T.C. DIEST A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 10-36
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNISCLUB FIELD 4-2 / 9-5 / 69-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. AS M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 9-4 / 69-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 5 zo 26/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LANAKEN 4-2 / 9-6 / 71-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule A - 5 zo 26/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 4-2 / 8-5 / 58-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 8-8 / 71-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 5 za 25/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. AS 5-1 / 10-3 / 72-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule F - 5 za 25/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. BOCHOLT 2-4 / 5-9 / 55-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
1/16 Finale za 25/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNIS PAAL 3-3 / 6-7 / 59-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule D - 5 za 25/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B K.T.C. DIEST A 4-2 / 8-6 / 58-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. DRIEHOEVEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-9 / 62-68
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 5 za 25/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. WIMBLEDON 0-3 / 0-6 / 14-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. AS M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-2 / 31-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale za 25/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-1 / 4-2 / 27-17
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 5 vr 24/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 42-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule O - 5 vr 24/05/2019 K.T.C. DIEST M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 41-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 5 vr 24/05/2019 LOMMELSE T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 11-2 / 69-30
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 4 zo 19/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-4 / 10-11 / 75-97
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 4 zo 19/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG RUNKSTER T.C. 3-3 / 6-6 / 51-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. BOCHOLT M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-5 / 79-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule A - 4 zo 19/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 8-4 / 61-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 5-9 / 67-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule I - 5 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 37-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. OP DE WAAL M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-3 / 90-52
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule F - 5 za 18/05/2019 TC MAASEIK M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 3-11 / 51-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 5 za 18/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. BOEKT 0-6 / 2-12 / 51-80
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule C - 4 za 18/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A K.T.C. DIEST C 5-1 / 10-3 / 72-48
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule D - 4 za 18/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 7-7 / 61-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 4 za 18/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. AS 3-3 / 7-7 / 62-59
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/32 Finale za 18/05/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-0 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. LUMMEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-1 / 38-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule G - 5 za 18/05/2019 T.C. MOL M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-2 / 3-4 / 30-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE NETHE M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-10 / 63-84
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule O - 4 vr 17/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. HAM 5-1 / 10-3 / 66-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 4 vr 17/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TC HECHTEL-EKSEL 1-5 / 4-11 / 55-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 3 zo 12/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNIS PAAL 5-4 / 12-8 / 91-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 12/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-2 / 80-34
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 3 zo 12/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 54-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule H - 4 zo 12/05/2019 T.C. KAULILLE M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-3 / 71-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-6 / 0-12 / 23-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. ZOLDER M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-8 / 42-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule I - 4 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LANAKEN 0-6 / 2-12 / 50-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule F - 3 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG LOMMELSE T.C. 3-3 / 8-6 / 62-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule F - 4 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LAAKDAL 6-0 / 12-0 / 72-23
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 4 za 11/05/2019 T.C. BOCHOLT M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-3 / 72-26
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule C - 3 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0-6 / 2-12 / 43-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. KOERSEL A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 6-8 / 55-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. ZELEM M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-11 / 46-75
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule O - 5 za 11/05/2019 G.T. TESSENDERLO A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-2 / 30-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 5 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule R - 5 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG C T.C. ZELEM D 0-3 / 3-6 / 21-31
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. HEUSDEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-2 / 33-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule G - 4 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-0 / 36-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule P - 5 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TC HECHTEL-EKSEL 2-1 / 5-2 / 37-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule K - 5 za 11/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A TENNISCLUB FIELD B 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 3 vr 10/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LAAKDAL 2-4 / 5-8 / 51-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule O - 3 vr 10/05/2019 T.C. LUMMEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 44-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. WIMBLEDON M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-6 / 8-12 / 87-100
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 05/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-8 / 74-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. LUMMEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-9 / 64-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule H - 3 zo 05/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. DE BORN 1-5 / 4-10 / 47-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule A - 2 zo 05/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.C. HAM B 5-1 / 10-3 / 70-48
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. SMASH KERMT A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 6-7 / 47-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-2 / 80-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule I - 3 za 04/05/2019 T.C. HAMONT M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 8-5 / 61-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule F - 3 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. AS 6-0 / 12-0 / 72-19
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 3 za 04/05/2019 KTC BERINGEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-2 / 66-33
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule C - 2 za 04/05/2019 OPOETERSE TENNISCLUB A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5-1 / 10-3 / 68-46
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule D - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B T.C. HEUSDEN A 2-4 / 4-9 / 44-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. DE KREKEL PEER 2-4 / 4-8 / 44-60
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule O - 4 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.C. LUMMEN B 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-1 / 4-3 / 22-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule R - 4 za 04/05/2019 K.T.C. DIEST A M.T.C. LEOPOLDSBURG C 3-0 / 6-1 / 27-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 2 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-5 / 18-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule G - 3 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG NEERPELTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 37-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 4 za 04/05/2019 T.C. HAM M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 5-2 / 22-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule P - 4 za 04/05/2019 T.C. BOCHOLT M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 4 za 04/05/2019 T.C. MOL A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-1 / 39-20
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 2 vr 03/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-3 / 69-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule O - 2 vr 03/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. KOERSEL 3-3 / 7-8 / 71-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 2 vr 03/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-5 / 3-11 / 42-79
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule O - 3 wo 01/05/2019 T.C. ZELEM A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 3 wo 01/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-2 / 28-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule R - 3 wo 01/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG C TENNIS PAAL A 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 3 wo 01/05/2019 K.T.C. MEULENBERG M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 3 wo 01/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG TENNISCLUB FIELD 1-2 / 2-4 / 11-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule P - 3 wo 01/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. HAM 1-2 / 2-4 / 22-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule K - 3 wo 01/05/2019 T.C. DE NETHE B M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 3 wo 01/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 4-2 / 32-26
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule A - 1 zo 28/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. BOLDERBERG 4-5 / 8-11 / 86-96
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 28/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG K.T.C. DIEST 3-3 / 7-7 / 64-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 47-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule H - 2 zo 28/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 44-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. KAULILLE A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 1-5 / 5-11 / 72-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B T.C. MOL A 3-3 / 7-7 / 59-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule E - 1 za 27/04/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 6-6 / 48-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule I - 2 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LAAKDAL 3-3 / 6-7 / 52-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7
12-25
poule F - 1 za 27/04/2019 K. TONGERSE T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-6 / 0-12 / 11-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule F - 2 za 27/04/2019 TENNIS CLUB DILSEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 40-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 2 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 25-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule C - 1 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.C. NUCLEA A 2-4 / 4-8 / 39-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HAM B M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 6-6 / 53-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule E - 1 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LANAKEN 1-5 / 3-10 / 56-76
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule O - 2 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A TENNIS PAAL D 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 T.C. HAMONT A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 2 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. HAMONT 0-3 / 2-6 / 15-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DE KREKEL PEER M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-3 / 0-6 / 21-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule G - 2 za 27/04/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-2 / 2-4 / 18-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 2 za 27/04/2019 T.C. HAMONT M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 5-3 / 25-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule K - 2 za 27/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG A T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 2 za 27/04/2019 T.C. DE NETHE A M.T.C. LEOPOLDSBURG B 0-3 / 0-6 / 12-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 45 3
12-40
poule A - 1 vr 26/04/2019 KTC BERINGEN M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 6-7 / 67-63
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule O - 1 vr 26/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG KTC BERINGEN 4-2 / 8-4 / 60-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 1 vr 26/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. LUMMEN 1-5 / 3-10 / 43-76
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule F - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG LOMMELSE T.C. 3-3 / 7-6 / 72-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 1 ma 22/04/2019 T.C. HAMONT M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-0 / 72-17
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule H - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. WINTERSLAG 1-5 / 3-11 / 38-80
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B NEERPELTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule R - 1 ma 22/04/2019 T.C. LUMMEN A M.T.C. LEOPOLDSBURG C 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG KONINKLIJKE WEZEL T.C. 0-3 / 1-6 / 10-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule G - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG LOMMELSE T.C. 1-2 / 2-4 / 19-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule O - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-3 / 21-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule P - 1 ma 22/04/2019 T.C. LAAKDAL M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. MOL B M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule L - 1 ma 22/04/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG B T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-1 / 41-25
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 5
12-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. ROOSENDAEL A M.T.C. LEOPOLDSBURG A 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule C - 3 vr 10/05/2019 ACHEL T.C. M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 5 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule H - 4 za 04/05/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG NEERPELTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-0