Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 1 271-340
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 A 12-25
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 7 B 12-25
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 1 141-240
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 76-170
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 A 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 B 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 C 36-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 D 12-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 3 141-200
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 A 96-140
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 B 96-140
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 6 26-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 26-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 12-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 A 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 B 36-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 2 141-210
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 12-35
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2 41-80
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3 12-40
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 1 81-120
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 A 12-40
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 B 12-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 2-15 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule J 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule K 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 2-6 Poule E 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 A 2-20 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 B 2-20 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 2-6 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1 6-230 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2 6-50 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 A 6-10 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 B 6-10 Poule D 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 C 6-10 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2 2-35 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 A 2-6 Poule G 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 B 2-6 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 C 2-6 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 D 2-6 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 2-6 Poule F 2
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2 6-50 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 A 6-10 Poule F 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 B 6-10 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U17 4 6-10 Poule B 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. LANAKEN 0-3 / 2-6 / 33-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 4 za 25/07/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. A T.C. BOCHOLT A 0-3 / 2-6 / 28-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U17 4
6-10
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT TENNISCLUB FIELD 0-3 / 0-6 / 22-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 1 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER 2-1 / 4-3 / 17-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT B T.C. HAMONT D 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT A T.C. ZELEM A 1-2 / 3-4 / 35-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT TC O - TC IRIS 1-2 / 2-4 / 20-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 0-6 / 18-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. WIMBLEDON 3-0 / 6-1 / 25-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 2 za 11/07/2020 RUNKSTER T.C. A T.C. BOCHOLT C 1-2 / 2-4 / 19-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 za 11/07/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B T.C. BOCHOLT D 2-1 / 4-4 / 22-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. TENNISDEL GENK T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 37-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 2 za 11/07/2020 TC O - TC IRIS B T.C. BOCHOLT A 3-0 / 6-1 / 43-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U17 4
6-10
poule B - 2 za 11/07/2020 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.C. BOCHOLT 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 1 zo 05/07/2020 T.C. BOCHOLT TENNISCLUB FIELD 0-3 / 1-6 / 27-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT A G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 17-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule C - 1 za 04/07/2020 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-1 / 41-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. AS T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 za 04/07/2020 T.C. MOL T.C. BOCHOLT 2-1 / 5-2 / 37-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 04/07/2020 LANDEN T.C. T.C. BOCHOLT 1-2 / 3-4 / 31-34
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 1 za 04/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule B - 1 za 04/07/2020 G.T. TESSENDERLO T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 24-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. NETEVALLEI A T.C. BOCHOLT B 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 za 04/07/2020 KONINKLIJKE BREESE T.C. T.C. BOCHOLT 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. HEUSDEN 0-3 / 1-6 / 19-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-2 / 3-5 / 35-44
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 1 za 04/07/2020 TC MAASEIK A T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-1 / 39-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U17 4
6-10
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. LUMMEN 2-1 / 5-3 / 45-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT TC MAASEIK
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT C T.C. LANAKEN B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule G - 1 za 04/07/2020 TENNIS CLUB DILSEN A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT D T.C. HAMONT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT A T.C. HAMONT C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. LANAKEN T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT B T.C. WINTERSLAG A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT TC O - TC IRIS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT A T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 2 za 11/07/2020 KONINKLIJKE BREESE T.C. A T.C. BOCHOLT C
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 2 zo 12/07/2020 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 2 za 18/07/2020 T.C. BASVELD T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 3 za 18/07/2020 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 3 za 18/07/2020 K. TONGERSE T.C. A T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule B - 3 za 18/07/2020 K.T.C. MEULENBERG A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule C - 3 za 18/07/2020 T.C. LANAKEN A T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 za 18/07/2020 T.C. HEUSDEN T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 18/07/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 3 za 18/07/2020 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 2
2-35
poule B - 3 za 18/07/2020 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule G - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT A SMASH NEEROETEREN T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT B T.C. MOL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT C T.C. TENKIE HASSELT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT D TC O - TC IRIS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT TC MAASEIK
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule F - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT A TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT B TC O - TC IRIS C
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 3 zo 19/07/2020 T.C. BOCHOLT RUNKSTER T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 3 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT K.T.C. DIEST
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT A SMASH NEEROETEREN T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT B TC MAASEIK A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. LAAKDAL T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT A T.C. BASVELD A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. HAMONT A T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT KONINKLIJKE BREESE T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 4 za 25/07/2020 T.C. LUMMEN T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT A T.C. LANAKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT C T.C. KAULILLE A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule G - 4 za 25/07/2020 T.C. LANAKEN A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. LUMMEN C T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 4 za 25/07/2020 T.C. WIMBLEDON A T.C. BOCHOLT C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 za 25/07/2020 T.C. AS A T.C. BOCHOLT D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 za 25/07/2020 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. BOCHOLT K.T.C. DIEST
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. LANAKEN A T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U17 4
6-10
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. HAM T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U15 1
6-230
poule A - 4 zo 26/07/2020 T.C. KEERPUNT '65 T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 5 za 01/08/2020 T.C. AS A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 5 za 01/08/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. BOCHOLT B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. WIMBLEDON A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule C - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT B K.T.C. MEULENBERG B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT G.T. TESSENDERLO
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. AS T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 5 za 01/08/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule F - 5 za 01/08/2020 T.C. WIMBLEDON A T.C. BOCHOLT C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule G - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT A KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT B G.T. TESSENDERLO A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule B - 5 za 01/08/2020 G.T. TESSENDERLO T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT B SMASH NEEROETEREN T.C. C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT KTC RAPID WATERSCHEI 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 2 za 11/07/2020 T.C. SMASH KERMT A T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 4 za 25/07/2020 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT B T.C. DE ALK A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule D - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT B T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule F - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT C T.C. WINTERSLAG A 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. BOCHOLT SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 za 11/07/2020 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. AS T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-0