Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Derweduwe Erika Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: 1/4 Finale
DAMES 25 - 2 ploeg A 76 - 140 Deplanter Valerie Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 4
DAMES 25 - 4 ploeg A 12 - 35 Derweduwe Erika Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule D - plaats 6
DAMES 25 - 4 ploeg B 12 - 35 Decaestecker Ellen Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 3
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Potums Katrien Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: 1/2 Finale
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 T'Jampens Renata Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: 1/4 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Bassez Sven Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 4
HEREN 35 - 3 ploeg A 76 - 140 D'Huyvetter Filip Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 4
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 De Pauw Lieven Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 3
HEREN 35 - 5 ploeg A 12 - 35 Van Den Kerckhove Jim Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Winnaar
HEREN 35 - 5 ploeg B 12 - 35 Boëry Thomas Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 5
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Goffart Thierry Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Van Den Berghe Nore Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: 1/4 Finale
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Van Dyck Lukas Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 3
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Neyt Victor Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: 1/2 Finale
JONGENS U13 - 4 ploeg B 2 - 6 Haelvoet Mattis Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule D - plaats 5
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Haesaert Seppe Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 5
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Van Quickenborne Lander Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: 1/8 Finale
JONGENS U17 - 4 ploeg B 6 - 10 Debeuf Finn Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule B - plaats 4