Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule B 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 1 71-140
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 45 1 71-140 1/4 Finale 1/4 Finale
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1 71-140 Poule A 1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7 41-90 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 A 141-200 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 B 141-200 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 2 141-210 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 A 12-35 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 B 12-35 Poule B 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 55 3 12-35 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 A 12-40 Poule G 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 B 12-40 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 1 81-120
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 1 81-120 1/2 Finale 1/2 Finale
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 1 81-120 Poule A 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 1 81-120
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB GEMENGD 50/60 1 81-120 1/2 Finale 1/2 Finale
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1 81-120 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule G Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 C 2-6 Poule F 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 A 2-20 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 B 2-20 Poule E Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U11 3 2-20 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 A 2-35 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 B 2-35 Poule A Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule I 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1 6-230 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U15 2 6-50 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule A 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4 81-120 Poule B 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule B - 3 zo 15/09/2019 WAREGEM TENNIS CLUB TENNISCLUB ZOMERGEM 3-1 / 7-2 / 51-30
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule B - 2 zo 08/09/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. ST-MICHIELS 3-1 / 6-2 / 45-26
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB GEMENGD 50/60 1
81-120
1/2 Finale vr 06/09/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. AS 2-2 / 4-6 / 48-58
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 1
81-120
1/2 Finale di 03/09/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. AS 1-3 / 4-6 / 45-49
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 45 1
71-140
1/4 Finale zo 01/09/2019 BRUSSELS L.T.C. TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 8-6 / 69-58
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule B - 1 zo 01/09/2019 T.C. FOR EVER TENNISCLUB ZOMERGEM 0-4 / 0-8 / 21-49
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U11 3
2-20
Finale za 31/08/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. TENNISCLUB ZOMERGEM 2-0 / 4-0 / 16-7
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U11 3
2-20
1/2 Finale wo 28/08/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. OLYMPOS 2-1 / 5-3 / 24-19
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U15 2
6-50
1/2 Finale wo 28/08/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. BASVELD 1-2 / 3-4 / 36-31
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U15 2
6-50
1/4 Finale za 24/08/2019 T.C. KORTEMARK TENNISCLUB ZOMERGEM 0-2 / 0-4 / 12-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 2
141-210
poule (ER) A - 6 za 22/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. SPORTINA 1-5 / 3-10 / 49-75
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
Finale za 22/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. RACSO A 0-2 / 0-4 / 1-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
Finale za 22/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. BECKHAND A 2-0 / 4-1 / 16-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
Finale za 22/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 4-5 / 38-44
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/2 Finale wo 19/06/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-2 / 4-5 / 24-27
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. LOVENDEGEM TENNISCLUB ZOMERGEM 5-1 / 10-3 / 65-43
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 2
141-210
poule (ER) A - 5 za 15/06/2019 T.C. MERELBEKE TENNISCLUB ZOMERGEM 5-1 / 11-3 / 79-42
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. EEKLO C 2-1 / 5-2 / 22-14
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. RACSO A TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
1/2 Finale wo 12/06/2019 T.C. MERELBEKE A TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 3-5 / 19-26
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/4 Finale di 11/06/2019 T.C. ORBIS A TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-1 / 7-2 / 53-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
1/4 Finale zo 09/06/2019 T.C. SCHELDEDREEF TENNISCLUB ZOMERGEM 2-4 / 7-9 / 76-78
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 6 do 06/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. MERELBEKE 2-2 / 4-5 / 37-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. BECKHAND A 2-1 / 5-3 / 25-20
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. TOPSPIN B 2-1 / 4-2 / 19-15
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
1/4 Finale wo 05/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-1 / 27-15
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. STEKENE TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 5-3 / 27-21
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. DUINBERGEN TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 6-6 / 47-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
1/4 Finale zo 02/06/2019 T.C. REINAERT A TENNISCLUB ZOMERGEM B 4-2 / 9-5 / 76-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 5 za 01/06/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. MERELBEKE 2-4 / 4-10 / 48-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 2
141-210
poule (ER) A - 3 za 01/06/2019 T.C. SPORTINA TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 6-7 / 64-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS A TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-2 / 8-5 / 58-54
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
1/8 Finale za 01/06/2019 K.T.C. DIEST TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 5-3 / 41-34
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-1 / 6-3 / 48-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale do 30/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-1 / 38-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-1 / 26-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
1/8 Finale wo 29/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-0 / 24-2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 5 di 28/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. ZOTTEGEM A 2-2 / 4-5 / 36-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 5 di 28/05/2019 T.C. EVERGEM A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-4 / 0-8 / 13-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. EVERGEM TENNISCLUB ZOMERGEM 5-1 / 11-2 / 72-35
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-3 / 73-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. BECKHAND A 3-3 / 6-7 / 62-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. WACHTEBEKE A 3-3 / 7-6 / 65-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SCHELDEDREEF TENNISCLUB ZOMERGEM 4-2 / 8-5 / 59-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 4 za 25/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TENNISCLUB ZOMERGEM 4-2 / 9-4 / 71-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 2
141-210
poule (ER) A - 2 za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. MERELBEKE 3-3 / 7-8 / 61-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. ERTVELDE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 5-1 / 11-2 / 68-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. MERELBEKE B 2-4 / 5-8 / 54-62
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
1/4 Finale za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 14-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
1/2 Finale za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. EEKLO A 2-1 / 5-2 / 37-34
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule E - 5 za 25/05/2019 T.K. DE BERKEN TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 4-2 / 31-26
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS 3-0 / 6-1 / 43-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN A TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. TOBIAS C 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule F - 5 wo 22/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE A TENNISCLUB ZOMERGEM C 2-1 / 4-3 / 22-18
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 3 wo 22/05/2019 T.C. NOBEL TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.H.C. INDIANA A TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-1 / 4-3 / 22-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. 'T LOBBEKE 3-0 / 6-0 / 24-10
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 4 di 21/05/2019 T.C. SCHELDEDREEF B TENNISCLUB ZOMERGEM A 3-1 / 6-3 / 46-32
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 4 di 21/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 2-2 / 6-5 / 55-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. TOBIAS 4-2 / 8-7 / 67-70
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 6-7 / 50-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. FOR EVER TENNISCLUB ZOMERGEM 3-6 / 6-13 / 75-101
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. ZOTTEGEM A TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-5 / 3-11 / 55-84
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 6-0 / 12-2 / 78-34
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 3 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. HOF TER BURST 5-1 / 10-2 / 60-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. ERTVELDE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 7-8 / 67-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. REINAERT A 3-3 / 8-6 / 65-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. STEKENE A TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-3 / 7-6 / 63-66
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS A TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-2 / 2-5 / 29-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. TOBIAS A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 1-6 / 21-41
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 5 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. DUBBELOO 2-1 / 4-2 / 34-17
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule E - 4 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM GANTOISE 3-0 / 6-0 / 36-15
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 5 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 38-18
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 3 do 16/05/2019 T.C. MERELBEKE TENNISCLUB ZOMERGEM 1-3 / 3-7 / 40-57
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. MERELBEKE A 3-0 / 6-1 / 27-7
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule F - 4 wo 15/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM C T.C. STEKENE A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 wo 15/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. MERELBEKE A 0-3 / 1-6 / 15-26
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. NOBEL A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 1-6 / 8-27
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 3 di 14/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A R.T.C. ST. NIKLAAS A 2-2 / 5-4 / 45-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 3 di 14/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF B TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-4 / 0-8 / 22-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. TEMSE TENNISCLUB ZOMERGEM 1-5 / 2-10 / 24-67
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 45 1
71-140
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. DUINBERGEN 4-2 / 8-4 / 57-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. OOSTAKKER 7-2 / 14-4 / 102-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. DUBBELOO A 3-3 / 8-7 / 76-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 3 zo 12/05/2019 TENNIS 2000 A TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-3 / 7-6 / 66-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. TOPSPIN TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 8-6 / 65-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS 5-1 / 10-3 / 74-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-4 / 7-10 / 82-93
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. BECKHAND A 2-4 / 4-10 / 55-75
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 za 11/05/2019 TC VELINA TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 2-5 / 30-40
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 za 11/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. MERELBEKE A 1-2 / 3-4 / 37-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 4 za 11/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. ORBIS A 2-1 / 5-2 / 35-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 4 za 11/05/2019 T.C. ELEVEN TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 3-4 / 41-38
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. RACSO TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 1-6 / 8-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 2-6 / 30-45
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. LOVENDEGEM TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 1-6 / 22-37
SUPRA GEWESTELIJK GEMENGD 50/60 1
81-120
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM K.T.K. IN 'T VRIJE 4-0 / 8-1 / 57-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE B TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 1-6 / 11-26
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule F - 3 wo 08/05/2019 GANTOISE B TENNISCLUB ZOMERGEM C 2-1 / 4-2 / 16-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 2 wo 08/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-3 / 1-6 / 11-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. OUDENAARDE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 1-6 / 12-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B TC VELINA A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-2 / 29-17
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 2 di 07/05/2019 T.C. DEN BOS A TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-0 / 8-3 / 62-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 2 di 07/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. REINAERT A 3-1 / 6-2 / 41-16
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 1
81-120
poule (ER) A - 2 di 07/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM K.T.K. IN 'T VRIJE 0-4 / 2-8 / 40-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 10-2 / 69-22
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 2 zo 05/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS TENNISCLUB ZOMERGEM 9-0 / 18-0 / 108-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. MERELBEKE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 5-1 / 10-4 / 81-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B TC VELINA B 4-2 / 8-7 / 73-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 55 3
12-35
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 5-1 / 10-3 / 72-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 1 za 04/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN TENNISCLUB ZOMERGEM 3-3 / 7-6 / 57-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. SOKS TENNISCLUB ZOMERGEM 4-2 / 9-4 / 72-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A TC SPARTA A 5-1 / 10-3 / 70-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. LOVENDEGEM A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-6 / 1-12 / 30-78
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 za 04/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. HAMME 3-0 / 6-2 / 47-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 za 04/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-1 / 4-2 / 27-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 3 za 04/05/2019 GANTOISE A TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 2-4 / 26-31
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 3 za 04/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM TC VELINA 2-1 / 4-2 / 32-15
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U15 1
6-230
poule E - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-1 / 40-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-0 / 6-0 / 36-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 3 za 04/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. WACHTEBEKE 1-2 / 4-4 / 39-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE A TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule F - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM C T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-4 / 18-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule B - 1 wo 01/05/2019 T.C. MERELBEKE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-1 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. LOVENDEGEM TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 3-4 / 27-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A KON. DEINZE T.C. A 3-0 / 6-1 / 27-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 2 wo 01/05/2019 KON. DEINZE T.C. B TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. OUDENAARDE TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 5-3 / 22-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A TC VELINA A 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B TENNISCLUB PARK RONSE B 2-1 / 4-3 / 35-31
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 GANTOISE TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 4-2 / 29-19
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 1 di 30/04/2019 T.C. DENDERLEEUW A TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-2 / 6-5 / 58-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule A - 1 di 30/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. OOSTAKKER A 4-0 / 8-0 / 48-4
SUPRA GEWESTELIJK DUBBEL DAMES 50 1
81-120
poule (ER) A - 1 di 30/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE TENNISCLUB ZOMERGEM 3-1 / 7-2 / 52-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. ZAFFELARE TENNISCLUB ZOMERGEM 1-5 / 2-10 / 31-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 7
41-90
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. CHIWAWA 2-7 / 6-16 / 80-124
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. FOR EVER A 4-2 / 8-6 / 65-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. CHIWAWA B TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-4 / 6-8 / 67-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. RACSO 5-1 / 10-3 / 70-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. VLASKIA A 6-0 / 12-1 / 76-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-6 / 1-12 / 41-77
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. FOR EVER 2-1 / 4-2 / 27-21
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. EEKLO A 1-2 / 3-4 / 24-40
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. SOKS A TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-1 / 5-2 / 37-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 1 za 27/04/2019 T.C. WACHTEBEKE TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 0-6 / 10-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule A - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. ZOTTEGEM 2-1 / 4-2 / 31-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A T.C. PLAYERS A 3-0 / 6-1 / 26-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. LAEREVELD A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule F - 1 wo 24/04/2019 T.C. EEKLO B TENNISCLUB ZOMERGEM C 1-2 / 2-4 / 14-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM A TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 1-2 / 3-5 / 18-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.C. TOBIAS A TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 2-6 / 17-26
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM G.T.C. GAVERE 3-0 / 6-0 / 24-0