Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60 Poule E
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 A 12-25 Poule H
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 B 12-25 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4 201-280 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule C
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6 26-60 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4 36-75 Poule E
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2 41-70 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule E

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. SORGVLIET T.C. 'T SAS
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. SORGVLIET A T.C. LINKEROEVER B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 KALMTHOUTSE T.C. A T.C. SORGVLIET B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule E - 1 za 27/04/2019 TENNIS TER BREME T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. SORGVLIET T.C. DE MEREL
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. SORGVLIET T.C. CANTINCRODE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC DE MEYL T.C. SORGVLIET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. SORGVLIET AZUA .C.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule E - 2 za 04/05/2019 R. HERAKLES H.C. TENNIS T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 2 za 04/05/2019 I.S.C. T.C. A T.C. SORGVLIET A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. SORGVLIET B K.T.C. SCHOTEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule E - 2 za 04/05/2019 DE KLINKAERT T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 2 zo 05/05/2019 KALMTHOUTSE T.C. T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. DE POLLEPEL
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. SORGVLIET HERENTALSE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 wo 08/05/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule E - 3 za 11/05/2019 ESSENSE T.C. INTER T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 3 za 11/05/2019 T.C. SORGVLIET A T.C. WESTERLO A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. TEN HOEVE A T.C. SORGVLIET B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. SORGVLIET TC DE VELDEN OEVEL
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. SORGVLIET ROYAL ANTWERP T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. SORGVLIET TENNIS 7DE OLYMPIADE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. 'T SAS T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. SORGVLIET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. RUGGEVELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule E - 4 za 18/05/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. SORGVLIET A TENNISCLUB T & T B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. SORGVLIET B T.C. DE BEMPDEKENS A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule E - 4 za 18/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 4 zo 19/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. TER RIVIEREN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. LINKEROEVER
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. RUGGEVELD
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule H - 5 za 25/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. A T.C. SORGVLIET A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A T.C. SORGVLIET B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. OLEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 4
201-280
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SORGVLIET T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. FOREST HILLS T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 HERENTALSE T.C. SORGVLIET
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 6 zo 02/06/2019 T.C. SORGVLIET ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 T.C. SORGVLIET HEISTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 25 6
26-60
poule A - 7 zo 09/06/2019 T.C. DE CHALET T.C. SORGVLIET